Přijatelně hluboký výstřih

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.12 10:40

@Ameline Je na to dokonce pravidlo, ač mnohé nemusí souhlasit. Maximum je čtyři štíhlé prsty pod klíční kost:-)

Normálnítřicítka
50 příspěvků 22.8.12 10:45

@Rosalyn

A taky jste nikde nepsala, že by to bylo hezké. Naopak, píšete, že ženy s velkými prsy je nemusí druhým cpát pod nos. Jenže ono to jaksi nejde, i bez výstřihu jsou natolik výrazné, že je prostě pod nosem máte.
Píšete, že jste proti plastikám a nadhodíte, že velká prsa se dají zmenšit…

Rosalyn
925 příspěvků 22.8.12 10:45

@seznam.mih Moje poznámka o zmenšení prsou nebyla myšlena zle a nebyla mířena na vás, neboť jsem do této chvíle netušila, že máte velká prsa a s nimi takové potíže. Ti chlapi, o nichž jste psala, byli evidentně hlupáci.

Rosalyn
925 příspěvků 22.8.12 10:50

@Normálnítřicítka Ale jistěže mohou být velká prsa hezká. Že je nemá nikomu nabízet na potkání, jsem myslela zhruba ve stylu té postnuté fotky. A to, že jsem psala o plastice a jsem proti ní (až na výjimky), se nijak nevylučuje.

katango
1356 příspěvků 22.8.12 10:51

Zmenšení prsou bychom snad mohly pochopit, pokud je ze zdravotních důvodů - např. při bolestech zad u opravdu velkých prsou. Jinak bych ty svoje taky měla ráda menší, s tím, jak hubnu, se to do jisté míry daří. Nicméně byly doby, kdy jsem na dost štíhlé postavě měla přírodní velká prsa a to teda nebylo nic k závidění, některé osoby mužského pohlaví se projevují velmi prasecky, minimálně verbálně. Možná to někomu je příjemné, mně ne.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.12 11:02

http://www.youtube.com/watch?…
Silikony sú žiadúce, ale ženy s vlastným veľkým poprsím nie?
http://i.huffpost.com/…ST-large.jpg

Příspěvek upraven 22.08.12 v 12:34

Olinka
2582 příspěvků 22.8.12 11:02

Musím přiznat, že mě prsa fascinují, se kamarádkou jsem jednou byla na obědě po zkoušce, ona měla pěkné černé šaty s velkým výstřihem a taky jsem se nemohla jinam koukat. Přitom to nebylo vyloženě dobrý den, kozy ven. Co by na to chlapi, raději ani nemluvě.
Mám taky relativně velká prsa, ale žlábek mi skoro nedělají (jsou dál od sebe), navíc těch triček s velkým výstřihem moc nemám. Podle mě vypadá velmi dobře jedno tričko s výstřihem velkým do šířky, které odhaluje hodně kůže mezi klíčními kostmi (ale podprsenku ne-e) a končí v místě, kde se prsa „zvedají“. Není to vulgární a připadá mi, že mi je opticky zmenší (je totiž spíš splývavé, než upnuté). Naopak trička s minimálním výstřihem, která jsou však obtáhlá, mohou někdy působit fakt jak zvětšovací sklo - podobně jako roláky.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.12 11:06

@Rosalyn O těch chlapech se zdržte komentáře. Nic o nich nevíte. Já se na tohle téma chytla, protože jsou pořád lidi přesvědčení, že když má holka velká prsa, tak nedělá nic jiného, než že je chce cpát všem okolo a že je nakonec mnohem lepší, když má holka malá prsa. než velká. Holka s malými prsy si je může vycpat push-upkou a trošku jí to zvedne sebvevědomí. Žena s velkými je nijak nezmenší kromě chirurgicky. Já s nima nijak velký problémy nemám zdravotně díky tomu, že nosím pořádnou dobře padnoucí podprsenku ani se za ně nestydím, že je mám. Jen jsou dny, kdy by člověk nejradši úplně zmizel a byl co nejméně výraznej. A ano teď za mě mluví komplex a to kvůli zkoušení šatů ze včerejška, kdy v mojí velikosti byli výstřihy takové, že by mi z nich vyskočili ven, ebo bych ukázala všem, jakou barvu mají moje podprsenky.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.12 11:10

@gulietta Ježiš…

Rosalyn
925 příspěvků 22.8.12 11:16

@seznam.mih Komentuju jen jejich chování. Stejně jako se na celém MP komentuje oblečení nebo chování lidí, o nichž vlastně taky nic nevíme.

Mylady2
12413 příspěvků 22.8.12 11:33

Pěkné prsa v hlubším výstřihu jsou u ženy velmi povšimnutí hodné:-) Salmy Hayek bych si určitě taky všimla:-)

Normálnítřicítka
50 příspěvků 22.8.12 11:39

@gulietta

Pro Boha… Zježily se mi všechny chlupy na těle.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.12 12:28

@seznam.mih a čo takýto výstrih? Samozrejme s podprsenkou.
http://www.exposay.com/…r-9Emo0J.jpg

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.12 12:31

A na roláky niečo s vystrihom.
http://www.celebritiesfans.com/…y_parton.jpg

Cuckyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.12 12:49

Tak já osobně mám prsa větší, a v pubertě jsem nosila výstřih tak že to tahalo oči. Na vysoké mi to začlo vadit, a maximální výstřih nosím tak, že mi jde vidět tak centimetr čárky, která se mi dělá mezi prsama. A to na denní nošení, na večer si dokážu představit šaty s větším výstřihem ale aby to nebylo vulgární (myslím že všichni víme co si pod tím slovem představit). A co se týče zavinovacích topů a šatů myslím, že ženy s větším výstřihem můžou nosit větší náhrdelníky, které výstřih vylní, takže není tolik na co koukat. To se mě osobně líbí. Jinak nemám nic proti výstřihům na ženách s menšími prsy, je to krásné, když je zdravě štíhlá a sebevědomá a umí to nosti.

Ems
1482 příspěvků 22.8.12 13:23

@Rosalyn No jelikož žijeme ve světě kde obecně (samozřejmě má každý jiné preference) jsou velká prsa krásná prsa - tudíž upozorňovat na krasnou část sebe? V tom nevidím problém…
Vysvětlí paralelou s nohama - když má žena křivé nohy, do X nebo do O tak se tím chlubit nebude bude se to snažit maskovat, a naopak krásnýma nohama se ráda pochlubí…

Rosalyn
925 příspěvků 22.8.12 13:32

@Ems Jak píšete - každý má jiné preference. Krásná jsou malá, střední i velká prsa, takže se jimi můžeme chlubit všechny. Jen tu krásu dávkovat s mírou.

eveK
334 příspěvků 22.8.12 14:09

Tak já osobně jsem nemívala nikdy extra velká prsa, ale velmi pěkně tvarovaná, držela nahoře a mohla jsem si dovolit chodit i bez podprsenky. Kojením to skončilo, ale když se dají do vhodné podprsenky, tak vypadají dobře stále. Výstřihy nosím pořád, nevidím důvod, proč schovávat něco, co je na mě pěkné. Takže přijatelný výstřih je jakýkoliv, ze kterého nekouká to co nemá(podprsenka, bradavky, pupík :-) A s tím koukáním na prsa to mám taky. Když má paní hezká prsa v hezkém výstřihu, tak taky jen problematicky odtrhávám zdrak.
Jo a když mi muž kouká na prsa, tak mě to nijak nepobuřuje. Spíš mi to lichotí, že je ještě na co koukat :-)

chinin
2788 příspěvků 22.8.12 21:43

Cuckyna pise: „A co se týče zavinovacích topů a šatů myslím, že ženy s větším výstřihem můžou nosit větší náhrdelníky, které výstřih vylní, takže není tolik na co koukat“

Ano to funguje skvele! Jednou mi svadlena strihla na saty vetsi vystrih, nez bylo na business dress vhodne, ale skvele jsem to vyresila porizenim vyrazneho nahrdelniku. Nahrdelnik jednak „vyplnil“ vystrih, jednak odpoutal pozornost od vystrihu a prsou.

Cuckyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.12 22:38

@chinin Já jsem to teda ještě nezkoušela, ale až si budu pořizovat zavinovací top tak k tomu rozhodně pořídím výrazný náhrdelník. Ale výrazný-výrazný. Teď bohužel nemůžu najít žádný ukázkový :(

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek