Jsem příliš hubená

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Kerstin
516 příspěvků 2.7.12 20:05

@Jetthro Já dělám skoro každý večer kalanetiku - ležím na boku a kvedlám s jednou nohou ve vzduchu - když už nic, aspoň mám pevnej zadek :D
Ono s těma nohama toho moc neuděláš - ty svaly tam nenarostou jen tak z ničeho, i kdybych měla běhat jak čokl na běhacím páse každej den ve fitku. Pro svaly potřebuješ taky nějaký základ. No a já nevím, kde ho sebrat. A to vlastně všechny holky, co tu píšou.

Jetthro
1132 příspěvků 2.7.12 20:18

@Kerstin Kvalitni pribirani je hlavne o strave a je to na dlouho - kdyz to srovname, tak je mnohem jednodussi hubnout nez kvalitne pribirat (hlavne si to nikdo neberte osobne). Ze speku totiz clovek svaly neudela, kdyby to tak fungovalo, tak populace vypada trochu jinak :) Ja posiluju a beham asi 4 mesice a za tu dobu jsem pribrala ve svalech tak pul kila, jde to fakt hrozne pomalu (nejlepsi kulturisti sveta naberou za rok tak maximalne 4-5kg cistych svalu, to jen tak pro predstavu). Jedu na vlastni pest, ale pokud bys chtela vazne pribrat tak urcite nebude od veci navstivit vyzivoveho poradce aby ti s nabiracim jidelnickem a pripadne i cvicenim poradil. Kdyz to vemu uplne po lopate, tak musis prijmout vic energie nez vydas (vydej = posilovani), ale ne ze sracek typu McD, ale z kvalitnich, vyzivnych potravin. Muzes pripadne zkusit i nejake gainery a jine doplnky, ale s tim nemam zkusenost.

Olinka
2582 příspěvků 2.7.12 20:39

Teď jsem si vzpomněla - včera jsem se chvíli dívala na nějaký závod v atletice, byly tam zrovna běžkyně před startem - vždycky jsem si představovala (podle hesla, že sval je pevný), že mají stehna opravdu jak kámen - ale jak si je rozcvičovaly, třepala se jim stejně rosolovitě, jako mně. To mě docela překvapilo. (Tím nechci naznačit, že by to bylo nějak ošklivé nebo podobně, jen mě to překvapilo.)

Kerstin
516 příspěvků 2.7.12 20:40

@Jetthro No to já všechno vím, problémy s tím mám ale dva - peníze a gravitaci. Nejenom, že abych jedla bílkoviny, tuky, sacharidy a vitamíny každý den pěkně vyváženě a v určitém počtu kalorií, tak vyhodím majlant (opravdu, kvalita je bohužel brána jako nadstandart a podle toho taky vypadají účtenky), ale taky je to těžký. A já, která musím samozřejmě chodit pěšky do obchodu a všechno pěkně tahat sama, s tím mám taky trošku problém. (Křehotinka ale nejsem, horolozím a střílím z desert eagla - docela velká ráže a pochromovaný kope docela dost). Po pár takových cestách, vytahaných rukách, prázdných studentských peněženkách a vědomí, že je se to stejně všechno za dva, tři dny všechno sežere, by se na to podle mě vykašlal každý. Nebo ne? Možná mám jenom slabou vůli, co já vím.

Kerstin
516 příspěvků 2.7.12 20:46

Vím, že teď možná vypadám jako blbeček, ale myslím, že pochopit se to dá. Až a jestli vůbec budu jednou vydělávat, mít auto a tak dále, tak to samozřejmě půjde líp. Jako študý chudent toho ale moc s tou zdravou výživou vážně nezmůžu.

Dacom
6 příspěvků 2.7.12 20:50

@Kerstin Přesně, to si taky říkám…jestli to všechno není zbytečný. Na to, abych jedla dostatečně (mám strašně rychlý metabolismus), bych měsíčně musela vynaložit majlant :(

Olinka
2582 příspěvků 2.7.12 20:55

@Kerstin Chápu to, bývalý byl vysoký a dost hubený, aby se „spravil“, začal chodit do fitka, takže si vycvičil ruky, záda, prsa a stehna, nicméně lýtka zůstala žalostně kostnatá. Jedl úplně šíleně, ale desetkrát denně, pořád nějaké bílkoviny, koktejly, jenže jemu všechno kupovala mamka, tak to nemusel řešit.

Jinak bych to fakt až tak neřešila - fyzičku máte, zdravotní problémy nemáte. Každý je uzpůsobený jinak. Stejně jako někdo má jen lehkou nadváhu, kterou si ovšem udržuje, a je pro něj přes dodržování diety a cvičení problém dát kilo dolů, tak jiný má třeba lehkou podváhu a aby přibral, musel by jíst za deset lidí. Radši bych tu energii věnovala do něčeho přínosnějšího a s lepšími výsledky:-)
Samozřejmě něco jiného by bylo, pokud by podváha nebo nadváha znamenala zdravotní rizika.

Jo, a já si taky všechno tahám v rukách a taky mě to nebaví:-)

peknyden
97 příspěvků 3.7.12 18:01

Nevím, myslím, že se to přehnaně řeší. Sama mám 52/171 cm a nevidím v tom nic nenormálního. Jsem štíhlá, to ano, ale že bych vypadala jak anorektička? To rozhodně ne. Dokonce mám i prsa a zadek, takže asi tak. Nelze to hodnotit obecně, ale holky, které mají 170 cm a nemají váhu někde pod 50 kilo, tak to zbytečně řeší. Stejně tak, když píšou holky menšího vzrůstu, že váží 45 kilo.
Spíš mi to připadá, že se tím takto „chlubí“ a stežují si, jak nemůžou přibrat a jak by přitom moc chtěly. Myslím, že kdyby opravdu chtěly, tak pro začátek alespoň docházejí k obvodní lékařce na píchání B12 :-)

Kerstin
516 příspěvků 3.7.12 18:31

@peknyden Nějak nevím, co na to říct. BMI 17 že je normální? No.. tak dobře. Ta tabulka, která na mě řve „těžká podváha, vysoké zdravotní riziko“ asi lže o_O

peknyden
97 příspěvků 3.7.12 18:42
@Kerstin píše:
@peknyden Nějak nevím, co na to říct. BMI 17 že je normální? No.. tak dobře. Ta tabulka, která na mě řve „těžká podváha, vysoké zdravotní riziko“ asi lže o_O

Hmm a jaké vysoké zdravotní riziko? :-) Ono to chce používat selský rozum a ne jen se slepě ohánět tabulkou BMI…

Dle této logiky stačí, abych přibrala 4 kila třeba jen tuku (kolem břicha:-)) a už budu mít BMI v normě a zbavím se vysokého zdravotního rizika. Čtyři kila, která mě dělí od vysokého zdravotního rizika. Směšné :-)

Příspěvek upraven 03.07.12 v 18:48

Rosalyn
925 příspěvků 3.7.12 18:45

Na BMI nevěřím, hodně záleží na typu postavy (endo-, ekto-, mezomorfní), na kostře, svalech apod.

Jo a sval nikdy nebude jako kámen, to je pověra. Kdyby byl jako kámen, člověk by se nemohl moc hýbat.

Já mám až moc svalnatá lýtka, taky se mi moc nelíbí, ale nedá se s tím nic dělat.

Jetthro
1132 příspěvků 3.7.12 18:47

BMI mi zrovna prijde jako pekna blbost, i doktorka mi rikala ze se tim clovek nesmi moc ridit. Nepocita to s telesnou stavbou, velikosti a vahou kosti atd..ja kdyz si to spocitam tak mi taky vyjde podvyziva, ale to je proste tim ze to nepocita s mnoha dulezitymi faktory :)

peknyden
97 příspěvků 3.7.12 18:49

Přesně tak :-)

Kerstin
516 příspěvků 3.7.12 19:20

Však já nic neříkám. Mám 160/45, což je taky BMI 17 a cítím se dobře. Jenom si myslím, že je to i tak podváha, a to není dobře..

Dacom
6 příspěvků 3.7.12 19:29

Tak já se opravdu nechlubím. Mám 46kg a 178cm. Například v sukni nebo kraťasech jsem nikdy nevyšla ven…

Ava
650 příspěvků 3.7.12 19:31

@Dacom A proč?

peknyden
97 příspěvků 3.7.12 19:33
@Kerstin píše:
Však já nic neříkám. Mám 160/45, což je taky BMI 17 a cítím se dobře. Jenom si myslím, že je to i tak podváha, a to není dobře..

Jenže ty soudíš, že je to podváha jen na základě BMI, aspoň tak to chápu. Holky tady psaly, že BMI není zrovna směrodatné. Jasně, možná bys mohla přibrat 2-3 kila, aby to vypadalo vizuálně líp /myslím to číslo váhy:-)/, ale jinak nic zásadního se tím nezmění. Mi osobně 45 kg na 160 cm nepřipadá jako extrém.

peknyden
97 příspěvků 3.7.12 19:36
@Dacom píše:
Tak já se opravdu nechlubím. Mám 46kg a 178cm. Například v sukni nebo kraťasech jsem nikdy nevyšla ven…

Tak zrovna tebe jsem nemyslela, myslím, že jsem to ve svém příspěvku i jasně rozepsala. 46 kg na 178 cm mi příjde málo.

Dacom
6 příspěvků 3.7.12 19:42

Proč? Protože by na mě všichni koukali a nepotřebuju na svou hubenost ještě více upozorňovat. Proto chci něco nabrat alespoň na těch nohách - na těch je to podle mě nejvíc vidět, jak jsem hubená.

Ava
650 příspěvků 3.7.12 19:46

@Dacom Já myslím, že se stydět nemusíte. Klidně na svojí postavě pracujte, to je jen dobře, ale oblékejte se mezitím podle svého gusta.

Dacom
6 příspěvků 3.7.12 19:54

@Ava No jo, jenže si představte, že takhle hubeného člověka potkáte například v té sukni…Co byste si o něm myslela? Většina lidí by si řekla, že jsem anorektička, která se tím ještě chlubí :)

Kerstin
516 příspěvků 3.7.12 20:18

@Dacom Přesně tak! Už se mi to stalo milionkrát.. vzala jsem si krátkou sukýnku (to jsem si řekla „kašlu na to, mám přece hezký nohy a je mi ukradené, co si myslí ostatní“), přišla do hospody a hned jsem poslouchala epos kamarádky na téma „Jé, ty máš ale párátka místo nožiček“…

To se pak dobře na internetových diskusích čte, jak jenom machruju :D

peknyden
97 příspěvků 3.7.12 20:29

@Kerstin Ty máš stejnou váhu jako Dacom, jen jsi téměř o 20 cm menší! Já tady psala o váze, že mi nepříjde u většiny tak tragická, jak se tu líčí, a tím myslím třeba tebe.

Mimoto - hubené nohy může mít i žena s pneumatikou kolem pasu, která se pohybuje v kategorii nadváha čí dokonce obezita.

Navíc já nevím, jakou máš postavu, znám jen tvou váhu na výšku a jak jsem psala, ta mi příjde normál. Ale jo, třeba kdybych tě viděla, tak je možné, že bych si řekla - tak ta má ty nohy řádně vychtrlé :-) Tím chci jen říct, že třeba nemachruješ :-)

Kerstin
516 příspěvků 3.7.12 20:42

@peknyden já vím, jak jsi to myslela, ale nerada poslouchám/čtu, jak svou postavou machruju. Nemachruju. Vážně netušíš, co bych dala za prsa a zadek :)

severniklika
2 příspěvky 7.12.12 10:57
Nebojte...

Nebojujte s tím, jaké jste, ale využijte toho! To, že někdo říká, že by někdo měl přibrat, je kolikrát závist - lidé řeknou mnohé, aby jenom někomu něco pošpinili. Plno chlapům se hubené holky líbí. Jsem mezi těmi, co se jim to líbí…

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek