Jsem příliš hubená

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Konvalinka
244 příspěvků 29.6.12 22:53

@Sibyl Ano, určitě máte pravdu. Všimla jsem si, že dívky, které v pubertě vypadají starší nějak rychleji stárnou i později. Jako by byly pořád trochu napřed. Je to zajímavé, pozoruju to na svých vrstevnicích, které znám od dětství.
@blacken Tady bych souhlasila částečně, mně se vysocí „samci“ moc nelíbí, připadám si vedle nich, že jsme navzájem příliš nevyrovnaní, dokonce ve mně trochu vzbuzují strach. Malí se mi taky nelíbí, nejradši mám muže střední postavy, jsou tak akorát a cítím se vedle nich nejlíp :)

MP Barbucha
3716 příspěvků 29.6.12 22:55

Sekhmet, tohle je na mě trochu moc. Mám podobné míry, jako Vy a připadám si křehká a jemná. Opravdu.
Váš příspěvek je hodně mimo, jak psala Great Susan, zní to jako fishing for compliments. To, že kdybych byla malinká a drobounká, všichni mě budou mít rádi, jsem si myslela ve třinácti, to opravdu není názor vhodný pro 30ti letou ženu.
Co se týče chlapů, byla jsem na tom podobně. Moji bývalí partneři byli takoví ti, pro které jsem byla „příliš dobrá, příliš chytrá, příliš hezká“. Ty vztahy stály za houby. Teď vím, že to nebylo tím, že by muži nechtěli chytré a samostatné ženy, ale tím, že jsem se dřív bála a nevěřila si a proto jsem lovila ve vodách, které byly pod mou úrovní. Takový výstřel na jistotu:-) Nejsem žádná mrcha, toto probíhalo nevědomě, ty chlapy jsem měla ráda, rozchody mi ublížily…
Znám spoustu chlap, kteří chtějí chytrou partnerku, kterým se líbí holky našich rozměrů. Otázka je, zda Vy tyto chlapy chcete. Pokud se Vám dlouhodobě nedaří v milostné oblasti, není to náhoda, ale spíš nevědomé vyhýbání se opravdovým vztahům a autentickým citům. Neberte to ve zlém, „I´ve been there…“

Sibyla
2646 příspěvků 29.6.12 23:10

@MP Barbucha Jo, to vzpomínala Olga Walló, že se v mládí cítila tak ošklivá a méněcenná, že si vzala toho nejošklivějšího a nejubožejšího kluka ze svých známých: „já si přece nic lepšího nezasloužím.“ Manželství samozřejmě nevydrželo a trvalo jí dlouhé roky, než se naučila sebepřijetí.

blacken
2464 příspěvků 29.6.12 23:30

@Konvalinka samozřejmě to neplatí 100%, ale v něčem má určitě evolučka pravdu :-D Taky mám ráda středně vysoké, ale nikdy to neklaplo…

A přijde mi, že se to tu zvrtává do - jsem hezká a úspěšná, proč mě chlapi nechtějí? A vlasy se mi ježí, když mi někdo řekne, že chlapi se bojí hezkých a chytrých žen. To je nesmysl…

@MP Barbucha A nemůže to být tím, že výška a váha je nevypovídající údaj? Znám holky, které váží a měří tolik jako já a vypadají mnohem hubeněji, protože mají třeba úzký hrudník a boky…

bubun
83 příspěvků 30.6.12 10:00
@seznam.mih píše:
@Sibyl Nesouhlas. Prsa jsem vždycky měla největší ze třídy a ti populární týpci ve školách si mě nevšímali, nebo se mi smáli, že sem jak Pamela. Vždycky jsem přitahovala mnohem starší chlapy, ale že jo ve 13cti když po vás koukal nějakej pán, kteýrmu mohlo bejt v tej době tak 30

Mám podobnou zkušenost, cca od dvanácti jsem měla největší prsa téměř všude, na ZŠ, ve třídě na gymplu, v různých kroužcích, a nebylo to příliš ku prospěchu - myslím u kluků - pokud nepočítám tehdejší třicátníky (což pro mě nebyli staříci, ale naopak muži, se kterými jsme se chtěla sbližovat, což už samo o sobě značí nějaké problematické.. věci:) ale určitě jsem nebyla/nejsem jediná), ale na kluky mého tehdejšího věku to nemělo vliv. Ne že by se posmívali, já jim stejně nedala šanci, ale nemělo to ten efekt, že bych díky velikosti prsou byla populární a žádaná.
To přišlo až později se sebevědomím, prsa mám teď možná trochu menší, ale mám je ráda, stejně jako (téměř celý :) ) zbytek.
Ta slečna, o které píše Sibyl, se musela něja vyzývavě chovat a oblékat nebo tak něco… nevím, nebo byla víc přístupná?

MP Barbucha
3716 příspěvků 30.6.12 10:05

@bubun
Myslím, že to nevidíš úplně objektivně. Asi bys byla překvapená, kolika klukům ses líbila:-)
V pubertě každý něco řeší, někdo velká prsa někdo zase malá…

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.12 10:09

@bubun celé to bude asi v tejto Vašej vete: „To přišlo až později se sebevědomím“.:-) Ja som bola vyvinutá od 13 a vďaka mamke som bola sebavedomá, takže tie prsia som považovala za výhodu. A na chalanov to vplyv malo.:-)

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.12 10:23

@Blair Je to tedy drsná reakce, ale - zkuste si najít nějaký odborný psychiatrický termín na nějakou poruchu (při usuzování, chování apod.) a s ledovým klidem zasmečovat, že vy dotyčnou tipujete na… dosadit cizí slovo, nejlépe několik cizích slov.
Pokud by následoval dotaz, proč si to myslíte, tak odpovědět ve smyslu, že pro svůj závěr máte zhruba stejné množství podkladů jako ona pro svůj komentář.
Jo, je to hnusné, a záleží na okolnostech, ale myslím, že byste měla pokoj. Důležité je se na to připravit předem. Vzpomeňte na @gulietta, ta s neteří nacvičovala týden před zrcadlem:-)

bubun
83 příspěvků 30.6.12 10:51

@gulietta
Ano, je to tak, je to o tom sebevědomí :) už jsem to tady asi někde psala, ale já měla díky mámě úplně opačné pocity, sebevědomí přišlo, až když jsem začala studovat mimo domov. A taky mi tehdy došly různé souvislosti. Je to zas OT, ale studium/bydlení na koleji bych doporučila asi každému mladému člověku. Nebo stáž v zahraničí. Byla to jedna z nejlepších věcí, který jsem pro sebe udělala.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.12 10:51

@Šošana myslíte že by mala odseknúť niečo v tom duchu že : Ja anorektička nie som, bola som na vyšetrení na gastroenterologii, ale vy by ste určite mala ísť na etopediu? A na prekvapený výraz dotyčného oznámiť, že počula o tom že na liečbu poruchy slušného chovania je najvhodnejšia? To bude chcieť aspoň mesačný tréning. :-)

bubun
83 příspěvků 30.6.12 10:53

@MP Barbucha
Já vím, asi nedokážu být objektivní, když jde o mě - ale určitě to s odstupem vidím líp, než dřív. A myslím, že opravdu ne, byla jsem tehdy hippie, ale ne taková ta pěkná hippie, co se ráda obléká, nosila jsem určitě špatnou podprsenku a vytahaná, volná batikovaná tílka. Myslím, že mě spolužáci měli docela rádi, ale nemyslím, že by o mně přemýšleli tímto způsobem :-)

Začíná to tady na MP být jak na terapeutově gauči :) ne že by mi to vadilo :))

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.12 10:54

@bubun ja by som skor priala každému rodiča, vďaka ktorému sebavedomie nadobudne. V zahraničí som si potom už len vychutnávala iný štýl života.

slecnalucka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.12 10:54

Myslím že řešení postavy je to nejhorší téma k diskuzi! Dámy, všechny jsme krásné, jen to musíme umět podtrhnout a věřit si! Uvědomit si že češky jsou údajně jedny z nejkrásnějších žen!

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.12 10:56

@slecnalucka a preto prevažna vatšina miss world je z filipin. :-)

slecnalucka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.12 10:58

:D!

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.12 12:38
@Acrobaleno píše:
@Sekhmet Nevidím dôvod na takýto výlev. Pri výške 170 cm je váha 68 celkom normálna a veľkosť 40 tiež. Nemáte 125 kg alebo 190 cm, aby ste sa museli cítiť ako almara.

ja mam 187, tj. s jakymakoliv botama min. 190 a jako almara si rozhodne nepripadam. Pokud si tu nekdo pripada obrovsky, tak vas muzu uklidnit, proti mne jste vsechny bud male nebo smer trpaslik. A presto jsem krehka bytost, vuci ktere muzi citi ochranitelske pudy :-)) - to totiz nema s vyskou nic spolecneho.

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.12 13:29

@gulietta Ano, možná něco takového… Jen bych myslela neodsekávat, ale říct to klidně a věcně. Ale viděla jsem u návrhu červené ramínko, tak přemýšlím, proč. Kdyby dotyčný opravdu nějakou poruchu měl - i takoví komentují - jestli by se tím nenadělalo víc škody než užitku.
Obecně mi prostě vadí, že se hubeným holkám předhazují ty poruchy. Je to hrozně nefér. Co by dotyční říkali, kdyby ta cizí slova z médií neznali?
Někteří lidé se prostě musí projevit stůj co stůj - že vědí, že znají, že… cokoli.

Canavi
227 příspěvků 30.6.12 14:37
@gulietta píše:
@slecnalucka a preto prevažna vatšina miss world je z filipin. :-)

Nechápu, jak se u nás Miss vybírají. Možná to bude jak v ročníku, kde vyhrála Diana Kobzanová. Prý měla vyhrát nějaká slečna, která se ale Zapletalovi zdála moc chytrá. Prý by se jim na opičkování vykašlala. Šíleným příkladem je Aneta Vignerová, nemohu se zbavit dojmu, že jí tenkrát vítězství zaplatil přítel podnikatel.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.12 17:50

@Šošana červené ramienka u mojich odpovedí su aj keď napíšem len jednoslovne ANO, niektoré ramienka tuším nevyjadrujú nesúhlas, ale nesympatie k nicku.:-)

blacken
2464 příspěvků 30.6.12 19:15

@Šošana Taky to nechápu, proč se do hubených holek každý opře, že jsou anorektičky a měly by se „nažrat“ (a přitom říct tlusté holce, že je tlustá je společensky nepřípustné). Ale zpravidla to dělají lidé, kteří by sami rádi měli o nějaké to kilo méně… Sice mi to nevadí, zas tak drobně nevypadám, ale pamatuju si na dětství, kdy mi to příbuzní vtloukali do hlavy, že být malá a hubená je hnus… Ale pak se ukázalo, že to bylo jen zoufalství, protože já mohla jíst cokoliv a nepřibírala jsem. Takže bych to milosrdně přehlídla…

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.12 19:29

@blacken citujem Vás „říct tlusté holce, že je tlustá je společensky nepřípustne“ je síce pravda, ale každý na to kašle a keď vidí niekoho tučného jesť tak sa nerozpakuje a oznámi mu to. Ty by si už dezert jesť nemala. Viď Adin komentár k tlustej slečne ktorá konzumuje bramburky. A počula soom to reálne v buse, takže ono to bude obojstrané a ľudia sa strefujú slovne aj do obeznych. Najčastejšie ak ich vidia jesť. Preto má toľko tučných žien problémy jesť na verejnosti.

bubun
83 příspěvků 30.6.12 19:34

@blacken
No, ono je to sice společensky nepřípustné, říct „tlusté holce, že je tlustá“, ale děje se to. Děje se to stejně tak, jako se říká hubeným holkám, že maj přibrat, nebo že jsou vychrtlé apod. V obou případech je to prostě z mého pohledu evidentní nespokojenost se sebou samým - samozřejmě nespokojenost toho, kdo si dovolí nahlas a do očí komentovat něčí vzhled.
Ono se to možná bere jako menší zlo, říkat hubeným holkám, že jsou hubené, protože hubenost se obecně vnímá lépe, než tloušťka - lidé, kteří třeba nikdy hubení nebyli a neprošli si tím, si možná představují, že to hubené holky „potěší“ (minimálně tolik neurazí, neublíží, protože je to vlastně „kompliment“, ale taky záleží na okolnostech, někdy jsou lidi prostě svině), když jim budou neustále předhazovat, jak jsou hubené. Nevim. Nechápu, proč lidi vůbec někomu musí předhazovat něco o jeho/její postavě.

bubun
83 příspěvků 30.6.12 19:34

@gulietta
Zase mě někdo předběhl :)

blacken
2464 příspěvků 30.6.12 20:09

Já se s tím, že by si to dovolil někdo k tlusté moc nesetkala… Teda jednou a to ostatní rychle toho, kdo si to dovolil uzemnili (což schvaluju). Ale ať je to jak je to, je rozdíl, říct na potkání hubené holce, že vypadá jako anorektička a říct tlusté holce, která se láduje čokoládou a hamburgerem s colou, že si to může odpustit. Nechápejtě mě špatně, neumím to líp vysvětlit - ale říct holce, která očividně nejí/zvrací - že je hubená a měla by se najíst je jiná věc, jako říct hubené holce, která očividně problém nemá (nebo ji dokonce znám a vím to), že by se měla najíst. A to samé - když potkám tlustou holku, nebudu mít potřebu jí říkat, jak má jíst, ale když ji uvidím rvát do sebe porci z fasf foodu, tak mě to přinejmenším napadne. Sice to nahlas neřeknu, ale to proto, že se nemám potřebu plést do někoho jiného. Je trochu rozdíl být hubená, protože má člověk rychlý metabolismus a být tlustá, protože se k tomu „prožrala“. (Neříkám, že je to případ všech silnějších holek, ale dost velké procento tu je - a ty napadá Ada). Ve svém okolí pociťuju víc „šikany“ ze strany těch s nadváhou, než naopak. Ale ideál by byl, kdyby nikdo ničí postavu nekomentoval a řešil jen svoji :-D (a pod pojmem tlustá si nepředstavuju 170/70, aby bylo jasno)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.12 20:11

@blacken Vy si s Vašim názorom tie kecy o anorektičkách zaslúžite. Ak vidite rozdiel mezdi ubližovaním hubeným a tlustým.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek