Prečo si na pekle vykáme?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Jordaan
9408 příspěvků 29.3.14 19:18
@Giulietta píše:
@continuity Myslela som to tak, že som tykala len jednemu jedinému šefovi, tomu s ktorým som spala. Odvtedy som nespala a netykala si s nikým a strčila som tu informáciu do jednej vety.

Z toho ovsem vyplyva, ze si se vsema vykate a zijete v celibatu :-D

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.14 19:20

@Jordaan A dokelu, ja tu vetu nesformulujem tak, aby som z toho vyšla len ako dodržujúca etiketu. :-D

ajujuška
422 příspěvků 29.3.14 19:25
@Giulietta píše:
@continuity Ja som nespala so šefom pretože som si s ním potykala, ale preto, že to bol sexy chlap a mala som naňho chuť a on na mňa. :-D
Nezachádzal so mnou ako s handrou, ale rozkazovať bývalej milenke je na nervy, hlavne ak je tá milenka mrcha čo to, že s ňou spal, berie ako dovod k tomu, že jej šéf može so svojimi príkazmi vliezť na hrb, veď bývalého milenca nebude počúvať ani omylom. :-)
Z toho nie je iné východisko ako výpoveď jedného z milencov.

ešte sa možu vziať, druhé východisko!

Jordaan
9408 příspěvků 29.3.14 19:25

@Giulietta

To nevadi, Vasi Prazane (a ostatni) Vam rozumeji ;-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.14 19:27
@ajujuška píše:
ešte sa možu vziať, druhé východisko!

A viete si predstaviť, že keď ho ako šefa nerešpektovala keď bola milenka, tak ho bude počúvať ako manželka? :-D

ajujuška
422 příspěvků 29.3.14 19:34
@Giulietta píše:
A viete si predstaviť, že keď ho ako šefa nerešpektovala keď bola milenka, tak ho bude počúvať ako manželka? :-D

to on by počúval ju a NA SLOVO!

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.14 19:37

@ajujuška Že vy ste slobodná. :-D Takto žiadne manželstvo nefunguje.

ajujuška
422 příspěvků 29.3.14 19:40
@Giulietta píše:
@ajujuška Že vy ste slobodná. :-D Takto žiadne manželstvo nefunguje.

jooooj, nie som. jasné, že takto manželsvto može fungovať len cca rok dva, zo zištných dôvodov. samozrejme. Hlavne ak je šef firmy aj majiteľ a firme sa darí.

zalia
93 příspěvků 29.3.14 20:16

Příspěvek upraven 19.02.15 v 12:03

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.14 20:17

@zalia Co je mně nadavují? Nerozumím.

Šošanah
1224 příspěvků 29.3.14 20:18

@zalia Váš příspěvek je trochu zmatený, ale… chápu to dobře, že Vám máme tykat?

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.14 20:20
@zalia píše:
Vykat se má člověku, co si to zaslouží. A vykání si zasluhují lidé starší, lidé co vzbuzují úctu, respekt.

Rodičom tykáš?

Šošanah
1224 příspěvků 29.3.14 20:20

@ionicera To znamená, že se v davu hromadně dávíte.

Jordaan
9408 příspěvků 29.3.14 20:22

@zalia

Vidite a ja treba vykam, mimo jine, lidem, se kteryma nechci mit nic spolecnyho. Kazdy to ma holt jinak…

Jordaan
9408 příspěvků 29.3.14 20:26

@ionicera

pravdepodobna moznost je, ze ji „zpusobuji daveni“. Priznavam, ze jsem na to prisla az po hluboke, jazykozpytne uvaze… ale husy jsem s ni nepasla, tak to nevim urcite.

zalia
93 příspěvků 29.3.14 20:30

Příspěvek upraven 19.02.15 v 12:03

Jordaan
9408 příspěvků 29.3.14 20:32

@zalia

ale aspon, ze jste schopna sebereflexe ;-)

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.14 20:44

@Jordaan No asi. Podle zájmena mně měl následovat 3.nebo 6.pád a nějak mi to nedávalo smysl :-) Leda komu čemu způsobují dávení? Mně!

Jordaan
9408 příspěvků 29.3.14 20:47

@ionicera

ja to taky takhle receno jeste nikdy neslysela, mozna je to nejaky lokalni dialekt.

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.14 21:13
@zalia píše:
vykat si v „diskuzi“ o botách je fakt k smíchu :D

To je přesně to, co mě rozveseluje velice :-))
Neméně argument o pasení hus, se kterým čas od času vyskočí nějaká vysoce sofistikovaná jemnostpaní :-)

Ale dobře tak. Každé fórum má svoje zvyklosti, a je slušné se jim přizpůsobit. Berme to tak, že běžném životě je zvykem si tykat jen mezi přáteli a sobě rovnými.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.14 21:20

@zalia
Vykání považuji za projev apriorní zdvořilosti vůči lidem, které neznám.
Pokud se vám to nezdá, nenechte se jakkoli tímto omezovat a všem nám tykejte. Chovejte se prostě dle své přirozenosti, soudím, že zrovna kvůli tomu Peklo nezamrzne.

real.blond
6688 příspěvků 29.3.14 21:24

@zalia a ktera temata jsou hodna toho, abys v nich dotycnym vykala? Pises, ze vykat se ma cloveku, ktery si to zaslouzi.. Ty to ale, soude podle tveho projevu, rozhodne nejsi..

Jordaan
9408 příspěvků 29.3.14 21:25

@real.blond

temata k zamysleni :-D

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 30.3.14 09:56

Když mně někdo vyká, tak se domnívám, že vůči mé osobě cítí úctu. A když tyká, tak jsme si asi sympatičtí, nebo jsem pro ně mladík. Tak si vyberte :).

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.14 10:41
@zalia píše:
Vykat se má člověku, co si to zaslouží. ......... Tady nemá nikdo respekt z nikoho a vykat si v „diskuzi“ o botách je fakt k smíchu :D .......

Špatně snáším odměřené lidi, jejich postoj mi příjde iritující, tudíž se nebojím tykat lidem zhruba v mém věku, zcela automaticky. Nejvíce se bavím, když je nějaká 20 letá slečna dotčená, že ji nevykám :D.....

Mam par dotazu: kdyz potkate nekoho, koho neznate a o kom jeste nevite, zda si to zaslouzi, tak mu zacnete tykat? Nebo se ma vykat podle obsahu dialogu? V diskuzi o botach si budeme tykat a v diskuzi o smyslu zivota, charite, zdravi ci jinych zavaznych tematech prejdeme na vykani? A kdyz potkate treba v obchode 20 letou prodavacku, ktera se chova odmerene( taky kazdy ma meritko odmerene nekde jinde) tak prejdete hned na tykani?

Jinak souhlasim s tim, at si to kazdy udela, jak chce. Ja na forech vykam, ale kdyz mne nekdo tyka, tak z toho zadny problem nemam.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek