Převlíkárny ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Matmys
2595 příspěvků 4.4.13 15:19

@Tebah
Vykašlete se na obchodní podmínky a jednejte tak, jak vám velí zdravý rozum a slušnost. Pokud není vrozená, dá se i naučit… Zkuste to někdy, třeba ze sebe budete mít lepší pocit.

Tebah
4257 příspěvků 4.4.13 15:58

@Matmys Nemyslím si, že věšení oblečení na ramínka je slušnost, podle mě je to nadstandard ze strany zákazníka. Pokud to tak dělat chcete, jen do toho - já to dělat nehodlám. Zvlášť když to prodavačky většinou vyžadují dost nevybíravým způsobem.
Přidávám včerejší zkušenost z HM - slečna bez mrknutí přebrala oblečení a začala ho věšet na ramínka. Takže asi nejsem jediná, kdo to nedělá.

bára.brněnská
610 příspěvků 4.4.13 17:19

Ale je sranda, jak mají lidé odlišné standardy. Teď nijak netvrdím, co je dobře a co špatně. Jen mě nikdy nenapadlo, že bych věc na ramínko nevrátila - když jsem ji odtud sundala. Obecně jsem věčně plná obav, zda někde nedělám bordel nebo nějakou škodu. A taky, bohužel, pořád řeším, co si kdo pomyslí ;).

Karoleenah
2322 příspěvků 4.4.13 17:47

Já se musím přiznat, že v případě spodního prádla a plavek mi prodavačky kolikrát samy okamžitě rvou vyzkoušené věci z rukou když vidí, jak ohavně jsem to na ta ramínka namotala… :D Jiné kusy oblečení zvládám bez problémů, ale jak namotat ramínka (nebo spíš tkaničky) od bikin do všech těch háčků a klipsů na ramínku tak jak to bylo předtím, to už je na mě asi moc vysokej level. Ale třeba se to zlepší s časem. Jinak po sobě poctivě uklízím, pokud je u kabinek věšák na vyzkoušené zboží tak to nechám tam, pokud ne tak to vrátím, nemívám problémy s tím, že bych si nepamatovala, kde jsem co vzala. Ale ten štendr u kabinek je mi samozřejmě milejší, neb jsem lenivá. :)

indyka
625 příspěvků 4.4.13 22:35

Ať si o kompetencích a pokynech prodavaček myslí kdo chce co chce, ale pokud někdo nechá oblečení při odchodu jen tak pohozené v kabince, je to obyčejné prase. Zvlášť, když takhle vlastně zachází s cizí věcí.

Sama jsem občas levoruká a moje vrácení věcí na ramínko není zrovna vrchol estetiky, ale pořád je to věc, která mi nepatří a ač jsem zákazník, rozhodně nejsem takový pán, abych se k ní chovala neuctivě.

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.4.13 09:32

@indyka
Ano, jsem také pro vzájemné ohledy, ať už je povinností kohokoli cokoli. Bezohlednost k dobré atmosféře nepřispívá, pak jsou holt kolikrát i ty prodavačky zpruzené a to nás zákaznice otravuje. je to takový uzavřený kruh, tak proč se v něm motat. Když se pak člověk zachová jen průměrně slušně, vidíte kolikrát, jak ti původně přednasraní lidi zcela roztají a rozkrájeli by se.

oriskova
84 příspěvků 5.4.13 11:40

Souhlasím s

@indyka píše:
Ať si o kompetencích a pokynech prodavaček myslí kdo chce co chce, ale pokud někdo nechá oblečení při odchodu jen tak pohozené v kabince, je to obyčejné prase. Zvlášť, když takhle vlastně zachází s cizí věcí.

Pořád to jsou cizí věci a podle toho se k máme chovat, kdo někdy zkusil něco ušít ví, že to do dá práci, i když ta práce je třeba z Číny…

Nedávno jsem viděla slečnu stát v kabinkách na šifonových šatech, normálně je hodila na zem a stála na nich aby jí nezábly nohy…to se pak těm prodavačkám ani nedivím…

Sailorette
1594 příspěvků 5.4.13 12:22

V knihovně, když si vyberu knížku a pak si rozmyslím, že ji vlastně nechci, je takový malý odkládací stolek, kam knížku položím a povolaná osoba ji pak uloží na svoje místo. Šetří to práci mně, ale hlavně personálu, protože pak nemusí složitě dohledávat knížky, které nejsou na svých místech. Pokud v obchodě není stojan na vrácení vyzkoušených věcí, je to jen přidělávání práce prodavačkám, které to pak po zákazníkovi na prodejním stojanu stejně musí přerovnat (např. podprsenku nikdy na to ramínko nenamotám tak, jak má být). Pokud stojan není, snažím se to roznést sama, ale musím se přiznat, že když potřetí proběhnu krám a místo, odkud jsem věc vzala nenajdu, tak to prostě někde odložím a hotovo. Je to úplně něco jiného, než salám mezi banány, protože tam mam alespoň matnou představu, kde jsou salámy a jde jen o lenost tam dojít.
Jinak mě teda nikdy nenapadlo nevěšet oblečení na ramínka, zejména proto, že když mám v kabince víc, než dvě věci, tak by se mi to pak všechno motalo, ramínka by padala, zachytávala se za různá ramínka a poutka, oblečení bych neměla kam odložit atd.
Mám ráda kabinky v tesku, jsou dost velké, jsou uzpůsobené k odkládání oblečení. V HM mají fajn zrcadla, jak už tu někdo zmínil, i když je to vždycky šok, nějak mám o sobě lepší mínění. Největší horor je kabinka v jednom sekáči u nás na maloměstě. Je vytrčená do obchodu, půlkruhová, závěs se skládá ze dvou částí, jenže je strašně krátký, takže ve finále je na Vás vidět jak po stranách, tak uprostřed. Možná to tak mají naschvál, aby si lidi zboží rovnou bez zkoušení koupili (se zkoušením by jim třeba nebylo).

Letefa
716 příspěvků 5.4.13 12:47
@Silvie.M píše:
Z nekterych kabinek odchazim fakt v tezke depresi a sama sobe si rikam, ze kdyz jsem taak hnusna, ze si stejne nic nezaslouzim a nekoupim si nic!!! Pak manzelovi horko tezko vysvetluju, ze z celodenniho shopovani zadnej ulovek nebyl, protoze me proste nalada opusti… :-D

Hele, Silvie, vy musíte manželovi doma horko těžko vysvětlovat, že jste si nic nekoupila? Kde se shání takový manžel? :D Já teda doma horko těžko vysvětluju, že jsem si už zase něco koupila :D

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.4.13 13:41
@Letefa píše:
Hele, Silvie, vy musíte manželovi doma horko těžko vysvětlovat, že jste si nic nekoupila? Kde se shání takový manžel? :D Já teda doma horko těžko vysvětluju, že jsem si už zase něco koupila :D

Takový manžel se mi zdá naprosto normální, mám ho doma. Já zase dostanu na nákupy určitý obnos, který jsem ovšem nikdy nebyla schopná utratit, když peníze vracím, je naštvaný, že jsem je neutratila a je pěknou dobu protivný. Toto teda funguje za hranicemi, doma je mu upřímně fuk, co a kolik si koupím, je to pod jeho rozlišovací schopnosti. Chlap má být zaměstnán úplně jinými starostmi, ne ženiným oblečením.

Letefa
716 příspěvků 5.4.13 13:43

@cibetka 1 Ráj! Já si v našem dlouholetém vztahu v podstatě vypěstovala výčitky svědomí pokaždé, když jdu nakupovat. Ale zas ušetřím, né že né :D :-(

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.4.13 14:06

@Letefa
To já ušetřím také, právě díky těm kabinkám. :)

modny guru
280 příspěvků 5.4.13 15:21

Najviac mi teda vadi to teplo. Ked polhodinu beham po obchode, potom skusam, menim velkosti… Vcera som bola nakupovat a z obchodu som vychadzala uplne spotena a ruzova ako prasiatko:)
Vadia mi aj tie „super“ zavesy, musim vyskakovat, aby som ich uplne zavrela. Nemam najhorsiu kondicku, ale nakupovanie ma vzdy zmori.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.4.13 15:28

Ja bych ty veci klidne vracela, kdyby ty stojany nebyly preplnene tak, ze zasunout tam vesak je nekdy fakt o nervy. Stejne tak mne vadi ty precpane stojany, ze nemuzu vesaky s oblecenim kousek posunout, abych se na to aspon podivala.

Silvie.M
57 příspěvků 6.4.13 17:56

@Letefa Kdyz chudak blouma po centru a ceka na me, s cim prijdu, tak to pak musim vysvetlovat :-D :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek