Příteli jsem se víc líbila v původním stylu. Co s tím?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
DKU
104 příspěvků 14.09.18 12:16

my jsme s mužem příklad, kdy on při seznámení vypadal notně omšele a oblečení už mělo něco za sebou a já celý život chodím v sukních a šatech ani jeden z nás to neřešil, jenom postupem času,když jsme se vzali jsem mu s jeho převážným souhlasem pomohla proměnit šatník :-) a něco jsem nechala být, jakž takž jsem se přiblížili
možná k tomu přispělo ,že na první schůzce jsme vypadali podobně :-) , šli jsme na trek a já jak nenosila outdoor vytáhla to co jsem měla včetně kecek, takže dva ošuntělí, nevím
dnes už nějaké volnočasové oblečení mám,ale žádné značky, protože k tomu netíhnu,tak mi stačí z Lidlu nebo Tchibo ,popř. Sportisimo, protože máme syna,takže tam stejně chodím klukovi pro boty a zvykla jsem si
já se prostě v kalhotách atd. necítím dobře, přijde mi,že to nejsem já a mám to tak od dětství, jako malá jsem musela nosit, to co se mi koupilo,ale kalhoty jsem v oblibě neměla už jako dítě

prostě jsem třeba měla štěstí, že tím,jak muž neřešil sebe,tak mu bylo jedno co mám já

Atlacoya
2702 příspěvků 14.09.18 12:17

@Milno Co znamená zunovat?

pavka_l
949 příspěvků 14.09.18 12:32

@Atlacoya našla jsem, že je to ze slovenštiny, mělo by to znamenat omrzet nebo přestat se líbit

Milno
15 příspěvků 15.09.18 20:18

Díky holky zatím za všechny reakce:-) Zatím se víc přikláním k tomu razantnějšímu řešení: mikin se zbavit! Co oči nevidí, to srdce nebolí… A nosit dál, co se mi líbí, až si na to nakonec snad nějak zvykne.

Uživatel je onlinevlm
4639 příspěvků 15.09.18 20:30

@Milno a když si nezvykne,tak ho vyměňte a je to vyřešený

giuliettka
4163 příspěvků 16.09.18 09:33

@vlm Zbláznila ste sa? Po tom, čo jej holky poradili, aby nebrala ohľad na vkus priateľa a nosila si čo chce, tak je jasné, že s ním zostane navždy. Zostarnú spolu a oslávia diamantovú svadbu! :-D

Uživatel je onlinevlm
4639 příspěvků 16.09.18 10:26

@giuliettka tak já jako dost závistivá osoba si spočítala, že i kdybych se vdala dnes odpoledne tak se diamantové nemám šanci dožít,tak proč bych to měla přát jiným. A navíc i já nedala šanci vztahu před 10lety, kdy pan vyžadoval abych nosila sportovní boty na procházku,šli jsme asi kilometr po polní cestě a silnicí do hospody a zpět,což jsem v lodičkách zvládla bez problémů.Spirtovni boty mi dokonce koupil,mám je dodnes což dokazuje jak často je nosím.

Milno
15 příspěvků 25.11.18 22:32
@vlm píše:
@Milno a když si nezvykne,tak ho vyměňte a je to vyřešený

Tak jeste si nevykl, ale uz se to lepsi. On ani nema moc na vyber, to je vyhoda toho razantniho reseni. Doporucuji????

Ramicc
32 příspěvků 18.01.19 16:29
@Milno píše:
Tak jeste si nevykl, ale uz se to lepsi. On ani nema moc na vyber, to je vyhoda toho razantniho reseni. Doporucuji????

Nebojte sa, on si časom zvykne. Môjmu partnerovi to trvalo viac než pol roka, kým to ako-tak spracoval:-) Každopádne, spravili ste dobre, že ste tie mikiny vyradili a idete si to svoje. Razantné riešenie je niekedy lepšie, než na to ísť postupne, lebo to sú potom zbytočné dohadovačky… Zafungovalo to u mňa, zafunguje to aj u vás:-) A to nakoniec vzal na milosť aj moje romantické blúzky, ktoré neznáša. Odporúčam to riešiť rýchlo a bez rečí každej holke/žene, ktorá má podobný problém.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek