Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1402) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Yaay
399 příspěvků 17.8.21 18:56

@bao-baba tie plastove vanicky su trochu podivneho tvaru to ano…ale, u nas v supermarkete maju iba plastove kvetinace podivnych kriklavych farieb a v zahradnom centre stoja keramicke kvetinace neskutocne palky. Toto mi pride ako celkom dobry kompromis, kto vie, mozno raz prekonam vlastnu lenivost a skusim to vyrobit.

MP blanka
2934 příspěvků 17.8.21 20:57

Pred 3 rokmi som niečo podobné objavila na internete, a hneď mi bolo jasné, že to musím s vnučkami urobiť.
Možno to nemá ktovieakú umeleckú hodnotu, ale práca bola zábava! Navyše, ich mama mala narodeniny, takže jej dievčatá takto vyrobili darček, misku na šperky a črepník, do ktorého sme boli spoločne kúpiť aj rastlinku. Skúšobný črepník mám aj ja, a je mi milou spomienkou.

Vinca_minor
2940 příspěvků 17.8.21 21:43

@Yaay Proti betonovým květináčům nic nemám. Ale pokud je někdo odlije z hnusných plastových misek od masa či čeho a chlubí se tím na netu, pak to je psycho.
Jo a pokud budete tvořit, doporučuju ve dně květináče udělat odtokovou dirku, jinak se vám rostliny utopí.

bao-baba
1953 příspěvků 18.8.21 11:49

@Vinca_minor Přesně, člověk může udělat doma sám nebo s dětmi vymyslet, nebo vybrat z nápadů třebe na Pinterestu něco vkusného.

Temperance
3297 příspěvků 18.8.21 14:02

@MP blanka Ta poslední fotka se mi moc líbí. Společné tvoření je prima :-)

agirt
31 příspěvků 18.8.21 18:02

Nehodnotím zjev a míru obezity soutěžících. Ale co říkáte na jejich oblečení? Prádlem počínaje, společenskými a svatebními šaty konče. Já dlouho neviděla tak tragickou kolekci oblečení. Pěkný je kontrast u té nejvyšší, nakrátko ostříhané blondýny - tedy mezi dobře padnoucí podprsenkou a naprosto nevhodně zvoleným červeným negližé.
https://www.idnes.cz/…i-trendy_bib?…

Vinca_minor
2940 příspěvků 18.8.21 18:13

@agirt A já hodnotím i míru obezity.
„Are you two girls from England?“
„Wales.“
„Sorry. Are you two whales from England?“

Vinca_minor
2940 příspěvků 18.8.21 18:20

Myslím, že i prostorově výrazná žena může být hezká a hezky oblečená. Což ale není případ této soutěže. Ty chuděry jsou oblečené fakt příšerně a echt nelichotivě.

květušína
696 příspěvků 19.8.21 08:24

Předvolební reklama na Český jarmark SPD - to je opravdu k zblití.

Moir
2590 příspěvků 19.8.21 18:41

@Vinca_minor za skvělé spodní prádlo ručím, dodala to známá co je majitelka Caresse Braexpert, kde se na dobře padnoucí prádlo specializuje

Paris1789
5510 příspěvků 19.8.21 18:49
@agirt píše:
Nehodnotím zjev a míru obezity soutěžících. Ale co říkáte na jejich oblečení? Prádlem počínaje, společenskými a svatebními šaty konče. Já dlouho neviděla tak tragickou kolekci oblečení. Pěkný je kontrast u té nejvyšší, nakrátko ostříhané blondýny - tedy mezi dobře padnoucí podprsenkou a naprosto nevhodně zvoleným červeným negližé.
https://www.idnes.cz/…i-trendy_bib?…

První, co mě napadlo, bylo „Talibán na vás!“ Nechápu, proč by se mělo v půvabech soutěžit, je to vlastně necivilizované a je jedno, jaké má dotyčný/á proporce.

bao-baba
1953 příspěvků 19.8.21 19:02

@Paris1789

Soutěž Česká miss odložena na příští rok. Snad to odloží natrvalo. Vždycky mi to přišlo takové ponižující, jako trh s lidmi.

https://www.idnes.cz/…amodelky_zar

oliviax21
103 příspěvků 19.8.21 19:41

Soutěže miss jsou nepostradatelné, kde by jinak fotbalisté a hokejisté brali manželky?

To já nikdy nepochopila prodávání sportovců, jak si je kupují kluby jeden od druhého. A prý to není obchod s bílým masem. Tak nevím. :smile:

Vinca_minor
2940 příspěvků 19.8.21 22:00

@Moir Kvalitu prádla nezpochybňuji, ale na první fotce druhá dáma zprava - to lezoucí břicho nad kalhotkami vypadá fakt blbě.

Bystromila Klíšťová
104 příspěvků 20.8.21 01:13

@Paris1789 Už v devadesátkách, kdy na to čučel snad každý, mi to přišlo podivné. Jako mladá naivní dívčina učící se francouzsky jsem četla Angeliku v originále. A ten trh otrokyň, který ve filmové verzi omezili na pouhý obdiv hlavní hrdinky, ve knize vypadal jak kobylí handl. Včetně zkoumání kvality chrupu a souměrnosti končetin. Tyto soutěže jsou dost podobné, jen se místo krásy zubů předvádí jistá zábavnost ve volné disciplíně. Fakt nechápu, že se jim do toho někdo svéprávný a aspoň trochu inteligentní hlásí.

Paris1789
5510 příspěvků 20.8.21 13:05

@Bystromila Klíšťová koukala jsem jen na tu první, to jsem ještě měla televizi a účinkovala tam má spolužačka, čemuž jsem nemohla uvěřit. Tak jsem byla zvědavá, jak V. dopadne.
Shodou okolností se ke mně dostalo, jaké smlouvy ty dívky podepisují. Ta agentura je doslova pase, z každého výdělku jim sebere peníze, i z těch cen, které tzv. vyhrajou. Úplně to vidím, jak je lifrujou na kdejaký obskurní večírek, kam si je nechají obstarat agenturou k zábavě přítomných pánů a něco mi říká, že další vlny metoo ještě přijou.
Nechápu, že se někdo se sebeúctou do takového otroctví upíše dobrovolně, zejména dnes, kdy už ty mediální kanály nevlastní jen agentury, ale doslova každý se může zviditelnit přes platformy a stačí mu k tomu jen trochu lepší vybavení.
Sponzoři už to vědí, že jim tenhle sponzoring nic nepřinese, spíše vezme (opět metoo a ženská práva), akorát to ještě nepochopily asi ty agentury.

giuliettka
8914 příspěvků 20.8.21 15:13

Nadějná Annamárie dá v 16 letech přednost běžecké kariéře, půjde na potrat Je to Slovenka, ale netuším či o nej na Slovensku píšu rovnako, tak to dám tu, do českého pekla. Toho dievčaťa je mi strašne ľúto. Nemá ešte ani 18 a jej tvár je normálne v titulnom obrázku. To GDPR som si predstavovala nejak ináč.

agirt
31 příspěvků 20.8.21 16:29

@giuliettka
Tak za to jsou zodpovědní především její rodiče. Přijde mi hrozné, že vytrubují do světa informace o těhotenství a následné interrupci u 16leté dívky.

giuliettka
8914 příspěvků 20.8.21 16:38

@agirt Tá dievčinka žije len s matkou, nemá otca (netuším či je vdova, rozvedené, alebo čo) a tá matka má v 38 rokoch sedem detí, a dve vnúčata a všetko vrátane zaťa to žije spolu s ňou v tej jednej chatrči. Domom sa to nazvať nedá, je to rozbitá unimobunka, ktorá je vylúčená ešte aj z tej vylučenej osady… Takže tá matka, ktorá je za ňu zodpovedná, zrejme nebude najostrejšia ceruzka v penáli s dokončeným vzdelaním, keď sama rodila v 17. Ale tí novinári, u ktorých predpokladám vysokú školu a nejaké mozgové bunky, by sa nad tým pozastaviť mohli. Aj keby to dievča vyhralo o 4 roky olympiádu, tak to čo stvárajú tí novinári teraz, ju poznamenať musí.

Paris1789
5510 příspěvků 20.8.21 18:03

@giuliettka no dneska jsem se nad tím vytáčela, co jim dává právo psát o ní takové intimnosti? Přijde mi to vůči ní strašně drzé. Už jen ta předehra, jak se tady celá ta lepšolidní scéna svíjela v křečích falešného soucitu, že chudinka nebude příkladem pro svou komunitu, protože už je v šestnácti těhotná, místo aby vyhrávala atletické závody, a to jen proto, že se někdo ustrnul a koupil jí tretry. Takové pokrytectví, že se jim rozbila hračka!
Fakt nemám slov. Nevím, co mi vadí víc, jestli nepokrytý rasismus nebo tenhle pocit, že ona někomu za ty tretry a hodiny atletiky něco dluží.

giuliettka
8914 příspěvků 20.8.21 18:57

@Paris1789 Mňa na tom točí to, že sa po nej vozia všetci. Nielen tí lepšoidný ako píšeš ty, ale aj tá jej komunita. Mala som odkaz na fb na romea, alebo tak dajako. Ten potrat mi pripadá strašne osobný. Mala som kolegyňu, ktorá šla na potrat. Čakala dieťa naraz so mnou +- mesiac. A kedykoľvek idem do mesta s malým a stretnem pri tom ju, tak ona mi oznámi, moje dieťa by malo toľko a toľko rokov. Možno sa to tej Annymarie nedotkne tak ako mojej kolegyne, ale aj tak mi pripadá trafené aby jej potrat preberali takýmto sposobom.
(ale som strašný zbabelec, diskusiu pod článkom som rozklikla len u toho prvého článku, kde ešte tehotná nebola a všetci v nej videli slovenského Bolta. Ale nedala som ju celú a ostatné som už ani nerozklikla. Pripadalo mi to hnusné a to som najskor asi sama rasistka jak vyšitá )

Paris1789
5510 příspěvků 20.8.21 20:18

@giuliettka v otázce interrupcí mám jasno, je to každého věc. Země je stejně přelidněná, každou ženu, která bude chtít své nechtěné těhotenství ukončit, vždycky podpořím. Ale podpořím i tu, která bude chtít mít těch dětí třeba deset.
Věřím tomu, že se každá rozhodne, jak sama nejlíp bude umět.
Ohledně nenarozených dětí netrpím žádným sentimentem, je to vždycky na té ženě a především na ní. Věřím tomu, že když to dítě nechce, tak jí asi bude líp, než kdyby se měla stát nechtěněn matkou.

oliviax21
103 příspěvků 20.8.21 22:48

Na tom případu je fascinující to, že otcem dítěte je 17letý chlapec, pro nějž se ovšem jedná už o 3. dítě!

Moir
2590 příspěvků 21.8.21 08:44

@oliviax21 údajně kvůli tomu, že si k sobě nastěhoval Annumaríu, tak matku svého předchozího dítěte vyhnal

celý případ je strašný, zejména proto, že existují ve střední Evropě lokality, ze kterých se člověk bez obrovského vlastního úsilí a pomoci zvenku prostě nedostane, fyzicky, ani mentálně a žije se tam skoro jak ve středověku

giuliettka
8914 příspěvků 21.8.21 08:52
@Moir píše:
@oliviax21 údajně kvůli tomu, že si k sobě nastěhoval Annumaríu, tak matku svého předchozího dítěte vyhnal
Čo bláznite, že stredovek. :-D
K mojej známej sa do 2+kk nasťahovala dcéra s dvoma deťmi, lebo priateľ si našiel milenku. Bývali v rodinej vile u jeho rodičov a tak si ona musela spakovať svoje veci a ísť. On si tam nasťahoval tú milenku. Sú bielí jak ľalia a barák je jak kráva.
Stránka:  « Předchozí 1 1577 1578 1579 1580 1581 1582 1583 1584 1585 1586 1587 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek