Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1404) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Temperance
3372 příspěvků 18.10.21 13:52

@Čírina Třeba nemohli, poněvadž jsou křivé všechny :-P
@Singer ka Znám lidi, kteří to neřeší nebo ani nevidí… povzdech

Singer ka
199 příspěvků 18.10.21 14:51

@Čírina možná hledali a tohle byla nejlepší verze:-)

Singer ka
199 příspěvků 18.10.21 14:55

@Temperance ja bohužel taky. tuhle v OC šla před námi slečna v očividně novém kabátu se zasitym rozparkem a já říkám, á přišlo opět období sešitých rozparků, a manžel na to, jestli to tak nakonec není správné :-D, se picnu

kobylkalucni
487 příspěvků 18.10.21 17:00

Můj si koupil blejzr. Říkám “máš tu steh na rozparku, ti ho střihnu”. “Né, když to tak ušili tak to tak má být, aspoň se mi to nebude odchlipovat”. No, tak s ním chodí taky, ale snaha byla.

Ophelie
1278 příspěvků 18.10.21 17:56

@Singer ka období sešitých rozparků následuje po bohaté sezóně neodstrižených cedule u plavek.:sunglasses:

Pozorovatel
732 příspěvků 18.10.21 21:36

@kobylkalucni mne se stalo neco podobnyho, ale nedopatrenim. Nejak jsem nabyla dojmu, ze jsou kapsy falesne… a ono byly tak kvalitne zasite, ze mi to doslo az v dalsi sezone.

Singer ka
199 příspěvků 18.10.21 22:05

@Pozorovatel jj to se stává:-), chválila jsem jedné známé kabát a ona že je škoda že nemá kapsy…:-)

giuliettka
9225 příspěvků 28.11.21 13:02

Myslím že už nikto nič bizarnejšie nevymyslí. Dosiahli sme vrcholu.

MP blanka
2984 příspěvků 28.11.21 14:18

Ja Zemana nemusím. Nicméně si ešte dobre pamätám, že v tých porevolučných dobách, keď som ho zaregistrovala, som obdivovala jeho trefné a vtipné komentáre. Ako politik mi nesedí, ale toto mu neprajem, to je fakt smutný koniec, On už určite nie je schopný svoju žalostnú, smiešnu, trápnu a tragikomickú situáciu posúdiť, ale ľudia okolo neho? Myslím aj tých, ktorým na ňom záleží a mali by mať osobitný záujem ušetriť ho tohto nedôstojného konca v priamom prenose? Aké sú možnosti pre prípad / nútenej / abdikácie - čo je určite lepšie ako zbavenie svojprávnosti?

Singer ka
199 příspěvků 28.11.21 14:23

@MP blanka mám na něj asi stejný názor, neměl už po druhé kandidovat, je to nemocný člověk, ale Fiala už nechce čekat a nějak tu karanténu vyřešit museli. Jinak se mi zdá že teď Zeman v pohodě, jak mluvil.

Ophelie
1278 příspěvků 29.11.21 20:15

@Singer ka opravdu vám Zemanův projev k fialově jmenování - tedy oficiální projev státníka - přišel v pořádku, adekvátní k situaci?

Paris1789
5561 příspěvků včera v 15:38
@Singer ka píše:
@MP blanka mám na něj asi stejný názor, neměl už po druhé kandidovat, je to nemocný člověk, ale Fiala už nechce čekat a nějak tu karanténu vyřešit museli. Jinak se mi zdá že teď Zeman v pohodě, jak mluvil.

Mně teda nepřijde být v pohodě asi tak od roku 2013

Judy24
1388 příspěvků včera v 16:06

@Paris1789 To máte samozřejmě pravdu, ale je fakt, že já jsem ten člověk, co si zvykne skoro na všechno. Jak ho vezli do Vojenské nemocnice a předtím vydali fotky, jak pan prezident volil, tak to bylo naprosté dno. A pak jsem viděla záběry z rozhovorem s ním v televizi z června tohoto roku a nemohla jsem se ubránit myšlenkám, že „tehdy vypadal vlastně docela dobře“. Kdybych předtím viděla na videu třeba Zuzanu Čaputovou nebo klidně Klause ve funkčním období, tak bych to samozřejmě nikdy neřekla. Ale takhle to byl fakt zvláštní pocit.

Stránka:  « Předchozí 1 1579 1580 1581 1582 1583 1584 1585 1586 1587 1588 1589
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek