Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1402) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
agirt
32 příspěvků 25.7.21 09:36

@Moir
Co se týče ČR, máte asi pravdu. Jak se ale díváte na sexuální násilí páchané na ženách v Německu na Silvestra 2015?

giuliettka
8946 příspěvků 25.7.21 09:39
@Moir píše: že cizinci nějaká znásilnění páchají, ale je jich naprosté minimum,

A nebude to tým, že cudzincov tu až toľko, ako napríklad v Anglicku, nie je? A s tým naprostým minimom by som tiež až tak neargumentovala…

Bystromila Klíšťová
104 příspěvků 25.7.21 10:20

@Moir Tak třeba taková hromadná znásilnění se v Evropě ještě před patnácti lety téměř nevyskytovala. A to že šaría třeba bere znásilnění jako chybu oběti a zaslouží si potrestat jako za nemanželský styk, je prostě fakt. My tady bojujeme s osvětou „spořádaných Čechů“, že když se někdo opije do němoty nebo nosí minisukni, tak si o znásilnění neříká, a zatím k nám míří jedinci s ještě horšími názory. To že máme v kurníku dvě lasičky, neznamená, že další dvě už víc neuškodí. A ne, nejsem proti uprchlíkům a ne, nemyslím si, že jsou většinově zvrácení. Jen ten postoj k rovným příležitostem a právům žen mají prostě méně otevřený.

Moir
2591 příspěvků 25.7.21 10:21
@giuliettka píše:
A nebude to tým, že cudzincov tu až toľko, ako napríklad v Anglicku, nie je? A s tým naprostým minimom by som tiež až tak neargumentovala…

bavíme se snad o kontextu České republiky, nikoli bývalé koloniální mocnosti

giuliettka
8946 příspěvků 25.7.21 10:32

@Moir Aj v kontexte ČR by ste pri argumentovaní tým, že cudzinci znásilnenia nepáchajú, mala brať do úvahy, počet cudzincov na území. Ak z počtu 10 milionov obyvateľov je ročne dajme tomu 1000 znásilnení, tak v prípade, že z nich 50 majú na svedomí cudzinci, ktorých je v ČT pol miliona, tak, to nie je naprosté minimum.

bao-baba
1960 příspěvků 25.7.21 12:55

@giuliettka @vaanavi Diskuze už dospěla sice dál, nicméně mám silné nutkání se vyjádřit k IQ dotyčné dámy - IQ tykve.

giuliettka
8946 příspěvků 25.7.21 13:01

@bao-baba, teraz neviem ako to myslíte. Ak píšete @vaanavi, že ja mám IQ tykve, tak na to neviem nejak rozumne odpovedať, takže možno máte pravdu. :-D Ak píšete mne, že @vaanavi ma IQ tykve, tak to si nemyslím, nenapísala nič čo by tomu nasvedčovalo. A ak to je ku komentáru @Moir, tak ja síce často s ňou nesúhlasím a aj teraz mám iný názor na sposob jej argumentácie, ale to, že mám iný názor predsa neznamená, že ona ma IQ tykve. A odpovedá predsa slušne a bez urážok.

giuliettka
8946 příspěvků 25.7.21 13:03

@bao-baba pozerám, že ste to doplnila a zmenila, už chápem. :-D

bao-baba
1960 příspěvků 25.7.21 13:03

@Bystromila Klíšťová Může však být, že jsou kvůli nedostatku partnerek více sexuálně deprivovaní.

bao-baba
1960 příspěvků 25.7.21 13:05
@giuliettka píše:
@bao-baba pozerám, že ste to doplnila a zmenila, už chápem. :-D

Sorry jako… :-) Taky mi první verze mého příspěvku přišla trochu mimo.

giuliettka
8946 příspěvků 25.7.21 13:14
@bao-baba píše:
@Bystromila Klíšťová Může však být, že jsou kvůli nedostatku partnerek více sexuálně deprivovaní.

Ja viem, že by som si z toho nemala robiť srandu, ale keď oni sa snažia si partnerku nájsť, ale domorodý šuhaji si svoje dievčence bránia. :-D
https://cnn.iprima.cz/…kameny-28745?…

vaanavi
96 příspěvků 25.7.21 13:27

@bao-baba Prvú verziu som nestihla, ale zrejme rozumiem správne, že to je venované našej seksíí pani poslankyni. A české IQ tykve sa mi ako výraz veľmi páči - nielen trefné, ale aj pekne rytmické ;)
A @giuliettka ďakujem, mám kadejaké nedostatky, ale takýto azda nie :)

Moir
2591 příspěvků 25.7.21 17:50

@giuliettka 1. těch znásilnění je bohužel mnohem, mnohem víc a 2. prosím, znovu si přečtěte, co jsem psala, nikdy jsem nenapsala, že nikdy žádný cizinec ani imigrant legální či nelegální v ČR znásilnění nespáchal, ale ve statistice budou někde hodně dole a trvám na tom, že bránit se legální imigraci do ČR na základě obrany vůči znásilnění „našich žen“ je liché

a k poznámce, že se hromadná znásilnění ještě před 15 lety v ČR nevyskytovala…no, kéž by to tak bylo

Paris1789
5510 příspěvků 25.7.21 21:43

Asi nikdo z vás ten IG profil nesleduje, to je pak těžká diskuse.
@Moir já vím, že nejčastěji se sexuální násilí odehrává mezi lidmi, kteří se znají, neříkáte mi nic nového

giuliettka
8946 příspěvků 26.7.21 09:36
@Paris1789 píše:
Asi nikdo z vás ten IG profil nesleduje, to je pak těžká diskuse.

Som si to pozrela a prečítala tých vysvetlení docela dosť. Okrem toho " byla jsem dítě" mi všetky pripadajú trafené. Po tom čítaní som ešte viac presvedčená, že tie čo to nenahlásili hneď, by mali potom už držať zobák naveky.
Výnimku tvoria len tie deti.

Paris1789
5510 příspěvků 26.7.21 11:02

@giuliettka nechápu, jak tohle můžeš napsat.
Ale ok, je to tvůj názor, tak si ho měj. Už se o tom teda raději nebudeme bavit.

giuliettka
8946 příspěvků 26.7.21 11:40

@Paris1789 Ešte predsa jednu otázku položím. Ktoré z tých vysvetlení, prečo som to nenahlásila, tebe nepripadá trafené? Fakt tie dôvody, ktoré tam uvádzajú, považuješ za normálne? Veď ani jedno z nich neobstojí. Sú to malichernosti. Naozaj su nemyslím, že za znásilnenie si môže žena sama, ale za to, že to nenahlásila si sama môže. A prísť trebárs 5 rokov po znásilnení s tým, že vtedy sa mi stalo toto, mi pripadá divné. Výnimku tvoria tie deti, čo s tým obvinením prídu v dospelosti.

Paris1789
5510 příspěvků 26.7.21 12:20

@giuliettka musím si odpověď dobře rozmyslet, aby to zase nevyvolalo flame, o který opravdu nestojím.

bao-baba
1960 příspěvků 28.7.21 15:17

Peklo jsou prázdné pindy o ochraně a zlepšování životního prostředí. V Praze zdraží jízdenky MHD a parkovné na záchytných parkovištích pro dojíždějící z 40 Kč na 100 Kč za den. Jeden by řekl, že by se používání MHD mělo co nejvíce podporovat.

Paris1789
5510 příspěvků 28.7.21 17:06

@bao-baba tyhle sazby se nezdražily snad 10 let, není povinné jezdit do Prahy autem, vlak vás doveze až do centra, takže…

Paris1789
5510 příspěvků 28.7.21 17:10

V centru už teda nezaparkujete, nedávno namalovali modré zóny na kopci, kam chodím k zubaři. Pobavilo mě, že je namalovali i před vjezdem do garážových domů :-)

Temperance
3305 příspěvků 28.7.21 17:12

@Paris1789 Když tak hezky teoretizujeme: pro někoho může být jednodušší dojet na záchytné parkoviště než na nádraží, odkud možná ani přímý vlak na Prahu nejede… (Podotýkám, že z mé strany to je čirá teorie, auto nemám a nikdy jsme ho jako rodina neměli, pokud jsme někam jeli, tak z 80 % vlakem a ze 20 % autobusem, po městě výhradně MHD, výjimečně taxíkem.)

Oveeec
3035 příspěvků 28.7.21 17:18

@bao-baba Mě nejvíc dojímá ta kampaň České spořitelny nebo Komerčky nebo čí to je - takového „O CO2 jde?“ Hezké, ale myslím, že se nepřetrhnou, aby s tím něco udělali. Nebo Unilever se teď někde prsil, jak je udržitelný, tak jsem si vzpomněla třeba na Kodaikanal a tak…

Paris1789
5510 příspěvků 28.7.21 17:20

@Temperance ale jistě, jen to není jaksi argument, že když stojí záchytné parkoviště tolik, tak je to neekologické. Protože ve městě se parkuje mnohem dráž.

chitrá alex
408 příspěvků 28.7.21 18:25

https://www.sisyfos.cz/bludny-balvan
myslím, že někteří laureáti už módním peklem prošli. je to hodně smutné čtení

Stránka:  « Předchozí 1 1577 1578 1579 1580 1581 1582 1583 1584 1585 1586 1587 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek