Přezouvání v zahraničí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
skandmia
46 příspěvků 14.03.16 13:55

Potvrzuji přezouvání, tady v Norsku zcela automaticky. Většinou návštěvy dostanou přezůvky pro hosty, takové ty jednoduché filcové, ale pokud se jedná o krátkou návštěvu, tak nic. Třeba i prohlídka bytu/domu na pronájem/koupi se provádí bez bot. Pokud tedy objekt není ve stavu rekonstrukce.

Amun
888 příspěvků 23.06.16 14:29

My se prezouvame, nechapu, ze nekomu nevadi byt cely den v zavrenych botach. Nicmene, jsme asi jedini, navstevy se nam nikdy neprozouvaji a kdyz vidi, ze my ano, nesmele se zeptaji, jestli si take maji zout boty. Pokazde se tvari tak nestastne, ze je mi jich tak lito, ze jim boty necham a radsi pak bleskove vytru :D

Leppäkerttu
642 příspěvků 23.06.16 14:41

My se zouvame, stejne tak vsichni nasi znami a rodina pritele. Prezuvky mi nikdo nikdy nenabidl a ani ja je pro navstevy nevedu. Spousta Finek si na navstevu (v dobe zimy) nosi na obuti hunate pletene ponozky. Vlezt si v botech z venku na pohovku nebo do postele (byt pres ni mam prehoz) mi prijde hnusne.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek