Přijatelně hluboký výstřih

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
MP Janka
834 příspěvků 29.7.12 22:05

Já jsem majitelka velkých prsou(32HH), u každého výstřihu hlubšího 10 cm je mi vidět žlábek. Moje prsa jsou tak velká, že zaujmou vždycky(když mě mekdo vidí prvně), ať mám na sobě cokoliv. Neřeším to, výstřih nosím tak hluboký, aby mi nelezla podprsenka. Ještě se mi nestalo, aby mi člověk, se kterým se stýkám civěl na prsa, až na jednu výjimku.

Ems
1482 příspěvků 29.7.12 22:42

Fandím výstřihům, samozřejmě to nesmí vypadat že prsa vyskočí či vypadnout ven, nesmí koukat bradavky. Přijatelný je podle mě jakkoliv velký výstřih, pokud se k tomu upraví zbytek např. velký výstřih nebudu kombinovat s odhalenýma nohama. Záleží samozřejmě na příležitosti, na extravagantních šatech na předávání nějakých cen se snese více než normálně do práce. Malá prsa vypadají dle mého ve velkých výstřizích směně, vypadá to prostě že tam žena nemá co dát a ještě na to upozorňuje.

Ems
1482 příspěvků 29.7.12 22:45

A co se chlapů týče, pravý džentlmen se podívá tak aby si dáma nevšimla, jak pravil můj kamarád..:)

blacken
2464 příspěvků 29.7.12 22:48

@Ems Já nevím, připadá vám tohle směšné?

A s těmi džentlmeny je to samozřejmě pravda, ale zřejmě jich v té populaci zase tolik nemáme:-D

Ems
1482 příspěvků 29.7.12 22:50

@blacken No rozhodně mi to nepřijde přitažlivé, či líbivé.
Každopádně mě jeden pán, a to jsem šla bez výstřihu pozdravil „Čau holky“, naproti jemu jsem šla jen já…a při tom mi civěl na prsa, vím že muži džentlmeni nejsou obecně, ale pokud se tak chlap chová tak mě nezajímá a prostě to ignoruji.

blacken
2464 příspěvků 29.7.12 22:59

@Ems Tak mně se to třeba v tomhle provedení líbí, představa, že to na sobě má holka s o dvě čísla větší velikostí (což se rozhodně v tomhle případě nedá označit za velká prsa) už se mi nelíbí…

To už není ani nedžentlmen, to už je hulvát :-D Ale chápu, že to pro ně musí být těžké se nezadívat…

Hannibal
43 příspěvků 29.7.12 23:10
Souhlas s Ems

S tím gentlemanem je to naprosto výstižné :)

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.12 23:11

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 14:21

Hannibal
43 příspěvků 29.7.12 23:21

Tak já si všeobecně myslím, že pokud má žena pěkná a foremná prsa, neměla by se stydět zvýraznit je. Ale decentně. Výstřihy k pupku nejsou zrovna ideálním případem. Ale pořád dám přednost ženě s větším výstřihem, která prsa má, než ženě s velkým výstřihem, která dohromady nemá prsa žádná - taková pak připomá smrtku, na které visí kus hadru a to je propadák nad propadáky.

MP Monis
50 příspěvků 29.7.12 23:27

@Ems „Malá prsa vypadají dle mého ve velkých výstřizích směně, vypadá to prostě že tam žena nemá co dát a ještě na to upozorňuje“
Edit: Ještě poznámka. Žena s malými nebo žádnými prsy, která má velký výstřih, obepnuté oblečení atd. mi bude sympatická už tím, že si do nich nenacpala silikon a nestydí se za to, jaká je. To je věc, kterou já cením a rozhodně mi to nepřijde směšné, ale snad z toho vyrostete.

Ems
1482 příspěvků 29.7.12 23:50

@MP Monis Je super když si žena přijde přitažlivá i s malými prsy je super, ale nebude mi víc sympatická než žena která si prsa nechala udělat…Tak se sama sobě nelíbila, a změnila to..co je na tom špatného. Jen tvrdím že žena s malýma prsama ve velké výstřihu mi přijde opticky nepěkná, zvlášť upozorňuje na to že má malá prsa…

Rosalyn
925 příspěvků 22.8.12 09:55

@Ems A když si velký výstřih vezme žena s velkými prsy, tak zase upozorňuje na to, že má velká prsa. Tak na kom vypadá velký výstřih pěkně?

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.12 09:58

@Rosalyn Velká prsa žena neschová.

Rosalyn
925 příspěvků 22.8.12 10:02

Toto není hezké.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.12 10:06

@Rosalyn ale to nie je koli veľkosti výstrihu, alebo poprsia, ale koli tvaru. Napríklad toto je hezké. :-)
http://www.pics-site.com/…k-Hot-22.jpg

Rosalyn
925 příspěvků 22.8.12 10:07

@seznam.mih To ano, ale taky je nemusí nabízet každému na potkání. Mimochodem, velká prsa se dají chirurgicky zmenšit.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.12 10:08

@Rosalyn a mala chirurgický zväčšiť.

Rosalyn
925 příspěvků 22.8.12 10:10

@gulietta Takový výstřih je v pohodě.

Rosalyn
925 příspěvků 22.8.12 10:13

@gulietta Samozřejmě. Zrovna včera běžel v televizi jeden dokument o plastických operacích prsou. A týden předtím taky. Jen šlo zrovna o nepovedené plastiky.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.12 10:14

@Rosalyn Né každej se chce řezat do svého těla, když to není nezbytně nutné. To vás nenapadlo? A to, jaká prsa ženě naroste, sama neovlivní. Včera jsem se navstekala v sekáči, když jsem si zkoušela šaty, že na svoji velikost mám moc velká prsa a malej hrudník. Nebo když mi něco bylo, tak výstřih byl úplně blbě vykrojenej, že bych všem okolo mohla ukazovat podprsenku. Pak babo raď, jaký výstřih si má zvolit žena, která má velká prsa, ale už né tak pevná (já bych si nemohla dovolit výstřih, co zde ukázala guiletta)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.12 10:17

@Rosalyn ja som sa pre zmenu zaujímala o zmenšenie a verte mi je tam oveľa väčšie riziko ako pri vkladani silikonu. Ten sa totiž dá v najhoršom prípade vybrať a aj keď sa to bude pol roka-rok hojiť, tak sa telo do povodného stavu dostane. Na chirurgickom zmenšení sa už nič nezmení, je nevratné. Dáma na Vašom príklade má silikony. Tá na mojom prírodne.

Rosalyn
925 příspěvků 22.8.12 10:29

@seznam.mih To mi špatně rozumíte. Mně v žádném případě nevadí, že má někdo velká prsa. Sama jsem spíše proti plastickým operacím prsou, řezat bych do sebe nenechala. A vím, že ženy mají různá prsa.

Příspěvek upraven 19.09.12 v 11:12

Normálnítřicítka
50 příspěvků 22.8.12 10:33

@Rosalyn

Teda říct, že kdo má velká prsa, může si je nechat zmenšit jen tak jakoby mimochodem, to mě nadzvedlo ze židle. Mám velká prsa a mám z nich komplexy a mnohem radši bych je měla poloviční. Ale do plastiky nepůjdu. Za prvé je to opravdu obrovský zásah do organismu, kde těch komplikací je oproti zvětšení několikanásobně víc, za druhé je to taky několikanásobně dražší. Já opravdu nemám zbytěčných 50 až 60 tisíc na plastiku!
Díky takovým lidem pak má spousta ženských komplexy.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.12 10:37

@Rosalyn Mě naštvala ta vaše mimochodem poznámka, že se dají prsa zmenšit. jako bych to doma neposlouchala, ať jdu na plastiku. A pak nemám ponětí, jakej výstřih mám nosit, abych vypadala dobře. teda vím, že pro mě je lepší nosit větší výstřih, než malej nebo nějakej roláček (pak vypadám hodně rambovitě) ale tím, jak prsa nejsou pevná, tak je to v tom výstřihu vidět. ze stran pánů si na ně nikdo nikdy neztěžoval (jen sem byla v takové úsměvné situaci v podniku s několika chlapama, že se bavili o holkách s malýma prsama, že se jim líbí kolikrát víc, než ty velké. Já jako vždy mlčím a poslouchám, co si povídají. Pak se na mě otočí a říkaj, že to nemysleli proti mě nijak zle a ještě různě to okecávali :) ) ale obecně z estetického hlediska to nebude žádná paráda…

Rosalyn
925 příspěvků 22.8.12 10:37

@Normálnítřicítka A číst umíte? Mně velká prsa NEVADÍ! Někdo psal o zvětšení prsou, tak jsem zmínila zmenšení prsou. Nic víc, nic míň.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek