Prečo si na pekle vykáme?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.14 13:29

@Betty J. Všechny bakiny a diplomky opravdu na netu nenajdete :-D

Danilae
23 příspěvků 1.4.14 13:33
@Betty J. píše:
@Danilae: možná Vás to udiví, ale tato problematika mě také zajímá a pár prací na téma elektronické komunikace jsem už přečetla, tak bych ráda další do sbírky. Nicméně Vás rozhodně nebudu tlačit do ztráty anonymity a dokazování někomu, kdo Vás vůbec nezajímá, že se může mýlit.
Jen by mě zajímalo, která vysoká škola nezveřejňuje bakalářské a diplomové práce na internetu, už jen kvůli vyloučení plagiátů a podobně.

To není pravda, mnohé univerzity své práce na web neuveřejňují, a navíc může autor práce také odmítnout takovéto veřejné uvedení.

Pirek
7062 příspěvků 1.4.14 13:34

@Betty J.
UJAK třeba :D Tam by mi tento případ i tak nějak pasoval.

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.14 13:37

Koukam, ze dnes bude legrace i tady :-).

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.14 15:10
@Danilae píše:
@Lamicka Já jsem psala diplomku, která se netikety velice úzce týká, takže si jsem jistá, že tam tahle situace patří.

Tuto maximu „psala jsem to do diplomky, tak to musí být pravda“ řadím stejně vysoko jako „Máňa to musí vědět určitě, ta uklízí na OPBH“.

Oldyn
6401 příspěvků 1.4.14 16:13

Ženy, Je zde na webu nějaký souhrn pravidel co se tu smí a co ne? Hledám, hledám a nenacházím. Děkuji uctivě. :D

Betty J.
2031 příspěvků 1.4.14 16:38

@Pirek: tak zrovna ty školy, o jejichž kvalitách se veřejně pochybuje, vkládají kvalifikační práce do Theses (UJAK nevyjímaje).

@Lola: ano, ano, také mě to napadlo, ale bylo mi frapantní napsat něco takového o diplomantce přes netiketu tak naplno.

Betty J.
2031 příspěvků 1.4.14 16:48

@Muschi: díky za upozornění, kaji se za bezdůvodný optimismus ve věci boje proti plagiátorství.

@Danilae: nechci již tedy Vaši práci číst (ale nasmála bych se, kdybyste byla mou studentkou), jen mi prosím napište, zda ten poznatek o tykání je výsledkem Vašeho průzkumu mezi uživateli, nebo informace přejatá z jiného zdroje (v tom případě byste jej mohla odtajnit).

Edit: vypadlo mi slovo.

Betty J.
2031 příspěvků 1.4.14 16:50

@Oldyn: http://www.modnipeklo.cz/…se/pravidla/ (a nenadávat na kočičky a jiná zvířátka).

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.14 17:40

@Betty J. Poté, co jsem oponovala pár doktorandských prací, nemám v tomto směru žádné zábrany, naopak to považuji za nezbytné. V mém oboru může hypertrofované sebevědomí stát někoho i život.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.14 17:41

@Lola
Ježíš, četla jste, jak ve Vrchlabí vedl porod 84 letý porodník??

Oldyn
6401 příspěvků 1.4.14 18:04
@Betty J. píše:
@Oldyn: http://www.modnipeklo.cz/…se/pravidla/ (a nenadávat na kočičky a jiná zvířátka).

Děkují. To v závorce je jako podmínka a nebo výstraha? Ale nebojte, téma chlupáčů je pro mne passé a ani okem o něj nezavadím. Fakt! :D

Betty J.
2031 příspěvků 1.4.14 18:23

@Oldyn: ani jedno, ale jako kočkomil jsem si nemohla pomoci…

Betty J.
2031 příspěvků 1.4.14 18:27

@Lola: pak to chápu, sama pohybuji se ve vodách, v nichž může dojít pouze ke škodě materiální (nejhorší, k čemu by mohlo dojít - asi televizor zasažený těžkým předmětem a sprškou nadávek), či naprosté disgustaci objektu.

katango
1356 příspěvků 1.4.14 20:29

Etiketa se taky mění, proč by se teda neměla měnit i netiketa? Když internetová komunita čítala pár stovek jedinců, bylo pochopitelné, že si tykali.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek