Příteli jsem se víc líbila v původním stylu. Co s tím?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
DKU
96 příspěvků 14.09.18 12:16

my jsme s mužem příklad, kdy on při seznámení vypadal notně omšele a oblečení už mělo něco za sebou a já celý život chodím v sukních a šatech ani jeden z nás to neřešil, jenom postupem času,když jsme se vzali jsem mu s jeho převážným souhlasem pomohla proměnit šatník :-) a něco jsem nechala být, jakž takž jsem se přiblížili
možná k tomu přispělo ,že na první schůzce jsme vypadali podobně :-) , šli jsme na trek a já jak nenosila outdoor vytáhla to co jsem měla včetně kecek, takže dva ošuntělí, nevím
dnes už nějaké volnočasové oblečení mám,ale žádné značky, protože k tomu netíhnu,tak mi stačí z Lidlu nebo Tchibo ,popř. Sportisimo, protože máme syna,takže tam stejně chodím klukovi pro boty a zvykla jsem si
já se prostě v kalhotách atd. necítím dobře, přijde mi,že to nejsem já a mám to tak od dětství, jako malá jsem musela nosit, to co se mi koupilo,ale kalhoty jsem v oblibě neměla už jako dítě

prostě jsem třeba měla štěstí, že tím,jak muž neřešil sebe,tak mu bylo jedno co mám já

Atlacoya
2603 příspěvků 14.09.18 12:17

@Milno Co znamená zunovat?

pavka_l
751 příspěvků 14.09.18 12:32

@Atlacoya našla jsem, že je to ze slovenštiny, mělo by to znamenat omrzet nebo přestat se líbit

Milno
15 příspěvků 15.09.18 20:18

Díky holky zatím za všechny reakce:-) Zatím se víc přikláním k tomu razantnějšímu řešení: mikin se zbavit! Co oči nevidí, to srdce nebolí… A nosit dál, co se mi líbí, až si na to nakonec snad nějak zvykne.

vlm
4338 příspěvků 15.09.18 20:30

@Milno a když si nezvykne,tak ho vyměňte a je to vyřešený

giuliettka
2527 příspěvků 16.09.18 09:33

@vlm Zbláznila ste sa? Po tom, čo jej holky poradili, aby nebrala ohľad na vkus priateľa a nosila si čo chce, tak je jasné, že s ním zostane navždy. Zostarnú spolu a oslávia diamantovú svadbu! :-D

vlm
4338 příspěvků 16.09.18 10:26

@giuliettka tak já jako dost závistivá osoba si spočítala, že i kdybych se vdala dnes odpoledne tak se diamantové nemám šanci dožít,tak proč bych to měla přát jiným. A navíc i já nedala šanci vztahu před 10lety, kdy pan vyžadoval abych nosila sportovní boty na procházku,šli jsme asi kilometr po polní cestě a silnicí do hospody a zpět,což jsem v lodičkách zvládla bez problémů.Spirtovni boty mi dokonce koupil,mám je dodnes což dokazuje jak často je nosím.

Milno
15 příspěvků 25.11.18 22:32
@vlm píše:
@Milno a když si nezvykne,tak ho vyměňte a je to vyřešený

Tak jeste si nevykl, ale uz se to lepsi. On ani nema moc na vyber, to je vyhoda toho razantniho reseni. Doporucuji????

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Británie začíná řešit fast fashion

Velká Británie se dlouhodobě potýká s obrovskou spotřebou oblečení.... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Češi a obleky: Proč plesová sezóna bolí

Autor: Matouš

Jak to, že čeští muži nemají úctu ke společenskému oblečení a k... Celý článek