Přezdívka / Nickname

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
pani.zababova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 15:57

Můj nick je inspirován Pohádkami o mašinkách, které jsem měla v dětství moc ráda (byl tam černokněžník Zababa, který sestavil tu největší mašinku a nakonec se stal dobrým černokněžníkem.).

Admin Módnípeklo.cz
1142 příspěvků 1.4.13 18:47

Téma „Váš nick“ jsem přesunula do této diskuze „Přezdívka/Nickname“. Prosím dále diskutujte zde.

Adminka Maruška

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 18:54

Já mám prostě ráda U2

Nixe Lulu
344 příspěvků 1.4.13 19:09

Použila jsem tady stejnou kombinaci slov jako ve fóru dlouhé vlasy, kde jsem se zaregistrovala už dřív, ale tady ji mám v opačném pořadí.
Lulu je jedna z už několikaletých přezdívek, kterými mi říká můj muž.
Nixe je německy vodní bytost/víla, a to protože vodní živel je mi velmi blízký, miluju vodu.

Minky
125 příspěvků 1.4.13 19:46
@GalianosjednimL píše:
@Minky To mne těší, jinak pěkné „botky“. :)

Děkuji. Inspirace Petrou Paroubkovou - Botičky od Diora. Už dlouho jsem tak pitomý titul v knižní nabídce neviděla.

VenusInFurs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 19:50

Protože je to moje oblíbená skladba od Velvet Underground a má lehce provokativní text :)

http://www.youtube.com/watch?…

Rosalyn
925 příspěvků 1.4.13 19:59

@VenusInFurs Mně váš nick připomněl jednu známou knihu a ona je ta písnička doopravdy inspirovaná touto knihou. :-)

indyka
625 příspěvků 1.4.13 20:03

Před pár dny jsem svůj nick objevila v polském jídelním lístku, celkem jsem byla překvapená. Rolada z indyka = krůtí roláda. Fakt jsem to netušila :-D

VenusInFurs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 20:07

@Rosalyn Aaa, tak knížku jsem nečetla, vypadá tedy zajímavě :D Jak moc je ehm… explicitní, nevíte?

Rosalyn
925 příspěvků 1.4.13 20:46

@VenusInFurs Moc ne. Ale nečetla jsem ji celou, spíš jsem tak listovala. Není to tak explicitní jako některé knihy markýze de Sade :-) (Venuši v kožichu napsal von Sacher-Masoch).

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 20:50
@Minky píše:
A můj nick - jméno mé nejmilovanější kočky. :-))

Můj taky, podle kocourka Bertíška, kterému říkám Bertulka.

erinayet
48 příspěvků 2.4.13 11:18

No, přezdívka vznikla, když jsme s kamarádem pařili Baldur´s gate (na principu Dračáku).
Pojmenovala jsem tak svou hlavní postavu, napůl elfku, napůl člověka, kleričku (umí zajímavá kouzla a přeměny) a zároveň umí zacházet se zbraněmi. Vždycky jsem měla slabost pro nebezpečné ženy.
A nějak mi ta Erinayet zůstala :-).

kkj
34 příspěvků 2.4.13 12:24

Iniciály

Příspěvek upraven 02.04.13 v 16:04

Mayim
401 příspěvků 2.4.13 14:13
@indyka píše:
Před pár dny jsem svůj nick objevila v polském jídelním lístku, celkem jsem byla překvapená. Rolada z indyka = krůtí roláda. Fakt jsem to netušila :-D

už ve chvíli, kdy jsem Váš nick zahlédla, se mi - při vší úctě - s krůtou propojil (ať žije moje deformace polštinou…)

katango
1356 příspěvků 2.4.13 14:27

@Mayim nick podle Mayim Bialik alias Amy Farrah Fowler?

ninočka
58 příspěvků 2.4.13 14:38

Protože už dlouho na netu používám jiný nick, rozhodla jsem se u MP pro změnu. Vzpomněla jsem si na stejnojmenný film s Gretou Garbo, který mě kdysi dávno pobavil. Navíc se mi to jméno líbí, přijde mi zvláštní. Jmenoval se tak i můj rododendron.

marmota-b
532 příspěvků 2.4.13 15:49
@katango píše:
@Mayim nick podle Mayim Bialik alias Amy Farrah Fowler?

Nebo taky podle písně… Je to něco hebrejsky, bohužel ten jazyk neovládám, tak přesně nevím.

Morže
1094 příspěvků 2.4.13 15:57

Nevěděla jsem, jaký nick si dát. Tak jsem koukla na svoje morče a chtěla jsem tu zde být morčetem. Nick ale byl obsazen a spolehla jsem se na svoje překlepy, kdy málokdy větu napíšu bez chyby napoprvé. Tak mám Morže :)

JazzmineTea
468 příspěvků 11.4.13 21:25

Mám ráda jazz a plný špajz různých čínských a taiwanských čajů, tak proto…:)

JazzmineTea
468 příspěvků 11.4.13 21:26

Morže je super nick!!

marmota-b
532 příspěvků 12.4.13 13:50

Mně se Morže taky hrozně líbí. Zdravím spřízněného hlodavce!

Ginevra
646 příspěvků 12.4.13 14:03

@Morže
Nejste vy seznam.mih ?

Amonute
360 příspěvků 12.4.13 14:13
@Ginevra píše:
@Morže
Nejste vy seznam.mih ?

Presne to isté chodí po rozume aj mne:))

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek