Jsem příliš hubená

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Kerstin
516 příspěvků 29.6.12 14:19

@MP Monis Myslím, že není co dodávat. Vystihla jsi to úplně přesně.

Aranel
935 příspěvků 29.6.12 14:25

Sekhmet, musím se přidat, co blbnete? Jasně, utěšují Vás tu samé ty mrňavé, co si musí vybírat sušenky a knížky ze spodních poliček a v tramwayi se přidržovat svých mužů, nikoliv tyče, ale Vaše velikost je naprosto normální!

Mám mladší sestru, je vysoká asi jako Vy, je jí necelých 22, takže nosí 38 (ale na nějaké ty boky, možná i bříško trošičku založeno má). Dlouhé vlasy, sebevědomí a komunikativnost, složitě jsem se od ní učila, jak na kluky. Moc naučit to nejde, našla jsem si něco svého, ale ona v tom vždycky zářila. Protože se směje, cítí se dobře a je s ní dobře, a pamatuju si, jak jednou za půl roku zcela náhodou stoupla na váhu, procházejíc kolem, prohlásila „ježišmarjá“ a zase v klidu pokračovala dál, aniž by si chtěla odepřít byť kopeček zmrzliny, nebo okolo toho chtěla začít šílet. Kdežto já měla pocit, že jak se dostanu nad 40, bude ze mě velryba.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.12 14:39

@Sekhmet nezlobte se, ale Vas prispevek (a nejen tento) mi pripada jako fishing for compliments - tak trochu ja uboha hezka a atraktivni holka, nikdo si na me nedovoli. Pracujte na sve sebeduvere, prestante oduvodnovat sve problemy svym zjevem a neztracejte cas s pitomci, kteri maji sebevedomi na nule. To o cem pisete nema nic spolecneho s Vasi vyskou nebo vahou, ale s vasi hlavou.

Andrássy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.12 14:45

@Sekhmet, @Tierra, (a ostatní) - Pokuď člověka neomezuje jeho váha ve fyzické aktivitě, nepřináší mu zdravotní problémy, nezpůsobuje mu častou únavu atd., tak mi oba výlevy přijdou jako zbytečné rouhání se. Místo kňuchání nad vlastním tělem si važte toho, že dovedete vymalovat byt, donést domů těžký nákup, zahrát si volejbal, vyrazit na delší turistickou tůru, atd. V případě vážné podvýživy i vážné obezity byste u těchto aktivit zkolabovaly vyčerpáním. Vy jste „jenom“ nespokojeny s vlastním tělem. To tady ale rovnou mohly všechny „nespokojené“ začít plakat nad svými tělesnými nedostatky (domnělými i skutečnými).

eftcha
177 příspěvků 29.6.12 15:29

Já myslím, že to není ani tak o velikosti jako o proporcích, já jsem při 173 cm na 75 kg někde na hranici mezi 40 a 42, což mi přijde úplně v pohodě, ale na druhou stranu jsem typické jabko, takže mám relativně štíhlé nohy, ale ‚obrovské‘ břicho a k tomu široký hrudník, takže šaty přestřižené pod prsama, které se mi strašně líbí, mi vůbec nesedí, paže taky nejsou nic moc. Ale zase mám krásné vlasy a prsty na nohou a miluju svoje zápěstí a taky teď začínám nosit krátké šortky s vysokým pasem, protože ty nohy je třeba prodat.

Pardon za OT, měla jsem potřebu to někomu sdělit ;-)

isko
1855 příspěvků 29.6.12 16:08

Sekhmet, říkáte, že celkem nedávno Vás někdo takhle zranil?

Jedno jsem za svůj život zjistila - okolí Vás může svými slovy hodně ovlivnit, ale zas na druhou stranu - to, co nechcete slyšet, se do Vašeho srdce jednoduše nedostane. To znamená, že pokud si věříte, nikdo Vás neurazí. Pokud si nevěříte, nikdo Vás nepotěší. Takže i když Vám celé osazenstvo módního pekla bude posílat obdivné maily a poznámky, tak si troufám říct, že Vás to nezvedne. Ono je to strašně těžké se spokojit sama se sebou, když každý den vidíte občas na ulicích a zcela jistě v televizi a časopisech ty štíhlé krásky s nádhernými vlasy a útlým pasem a okrouhlým zadkem…

Přeju Vám, abyste dokázala přijmout sama sebe. Myslím, že jste skvělá. A jsem si jistá, že jste hezká žena. Spíš bych řekla, že máte problém, že přitahujete problémové muže. Zcela určitě jsou problémy nejvíc a jedině ve Vaší hlavě. Možná na to máte právo, ale když je nepřemůžete, nenajdete pokoj. Nedejte se.

PS: V případě těžkých nemocí lépe přežívají fortelné ženské, a to i dnes, bez legrace, četla jsem na to nějakou statistiku.

Příspěvek upraven 08.06.17 v 00:24

Olinka
2582 příspěvků 29.6.12 18:29

@Sekhmet Achjo, mluvíte mi přesně z duše. Nejsem žádná almara, ale moje tělo je všechno ostatní, jen ne krásné. Navíc v hlavě nas*áno rozhodně nemám a taky nejsem taková ta pipinka, co chlapovi na všechno přikyvuje a nemá vlastní názor. Což si myslím, že je vůbec nejhorší. Chlapi chytré ženské nechcou. Potřebují mít navrch. No a ti chlapi, kterým by třeba šlo jen o „tělo“, ti na mě zase nemají co najít. Moje mamka vždycky říká, že největší nevýhoda pro ženskou je být chytrá. Bohužel s ní musím souhlasit.

Jo a vy, co tady píšete, jak jste malé a drobné a jaký je problém najít na sebe něco v sekáči - to má být snad vtip, ne. Nebo to opravdu považujete za největší tragédii, který vám štíhlost přinesla?!

eftcha
177 příspěvků 29.6.12 18:51
@Olinka píše:
Chlapi chytré ženské nechcou. Potřebují mít navrch. No a ti chlapi, kterým by třeba šlo jen o „tělo“, ti na mě zase nemají co najít. Moje mamka vždycky říká, že největší nevýhoda pro ženskou je být chytrá. Bohužel s ní musím souhlasit.

Opravdu žádní chlapi? Taky jsem měla podobné pocity a teď mám chlapa, který mi vypráví o svých kamarádech, co se netají tím, že mají ženy jen na ozdobu, zatímco on „má radši někoho, s kým se dá mluvit“. A není to žádný loser, na kterého jsem zbyla, ale dost pohledný sportovec s Ph.D. ;-)

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.12 19:04

@Olinka
naopak, vsichni moji single kamaradi hledaji holku, ktera „nebude blba“. Tim nechci rict, ze by zaroven nemela byt trochu k svetu i tim, jak vypada, ale dulezite je spis aby byla nejak atraktivni, nez vylozene krasavice.

Ja chytra jsem a nikdy mi to na obtiz nebylo, naopak je vyhoda, kdyz se nenechate opit rohlikem. Co se chlapu tyka, tak si nemuzu stezovat, ze bych nemela na vyber a ti co uspeli na me ocenovali i to, ze se se mnou da mluvit a ze kdyz ve spolecnosti otevru pusu, tak se za me nemusi stydet. Kdyz si ovsem hledate pritele mezi zakomplexovanymi losery, tak je to mozna na obtiz, to zase jo. Zalezi jen na Vas jestli chcete chytreho chlapa, ktery hleda rovnocennou partnerku nebo blba, ktery hleda nekoho, koho muze sekyrovat.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.12 19:19

@Sekhmet Máš 170cm a nosíš velikost 40 a vážíš jenom 68kg? hm Nechci se nějak srovnávat, ale mám 157cm, velikost 42-44 (i když v poslední době mi to nějak plandá) vážím přes 75kg, hlas mám hlubší, v normálním stavu se tvářím jak kdybych chtěla lidi zabíjet pohledem. Gestikulace je velice živá, takže mávám rukama jak mlýnek, to taky k ženskosti nepřidá. Mám silné ruce, velká prsa, zadek, mám i pas ale s vyklenutým bříškem a když jdu, tak moji známí mi říkaj, že vypadám jak rozzuřenej kombajn. Je mi 22.

Přesto se najdou chlapi, kteří touží po takovej holce jako jsem já. Se kterýma se nemusím s**t v nějakou etiketou, kteří se nemusí bát, že se zlomím vejpůl, když do mě šťouchnou. Taková hrom do police. jediné, co splňuju k těm „malým drobným křehoučkým“ je moje 157cm výška, ale zcela jistě nejsem roztomilá, drobná křehká bytost.

Podle mě je to hlavně o tvém sebevědomí. Našla jsi pár blbců, kteří měli špatné komentáře k tvojí postavě? Taky jsem dostávala. Odhodila jsme je stranou a ani jsem si je nevzala k srdci. Chce to úsměv a nadhled, i když je to někdy těžké. Ale věř, že dle popisu musíš bejt krásná ženská. Úsměv udělá víc, než drobná malá éterická postava…

Joa taky jsem chtěla bejt ta éterická křehká dívka, kteří by mě rádi nesli v náručí. Bohužel tohle neovlivním a TY by ses měla přijmout taková, jaká seš a ukázat všem, že seš atraktivní a né přednasraná ženská, která je naštvaná na okolní svět…

Omlouvám se, že sem se tu tak rozepsala, ale nedalo mi to ti neodepsat, protože mi s tvými míry připadá absurdní, aby ses cítila obrovská.

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.12 19:25

@Sekhmet Ten muž, který vás bude hoden, ten to přeci nebude vnímat, kolik vážíte apod. Okouzlíte ho jako celek. Jako originál, tím, jak se s vámi bude cítit, jak vás bude vnímat celkově. Řekne si, ta a žádná jiná, a ne, že… cokoli z toho negativního, co jste vypisovala. Je to právě i v hlase, v gestech, v pohledu. Své „figuríně“ dáte život teprve svým chováním a myšlením.

Ava
650 příspěvků 29.6.12 19:30

Dámy, já nevím, ale nic z toho, co tu píšete, mi nepřijde jako důvod k trápení se. Já se pohybuju kolem 50kg, ale narozdíl od Vás mám 175 cm. Jsem hubená, ale pořád ještě se stekávám i s hubenějšíma holkama. Je pravda, že taky pořád slýchávám poznámky a buď to nekomentuju, nebo řeknu, že tlustým lidem by se nikdo nic neodvážil říct, tak kde dotyčná/ý bere pocit, že do mě se strefovat může?
A k těm chlapům… no, ono je to těžký. Já se taky přikláním k názoru, že jim nejvíc záleží na vzhledu. Někomu jen na jednu noc, někomu na chvilkové oblbnutí, někomu na celý život. To už záleží na charakteru dotyčného muže.

Olinka
2582 příspěvků 29.6.12 19:38
@GreatSusan píše:
@Olinka
naopak, vsichni moji single kamaradi hledaji holku, ktera „nebude blba“. Tim nechci rict, ze by zaroven nemela byt trochu k svetu i tim, jak vypada, ale dulezite je spis aby byla nejak atraktivni, nez vylozene krasavice.

To máte dobré kamarády;-)
Pokud už potkám někoho, kdo mě zaujme a zároveň je zaujat mnou, má doma už manželku a k tomu nejlépe i několik dětí. Asi je to dané mými preferencemi, protože mezi vrstevníky (mužského rodu) mě svými starostmi o tom, kam si půjdu večer vylejt mozek, nikdo moc zaujmout nemůže. A naopak já nemůžu zaujmout je, protože si se mnou nemají o čem povídat. Zvláštní, že znám i holky, které jsou nejen chytré, ale (narozdíl ode mě) i krásné a zároveň mají nějaké ambice (myšleno v pozitivním smyslu). Většina z nich má problém najít přítele přesně z důvodů, co jsem uvedla výše.

Sibyla
2646 příspěvků 29.6.12 19:47

Muži nechtějí blbou ženu. Chtějí ženu dost chytrou, aby porozuměla jejch problémům, aby zvládala svou práci, domov, děti, bez uštvanosti a hysterických scén, aby se dokázala radovat ze života. Protože to blbá ženská nezvládne. Co nesnášejí, že přechytralost, nutnost neustále dokazovat tomu druhému, že jsme chytřejší.

Andrássy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.12 19:53

Co pořád máte s tím, že štíhlé dívky jsou křehké, při šťouchnutí se zlomí vejpůl, složí se do dlaně, etc. Vždyť jsou to hrozná klišé. Jsem vysoká štíhlá „křehule“, která dnes ruční pilou a sekerou pokácela dvoumetrový keř. Sama! Nákupy tahám řučně auta nemaje. Tak mi dejte pokoj s nějakou křehulí.

Olinka
2582 příspěvků 29.6.12 19:59

@Andrássy No vidíte, tak na co si pořád stěžujete? :-D (Myslím, obecně, vím, že zrovna Vy se tady vyjadřujete normálně.)
Jenže chtě nechtě, metr šedesát vysoká a padesát kilo vážící žena bude vždy vypadat křehčeji než metr sedmdesát a sedmdesát kilo, i kdybyste se na hlavu stavěla.

bestia
2300 příspěvků 29.6.12 20:16

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 12:38

Blair
359 příspěvků 29.6.12 21:53

Měřím 158 cm a vážím 48/49 kg. Párkrát už jsem si vyslechla komentáře o tom, jaká jsem anorektička. Jak na to reagovat? Občas mi to přijde až líto.

Konvalinka
244 příspěvků 29.6.12 22:07

Odjakživa jsem byla mrňavá a hubená, v roce jsem vážila 8 kg, do první třídy jsem nastupovala se 16 kg a na střední školu se 35 kg. Od takových 25 let jsem přibrala, při výšce 152 cm vážím 48 kg. Strašně mě štvalo, že se mnou lidé vždycky zacházeli jako s nějakou křehotinkou, na kterou se báli dýchnout. Ve skutečnosti jsem byla zdravější a fyzicky zdatnější než většina vrstevnic.
@Sekhmet Rozhodně není pravda, že všichni muži preferují drobné ženy, sama jsem si s tím užila své. Začalo to v pubertě, kluci obdivovali vyspělejší spolužačky, já jsem ještě v šestnácti vypadala na dvanáct a neštěkl po mě ani pes. Pak se to zlepšilo, ale že by moje tělesná konstituce s dětským obličejíkem navrch byla často vyhledávaná se říct nedá. Dokonce jsem v mívala obavy (a zcela jsem se jich nezbavila), že přitahuju pedofily. Taky jsem slyšela názory, že mnohým takové typy žen jako já připadají až příliš křehké, báli by se s nimi mít sex, aby jim neublížili, měli by strach, jesli by dokázaly donosit dítě a zvládnout péči o rodinu, aniž by se zhroutily. Radši by si vybrali fortelnou vysokou ženu krev a mléko.
Prostě a jednoduše každému se líbí něco jiného, polovina mužů chce drobnější ženy, poloviny ty statnější a stejně si myslím, že nakonec si ti rozumní vyberou partnerku podle úplně jiných, důležitějších kritérií.

blacken
2464 příspěvků 29.6.12 22:17

@Sekhmet jaj, tohle není o rozměrech… I když je celkem ironie, že já, 1,6m vysoká drobná narážím na samé vysoké/ velké chlapy - začíná to na 1,84m a přitom bych tak ráda byla s někým, komu se budu moct podívat do očí, aniž by mi skřípalo za krkem… a ti mi zase pro změnu říkají, že by bylo fajn, kdybych byla vyšší… Spíš se zamyslete nad výběrem - protože chlap, kterej řekne tohle, za to nestojí a vůbec nemá smysl o něj usilovat…

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 29.6.12 22:22

@Sekhmet: stejně jako giulietta jsem si naprosto jistá, že jste toho blba svou krásou a pozorností okolí zastiňovala - buďte ráda, že jste se ho zbavila zavčas.
a pokud byste vedle sebe dokázala snést muže spíš drobnějšího (pouvažujte o tom), tak ti právě často obdivují a hýčkají ženy spíš vyšší, kdežto ti velcí si libují spíše v droboučkých ženičkách (podezírám z toho nějaké genetické podvědomé vlivy).
jistě Vás to neutěší, ale nešťastná může být i žena rozměrů 150cm/40kg.
v některých situacích mohou mít „drobečkové“ výhodu, ale v jiných zase naopak, vzpomínám na vyprávění kolegyně drobné postavy, jejíž přítel měl úraz (on samozřemě 190/90:-) takže mu nedokázala nijak pomoct), snažila se pomoc přivolat, zastavovat projíždějící auta aj. nikdo ji nebral vážně. dokonce ji jeden kolemjdoucí setřel stylem: „holčičko, běž si hrát jinam“.
Jste rozhodně krásná, štíhlá, skvělá ženská a dle psaných měr žádná „almara“ proboha!! Jen máte smůlu na ty blbce - možná i proto, že se podceňujete.

Sibyla
2646 příspěvků 29.6.12 22:35
@Konvalinka píše:
Začalo to v pubertě, kluci obdivovali vyspělejší spolužačky, já jsem ještě v šestnácti vypadala na dvanáct a neštěkl po mě ani pes.

Mám známou s nepříliš hezkým, obrýleným obličejem a od pětadvaceti už neforemnou postavou - velmi široké boky, prsa až v klíně. Jednou se spokojeným výrazem vykládala, že v deváté třídě vyšla jako nejhezčí holka ze třídy. V duchu jsem se divila, co to tam muselo být za kluky, až mi to došlo: byla předčasně vyvinutá, v patnácti měla prsa trojky, no a v tom věku to klukům stačí. O pár let později bylo všechno kouzlo pryč.

blacken
2464 příspěvků 29.6.12 22:40

@viktorka_od splavu Evoluční biologie to vysvětluje tak, že se každý druh snaží zprůměrovat - není výhodné se zvětšovat ani zmenšovat a proto si drobné samičky vybírají veliké samce a naopak… prostě každý hledá, čeho se mu nedostává…

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.12 22:43

@Sibyl Nesouhlas. Prsa jsem vždycky měla největší ze třídy a ti populární týpci ve školách si mě nevšímali, nebo se mi smáli, že sem jak Pamela. Vždycky jsem přitahovala mnohem starší chlapy, ale že jo ve 13cti když po vás koukal nějakej pán, kteýrmu mohlo bejt v tej době tak 30, tak ste se cítili poněkud divně, protože 30tiletej chlap byl už přece dědula. A chtěla sem bejt neviditelná. Puberťákům se líbí holky, které ukazuje média. Já sem si kolikrát spíš připadala jak v cirkusu, než jako objekt zájmů…
Takže kouzlo muselo bejt jinde, než v prsou…

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 29.6.12 22:51

@Olinka: opravdu chytrá žena dá chlapovi prostor (tedy tomu, se kterým chce být, ne každému pitomci:-), aby měl dojem, že je stále pánem tvorstva - v určitých mezích, samozřejmě. pokud má žena potřebu mít stále navrch zjevně - pak má tedy problém (a není chytrá). tohle ještě feministky nevychytaly;-)) v kolektivu se muž i žena dokáže prosadit silou, ale takovou „silačku“ samozřejmě žádný muž mít doma nechce. ani já bych nechtěla:D
chlapi mají rádi ženu, se kterou si můžou popovídat (jsou ukecanější než my, navzdory pověrám), jen je třeba si vždy udržet trochu distanc, nesnesou tolik, jako „kámošky“, potřebují dostat trochu větší prostor a víc pozornosti a pochvaly… no to už se opakuju. pokud bude mít muž dojem, že Vás zajímá, že ho ráda posloucháte, dokážete diskutovat na jeho úrovni, ale necháte ho nakonec vždy „vyhrát“, tak vyhrajete:-)
chlapy z IV. cenové ovšem nic z toho nezajímá, to měla asi Vaše maminka recht.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek