Jsem příliš hubená

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
severniklika
2 příspěvky 7.12.12 11:10
Ještě vás zklamu...

Chlapi chtějí chytré ženské ;-). A to velmi. Ale to je možná jen tím, že pocházím z jiného prostředí. Jen mě zajímalo, co se tu vše píše… A jen zbytečně si děláte starosti. Možná za chvíli narazím ještě na něco zvláštního. Ale tohle problémy vážně nejsou…
Jak já bych rád narazil na chytrou, hodnou, fajn a hubenou holku :-).

Fae
71 příspěvků 7.12.12 11:21

Taky mám tento „problém“. Podle BMI (které stejně o ničem pořádně nevypovídá) mám těžkou podváhu. Ale neřeším, jsem prostě hodně štíhlá, ale zcela souměrná. Má to své výhody. Taková má běžná váha je 45 (mám 163)s výkyvy +- kilo. Jím všechno a kdykoli, ti co mě znají vědí, že to je u mě prostě zcela normální (mám i hodně štíhlé rodiče). Neříkám, že bych o pár dobře uložených kilo navíc nebrala a i vím co pro to udělat. Přiznám se, že na to jsem, ale poněkud líná. Mé životní maximum bylo 49 kilo, po 4 měsísích „přecpávání se“ (gainery, tvarohy, kvalitní šunka a všechno co prostě k tomu patří)a zároveň docela tvrdého tréningu ve fitku třikrát týdně. V té době jsem se sama sobě líbila o něco více, ale když jsem skončila po 14 dnech jsem se zas vrátila na svou přirozenou váhu. Takže to už nijak nehrotím.

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.12 11:53

Ja do klubu XS nepatrím a priznám sa, že časť života som patrila k tím čo na každého veľmi štíhleho človeka hneď vybafnú také tie treskute vtipnosti ako „booože ty si tak chudá, najedz sa občas“ atd atd..potom som spoznala dve spolužiačky, na vlastné bulvy sa presvedčila, že sa možu napchávať od rána do večera bez akéhokoľvek efektu a uvedomila si ako ich také reči už obťažujú a trápia. Ako chabé ospravedlnenie by som len dodala, že to večšina komentovačiek nemyslí zle-nezainteresovaného človeka ani vo sne nenepadne, že upozornenie na niečo čo sa spoločnosti predkladá ako vzor a ideál je pre niekoho TAK nepríjemné..a ano, bledá závisť je občas tiež prítomná:) Každopádne nech človek vypadá akokoľvek vždy a všade sa nájde skupina pre ktorú to nebude dosť dobré, skupina ktorej to bude jedno aj skupina ktorá bude unesená. Osobne som ako majiteľka monštrózne svalnatých noh a vyhadzovačských paží už snahy obliekať sa tak aby nikto neutrúsil poznámku alebo nevrhol blbý pohľad vzdala, pretože to je zbytočné, nemožné a obmedzujúce:)

Osmikraska
670 příspěvků 7.12.12 15:06

Pěkná diskuse.

Taky jsem se svou postavou trochu nespokojená, protože jsem moc hubená (hubený stehna, lýtka, ruce, malý prsa). Bohužel právě proto, že mě to trápí, se absolutně neumím povznést nad to, když na mou hubenost někdo neomaleně poukazuje. Asi jsem trochu moc citlivá. Vymýšlela jsem už asi sto elegantních odpovědí na větu „jsi moc hubená“, ale stejně žádná nějak nefunguje. Vždycky si po takové poznámce připadám abbsolutně ponížená, nesexy, vyhublá, škaredá a k ničemu. Nemáte někdo nějaký typ? Nejradši bych to těm prudičům pěkně napálila

Nevim, proč mají lidi potřebu do mě rýt a komentovat moji postavu, asi je to nějak podvědomě dráždí a vybíjejí si zlost na všechny vyzáblý modelky, co na ně kdy vykoukly ze stánek časopisů a naštvaly je. Lidem s pár kily navíc to asi nikdo tak často do obličeje nevmete, že?

Děsně se těšim na den, kdy až mi někdo něco takovýho před lidma řekne, tak ho jen elegantně setřu něčím jako že poukážu na jeho příšernou nezdvořilost nebo tak něco. Bohužel ale se tady ty poznámky dotýkají nějakého hodně citlivého vnitřního místa (prostě smutku, že nejsem sexy, či co), takže to možná nikdy nedokážu s klidem a grácií..

Fu, to je výlev. Tak, torchu se mi ulevilo.

@Kerstin @Fae @Lenka M. - pěkné příspěvky, souhlasím!
@severniklika - jsme rády, že i takových chlapů pár je;)

Kerstin
516 příspěvků 7.12.12 15:28

@Osmikraska Přesně - hubenému se to vmete s pěknou grácií, kdežto kolem tlustého se našlapuje po špičkách, aby se náhodou neurazil. Ono obecně říct o tlustém, že je tlustý, je vůbec ta nejhorší urážka, že? Tohle prostě nesnáším - hlavně proto, že si každý myslí, jak je vtipný, když mě posílá se najíst.
Už jsem se naučila stírat, trvalo mi dlouho, než jsem to vymyslela. Když se diví, že mám hubené ruce nebo mi to připomíná po stodvacáté, tak si teatrálně prohlížím ruku (a obdobně s jinými částmi těla), pak řeknu něco ve smyslu „Fakt? To jsem si ještě nevšimla!“ „Děkuju, že jsi mi to řekl, otevřel jsi mi oči!“ „Doteď jsem si myslela, že jsem naprosto normální.“ „Hned se půjdu pořádně najíst, mít tak hubené ruce přece vůbec není normální!“ a přidám lehký smích.

Osmikraska
670 příspěvků 7.12.12 15:45

@Kerstin

Tak to jste mě normálně rozesmála:-) „Doteď jsem si myslela, že jsem naprosto normální.“ Jsou to dobré hlášky! „Hned se půjdu pořádně najíst“ je taky vtipné!
Napsané vypadají skvěle, nevím, jestli je budu umět aplikovat, ale třeba to zvládnu. Pokusím se:-)

Ironie je dobrá, ještě mě teď napadá: „Jé, to jsem ráda, žes mi to řekla, zrovna jsem se tě chtěla zeptat na tvůj názor na mou postavu“. Ovšem nevím, jestli by z toho to ironické „na nic jsem se Tě neptala“ někdo vůbec pochopil. Nene, Ty Vaše jsou lepší!

MP ave
41 příspěvků 7.12.12 15:46
@Kerstin píše:
Přesně - hubenému se to vmete s pěknou grácií, kdežto kolem tlustého se našlapuje po špičkách, aby se náhodou neurazil…

Tohle vůbec nemusí být pravda, ono tomu tlustému to může být předhazováno úplně stejně často jako vám vaše hubenost, jen vy si toho nevšímáte, protože se to vás osobně netýká.
V tomhle vůbec nezáleží na tom, jestli jste hubená nebo tlustá, netaktní lidé si vždycky něco najdou.

Mayim
401 příspěvků 7.12.12 15:50

175 centimetrů, váha 53 - 54 kilo - hubnu většinou tehdy, když jsem ve stresu (když jsem odcházela ze základky v 15 letech, měla jsem 52 kilo; když jsem v červnu před třemi lety odevzdávala diplomku, měla jsem 51, protože jsem z nervů prostě nejedla - tehdy se mi dělalo špatně i při pomyšlení na jídlo…). Hubená jsem od pasu nahoru. Pokud mi někdo vpálí, ať se najím, oznamuju, že jím prakticky pořád a prakticky pořád mám hlad :-) a ve finále jím víc než moje matka, která při svých necelých 170 centimetrech je docela kulatá.

Osmikraska
670 příspěvků 7.12.12 15:57

@MP ave
Ano, to musíme uznat, určitě se najdou i lidi, kteří to řeknou i člověku s nadváhou.

Na druhou stranu těm, hubeným to někdy říkaj i jinak celkem slušní a taktní lidi, pže jim to prostě jen nedochází, že je to neslušnost.

MP ave
41 příspěvků 7.12.12 16:11

@Osmikraska
No tak těm prostě řekněte, že vám to vadí. Jestli jsou jinak slušní a taktní, tak už to nebudou opakovat.
Nebo se s nimi o tom začněte bavit. Ať vám dají typ na dobrou výživnou dietu/cvičení/něco takového.
A těm protivným a nepříjemným navrhněte, že když se jim zdá, že málo jíte, ať vás na nějaké dobré jídlo pozvou ;o)

Osmikraska
670 příspěvků 7.12.12 17:00

@MP ave
To je taky docela dobré, říct ať mě pozvou na jídlo. Bavit se s nima o tom rozhodně nechci. Tím spíš, že to často říkají ve společnosti, před dalšíma lidma. Takový citlivý témata moc ráda s nikym neřešim, když už, tak v soukromí a s blízkýma lidma, od kterých nepřijde podpásovka.

Jj, mohla bych prostě říct, že mi to vadí. Bohužel jak už jsem psala, je to pro mě citlivé téma, nedokážu zareagovat tak, abych z toho vyšla jako ledová královna na úrovni:-) Většinou se mě to hrozně dotkne a zareaguju nějakým pípavým hláskem a nic moc cool ani chytrýho ze mě v tu chvíli nevypadne. Musim si trénovat sebeovládání a aby na mě nebyly tolik vidět emoce.

PS: A uramínkujte se k smrti, červení ramínkovači, jinde jsem si už trochu zvykla, ale v tomhle vlákně mě fakt štvete… :-P

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.12 17:50

Mně taky celý život říkali „najez se“. A když mě viděli jíst, nevěřili. Mám 168cm/46kg a doslova žeru. Na váze nepřibírám, a když, tak max 2kg, ale už mi trochu v mém věku začíná kynout břicho a boky. Už i moje máma, když mě po čase viděla, řekla - nejsi nějaká tlustá? (ze srandy, samozřejmě)

Jetthro
1132 příspěvků 7.12.12 17:51

@Osmikraska Hlavni je naucit se mit se rada ;) A jestli se vam fakt nelibi jak jste hubena tak zacnete cvicit a pracovat na svalech. Ja jsem se od dubna vypracovala ze 47,5 na 49 a slo to pekne do rukou a nohou, cili kam jsem chtela, ale je to beh na dlouhou trat :) S blbejma kecama jsem se taky setkala (jeste na gymplu) a nejlepsi bylo po takovy hlasce se na dotycneho prekvapene jako na uplnyho debila zadivat a rict „A ptal se te nekdo?“ trochu agresivni, ale zato ucinne :)

Dorenika
464 příspěvků 7.12.12 18:34

Inak to co pisete o tom ako vam ludia hovoria ze jezis rob zo sebou nieco tak to je fakt desne, by som sa pozrela ako by sa oni tvarili keby ste im rovno povedali ze nech schudnu lebo to s nimi ide dole vodou

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.12 13:44
@Kerstin píše:
Já dělám skoro každý večer kalanetiku - ležím na boku a kvedlám s jednou nohou ve vzduchu

:D Já vás žeru Kerstin :D (když sem si to přečetl v kontextu, tak už to tak vtipné není, ale stejně :D )

@Dacom píše:
Pro ty, co si myslí, že tady fňukáme…Tohleto JE důvod :D A na této fotce to ještě není tolik vidět.

Protein a posilovat :D Tohle jsou jen zanedbané svalečky, když na nich zamakáte na 3 měsíce, máte nohy jako lusk! :D -mimochodem už je to 5 měsíců, tak se ukažte :D

Nitty
112 příspěvků 9.12.12 16:00

@Osmikraska Ve všem s Vámi souhlasím, protože řeším stejný problém. Jsem hubená, nedokážu přibrat a komentáře okolí mě jednu dobu celkem ničily. Červená ramínka jsou prostě od těch, co to nezažili.

Nezdá se to, ale tyhle „nevinné“ komentáře jsou častější než na někoho kdo má nějaké to kilo navíc. „Najez se, máš nohy jak párátka, aby ses u toho nezlomila, aby tě to neodfouklo, to už máš dětskou velikost ne?, jééé ty máš ale kostnaté ruce/nohy/libovolnou problematickou část“ Tlustému nikdo neřekne: „Bacha ať se to pod tebou nezlomí“nebo jééé ty máš podbradek"(a pokud ano tak je společností odsouzen, kdežto u hubených si toho nikdo nevšimne) A nedejbože když si něco dovolím nejíst protože mi to prostě nechutná. Jsem hubená - měla bych jíst vždy a všude abych se spravila. (těžko vysvětlím že jsem schopná spořádat pizzu na posezení, že jídlu se nevyhýbám akorat prostě hřiby/cokoliv nesnáším…)
Možná to někomu přijde jako banální poznámky…ale když to slyšíte každý den, ze všech stran (přátelé/nepřátelé/rodina) tak už to zas taková hloupost není.

Jinak taky mě ty správná odseknutí napadnou až je pozdě. Stejně mi veškerá ta obrana přijde marná když vidím ty pohledy ostatních: „Je nějaká citlivá ne…“ Navíc to moje odseknutí většinou vyzní pěkně uboze, takže většinou jen mlčím nebo pokrčím rameny a doma nad tím smutním.

Ještě k tomu cvičení. Nevím, bojím se že kdybych cvičit začala, zmizí i ta trocha tuku co mám a nahradí to malé boule svalů což mi přijde jako z bláta do louže :D

Nitty
112 příspěvků 9.12.12 16:00

Ahh… trochu delší příspěvek než jsem měla v plánu :D Za tu slohovku se omlouvám, ale tohle je prostě téma, které se mě strašně dotýká.

Dahllie
2222 příspěvků 9.12.12 16:42

@kayav A mně zase stačí si k jídlu jen čuchnout a mám dvě kila navrch. Prostě jsme takové jaké jsme a když s tím má okolí problém, tak ať si trhne. ;-)

JedovatéHádě
350 příspěvků 9.12.12 19:13

@Nitty Nic si z toho nedělejte, většina to dělá právě proto, že kárat někoho za štíhlost je všeobecně bráno jako přijatelné(tudíž si to jaksepatří užívají) zatímco za tloušťku nepřijatelné. Já to mám ještě podivnější. Jako dítě jsem byla tlustá, měla jsem pocit, že si tím kazím život, tak jsem kolem 18 let zhubla a poslední roky to postupně udržuji. Občas přiberu, tak to shodím a pořád dokola. Leč rodina má pocit, že vypadám jako oběť hladomoru. Mám úplně normální postavu. Jsem klasická hruška, do modelky mám 20 Kg nadváhu a stejně mě rodina prudí tím, že umřu na vyhladovění, při čemž jím kolikrát více, než oni. Bohužel mě tím častují i na veřejnosti a často jde vidět, jak si mě neznámí lidé, když to slyší, prohlíží a asi si říkají, že zas tak hubená nejsem. Takže na jednu stranu mě štve rodina, že mě takhle deptá, jednak se pak cítím trapně nejen za to pranýřování, ale ještě se stydím za to, že na mě lidi koukají jak na opici a přemýšlí, kde že to jsem tak vychrtlá :)

Adammm
56 příspěvků 9.12.12 21:02

…slečny a dámy, netrapte se, jak zpívají kultovní tuzemští pankáči „každé zboží má svého kupce“, toť na diskuzi co se líbí/nelíbí a jinak si myslím, že nejdůležitější je cítit se dobře (psychicky i fyzicky) a jedno jestli máte postavu jako chrt co běhá dostihy, nebo mastif co si nahřívá špeky u krbu…ať vás v tom nenechám, já jsem taky hubený, tělo jak klučina před pubertou…a je mi dobře ;)

Atlacoya
2790 příspěvků 9.12.12 22:03

@Adammm A říkají vám příbuzní a známí, že byste se měl pořádně najíst, ať vás neodfoukne vítr? Zajímá mě, jestli jsou i chlapci a muži terčem podobných průpovídek.

ambruše
3 příspěvky 9.12.12 22:46

Milé slečny, kterým je kolem dvaceti let a trápíte se, že jste moc hubené - chtěla bych vám jen dodat naději: ještě pár let a bude to vaše velká přednost! Taky jsem byla hubená a taky mi to okolí každou chvíli vpálilo, měla jsem kvůli tomu komplexy, snažila jsem se přibrat, ale prostě to nešlo. Teď zpětně, když se dívám na svoje tehdejší fotky, si říkám, že mi to vlastně vždycky slušelo a ty řeči od okolí byly často pustá závist, a kdybych se na nš tehdy uměla vykašlat a uvolnila se, byla bych daleko spokojenější. To všechno jsem se naučila až s věkem a zkušenostmi, dneska jsem spokojená. Pořád jsem štíhlá až hubená, i když pas se po porodu trochu ztratil, ale v těhotenství jsem přibrala naprosto v normě, nemusela jsem pak kila pracně shazovat a dostávat se do formy, teď, když moje vrstevnice po dětech a věkem nakynuly do neforemných tvarů, já se pořád vejdu do vel.38, pořád sice nemám sexy křivky, ale vypadám mladší, jsem pohyblivá a vyrovnaná. Taky můžu pořád sníst, co chci, a na váze to vidět není - není to úžasné? Vykašlete se na řeči okolí, užívejte života, vždycky se najdou muži, kteří mají rádi boubleky i ty hubenější, není se čeho bát!

Adammm
56 příspěvků 9.12.12 23:33

@Atlacoya
No jasně, od některých příbuzných, které nevidím pravidelně, přesně vím, v jakém pořadí bude jejich prvních pět vět…jsem hubený od přírody, i kdybych jedl každý den vepřo-knedlo (z pěti)-zelo po kyblech, tak možná se mi tak nafoukneakorát břicho…navíc docela sportuji a můj metabolismus řádí ve vysokých otáčkách, takže prostě budu hubený…mě to ale žíly netrhá :)

Kerstin
516 příspěvků 10.12.12 09:04

@Maravelo Od července se to už změnilo, chodím do posilovny! :D

Fae
71 příspěvků 10.12.12 09:19
@Jetthro píše:
@Osmikraska A jestli se vam fakt nelibi jak jste hubena tak zacnete cvicit a pracovat na svalech. Ja jsem se od dubna vypracovala ze 47,5 na 49 a slo to pekne do rukou a nohou, cili kam jsem chtela, ale je to beh na dlouhou trat :)

Vaše snaha je sice pěkná, ale nezlobte se za více jak 7 měsíců 1 a půl kila?! S vaší váhou to je tak maximálně na dva měsíce. Snažíte se málo. A nevařím z vody, mám ve svém okolí fitness trenéry. A sama vím jak se dá přibírat ve svalech.

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek