Prirodzenosť vs. Umelosť/výraznosť

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
catherinne
13518 příspěvků 12.1.13 22:41

@Diankenstein az zitra dorazime domu, tak ze zvedavosti vytahnu metr.

Diankenstein
1895 příspěvků 12.1.13 22:45

@catherinne nedělejte to, já zrovna zjistila, ž ejsem přibrala v pase:D

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.13 22:45

Narodila jsem se ve špatném století. Taková šněrovačka a krinolína, joj, to by bylo! Poprsí by vyniklo, pas zeštíhlel a kdo by se staral o boky, zadek a nohy pod krinolínou! Kotníček by vykouknout mohl, ten mám celkem v pohodě.

blacken
2464 příspěvků 12.1.13 22:46

Ideální poměr pas boky mám, ale moc nevím, k čemu je mi to dobré, když je ten ideální poměr na krátkých nožkách a rozdíl pas-prsa tak velký zase není :-D Nebo jde jen o pas-boky?

Diankenstein
1895 příspěvků 12.1.13 22:48

@blacken prsa se nepočítají!:D

blacken
2464 příspěvků 12.1.13 22:49

@Diankenstein Dobré vědět :-D Však se také oproti bokům téměř neúčastní :-D

catherinne
13518 příspěvků 12.1.13 22:55

@Diankenstein to ja tusim taky, tyden na Morave u maminky, to se musi projevit, ale od pondeli s tim zatocim.

Padma
31 příspěvků 13.1.13 11:31

Jak už tu mnohokrát zaznělo, líčím se v podstatě denně. To běžné denní líčení nazývám „základní mejkap“: korektor, makeup, pudr, řasenka, balzám na rty. Podle nálady celkem často přidávám tvářenku a linky. Když si jedná o zvláštní příležitost nebo si zkrátka chci dát záležet, vytáhnu oční stíny (používám v podstatě jen čtyři odstíny zlatohnědých, protože se v barevných moc dobře necítím). V poslední době jsem si taky oblíbila výraznou červenou rtěnku, ale musím s ní zacházet dost opatrně, protože mám hodně plné rty a kdybych to přehnala, vypadala bych jak lehká děva, co ještě navíc zakousla malé nebohé zvířátko.

Pokud jde o vlasy, jsem přírodní blondýna a má vlastní barva paradoxně působí dost uměle, protože je taková žlutá. Kamarádky mě dřív přezdívaly „víla Amálka“. Takže se už tři roky barvím na zlatě zrzavou, která mi sedí mnohem lépe. Vypadá jako by byla přírodní a kdo mě zná krátce, tak si myslí, že jsem prostě zrzka. Dokonce mě jeden trouba zkoušel balit hláškou: „Ty jsi jasnej důkaz toho, že se právem říká, že zrzky jsou nejchytřejší, neznám žádnou blondýnu, co by byla chytrá jako ty. Ony jsou prostě blbější.“ No tak asi nemusím vysvětlovat, že se se mnou daleko nedostal. Nemám ráda, když někdo posuzuje inteligenci na základě barvy vlasů. Ale o to tu nejde…Zkrátka jsem chtěla říct, že ne každý zásah do přirozenosti hned způsobí umělost.

Koukám, že jsem se nějak moc rozepsala. Třikrát hurá prokrastinaci! Vracím se ke studiu a přeji Vám hezký den :-)

vovce
48 příspěvků 5.3.13 11:21
@corleone píše:
Jestli chcete pro příklad etalon umělého hnusu na mladých holkách, tak doporučuji tyto dva blogy:
  1. Elizabeth Lore
  2. Veroniky módní deníček
Obzvlášť doporučuji najít si pár fotek, kde jsou vidět detaily „obličeje“. Ostatní nevkus často přítomen v míře vyšší než vysoké, ale to už je na jinou diskuzi.

neví někdo kam zmizela Elizabeth? chodila jsem se tam ráda nechávat šokovat lidskou blbostí a nevkusem…

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 11:38

@vovce
„Tento blog je otevřený pouze pozvaným čtenářům.“

Asi pro nezvládnutelné množství obdivných reakcí :-)

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 11:41
@kiwi píše:
@vovce
„Tento blog je otevřený pouze pozvaným čtenářům.“Asi pro nezvládnutelné množství obdivných reakcí :-)

To ne! Ma denni davka masochismu skoncila:(

KlaudieS
1765 příspěvků 5.3.13 11:48

Já jakožto původně blondýnka bez řas a obočí se líčit výrazně prostě musím. Když to neudělám, okolí se mě ptá, jestli jsem nemocná. To nepřeháním, fakt se mě ptají.

vovce
48 příspěvků 5.3.13 11:57

@kiwi jaká škoda…budu si muset najít nějakou náhradu :D

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 12:32

@vovce
Doporučuju lokalitu Perlovky, tam se takovejch najde… :-)

Morže
1094 příspěvků 1.12.13 17:49

V poslední době jsem si oblíbila výrazné líčení. Mám tmavé vlasy, ještě tmavší oči a světlou pleť, ale sněhurkovský typ nejsem. Jsem asi tmavý podzim. Využívám své výhody, které mi příroda nadělila - tedy pěkný tvar oka, který nemusím nijak konturovat, dlooouhé a zahnuté řasy a plné rty. A ještě husté vlnité vlasy, pěkná záda a velká prsa, ale beru to čistě na make-up. Nevýhoda mého obličeje je kůže, která je flekatá, sem tam pupínek, strašně se lesknu a nevýrazné obočí. Takže můj každodenní make-up je v tom, že si dám foundation, pudr, tvářenku, zvýrazním obočí, dám řasenku, nanesu rtěnku a jdu. Moje denní minimum. Donedávna k tomu byli ještě linky, ale ty už taky začínám vynechávat. Hlavně nosím výrazné obroučky. Mám hrozně ráda červené rtěnky a myslím, že zrovna ke mně - milovnici všeho červeného - naprosto padne. Akorát se musí zvolit správný odstín, jinak působím jako bych zakousla králíka.
Pokud chci něco ještě výraznějšího, tak dám ještě stíny a sluší mi nejvíc hnědé nebo tmavé odstíny. A rtěnky jak už jsem říkala, miluji červené a taky mám ráda růžové, které vypadají přirozeně. Postupně rozšiřuji sbírku a chci ještě oranžovou a hnědou rtěnku :) pokud si chci jo dát velkou práci s líčením, tak ještě konturuju obličej a dávám pod obočím světlý stín, ale asi konturování obličeje mi moc nejde, ale pak si připadám až moc uměle a já jsem ráda výrazná, ale né umělá!

A ještě ráda nosím asi tu nejvýraznější kombinaci a asi mnohé vizážisty by mi za to nejradši na mě vzali odličovací ubrousek, je kombinace výrazných obrouček a červené rtěnky. Nemůžu si pomoct, ale společně se mi to NA MĚ líbí a nepřipadá mi, že bych v tom byla nějak přeplácaná. Už jsem takhle párkrát vyrazila a nikdo nic neřekl a že mám kolem sebe lidi, kteří umí být kritičtí.

Líčidlo, které jsem si nějak nezamilovala nebo mi připadá naprosto zbytečná, je rozjasňovač. I když nemám nějak extra mastnou pleť, spíš smíšenou, tak se mi celý obličej neskutečně leskne a tím leskem se ztrácí moje výrazné rysy. A ještě bych měla přidávat rozjasňovač? Kdepa :) A taky umělé řasy asi u sebe neuplaním nebo kleštičky na řasy - mám přirozeně dlouhé a natočené řasy a řasenku si dávám spíš jako takovou tečku a spíš mi jde o to, aby řasy oddělila a zhustila. Už takhle mám přirozeně řasy až k obočí :)

Vlastně díky tomu, že se líčím, jsem teprv zjistila, co je na mě krásné a co je dobré zamaskovat. Přítelovi to nevadí a ani se mě po ránu neleká :)

Esmee
4418 příspěvků 1.12.13 22:26

Já se také musím malovat prakticky denně, bez make upu vypadám jako nemocná, v horším případě jak těsně před smrtí, denně mi to zabere takových 30 minut, když u toho ještě snídám, když to vezmu hodně rychle tak 15. Můj make up je: podklad, korektor, make up, pudr, tvářenka, báze pod oční stíny, tělový stín, výrazná pečlivá linka ala kočičí oko, řasenka a matná červená rtěnka. Nejvíc času zabere vykreslit linku. Mám tohle retro líčení ráda, myslím, že k mé hodně světlé pleti, tmavým vlasům a výraznému obočí docela jde. Bez make upu se cítím hrozně nejistá.

FashionNevkusníček
25 příspěvků 2.12.13 11:53

Tak já jsem konkrétně v tomto rozdvojená. Nemám ráda tunu mejkapu umělý řasy ale ani nemám ráda vyblitý oči a rudou matnou pusu, tenhle trend sluší málokomu…záleží na typu a tom co kdo má rád :)

FashionNevkusníček
25 příspěvků 2.12.13 11:56

Ráda středem pozornosti pomocí líčení?…nebylo by lepší být středem pomocí něčeho jinýho? každý výrazný líčení na blond ženě zavání laciností to se nezlobte…

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.13 12:05

Tak jsem klikla na http://olllalabyveronica.blogspot.cz/ a lekla se. Klikla jsem ještě jednou a od plic se zasmála. Jakože fakt fashion :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek