Přezutí na zimu do kanceláře?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alusa.93
2 příspěvky 05.08.17 20:23
Přezutí na zimu do kanceláře?

Zdravím, dokázal by mi někdo poradit nějaké přezutí do kanceláře na zimu? Nemáme dresscode - džíny, žabky, tričko adidas není problém, jediné tabu jsou rozdrbané džíny. Kolegyně se přezouvá do typických školních pantoflí a kolega nosí crocsy - oboje by měli zakázat.
Taky sháním nějaké přezutí, ale lodičky jsou příliš formální (nosím v zimě většinou černé džíny a svetříky) a pantofle jsou sebevražda, tak něco mezi tím? Polouzavřené baleríny, elegantnější pantofle nebo něco takového? Nechci uzavřené boty.

Nenašla jsem založené téma, omlouvám se, jestli už někde existuje, hoďte odkaz ráda si přečtu.
Děkuji. :-)

Reklama

Reklama

Reakce:

marikahr
257 příspěvků 05.08.17 22:13

@Alusa.93 nena­padlo by ma v najteplesom dni roku riesit prezuvky na zimu :-)
k ciernym dzinam by som zvolila baleriny

Alusa.93
2 příspěvky 05.08.17 22:27

@marikahr Bohužel funguju jako příprava reklamy - přemýšlím půl roku dopředu. S ohledem na to, že většinou boty vybírám dva až tři měsíce (například od května sháním boty na léto, uspěla jsem teď ve čtvrtek) a taky, že až tohle téma bude aktuální, v krámech budou mít z 90% (logicky) kozačky, je to i přes 35℃ na teploměru docela pochopitelný dotaz. Pro mě. :-)
Děkuji, baleríny jsou uzavřené, ne? Nebo existují i polouzavřené? Po 5×8 hodinách v zavřené botě by asi kolegové nebyli rádi, kdybych si je nechávala pod stolem (nemáme skříňky).

Bossygirl
27 příspěvků 06.08.17 00:20

Záleží-li Vám na elegantním a chic vzhledu, pantofle bych zavrhla. Něco jiného jsou letní kombinace s lehkými pantoflicky. Ke kalhotám bych volila balerínky. Pořídila bych dvoje, troje v různém stylu a také proto, abych měla možnost je nechat vyvětrat.

marikahr
257 příspěvků 06.08.17 08:22

@Alusa.93 napri­klad taketo (Bata)

ještěřička
2462 příspěvků 13 inzerátů 07.08.17 07:12

@Alusa.93
Zkuste se podívat po nějakých elegantnějších pantoflích. Momentálně jsou pantofle v kurzu jako běžná letní obuv, takže určitě seženete i v normálních prodejnách s obuví, popř. na eshopech.

Reklama

Váš příspěvek

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek

Reklama