Jsem příliš hubená

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Kerstin
516 příspěvků 10.12.12 09:27
@Nitty píše:

1. Nezdá se to, ale tyhle „nevinné“ komentáře jsou častější než na někoho kdo má nějaké to kilo navíc. „Najez se, máš nohy jak párátka, aby ses u toho nezlomila, aby tě to neodfouklo, to už máš dětskou velikost ne?, jééé ty máš ale kostnaté ruce/nohy/libovolnou problematickou část“

2. A nedejbože když si něco dovolím nejíst protože mi to prostě nechutná. Jsem hubená - měla bych jíst vždy a všude abych se spravila. (těžko vysvětlím že jsem schopná spořádat pizzu na posezení, že jídlu se nevyhýbám akorat prostě hřiby/cokoliv nesnáším…)

3. Možná to někomu přijde jako banální poznámky…ale když to slyšíte každý den, ze všech stran (přátelé/nepřátelé/rodina) tak už to zas taková hloupost není.

4. Ještě k tomu cvičení. Nevím, bojím se že kdybych cvičit začala, zmizí i ta trocha tuku co mám a nahradí to malé boule svalů což mi přijde jako z bláta do louže :D

Rozdělila jsem to tahle divně do bodů, snad je to přehledné

1: Tohle slýchávám pořád.. nikdy nevím, co na to říct. Jednou mi bylo řečeno, že mám nohy jako hajzlový pavouk. Se vší grácií, pěkně od srdce. A řekl to kluk. :) Jinak „jsi jako pírko“ nebo „vždyť tě to odfoukne“, „bacha, ať se nezlomíš“, „ten kufr je větší než ty“, „vypadáš jako figurína ve výloze“… na denním pořádku. A lidé, kteří to říkají, si mysí, jak mi děsně lichotí. Takže se nemůžu bránit a můžu tak akorát přikyvovat, ne-li snad rovnou děkovat :)

2: Když jsem si dovolila u přítelovy rodiny si říct o menší porci (vždycky jím míň), tak se mě zeptali, jestli jsem anorektička. Úpně normálně :) Však co, jenom se ujišťujou, žejo…

3: Přesně - čím víc toho je, tím hůř se to snáší. Naštěsí si mé okolí už zvyklo, že jsem jaká jsem. Chodím do posilovny, na střelnici, jezdím na motorce, horolozím - nejsem žádná křehotinka a ráda to všem říkám :D

4: Cvičení se vážně neboj, taky jsem si mysela, že akorát ještě víc zhubnu. Co jsem začala cvičit, tak nedopnu některé sukně - a jím pořád stejně! :)

Cathero
200 příspěvků 10.12.12 09:34

Já mám 172 cm a 50kg a dřív mě to taky hodně trápilo. Chtěla jsem ztloustnout ale nešlo to. Ale časem jsem začla svoje tělo milovat, protože málo kdo má takové. Nevím proč by jste se kvůli tomu měla tak trápit, vsadím se, že komentáře od ostatních jsou přinejmenším závistivé.

JedovatéHádě
350 příspěvků 10.12.12 09:41

@Kerstin K tomu vašemu druhému bodu- párkrát se do podobné situace dostanu taky a většinou se zatvářím asi jako kdyby mi někdo řekl, že anglická královna si našla transexuální přítelkyni-jsem prostě v šoku z toho, že někdo, kdo by měl být rozumnější (jako třeba rodiče přítele), může říct něco takového. Vlastně na chvíli oněmím úžasem nad tak blbou otázkou. Pak mám pokušení říct něco, abych jim to vrátila a došla jim absurdnost a netaktnost jejich dotazu. Tak třeba-když by se mě zeptali, jestli jsem anorektička, tak mám chuť zeptat se, jestli trpí nezastavitelnou žravostí-přece se jen ujišťuji, že-když chceme s jejich synem zůstat spolu, tak abych jednoho dne nebyla na mizině z toho, že utratíme všechny peníze za jídlo za tchánstvo :). Nebo jestli nejsou alkoholici, podle toho, kolik zatím vypili atd… Samozřejmě jsem to využila zatím snad jen jednou na nějakém večírku, kde byli lidi staří stejně jak já. V situacích jako seznámení s rodiči přítele a podobně to radši přejdu mlčením.

Jetthro
1132 příspěvků 10.12.12 09:48

@Fae Ano, pokud bych to chtela pribrat ciste na cislo na vaze, stacilo by mi se prezirat i min nez 2 mesice. Ale kdyz chci pribirat svaly a k tomu je i vyrysovat tak to nejakou dobu trva..predstavte si, ze nejste jedina ktera ma v okoli fitness trenery :)) Nevim proc bych mela nejak spechat, na fitness zavody se nechystam a nemam cas chodit 5× tydne do posilovny aby to slo nejakou zavratnou rychlosti. Navic ted resim i kozni problemy, skolu a dalsi veci. Posilovna je pro me misto kam si chodim vycistit hlavu. Mam samozrejme nejaky cile, ale nejak mi netrha zily ze se nesplnej behem 2 mesicu..

MP ave
41 příspěvků 10.12.12 09:50

Řešení je samozřejmě vždycky v tom, nedělat si hlavu z řečí cizích lidí.
Já jsem si taky až do puberty myslela, že jsem tlustá, protože mi to okolí předhazovalo (a trápilo mě to) při zpětném pohledu na fotky jsem byla úplně normální dítě. Akorát mám takovou stavbu těla, že štíhlá a éterická nikdy vypadat nebudu.
V mém případě bylo řešení dospět a smířit se sama se sebou. (A že jsem tlustá? No a co? ;o)

Na druhou stranu, zkuste se na starosti okolí dívat trochu shovívavěji. Starají se o vaše stravovací návyky? Je to sice otravné, ale znamená to, že vás mají rádi.
Ptají se na anorexii? Možná vás to uráží, ale třeba o vás jen mají strach. A anorexie je hnusná nemoc.

Takže nejlepší je na každou připomínku ke vzhledu reagovat víceméně úsměvem a prohlášením ve smyslu, že jste sami se sebou spokojené a sami sobě se líbíte.
(Znáte to, dobrá nálada naštve tolik lidí, že stojí za to si ji udržovat ;o)

Kerstin
516 příspěvků 10.12.12 09:53

@JedovatéHádě paní tchýně je lékařka, takže jsem jí to vysvětlila medicínsky (že jsem se narodila dvoukilová, modrá a první dny strávila v inkubátoru. Navíc mi nedomyká kardie a tudíž mám reflux = jakmile se najím víc, než jsem zvyklá, tak mi hoří žaludek.) Od té doby mi dala pokoj s anorektičkou, ale poznámky typu „Jé, ty jsi ale drobňounká“, „vypadáš jako holčička“ atd si stejně neodpustí. Pan švagr se urážky ani nepokouší skrývat a jeho manželka je „vyléčená“ anorektička, takže mě taky za mou „dokonalou“ postavu, o kterou se nemusím snažit, vůbec, ale vůbec nemá ráda :D
A ano, švagr i tchýně jsou pěkně tlustí :)

Fae
71 příspěvků 10.12.12 09:59

@Jetthro

Jasně pokud se budete přežírat tak přiberete rychleji, ale dobře víte, že o tomhle se nebavíme. Bavíme se o přibírání svalů. Klidně si přibírejte kilo a půl půl roku. To je každého věc, jak to dělá. Pravdou prostě je, že ten váš výkon není nijak úžasný ani standartní a není to na to, aby jste se jím „chlubila“. Ono by to totiž klidně pro ostatní mohlo být i poněkud demotivující.

Alizon
1235 příspěvků 10.12.12 10:16

Hlasim se do klubu. Od malicka hubena, jim uplne normalne. Poznamky typy: „najez se“ uplne bezne, kdyz me nekdo vidi ze opravdu jim - obrovske prekvapeni (tak ona to asi nebude anorekticka, ona to bude bulimicka). Podle BMI bych se mela jen plouzit, natoz abych otehotnela a porodila.
Jednu chvili me to opravdu prestalo bavit, zacala jsem se precpavat sladkym a tucnym - vysledek, vaha nahoru skoro nesla, jen se mi udelal tukovy polstar na brise a zvedl se mi cholesterol - tudy cesta opravdu nevede.
Potom jsem zacala posilovat a snazila se jist kvalitne, moc jsem nepribrala, ale povedlo se mi postavu vytvarovat a dokonce jsem si „vycvicila“ i dva centimetry na obvodu lytek a konecne sehnala kozacky.
Nasledne prislo tehotenstvi, zvraceni, nemoznost cvicit… porod, nespave dite… a misto abych byla tam kde vetsina zenskych po porodu je a na co jsem spolehala… mela jsem jeste min kilo nez predtim. Nastesi jsem vzdycky i na svoji hubenou postavu mela prsa a po porodu mi preci jen zustaly sirsi boky a vetsi zadek, znovu poctive cvicim a i kdyz vic nez svych maximalnich 52 kg zrejme mit nikdy nebudu, alespon se mi tu postavu opet podarilo trochu vytvarovat a nevypadam jako tycka.
Jen mam stale hubene ruce a nohy.

Příspěvek upraven 10.12.12 v 10:22

Alizon
1235 příspěvků 10.12.12 10:20
@Fae píše:
@JetthroJasně pokud se budete přežírat tak přiberete rychleji, ale dobře víte, že o tomhle se nebavíme. Bavíme se o přibírání svalů. Klidně si přibírejte kilo a půl půl roku. To je každého věc, jak to dělá. Pravdou prostě je, že ten váš výkon není nijak úžasný ani standartní a není to na to, aby jste se jím „chlubila“. Ono by to totiž klidně pro ostatní mohlo být i poněkud demotivující.

Me to tedy nijak malo nebo demotivujici nepripada. Pokud si z cviceni neudelate svuj hlavni program (coz vetsina lidi nemuze) tak je kilo a pul svalu za pul roku docela OK. Ja sama jsem cvicenim nijak vyrazne nepribrala, ale telo se mi proste zmenilo, jinak vytvarovalo a i kdyz jsem vazila jen o nejaka 3 kila vic (po vice nez roce) telo se mi vytvarovalo a vypadalo podstatne lepe. Kdyz mate podprumerne BMI je pri dejme tomu 49 kilech (ktere jsem mela ja)je tech 52 uz docela rozdil. Alespon u me to tak vzhledove bylo i kdyz se to cislo muze zdat male.

Rosalyn
925 příspěvků 10.12.12 10:37

Většina přirozeně hubených lidí má ektomorfní typ postavy a takoví lidé nabírají svalovou hmotu pomalu a nikdy nedosáhnou velkých objemů svalů.

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.12 11:02

@Nitty Kerstin má právdu. Když budete posilovat, nemějte strach že přijdete o tuk. Tedy ano, o nějaký přijdete, ale svaly které jste měla dříve zanedbané se vám začnou tvarovat a obzvláště v začátcích, když na sobě máknete, uvidíte úžasné výsledky :-) Nohy sice třeba budete mít hubené furt, jenže to není na škodu (to bych se na to podíval jestli jo:D ), když jsou dobře tvarované. NAOPAK. Doporučuju se na to ale zeptat odborníka, co pro vás bude vhodné. Pokud potřebujete nabrat svaly a rychle, jak jsem řekl, v těch začátcích se to dá vcelku snadno. Musíte ale svaly přepnout tak, abyste narušila svalová vlákna, která se pak z proteinu dostaví silnější (zjednodušeně řečeno). Pokud to chce chlap u rukou, není to až takovej problém, ale ve vašem případě u nohou byste si mohla takle nadělat problémy s kolenama -opravdu opatrně. Výborné je ježdění na kole, jenže ne klasické, na dlouhé tůry ale maximum dřina do kopce, i 20 minut (to je rada teď v zimě, co), ale tam zas trpí záda, chce to kombinovat s protahováním (nebudu to tu rozepisovat, ale můžu vám poradit třeba nějaké tipy z mojí zkušenosti, i tak doporučuji se někdě zeptat odborníka -ne někoho kdo maká ve fitku, ty trpí různejma bludama často a kolikrát nebezpečnejma :D ). Díky těmhle kratším ale intenzivnějším cvičením naberete snadněji svaly s tím, že ztratíte i míň tuku (logicky když makáte 20 minut, neshodíte tolik jako když hodinu a půl se potíte na rotopedu :D ). Dobré je i plavání, kde kopete nohama. To vám navíc prospěje jako celkové „core“ cvičení a díky studené vodě naopak má tělo tendenci trochu si toho tuku ukládat, aby tak snadno neprochladlo. Jeětě jednou ale řikam, nejlepší máte říct si odborníkovi, ten vám přesně řekne co je pro vás a pro vaši stavbu nejlepší, může vám sestavit ideální jídelníček, případně na krátký čas doporučit doplňky stravy. Cvičení je nejlepší, co pro sebe můžete udělat, akorát to chce trochu odhodlání a zbavit se obav, že budete ještě ošklivěji hubenější nebo nedej bože budete vypadat jak ty mužoženy z kulturistickejch přehlídek :D ani jedno se nestane :D

@JedovatéHádě @Atlacoya Podobnej problém u mě :D Jen abych si to užil, tak do mého fit programu, který má striktní proteinový režim a vyváženou stravu, abych se mohl věnovat čemu chci mi neustále podstrkují do jídla hlavně hodně tuku a cukru, z obavy, abych nechcíp (což se těžko stane když k obědu sníte 2 kuřecí prsa s bramborem) :D Nenápadně, tu do hovězího mletého namlít krkovičku, tu do koláče přidat ještě navíc hroudu másla. Člověk už z toho chytá paranoiu. Většinou to poznam a když se na to zeptam, tak přiznaj barvu se slovy „To tam přeci musí bejt…“ apod. A k tomu podívej se jak jsi hubený, jak jsi v obličeji zhubnul, ten kabát už ti nesedí jako dřív (jasně že nesedí když sem z metráku na 75ti kilo :D -za rok a půl jo, takže žádný fórky o anorexii prosim :D )…

@Kerstin Pěkně, pěkně :D Ale přeci jen to s tím kvrdláním nohy bylo tak vtipné :D Já mam taky reflux http://forums.monkeyquest.com/…s/tongue.gif

Ale chci se zeptat:
Měl jsem malou, drobnou přítelkyni, vážila 42 kilo i s klíčema a prostě byla tak stavěná. Rozhodně to nebyla anorektička, i když samozřejmě ke své velikosti jedla drobnější porce než já. Ale s chutí si semnou dala gratinky se smetanou a ještě si přidala. Já vždycky zbožňoval jak byla malá a drobná a snažil jsem se jí to dávat všemožně najevo (že ji za to mam rád, ne že je malá, to věděla i bezemě :D ). Nikdy jsem si jí nedobíral, ale vždycky jsem k ní přistupoval jako že je malá drobná. To se samzořejmě odrazilo i v tom, že jsem jí kolikrát řekl věci (vždycky v dobrém, s láskou a milým tónem) jako „pojď ke mě ty mé malé vyžlátko“ :-/ Nikdy jsem to nemínil jako urážku, zvlášť, když po tom toho člověka obejmete a ani by mi ve snu nenapadlo, že to někoho může ranit :-O Proto se chci teda zeptat, jestli je to nemístné za každých okolností, jestli na to vždycky trpíte, nebo je možný kontext, kdy víte prostě, že vás ten člověk zbožňuje takovou jaká jste a rozhodně to nemyslí nijak ve zlém, naopak. O_O Mě to přijde pořád vpohodě, ale radši se zeptam, než v budoucnu někoho doma mučit svejma „bezohlednejma“ osloveníma :D

Alizon
1235 příspěvků 10.12.12 12:12
@Maravelo píše:
Ale chci se zeptat:
Měl jsem malou, drobnou přítelkyni, vážila 42 kilo i s klíčema a prostě byla tak stavěná. Rozhodně to nebyla anorektička, i když samozřejmě ke své velikosti jedla drobnější porce než já. Ale s chutí si semnou dala gratinky se smetanou a ještě si přidala. Já vždycky zbožňoval jak byla malá a drobná a snažil jsem se jí to dávat všemožně najevo (že ji za to mam rád, ne že je malá, to věděla i bezemě :D ). Nikdy jsem si jí nedobíral, ale vždycky jsem k ní přistupoval jako že je malá drobná. To se samzořejmě odrazilo i v tom, že jsem jí kolikrát řekl věci (vždycky v dobrém, s láskou a milým tónem) jako „pojď ke mě ty mé malé vyžlátko“ :-/ Nikdy jsem to nemínil jako urážku, zvlášť, když po tom toho člověka obejmete a ani by mi ve snu nenapadlo, že to někoho může ranit :-O Proto se chci teda zeptat, jestli je to nemístné za každých okolností, jestli na to vždycky trpíte, nebo je možný kontext, kdy víte prostě, že vás ten člověk zbožňuje takovou jaká jste a rozhodně to nemyslí nijak ve zlém, naopak. O_O Mě to přijde pořád vpohodě, ale radši se zeptam, než v budoucnu někoho doma mučit svejma „bezohlednejma“ osloveníma :D

Obecne bych radila to nedelat, ja bych to treba ustala, ale nekdo nemusi. Nebo bych treba pochopila ze to „myslite s laskou“ ale nekde uplne uvnitr by me to ranilo ve stylu - tak i ten muj drahy si mysli ze jsem „vyzlatko“. Kdyz uz tak treba „drobecku“:)

Kerstin
516 příspěvků 10.12.12 12:15

@Maravelo pro mého přítele jsem „malé koťátko“, ze srandy po něm někdy mňoukám.. plus máme interní vtipy typu „co se divíš, že mi všechno padá, vždyť mám packy!“ atd.. už jsem se do toho vžila :D

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.12 12:26

@Rosalyn A já myslel že Sheldona věda už vyvrátila jako nepodložený mýtus :D

Osmikraska
670 příspěvků 10.12.12 13:23

Jsem ráda, že máme místo, kde si o tom můžem pěkně pokecat a navzájem se podpořit.

Já jsem se rozhodla, že budu chodit posilovat, pozítří začínám, už jsem kdysi chodila, sport miluju, akorát poslední dobou při práci na něj nemám moc čas. Ale stačí trocha.. A pod vlivem této diskuse přidávám, že se začnu trochu víc snažit i v jídle, budu si nosit svačiny a budu na jídlo během dne víc a poctivěji myslet:-)

Tak - ať to nabírá pozitivní směr:-)

@MP ave
„při zpětném pohledu na fotky jsem byla úplně normální dítě“. Souhlasim, že na starších fotkách si člověk někdy uvědomí, jaké řeší pitomosti. Přehnaně kritičtí býváme často jen ke svému současnému já, nad staršími fotkami si třeba říkám, jak jsem byla mladá a roztomilá, a že jsem byla blbá, že jsem se trápila, že nevypadám dobře. Tak asi ani teď netřeba klesat na mysli:-) Jen najít tu sebedůvěru a neztrácet ji ani při blbých poznámkách!

Jo a ještě jsem vymyslela jednu odpověď na blbé kecy: „Kritické poznámky na postavu přijímám pouze v pondělí od tří do čtyř, komplimenty přijímám kdykoliv:-)“
Platí teda spíše pro inteligentní lidi, kterým stačí napovědět…

Osmikraska
670 příspěvků 10.12.12 13:26

@Maravelo
Gratuluji ke cvičícímu úspěchu a smekám za výdrž, ze 100 na 75 kg, to už zaslouží pochvalu;)

Pro případnou příští přítelkyni rovněž doporučuji spíše oslovení drobečku, než ty mé vyžlátko;-) Poukazovat na chyby ženy, byť žertem, je trochu zahrávání si s ohněm. Partner je ten nejbližší, od něho potřebujem my ženy největší podporu, takže osobně bych doporučila drobka občas prostřídat i kráskou či vílou;-)

yanulienka
382 příspěvků 10.12.12 14:23

Musím říct, že jsem docela překvapená. Nikdy jsem si nevšimla, že by v mém okolí hubené lidi někdo takto komentoval (vyjma těch, kteří hodně hubení jsou, ale nahlas tvrdí, že by ještě zhubnout potřebovali, a proto třeba dnes nebudou obědvat apod.) Ale zas k tomu, že tlusté tak nikdo nekomentuje: Měřím 158 cm a vážím zhruba 60 kg a doma mám pořád na talířku, jak jsem tlustá, mám velký zadek a jak bych měla zhubnout. No vyžle teda nejsem a něco zhubnout se i snažím, ale zas že bych byla tlustá a museli se na mě křivě dívat, když si dám čokoládu, to bych taky neřekla. Ale nějak to neřeším. A poznámek na svou výšku jsem taky slyšela dost, ale ani mě nikdy nenapadlo, že by to snad bylo myšleno posměšně, nebo bych si z toho měla něco dělat…
@Maravelo Myslím, že kdyby jí to vadilo, tak by Vám to snad řekla, ne? Je teda pravda, že mně „vyžlátko“ jako zrovna hezké oslovení nepřijde, ale to je asi individuální :-)

Alizon
1235 příspěvků 10.12.12 14:37
@yanulienka píše:
Musím říct, že jsem docela překvapená. Nikdy jsem si nevšimla, že by v mém okolí hubené lidi někdo takto komentoval (vyjma těch, kteří hodně hubení jsou, ale nahlas tvrdí, že by ještě zhubnout potřebovali, a proto třeba dnes nebudou obědvat apod.) Ale zas k tomu, že tlusté tak nikdo nekomentuje: Měřím 158 cm a vážím zhruba 60 kg a doma mám pořád na talířku, jak jsem tlustá, mám velký zadek a jak bych měla zhubnout. No vyžle teda nejsem a něco zhubnout se i snažím, ale zas že bych byla tlustá a museli se na mě křivě dívat, když si dám čokoládu, to bych taky neřekla. Ale nějak to neřeším. A poznámek na svou výšku jsem taky slyšela dost, ale ani mě nikdy nenapadlo, že by to snad bylo myšleno posměšně, nebo bych si z toho měla něco dělat…
@Maravelo Myslím, že kdyby jí to vadilo, tak by Vám to snad řekla, ne? Je teda pravda, že mně „vyžlátko“ jako zrovna hezké oslovení nepřijde, ale to je asi individuální :-)

Tak schvalne - Clovek X, ktery ma nadvahu jde s kolegy na obed, da si hlavni chod, polevku a zakusek - odvazi se mu nekdo rict: „hele a nechces si radeji dat jen to hlavni jidlo, mel bys trosku zhubnout“? Troufnu si rict ze ne (rodina a kamaradi se nepocitaji, ti si to mohou dovolit).
Hubenour - jde s kolegy na obed, da si pouze hlavni jidlo, zatimco kolega s nadvahou si na tac cpe i ten zakusek a nasledne „vtipne“ prohodi smerem k hubenourovi - „hele, nechces si ten zakusek dat taky, mel bys trosku pribrat“.
Pripadne kdyz si ten zakusek da hubenour taky - jezisi jak ty to delas, cpes se tady zakusky a pritom mas porad rucicky jako hulecky. Stalo se me i me dalsi hubene kamaradce nescetnekrat (poznamky od naprosto cizich lidi. (Kdyby ovsem hubenour prohodil k tlustemu kolegovi, ktery si dava pouze salat - jezisi jak ty to delas, jis jenom salat a pritom jsi porad tlusty, vsichni by ho „ukamenovali“ co si to dovoluje, hubenym rucickam se vsichni zasmeji).
Je to blbost, ale pokud to posloucha nekdo dnes a denne a potom se dozvi jak si za jeho zady ostatni povidaji, ze on urcite bude anorektik nebo bulimik (kdyz tedy ji a nepribira, tak to musi vyzvracet) tak to moc k smichu neni.

Mylady2
12413 příspěvků 10.12.12 14:41

@Alizon nic než souhlas:-D jak už jsem tady někde psala. Bývala jsem terčem útoků tehdejší kolegyně (tlusté mladší dámy)
Za celé léta jsem jí neřekla aní píp… A to se cpala několikrát za 8h v práci a po obídku pravidelně zákuseček:-D máte takovou pravdu Alizon;-)

Pirek
7064 příspěvků 10.12.12 14:44

@Mylady2
Jojo, ale hlavně jste nám tady nezapomněla říct, že byla tlustá.

Mylady2
12413 příspěvků 10.12.12 14:48

@Pirek tak je to snad v kontextu ne? Měla blbé kecy ale neměla slušnost. A já ano… Nedovolila bych si jí říct že žere jak prase;-)
A vy jestli jste tlustá tak je to v pořádku samo.

Pirek
7064 příspěvků 10.12.12 14:51

@Mylady2
Já jen nevidím rozdíl mezi tím, jestli ona Vám to říkala přímo do očí, že se jí zdáte hubená, ale Vy jste slušně mlčela a tady nám objektivně píšete, že byla tlustá a jedla i během pracovní doby (což mi nepřijde nijak hrozné, já taky pravidelně dopoledne svačím a někdy i odpo).

yanulienka
382 příspěvků 10.12.12 14:55

@Alizon Já jsem jen říkala, že jsem si to v mém okolí nevšimla. To neznamená, že se to vůbec neděje. Dokonce to ani neznamená, že se to neděje v mém okolí, jen že jsem si to prostě nevšimla. Ale je koneckonců pravda, že když nad tím tak přemýšlím, tak si vybavuju, že i tady se například u outfitů LuNanny objevovaly poznámky o tom, jak by měla přibrat. Ale zas na druhou stranu jsou tady jiné kritizovány za tloušťku. Takže těžko říct. Váš konkrétní příklad nemůžu úplně dokonale posoudit, stát by se asi mohly všechny uvedené varianty, ale možná je opravdu pravděpodobnější to, že by někdo komentoval hubenou.

Mylady2
12413 příspěvků 10.12.12 15:00

@Pirek já ani nejsem hubená jen štíhlá…a asi málo objektivní když jsem jí to neřekla;-D
Never mind…je jasné kdo je spokojenější;-) nač se zabývat tím co já na sobě nemám…

Alizon
1235 příspěvků 10.12.12 15:16

@yanulienka
Ja vas naprosto chapu, pokud to clovek neresi, tak to nejak nevnima a neuvedomuje si to. No a lidi s nadvahou je proste vic, takze se vsude vic resi (casopisy jsou zaplavene clanky typu „Zhubnete do plavek“, „Zazracna dieta“, „Jak shodit kila nabrana po svatcich“ „Po porodu znovu do formy“. V kazdem zenskem casopise je alespon jeden takovy clanek:) Ze ma nekdo opacny problem to proste 90% lidi nenapadne. Tudiz si to ani mnohdy neuvedomi, ze vypusti nejakou nepripustnou poznamku, ktera by mohla nekoho ranit. Na druhou stranu si opravdu predstavuji ty sokovane obliceje okolo, kdybych nekomu na plnou pusu u obeda rekla, hele ty uz nejez, potrebujes zhubnout - to by byl sok jaka jsem netaktni:)
No a situace komplikovana tim, ze jsou opravdu holky, ktere maji o 2 kila vic nez ja a resi ze jsou moc tluste, takze si mnozi reknou, ta Alizon pekne keca, je o chlebu a o vode a vyklada nam jak chce pribrat:)

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek