Jsem příliš hubená

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Wiolla
586 příspěvků 1.7.12 16:06
@blacken píše:
@Wiolla Ono to u lidí celkově asi u samiček nefunguje, protože málokterá samička snese menšího samečka :-D Ale u chlapů to podle všeho funguje líp… Holt máte tendence zvětšovat potomstvo;-) Otázka je, jestli by další generace zase neměla tendenci zmenšovat :-D

Tak je fakt, že ta moje 183cm vysoká sestřenka razila teorii, že si musí najít menšího chlapa, protože jak by ty jejich děti vypadaly. A vzala si kluka cca o 5cm menšího… ;-)

-Anna-
187 příspěvků 1.7.12 16:37

Je mi 52 let, měřím 169 cm, vážím 54-55 kilo. A vážím tak záměrně, jelikož se mi to líbí. Když zjistím, že přibírám, omezím sladkosti nebo párkrát nevečeřím. Pokud slyším od známých slova jako vychrtlá, hubená a podobně, je mi to jedno, jelikož tyhle komentáře trousí obvykle známí s nadváhou. Touhu po velkém zadku, poprsí a tlustých rukou jsem nikdy neměla, kdybych byla tlustější, měla bych krizi identity… :)

Sekhmet
1918 příspěvků 2.7.12 09:39

@Wiolla Taky vedle sebe nesnesu malého chlapa. Je to vlastně jediný můj „požadavek“, co se vizáže týče: aby byl znatelně vyšší a těžší než já. U menšího, nebo toho ze stejné výškové a váhové kategorie jako jsem já, bych se utrápila. S jedním takovým jsem chodila (o pět cm vyšší o pět kilo těžší) a bylo to příšerné. Připadala jsem si jako tank a on to navíc pořád zdůrazňoval kecama o „té silnější polovičce vztahu“, případně jak „přijde nebezpečí a on se schová za má mohutná bedra“. V ty doby jsem uvažovala o sebevraždě. Dlužno dodat, že jsem byla hodně mladá a hodně pitomá a dost dlouho mi trvalo, než jsem ho poslala kam slunce nesvítí.
Můj první příspěvek nebyl fishing for compliments, naopak mi tak připadaly ty fňukající příspěvky těch hubených (a to mne poněkud nadzvedlo ze židle). Své tělo považuji za krásné a líbí se mi, i když je hodně velké. Bez problémů uplavu tři kilometry, uběhnu pět a ujdu třicet. Příliš přebytečného tuku na sobě nemám (nějaký ano, to přiznávám). To je přece krása. Jen mne prostě mrzí, že kromě mne už to nikdo jiný nevidí, že přes všechno co jsem a co dělám, většině mužů (tedy úplně všem co znám) přijdu fyzicky až odporná (nebo alespoň společensky nepřijatelná - styděli by se za mne) a to jen a jen kvůli nedokonalosti své postavy.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.12 09:47

@Sekhmet Určitě se najde muž, kterému se líbíš. Kolikrát bych někdy nejradši viděla lidem do hlavy. V tramvaji, kde je většina osazenstva muži, bych chtěla zhodnotit, kolika lidem se tam líbím. A myslím, že určitě minimálně jednomu by ses líbila. Já kolikrát brouzdám po různých fórách na různá témata a krom fóra o malých lidech pod 160cm jsem koukla i na vysoké ženy a vyskytovalo se tam dost mužů, kteří by rádi chodili s vysokou ženou, ale nějak jich moc není. Že jsou prý nádherné, jak vyčnívají mezi ostatními „prcky“ a když mají podpatky, tak jak se nesou a jak jsou vidět. A pak taky opěvují vysokým holkám jejich nohy, že jsou fantastické.

Určitě to nebude tak zlý s poptávkou, jen to chce víc otevřít oči :)

eldaeve
47 příspěvků 2.7.12 10:02

Mám 183 cm a to je už 1. velký problém. K tomu kousek pod 60 kg. A vážím si toho, mám ráda svoje pánevní kosti a vystouplá žebra. A s vybíráním oblečení problém nemám jako spousta plnoštíhlejších lidí, ale narážky na anorexii mě taky občas lezou na nervy. Ale když pak lidi vidí moji mamku, která má sice asi 63 kg, ale mnohem menší prsa a boky, tak už radši sklapnou.

Olinka
2582 příspěvků 2.7.12 10:04

@Sekhmet To teda byl ale… ne, to opravdu musím napsat: ču*ák. No, popravdě, řečeno, z toho, co píšete, mi připadá, že jste naprosto v pohodě, akorát narážíte na samé debily s nízkým sebevědomím, kteří ho ještě svými idiotskými kecy snižují Vám. Jo, taky bych jednou chtěla natrefit na chlapa, kterému se budu líbit taková, jaká jsem, a nebude mít neustále rýpavé komentáře. Ale tak to si myslím, že je záležitost napříč ženami všech kategorií. Chlap - idiot si najde ženskou silnější a valí do ní, že by měla shodit; jiný chlap - idiot svou hubenou přítelkyni neustále vytáčí komentováním, že je jak tyčka, není na ní nic ženského apod. Asi to dělají i některé ženské, to připouštím, ale připadá mi to víc jako mužská záležitost. A začíná to už v dětství (třeba u mě to byly neustále komentáře o tom, jak jsem tlustá, shnilá, nemožná - tatínek by ze mě měl nejradši sportovkyni, což nikdy nehrozilo) a pak to vesele pokračuje dál a dál. Oni si ti chlapi pořád potřebují něco dokazovat.

Sekhmet
1918 příspěvků 2.7.12 10:10

@Olinka Hm, takže ono to nakonec vyjde nastejno. Tlustá nebo hubená, idiot si vždycky najde, co komentovat. Mám kamarádku, co při 165cm váží 39kg a když při těhotenství přibrala 8kg, její přítel to komentoval slovy, že jí na břiše narostl špek a ať to okamžitě dá dolů (že v tom špeku je jeho dítě, odmítl jako argument)… Dlužno dodat, že kamarádka je stále blbá a teď s tím blbem čeká druhé…
Takže opravuji své přání z „ráda bych našla někoho, komu má postava nevadí“, na „ráda bych potkala někoho, kdo není zamindrákovaný idiot“.
A souhlasím s tím, že zatímco říct tlusté, že je tlustá je společenské tabu, říkat hubené, že je hubená je dle některých naprosto v pořádku. Taky jsem si myslela, že je to spíš lichotka, nenapadlo mne, že by to někomu mohlo fakt vadit. Budu si dávat větší pozor na pusu.

Sekhmet
1918 příspěvků 2.7.12 10:14
@-Anna- píše:
Je mi 52 let, měřím 169 cm, vážím 54-55 kilo. A vážím tak záměrně, jelikož se mi to líbí. Když zjistím, že přibírám, omezím sladkosti nebo párkrát nevečeřím. Pokud slyším od známých slova jako vychrtlá, hubená a podobně, je mi to jedno, jelikož tyhle komentáře trousí obvykle známí s nadváhou. Touhu po velkém zadku, poprsí a tlustých rukou jsem nikdy neměla, kdybych byla tlustější, měla bych krizi identity… :)

Sorry, ale ten Váš příspěvek zněl, jako byste si myslela, že všechny tlusté ženy světa jsou tlusté, proto, že chtějí být tlusté, protože kdyby být tlusté nechtěly, stačilo by párkrát nevečeřet, nebo si odpustit pár dortíků. Jak jednoduché, právě jste objevila recept na celosvětovou pandemii obezity. To je na nobelovku, víme? Víte, já se na svých 68kg při 170cm opravdu hodně, hodně, HODNĚ nadřu. Kdybych fungovala stylem „párkrát se nenavečeřím nebo si čas od času odpustím dortík“, tak vážím přes metrák. Každému je jinak naděleno.

Olinka
2582 příspěvků 2.7.12 10:32

@Sekhmet „ráda bych potkala někoho, kdo není zamindrákovaný idiot“

Ach, ano. Jsou vůbec ještě takoví?

Zoe
316 příspěvků 2.7.12 10:52

@Sekhmet Ve výběru partnerů funguje podle mého pozorování systém nabídky a poptávky v několika kolech. Kolem 20 let máme ty nejvyšší nároky: chceme krásného, chytrého, bohatého a vysokého, který nás bude na rukou nosit. Páry, kterým se to podaří, označuji za páry alfa (podle podobné situace ve vlčích smečkách). Na svatebních fotografiích vypadají nádherně, ale i těm se to později někdy nevydaří. Ostatní pak sníží nároky (beta) a kolikrát se jim partnerství vydaří lépe než těm prvním. Další pak dostanou šanci v „druhém kole“: rozvedení, vdovy/vdovci či dlouhodobí single (z různých důvodů). I ti mohou najít a nacházejí báječného partnera, takže nezoufejte.
Mám neteř 26 let. Je velmi hezká, vysoká, veselá, štíhlá a vzdělaná, ale také si stěžuje, že nemůže najít partnera podle svých představ. Ten je malý, ten hloupý, ten tlustý, ten ošklivý, s tím se nedá mluvit apod. (Promiňte, trochu mi jí připomínáte.) A když našla toho „pravého“, nevydrželo to dlouho. Rozešel se s ní - prý nemůže zapomenout na svoji bývalou…

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.12 12:21
@Sekhmet píše:
@Olinka Hm, takže ono to nakonec vyjde nastejno. Tlustá nebo hubená, idiot si vždycky najde, co komentovat. Mám kamarádku, co při 165cm váží 39kg a když při těhotenství přibrala 8kg, její přítel to komentoval slovy, že jí na břiše narostl špek a ať to okamžitě dá dolů (že v tom špeku je jeho dítě, odmítl jako argument)… Dlužno dodat, že kamarádka je stále blbá a teď s tím blbem čeká druhé…Takže opravuji své přání z „ráda bych našla někoho, komu má postava nevadí“, na „ráda bych potkala někoho, kdo není zamindrákovaný idiot“.

kam Vy na ty kreteny chodite…

jeste bych dodala, ze s 1,7m nejste nijak zvlast vysoka, ale naprosto prumerna - takze Vas problem s vyskou nesouvisi. Cele Vase prispevky mi pripadaji takove zvlastni, na jednu stranu porad tvrdite, jak jste krasna a uspesna a bohove si zakryvaji tvar a na druhou ze sebe delate chudinku, kterou nikdo nema rad a ktera by rada potkala nekoho, komu „jeji postava nebude vadit“. Neco na tom nesedi. Mam trochu podezreni, ze to „neco“ je i presne to, proc to s tema chlapama nefunguje. Pisete o tom, ze Vam znamym muzum jste fyzicky az odporna - jak to vite? Byla jste s nima se vsema v posteli nebo jste aspon vedli rozhovor na tohle tema? Nebo oni proste nemaji zajem, at uz z jakehokoliv duvodu (teply, zadany, stoji o jine typy)? Kdyz nekdo nema zajem, tak to vetsinou nesouvisi s Vama. Ja treba nemam zajem o meho spoluzaka, ktereho povazuju za vyjimecne atraktivniho muze - jenze jsem vdana a to je dostatecny duvod se spoluzakem nezabyvat (i kdyz se mi vzdycky libil a ted vyslo najevo, ze ja jemu taky - je proste pozde). Jestli jsem nejakym muzum fyzicky odporna, to vubec netusim. Jak taky, ja se zajimam jen o ty, kterym se naopak libim. Je to prvni kriterium vyberu - hledat jen mezi tema, pro ktere jsem atraktivni. Ohromne to usnadni zivot.

Sekhmet
1918 příspěvků 2.7.12 12:32

@GreatSusan Ne, se všema jsem v posteli nebyla :) Ale s většinou jsem vedla hovory na toto téma. Teda ne, že bych každého uháněla s dotazy, zda se jim líbím, ale znáte to, člověk se sejde v hospodě, dá si pár piv (tedy spíš oni, já nepiju) a pak začnou hodnotit holky v okolí. Mně to nevadí, ale pak to většinou dojde k poznámkám typu: „jó tahle má kozy jako Sekhmet, ale na rozdíl od Sekhmet je hezká.“ Sekhmet se v tu ránu ohradí: „já jsem jako ošklivá, nebo co?“ a lehce přiopilý kamarád potvrdí: „no, seš takovej chlap s kozama a chlapa s kozama bych fakt teda nešukal.“ (doslovná citace jednoho sedánku) Na jiném zas vyjde na jevo jiná zmínka podobného charakteru. Např. „ty seš třeba děsně sexy, ale já bych tě tak zamknul doma do postele. Ven bych s tebou nechodil, to bych se styděl.“
„Sbírám“ tyhle hlášky celé roky a v podstatě je to pořád o tom samém. Já si o sobě samozřejmě myslím, že jsem hezká. Tečka. Ne krásná, ne úžasná, ale také ne odporná či hnusná. Jen si to prostě kromě mě nemyslí už nikdo jiný. Mám kamarády, kteří dovedou krásně lichotit (viz. to věnování do knížky básní o bohyni Sekhmet), ale jak se připijou, vypluje pravda na povrch.
No a kdybych se řídila Vaším pravidlem „zajímám se jen o ty, kterým se líbím,“ nebyl by na světě nikdo, o koho bych se zajímala. Za posledních deset let jsem byla na rande jen s těmi, které jsem sama oslovila a na rande pozvala. Kdybych to nechala na nich, neprojevil by o mne zájem ani jediný muž. Za celých těch deset let mne sám od sebe nikdo neoslovil. Nikdy.

bubun
83 příspěvků 2.7.12 12:36

@Sekhmet
Jestli to, co tvrdí v hospodě přiožralí, nejsou náhodou jen takové „macho kecy“.

Tohle mi kamarád/známý/blízký přítel říct jednou, ať už před lidmi nebo ne, už bych s ním asi nikam nešla…

runningfox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.12 12:38

Tak já bych si nikdy na svou hubenost nestěžovala, přijdu si naprosto normální a v pohodě. Blbé kecy občas slýchám, jenže lidi občas blbě kecají, myslím, že by blbě kecali, i kdyby kdovíco. Většinou mi to nestojí ani za odpověď.
Naopak je paráda, že na sebe vždycky všechno seženu, moje velikost zůstává až do té poslední slevy, nemusím řešit různé záševky, taky se moc nepotím a můj pohyb je pořád lehký a snadný. To je totiž jeden z bonusů hubenosti: že se vám neopotřebovávají klouby a život v hubeném těle je až nepochopitelně snadný a nekomplikovaný. Taky můžu vytáhnout ze skříně 10-15 let starou věc a ona mi pořád sedí, takže vintyč.
Stesky Sekhmet je pro mne jak z jiného světa. Kde jsou ti strašní kteréni, co pronášejí beztrestně takováto zásadní moudra na adresu své partnerky nebo známé? Já je nepoznala. Nikdy jsem se s takovým třeskutým hulvátem nepotkala. Což je pro něj jen dobře, si myslím.
Fakt nevím, jak poradit, protože já si o takových lidech myslela, že prostě neexistují a vystupují maximálně v nějakých béčkových romantických filmech jako zloduši, od nichž se má odrážet ten pravý hrdinův Charakter. Proboha!
Pro vaši útěchu Sekhmet jen můžu poznamenta, že každá svině má svého řezníka a tihle pání většinou zestárnou sami. Kdo je blbem, blbem zůstane a nakonec jej každá prokoukne, maximálně bude vytrestán stejně přihlouplou partnerkou. Taky si o nich myslím, že jsou to často buz…ehm, gayové, co si to ještě nepřiznali.
Každopádně buďte ráda, že se odkopal včas, než jste si stačili pořídit SJM.

Olinka
2582 příspěvků 2.7.12 12:42

@Sekhmet Jojo, taky bych chtěla zažít ten pocit, že mě někdo zve na rande. Představy o zástupech mužů, kteří se jen jen těší, až jim věnuji trochu své přízně, jsem si už dávno zakázala. Jenže chlapi nezvou a když někoho pozvu já, dopadne to za á tragicky nebo za bé si vyslechnu o tom, že dobývat má přece chlap.

A začínám mít silný dojem, že všichni vaši kamarádi mají IQ vycpané volské hlavy. Že by na těch vtipech o právnících přece jen něco bylo?

Sekhmet
1918 příspěvků 2.7.12 12:51
@Olinka píše:
@Sekhmet Jojo, taky bych chtěla zažít ten pocit, že mě někdo zve na rande. Představy o zástupech mužů, kteří se jen jen těší, až jim věnuji trochu své přízně, jsem si už dávno zakázala. Jenže chlapi nezvou a když někoho pozvu já, dopadne to za á tragicky nebo za bé si vyslechnu o tom, že dobývat má přece chlap.A začínám mít silný dojem, že všichni vaši kamarádi mají IQ vycpané volské hlavy. Že by na těch vtipech o právnících přece jen něco bylo?

U mne je to zpestřené navíc tím, že oni na to rande reagují velmi pozitivně až nadšeně, pak rande úspěšně proběhne, taky druhé, třetí… a pak když já si pomalu začínám myslet, že se tomu člověku asi fakt líbím, tak on zařadí zpátečku a začne vyvalovat oči: „cože? Jako já a ty? COŽE??? No to sis špatně vyložila, vždyť přece jsem ti nedal jedinou záminku myslet si, že bychom mohli být víc než kamarádi (ne, ty květiny do práce, polibky, SMS, to nic neznamenalo)“
V důsledku toho jsem už tak paranoidní, že teď se už skoro rok vídám s jedním mužem, se kterým prostě netuším, jestli se mu líbím nebo ne. Vymýšlí akce (byli jsme na výletě na motorce, v kině, plánujem koupání na příští týden, když bude hezky, prostě každý týden něco, změnil práci, odstěhoval se do jiného města a stejně za mnou jezdí), ozývá se první, ale jak já mám sakra poznat, jestli má zájem nebo ne, když se jakémukoli fyzickému kontaktu mezi námi úzkostlivě vyhýbá? Co mi zbývá, než si myslet, že je to další z těch, co je jim se mnou dobře, ale fyzicky je nepřitahuju.
Vím, mám štěstí na kretény, ale podotýkám, že ten poslední není právník :)

runningfox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.12 12:53

@Olinka
Já myslím, že každému mužskému egu zájem ženy lichotí. S odmítnutím bych se netrápila, prožít si prohru je náramně duševně hygienické a časem už to jedné/jednomu ani nepřijde.
Mne na rande zvali a já jsem zvala taky. Odmítala jsem i byla jsem odmítnutá. Byly to krásný časy, aspoň je na co vzpomínat.

JarkaJar
432 příspěvků 2.7.12 12:53

@Sekhmet

Připadá mi nejpravděpodobnější, že pánům připadáte příliš samostatná a schopná - myslím si, že Vaše povolání takové vlastnosti vyžaduje. Nemyslím, že byste se měla přetvařovat, ale možná by pomohlo dát občas najevo (myslím soukromě, ne v práci), že byste uvítala od pana XY pomoc nebo radu. Abyste nepůsobila příliš samostatným dojmem. (Tomu by nasvědčovalo vyjádření Vašeho kamaráda, když Vás označil za „chlapa v sukni“.) A možná se soustřeďujete na příliš sebevědomé muže, kteří nesnesou, aby taky jejich partnerka byla středem pozornosti ve společnosti. Myslím, že jinak to není možné.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.12 12:55

@Sekhmet
nejak se mi tomu tezko veri. Tedy tomu, ze byste se vubec nikomu nelibila. Spis bych se priklanela k tomu, ze se nekomu libite, ale z nejakeho duvodu nedojde k tomu, aby Vas nekam pozval. Ja se vzdycky nejlip seznamovala v situacich, kdy jsem fakt nikoho nehledala. Osvedcilo se mi to i pri me ruksakove ceste po svete, kdy jsem jela sama a nikoho nikde neznala a taky kdyz jsem se prestehovala sama do zahranici a neznala nikoho a navic moc neumela rec - na zacatku jsem se snazila byt pratelska, oslovovat lidi, hledat aktivne zname. Nikdy to nefungovalo, vsichni byli jakoze friendly, ale v podstate o me nestali. Clovek si pak pripada osamely. Jedine reseni je starat se sam o sebe, jit svou cestou, delat si svoje a necekat, az se neco stane. Prestala jsem se snazit byt ke kazdemu pratelska a zacala se spolehat jen na sebe. No a v tu chvili zacali ostatni chodit ke mne a snazit se kamaradit se mnou - tahle samostatnost a sebejistota totiz pusobi dost atraktivne. Takze bych prestala zvat jakesi pofiderni kolegy na rande, starala se o sebe, mela oci otevrene a proste pockala, ono se to nejak vyvine. A prestala bych na to myslet, kdyz myslite jen na to, jak a s kym jit na rande, tak je to z Vas citit a muzi to poznaji a spolehlive je to zazene. Oni proste hledaji alfa vlcici, ale musi si ji ulovit sami :-)

Co se tyka tech hospodskych hovoru - ono tak trochu plati, ze reci se vedou a voda tece. Myslim, ze je lepsi se podobnym tematum vyhybat, protoze to k nicemu nevede. Chlapa, ktery pritomne zene rekne neco, co jste psala vyse, povazuju za hulvata a nevidim na nem nic atraktivniho - takze Vam to ani nemusi byt nejak lito.

Sekhmet
1918 příspěvků 2.7.12 12:56

@JarkaJar jo, nad tím už jsem taky uvažovala. Teď zařizuju nový byt, uvažovala jsem, že poprosím toho nového o pomoc třeba s montáží nábytku, ale je mi to blbý. Co když si bude myslet, že ho zneužívám? Budu se ale muset rozhoupat, vymalovala jsem už sama, ložnici taky celou smontovala, za chvíli už nebude co montovat :)

Sekhmet
1918 příspěvků 2.7.12 13:01

@GreatSusan Tak teď to vypadá, jako bych byla zoufalka, co někde pokoutně shání chlapa za každou cenu. Já spíš mám opačné zaměření. Nikoho nehledám, nikoho nechci a dokonce začínám mít obavy, že v páru ani nejsem schopná fungovat. To se spíš tak semele, že i když nikoho nechci, tak někoho potkám. A pak se pár měsíců bráním (a nadávám si do blbek, co si komplikujou život, protože přesně vím, jak to dopadne), protože on se k ničemu nemá, tak kapituluju a pozvu ho na rande sama. Což je kvitováno s nadšením a následuje scénář popsaný výše.
V tom, co říkáte, máte naprostou pravdu, jen u mne ty scénáře nějak nefungují a pořád nevím, jestli je chyba v mém vysílači, nebo v přijímačích těch chlapů.

Olinka
2582 příspěvků 2.7.12 13:05

@JarkaJar Právě naopak, sebevědomí muži vedle sebe snesou sebevědomou ženu. Machističtí egoisté nikoli. A nepůsobit samostatným dojmem… no… když vás výchova a posléze životní okolnosti naučí spoléhat se sama na sebe, přece si nebudete před chlapem, o kterého máte zájem, hrát na nesvéprávnou pipku.

@GreatSusan To je zvláštní, vaše samostatnost a sebejistota působí atraktivně a u Sekhmet ne? :-)

Příspěvek upraven 02.07.12 v 13:12

Olinka
2582 příspěvků 2.7.12 13:11

@Sekhmet Víte, co je nejhorší? Že racionálně si říkáte, že chlap přece není potřeba, že máte koníčky, přátele (prosím nepočítejte mezi ně ty vypatlané právníky), své zázemí, ambice a radosti… Jenže vevnitř to tvrdí něco jiného, bohužel, člověk byl stvořen na život v páru a veškeré jeho konání k tomu míří. Někdy bych si opravdu přála být robot, ve stylu Krytona: „byl jsem stvořen, abych sloužil - sloužím, tedy jsem“ a nepotřebovat nic dalšího. Paradoxně Maslowova pyramida životních potřeb řadí sociální a partnerské kontaky na 3. místo, až za nimi je potřeba uznání a seberealizace. Možný proto je tolik úspěšných žen (a mužů??? Oni o tom asi tolik nenažvaní) ve skutečnosti frustrovaných.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.12 13:30

@Olinka
no jo, je to tak :-) trochu jsem vzdycky mela pocit, ze ti chlapi citi, ze je neberu tak vazne a snazi se mi dokazat, ze prave oni jsou ti jedini a spravni. A me tyhle veci nikdy vcas nedochazi, tohle muzske nacechravani peri nepoznam, vzdycky si myslim, ze je to proste zdvorily mladenec, ktery chce pobavit damu, takze nereaguju patricnym ochanim a mladenec ma pocit, ze na to musi jeste vic slapnout, aby me presvedcil o sve vyjimecnosti. Pak uz mi to samozrejme dojde a mladik prechazi do kategorie ctitel, kde ho lze udrzovat pomerne dlouho ci naporad. (trochu si delam srandu, ale v principu to tak funguje)

Wiolla
586 příspěvků 2.7.12 15:00
@Sekhmet píše:…
Takže opravuji své přání z „ráda bych našla někoho, komu má postava nevadí“, na „ráda bych potkala někoho, kdo není zamindrákovaný idiot“…

Přesně tak! Protože u Vás to opravdu vypadá na tristní výběr chlapů (z Vaší strany). Nikdy bych nedovolila chlapovi, aby se mnou takto mluvil! Resp. udělal by to jednou a už bychom se neviděli… Ač jsem měla vždycky o svém vzhledu značné pochybnosti (výška, váha, křivé zuby, kulatá záda…), tak jsem se na druhou stranu měla natolik ráda, že bych raději byla sama, než s někým, kdo by si mě nevážil, neřku-li mě jakkoliv ponižoval.

S manželem jsme spolu 15 let, nikdy na mě neměl jedinou přiblblou poznámku. Naopak, když jsem po druhém porodu lezla na váhu a odcházela z ní vzdychající (což dělám doteď), tak mi říkal: „Vypadáš výborně! Moc se mi líbíš…“

Opravdu platí: „Lidé si k Vám dovolí jen to, co jim dovolíte Vy sama.“

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek