Přiznání MP

Fotoalbum tématu (746) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Oldyn
5974 příspěvků 31.08.18 22:39

@Pozorovatel
JE!
A nezapomeňte na šanci!

Pozorovatel
429 příspěvků 30.09.18 12:06

Na super se ted mnozi clanky o youtuberce, ktera ted lezi popalena nekde v Turecku. A ted to priznani, hned po “chudak holka” a “ta sem pridalava fotky” mi naskocilo, snad nemela na sobe horlavej polyester z Ciny. Vubec nic spatnyho ji nepreju, ale hned me to napadlo, ze mozna jeji obleceni horelo lip nez obleceni jejiho pritele.

Ghost B.C.
3659 příspěvků 01.10.18 09:41

@Pozorovatel Ona ale myslím byla ještě navrch zasažena hořícím olejem nebo nějakou podobnou tekutinou. Zřejmě tomu výbuchu byla nejblíž. Každopádně i šaty mohly hrát svou roli.
Ovšem nestačím se divit komentářům na jejím instagramu. Pozitivní převažují, ale kolik dalších retardů si tam došlo vylít své frustrace, to je člověku až úzko. Jak vůbec někdo může napsat, že si to zasloužila a že jí to přeje?

giuliettka
2254 příspěvků 01.10.18 09:45

@Ghost B.C. Nechce sa mi ísť čítať nenávistné komenty, ale morí ma zvedavosť. Čo urobila tá youtuberka, že si to podľa niektorých zaslúži? Ja som podľa mena myslela, že je to Češka narodená v Česku a v tom Turecku bola na dovolenke.
(edit už som to našla, ono to nie je kvoli Allahovi, jak je teraz v móde, ale kvoli niečomu inému.)

Ghost B.C.
3659 příspěvků 01.10.18 10:29

@giuliettka Jo, je to Češka, nekonvertovala ani nic podobného, pouze točila videa o módě a make-upu (a dobře jí to živilo) a nechala si udělat prsa. Což je podle některých lidí nejspíš hodné trestu popálení na 1/3 těla.

xSx
434 příspěvků 01.10.18 10:50

@Ghost B.C. Týnuš, jo? To je strašný. Občas jsem na ní koukla, abych se zasmála… Chudák holka.

Lizbeth
487 příspěvků 01.10.18 12:41

..tak má své publikum, co se rádo dívá na umělohmotné lidi, make up a modu, ale pro průměrně inteligentního člověka je blbá jak necky. Nikdy bych ji nic takového nepřála a fakt je mi ji líto.

xSx
434 příspěvků 01.10.18 13:01

@Lizbeth právě proto jsem se smála. Nikdy jsem nevydržela dokoukat celé video :)

Pozorovatel
429 příspěvků 01.10.18 13:27

@Ghost B.C. komentare jsem radsi necetla, instagram jsem videla az pote, co o ni psali prave po te nehode. Jen jsem se koukla na fotky, jak se od dob pekla zmenila. Ze nekdo nekomu bude prat zmrzaceni za to, ze se prezentuje jako upravena krasavice, to nechapu. Prispevek jsem dala do priznani uz proto, ze i ta moje myslenka horiciho polyesteru na cloveku mi pripadla nemistna. Kdybych byla verici, jdu se z toho vyzpovidat, protoze nejsem, jdu do pekla.

giuliettka
2254 příspěvků 01.10.18 13:30

@Pozorovatel Ja som si popzrela video až po príspevku od @Ghost B.C. Pod akým nickom pridávala fotky na MP?

Ghost B.C.
3659 příspěvků 01.10.18 13:50

@xSx Ano, Týnuš. Pravda, inteligencí to u ní na kanále úplně nesršelo, ale působila jako hodná holka.

@Pozorovatel Změnila se hodně, to ano, ale aby za to schytala takovou nenávist? Ono se to táhne déle. Zhruba od doby, co podstoupila nějaké estetické zákroky, jí to někteří nemohli odpustit a dostávala úplně nesmyslnou čočku. Teď to ale vygradovalo naprosto neuvěřitelně. Z „mírnějších“ na hlavu postavených komentářů například takový, že je to karma, protože si teď alespoň uvědomí, že vzhled není všechno. Opravdu přehlídka ubohosti.

@giuliettka Myslím, že tu byla jo Tinice/Tynice? Dávala fotky do galerie, jestli byla i v diskusi, to nevím.

Ghost B.C.
3659 příspěvků 01.10.18 14:01

@Pozorovatel P.S. Ta poznámka o umělém oblečení zas tak mimo není. Dokáže se přiškvařit na kůži, takže jestli na sobě měla něco takového, tak si to asi dovedete představit.

Ophelie
599 příspěvků 01.10.18 19:32

Týnuš Třešničková zní poměrně roztomile, dovedu si pod tím představit nějakou lehce ulítlou holku čeřící vody sociálních sítí. Před zprávami o popáleninách jsem ji neznala. Teď jsem se podívala na kousek videa - je zajímavé, že má přesně ten způsob mluvy včetně intonace jako Petra lovely hair. Náhoda? :o)

xSx
434 příspěvků 01.10.18 21:38

@Ophelie žádná náhoda, obecenstvo si to asi žádá :)

Ophelie
599 příspěvků 02.10.18 09:22

@xSx mně to právě připadá nepochopitelné… stylizovat se do někoho, kdo působí v určitých oblastech deficitně:o)

xSx
434 příspěvků 02.10.18 10:53

@Ophelie já nevim, nejsem cílová skupina, ale stejně jsem se občas fascinovaně dívala na videa od Týnuš. Nejsem žádný subscriber, ani jsem nikdy nedokoukala celé, ale nějaké zhlédnutí jí to přineslo, takže win pro ní :D

Ghost B.C.
3659 příspěvků 02.10.18 12:35

@Ophelie Fakt vidíte podobnost? Týna se kolikrát nedala dokoukat do konce, byla jak zpomalený film, než ze sebe dostala myšlenku, bylo to jak natahování na skřipec.
Což ale nic nemění na tom, že jí přeju brzké uzdravení a co nejmenší následky - ideálně žádné následky, ale ty zprávy jsou fakt neveselé.

Pozorovatel
429 příspěvků 02.10.18 16:24

@giuliettka Tinice a jestli to neni ona, tak minimalne jako by ji z oka vypadla. Jinak nejste nemocna? To je snad prvni prispevatel, kteryho si nepamatujete!

Pozorovatel
429 příspěvků 02.10.18 16:27

@Ghost B.C. nemela nahodou Ada video, kde ukazovala horlavost latek?

Ophelie
599 příspěvků 02.10.18 17:21

@Ghost B.C. nesrovnávám celé videa, čili neznám detailněji jejich příspěvky - jen mě zaujala ta jazyková podobnost, způsob mluvy:o)

giuliettka
2254 příspěvků 02.10.18 17:56

@Pozorovatel Nikdy som do galérie nechodila a nekomentovala tam. A ona zrejme nechodievala do diskusii. :-)

giuliettka
2254 příspěvků 27.10.18 11:13

Priznávam, že sa mi strašne páčia tie sukne, čo majú vojíci na Fiji a aj tie sukne čo majú tí chlapíci k obleku, su úchvatné. 

https://www.youtube.com/watch?…

http://3.bp.blogspot.com/…ose%2Bup.jpg

MP blanka
1458 příspěvků 27.10.18 23:40

Mrzí ma to,ale musím si priznať,že som sklamaná z posledného dielu 4.série Mostu. Ten seriál ma očaril a to ani nie je dosť správne slovo. Bol tak iný,celý týždeň som sa tešila na sobotu.Jasne,že všetko musí raz skončiť,ale to,ako sa tvorcovia vysporiadali s vysvetlením prípadu a zvlášť neuveriteľná zmena postavy mladého muža na vozíku,mi príde lacné,ako keby si už tvorcovia nevedeli rady. Škoda,ináč perfektný seriál a škoda, že sa to asi nedá stiahnúť ,prvú sériu som nevidela.

DRW
2021 příspěvků 28.10.18 10:01

@MP blanka nechci delat reklamu, ale na webshare to je.

Stránka:  « Předchozí 1 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 Další »
 Váš příspěvek

Ralph Lauren je rytíř! Získává britský šlechtický titul

Americký módní návrhář Ralph Lauren získává britský rytířský titul,... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Mami, fakt dík aneb Pekla dětských šatníků

Autor: Janča

Říká se, že maminka má vždycky pravdu. Před pár dekádami let jsem o... Celý článek