Jsem příliš hubená

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Alizon
1235 příspěvků 11.12.12 10:05

@Osmikraska
Presne si to nepamatuji, zacala jsem nejak koncem leta a znovu se merila cca v prosinci - takze asi tak za 4 mesice. Dal to uz ovsem neslo, za dalsi dva mesice jsem se nepohnula ani o centimetr. No a potom jsem otehotnela a na cviceni se vykaslala.

Alizon
1235 příspěvků 11.12.12 10:35

@Osmikraska
Jeste drobnost - pokud nemate moznost posilovny a nejake zateze a chcete cvicit jen doma tak klasicke vypony na spickach kdyz stojite na rovne zemi nejsou tak efektivni (musite jich udelat opravdu hodne, aby vas lytka zacaly palit), proto jsem doma cvicila na schodku - stala na okraji schodu a pri pohybu dolu sla az pod ten schod. Tam opravdu stacilo tech 100 aby byl „citit“ nejaky vysledek.

Osmikraska
670 příspěvků 11.12.12 10:45

@Alizon
Hehe no já jsem si to už zkusila na rovné zemi a i to mi docela stačilo:-) Musim trénovat no:-)

JedovatéHádě
350 příspěvků 11.12.12 10:51

@Nitty-jak se to vezme, rodiče jsou silnější, ale v mládí bývali velice štíhlí, prarodiče jsou štíhlí pořád, jen babička už se trochu zakulacuje, tchánstvo je silnější, ale jejich děti jsou velice štíhlé(mnohem více než já). Problém je tedy v tom, že já jsem na tuto váhu cíleně hubla. Kdybych tak byla celý život, tak mi neřeknou ani slovo. A mají pocit, že pokud nejím vepřo-knedlo-zelo, každý den maso a omáčky, že pokud si nemažu chleba sádlem atd., tak že nutně musím umřít podvýživou. Přitom stravu mám pestrou, plnou zeleniny, ovoce, luštěnin, ryb, mořských plodů, celozrnných potravin, všechno si připravuju sama, takže vím, co jím, nikdy jsem nebyla spokojenější. Stravuju se tak už min. 6 let a zdraví mám výborné. Je to zkrátka nepřijetí odlišného životního stylu.
@Rahja -tedy to je opravdu silný kalibr, kdyby se mi to stalo dnes, asi bych to tomu učiteli dala pořádně vyžrat, ale za dob studentovství/žákovství bych to nedovedla. Mně se teď zase stalo, že jsem byla na oslavě a nechtěla jsem si dát jídlo, které podávali, chtěla jsem jej jenom vynechat. Celou dobu za mnou chodili a ptali se, co si dám místo toho, byla to typická hospoda, tudíž tam nebylo nic nesmaženého. Slušně jsem odmítala. Pak přišla číšnice, přes celý sál zavolala: „Kdo je tady ten vegetarián?“ Pak mi strčila pod nos lístek, já jí rovnou řekla, že si nic nedám, když pak odešla a vrátila, co že si to dám, a já jí to zopakovala, vypadala, jako bych jí vlepila facku. Pak za mnou chodilo celé vzdálené příbuzenstvo a muselo se mnou probírat moje stravování. Vím, že to nemysleli zle, ale chtěli byste takto strávit oslavu?

Nitty
112 příspěvků 12.12.12 16:43
@Maravelo píše:
Zejtra, místo odpovídání na modnimopekle, a je to :D

Teeeeda…člověk se jednou vyjádří do diskuze a už ho ženou ven aby šel sportovat. :D Ale dáváte mi motivaci, za což děkuju :) K odborníkovi si zatím asi netroufnu, ALE udělala jsem si menší google průzkum a jsem ochotna připustit že ze mě asi po tom cvičení lýtkový fotbalista nebude a že by ty domácí programy mohly být dobrý nápad (Já vím, nic moc, ale abych si zjišťovala něco o nějakém pohybu…to je vážně pokrok). S mým momentálním rozpoložením asi těžké začít nebude, spíš vytrvat.
To motivační video je parádní, jen mě napadlo sto různých jiných možností než sportování :D A taky…ta měsíční výzva svádí k tomu začít až od ledna :D

@Alizon Já mám jedny kozačky a ty si bez kalhot nedovolím dát, protože vypadám jak kocour v botách. A to jste cvičila každý den? Schodů mám doma dost a i ty 2 cm by mi snad stačily ke štěstí.

Nitty
112 příspěvků 12.12.12 17:04

@JedovatéHádě Nejspíš to chce ještě čas než si zvyknout. 6 let je pořád málo oproti tomu, jak se stravovala celá generace vašich rodičů nebo prarodičů. Poslední dobou se navíc všude objevují informace o zdravém stravování, takže snad aspoň částečně pochopí a minimálně upustí od poznámek.
Jídlo na oslavách je taková zažitá společenská konvence. A když se vymykáte tak je to nepřirozené (tím nechci říct že jste si měla něco dát, jen že je to snad až příliš zažité) Každopádně jak říkáte, určitě to nikdo z nich nemyslel zle, chtěli aby jste byla spokojená (=najezená) a neuvědomovali si, jak moc nepříjemné to je. Na další oslavě to třeba už bude lepší.

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.12 18:41

@Nitty :D jasně, teď před vánocema se začíná s programem vůbec těžko a neni na to ani moc čas :D Bejt váma se na to připravim, najdu si ten program co by vám vyhovoval, seženu si pomůcky a vše co na to budu potřebovat, připravim si tabulky (často bejvaj k těm programům), kam si můžete zapisovat svoje pokroky (nic nemotivuje člověka tolik jako když udělá rekord! :D ) pročtu si, co je dobré jíst a to vám tak akorát vyjde na ten leden. Začátek druhýho tejdne to tak tipuju :D Já se na to taky musel psychicky připravit, teď 14 dní mi trvalo než jsem si sehnal co jsem potřeboval, tejden jsem si zkoušel některé cviky jen tak na nečisto a další tejden už jsem do toho šel naplno :D Sice to bylo trochu směšný, spoustu z toho jsem vůbec nezvládal ale čim víc makáte, tim lepší máte výsledky no vůbec, nemá smysl se tu rozepisovat o výhodách, to si chce zažít, nebudu vám tu řikat hned to nejlepší :D Stojí to za to :D a až budete 3tí týden sportovkyně a budete na tom makat, klidně můžete začít plnit si další přání :D já se takle už skoro dočista přeprogramoval a když vypustim cvičení, tak pak další den skotačim a jucham… no jako když má dítě roupy :D A nedávejte si to jako novoroční předsevzetí, ty tady v čechách všichni skoro už na truc bojkotujem. Prostě do toho děte :D

Alizon
1235 příspěvků 17.12.12 09:15

@Nitty Cilem bylo kazdy den dvakrat (treba rano a vecer pri cisteni zubu) nekdy jsem pochopitelne zapomnela nebo na to nebyl cas:)
A k tomu jsem chodila do posilovny, ja jsem zase na pohyb zvykla, respektive zvykla jsem si cvicit uz na skole, potom mela par let pauzu a potom zacala znovu power jogu a body pump. Jak si clovek na pohyb zvykne, tak uz bez nej nemuze byt:)
Ted uz nemam cas cvicit nejak pravidelne, ale snazim se alespon jednou (idealne dvakrat) tydne do telocvicny zajit - vycistim si hlavu, vyplavim si endorfiny a protahnu si zada. Na nejake cilene pribirani uz je to malo, ale jak jsem psala vys, po porodu se mi postava preci jenom zmenila a po 30 uz taky nemam ty stavy ze jsem se 2 dny poradne nenajedla a 3 kila sly dolu. Takze jsem celkem spokojena, mezi 20-30 jsem byla vyzlatko hrozne, ted uz to jde.

Dzeinny
2 příspěvky 28.5.14 12:21

Holky, já jsem 186/54, je mi 24 let, bylo mi diagnostikováno rychlejší spalování tuků. 3× denně papám B-komplex, cvičím, chodím se psem na dlouhé procházky, aby se mi tvořila alespoň svalová hmota. Ale, když bych chtěla přibrat, nepřiberu víc než 3dkg za měsíc…!V roce 2010 jsem porodila zdravou dcerku, v těhotenství jsem z 54kg nabrala na 71kg a tři dny po porodu jsem opět vážila svých 54kg!!! Já myslela že se zblázním! Takže ty rady dojdi si k doktoru, nebo tak, myslím, jsou uplně zbytečné…

TynaH
1 příspěvek 24.7.14 23:03

Ahojky, já vás všechny trumfnu jemi 14 let měřím cca 165cm a vážím skvělých 39 kg-jo nespletla jsem se ;) mam nemicnou štítnou žlázu, beru prášky a navíc je to ten typ, při které se přibírá, jaká ironie. V plavkách se stydím tak, že ani do bazénu mě nedostrkaj prsa mám nulový úzké džíny na mě plandaj a opravdu nejhorší jsou ty poznámky typu:ona je v ty bráně jak třetí tyčka, opatrně na ní ať ji nezlomis, dávají ti vůbec najíst? To je jen hrstka těch mnamek a přitom si ani nepřipadám tak hubená ano uvědomuji si to, ale nehodlam se tím zabývat celej den, mám i jiné věci na práci než jen přebírat co dělám špatně

hhhudec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.14 16:37

Já celou střední od spolužaček poslouchala taky jak jsem hubená a že bych měla víc jíst(kdo mě zná líp, ví že neskutečně žeru - hlavně pořád). Všechny jsme vážily i měřily víceméně stejně, jenže já se na rozdíl od nich po škole hýbala na brigádě a neseděla jsem u TV.
Viditelně přibrat se mi podařilo po 20, nevím jak, přisuzuju to změně životního stylu. Nejviditelnější přibírání ale probíhá teď - dlouhodobě jsem doma a nehýbu se(už ale zase začínám s pohybem).
Vím ale, že ty co jsou opravdu hubené a chtějí přibrat, to mají jako běh na dlouho trať. Proto všem držím palce (i těm co hubnou).

Elleonorah
7 příspěvků 8.8.17 09:28
Hubeňour

..

Příspěvek upraven 08.08.17 v 10:10

Elleonorah
7 příspěvků 8.8.17 09:35
Hubeňour

Příspěvek upraven 08.08.17 v 10:09

Elleonorah
7 příspěvků 8.8.17 09:46
Hubeňour

Taky a tím mám, holky, problém - už od malička. Nyní je mi přes dvacet, měřím 173 a vážím 51 kilo. Přestože docházím k doktorce se štítnou žlázou (kvůli cystám), funguje mi naprosto normálně, bez léčby. Když jsem začala v 18 letech brát antikoncepci a po dvou letech jsem přibrala cca 8 kilo, vážila jsem 61, začala jsem mít deprese, srdeční potíže, spoustu zadržené vody v těle, takže jsem ji vysadila. Jakmile jsem ji vysadila, zase jsem vše shodila a zhubla na původní vahu. Všichni si myslí, že držím drastické diety, že jsem hrozně moc zhubla, každý se mě ptá, jestli nejsem nemocná nebo nemám anorexii :D teď jsem byla kvůli zákroku na predoperacnim vyšetření, kde i moje doktorka nezapomněla připsat „nejasný váhový ubytek“. Momentálně se holky chystám na kolonoskopii, ultrazvuk a spoustu dalších vyšetření, neboť mi doktorka nedá pokoj a myslí si, že jsem prostě nemocná. Na EKG byly první slova sestřičky : „vy jste taaak hubená, nejste náhodou vegan?“. V práci, ve škole, všude se řeší moje váha. Holky, přitom je to genetika. Moji váhu řeší všichni kolem už od mých dětských let :D v pase jsem hubeňounká, prsa mám menší, ale zadek a stehna jsou prostě větší. Nechávala jsem se měřit v nějakém welness centru, kde říkali, že mám velmi hubené ruce a naopak více svalnaté nohy, ale že jsem v pořádku a vypadá to na genetiku :/ a je mi dobře. Vlastně je to i vtipné, jak z nás jiní dělají kostlivce, i když až tak moc hubené nejsme :D

Anče1
1 příspěvek 21.8.17 18:41

@Elleonorah Tím, že má někdo hloupé řeči se nesmíš nechat rozhodit - vím, že se to lehko řekne a sama jsem se s tím taky nikdy úplně nesmířila, ale třeba připravená odpověď je dobrý začátek, jak takové situace ustát. Já jsem na tom ještě o něco „hůř“ než Ty - mám 52-54kg a 178cm a je mi 33. A v jídle jsem se nikdy neodbývala - např. 2× řízek s bramborem a pak talíř ovocných knedlíků je má běžná porce na oběd. Všichni říkali, že časem přiberu a ono pořád nic. Doktoři taky na nic nepřišli a to už mi dělali vyšetření na všechno možné. Takže pořád jen žeru a žeru a lidi kolem blbě čuměj :P

laislabonita
152 příspěvků 1.9.17 16:34

Nevím, jestli to tu již bylo řečeno, ale jednou z příčin extrémní hubenosti může být celiakie - mám čerstvou zkušenost z rodiny.

laislabonita
152 příspěvků 1.9.17 16:35

Edit: dvojitý příspěvek

Elleonorah
7 příspěvků 3.9.17 09:05

@laislabonita, to vyšetření mě právě čeká. Otec má alergii na mléko, ale z něj mám tak maximálně hleny, rýmy a záněty.

Kousalka64
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.17 11:08

Zkus antikoncepci, z toho většinou holky přiberou, jsou v tom hormony:)

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek