Přiznání MP

Fotoalbum tématu (761) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Dalmitka
1629 příspěvků 28.10.18 12:08

@MP blanka - súhlasím, tiež som to nejako „nepobrala“, ale ten seriál ma fascinuje; tá úvodná hudba je neskutočná.

Dalmitka
1629 příspěvků 28.10.18 12:15

Nesťažujem sa, skôr priznávam - pustila so sa do rekonštrukcie svojho bytu s takou všeobecnou rámcovou predstavou, čo chcem. A keby sa okolo mňa nevyskytli ľudia - od „ideovej predlohy“ cez estetické hľadisko, racionálne riešenia až po manuálne prevedenia - som asi stratená, takže im všetkým fakt ďakujem. Ešte sa to stále deje a rieši, ale verím, že výsledok bude super, lebo veď už to asi bude „nafurt“.

Paris1789
3659 příspěvků 28.10.18 12:29

Upřímně nechápu, jak může někdo sledovat zahraniční produkci (myslím nejen seriál Bron) s dabingem. Naše domácí stanice ta původní díla dabingem dokonale kastrují a dělají z nich paskvily. Já osobně bych se na to v české televizi s dabingem nedívala, je to pak něco úplně jiného.

Dalmitka
1629 příspěvků 28.10.18 13:12

Ja si tiež neviem predstaviť, ako môže niekto sledovať seriál o histórii Dubrovníka, ktorý pred časom bol na Viasat History inak ako v chorvátskom originále; český dabing je škandál :)

MP blanka
1834 příspěvků 28.10.18 13:23

@Dalmitka - tá úvodná hudba je neskutočná.

áno, tak si ju pripomeňme , Hallow Talk :/www.youtube.com/watch?v=Vy7yuj-UrNI

Kryptozoo
269 příspěvků 28.10.18 14:21

@Paris1789 Já zase nechápu,že to furt někdo ostentativně nechápe. Za ty roky, co se tohle téma každou chvíli někde vytahuje zazněly všechny argumenty pro i proti aspoň tisíckrát.

lorens
2034 příspěvků 28.10.18 15:18

Viděla jsem první dvě série a kousek třetí. V originále s titulky, o kterých si vůbec nedělám iluze. Pak mě to přestalo bavit. Mně se to bohužel stává často, řekla bych skoro vždy. Nějak na ty léta běžící záležitosti nejsem stavěná. Zdá se mi, že každá další série je buď čím dál víc stejná anebo absurdnější a absurdnější a obojí mě nudí. Ani nevím, jestli dokoukal můj muž. Ale možné to je, ten má úplně jinou výdrž. :)

takvselijak
287 příspěvků 28.10.18 17:47

A co teprve polský dabing! Jednou jsem viděla kousek nějakého dramatu a musím říct, byl to skutečně zážitek. :D

Atlacoya
2681 příspěvků 29.10.18 08:54
@Paris1789 píše:
Upřímně nechápu, jak může někdo sledovat zahraniční produkci (myslím nejen seriál Bron) s dabingem.
  • moji prarodiče na titulky nevidí a nestíhají je číst.
  • televize není kino, diváci nesedí jako přikovaní před obrazovkou a nevěnují se na 100 % pouze ději. U televize se žehlí, vyšívá, louskají ořechy, luští fazole a další. Bez dabingu by to nešlo, v ČR nebude moc lidí, kteří by rozumněli mluvené dánštině/švédštině.
Vinca_minor
737 příspěvků 29.10.18 09:19

@Atlacoya Já na titulky vidím a stíhám je číst, ale nestíhám si zároveň číst titulky a koukat na to, co se tam děje, takže mi v obrazu unikne spousta detailů. Je pro mě pohodlnější koukat na obraz a do toho poslouchat slova. A třeba seriál MASH je nadabovaný naprosto luxusně a díkybohu v češtině vyhodili sitcomový smích, originál se smíchem stojí za prd.

Temperance
1479 příspěvků 29.10.18 17:03

@Vinca_minor Jj taky nestíhám sledovat detaily a zároveň číst titulky. Ale mají smysl pro lidi, kteří hůř slyší.

giuliettka
3641 příspěvků 29.10.18 18:32

10 minút som premýšľala čo tu tak krásne vonia. Asi 2 minuty na to čo tu tak strašne smrdí. A už viem, prihorela mi večera! :-D

MP blanka
1834 příspěvků 30.10.18 18:04

Nie som priaznivec českého prezidenta Zemana,netajím sa tým,ale môže si za to,najmä v posledných rokoch,sám. Lenže dnes som počúvala jeho prejav na slávnostnom zhromaždení v Martine,k našej spoločnej storočnici, a musím uznať,že bol dobrý,povedal ho bez papierov a bez brebtov, s menším vtipom na konci,čo ale neubralo na dôstojnosti tomu celému.Takže sa priznávam k tomu, že dnes odo mňa dostal zelené ramienko.

chitrá alex
258 příspěvků 31.10.18 08:59
@MP blanka píše:
Nie som priaznivec českého prezidenta Zemana,netajím sa tým,ale môže si za to,najmä v posledných rokoch,sám. Lenže dnes som počúvala jeho prejav na slávnostnom zhromaždení v Martine,k našej spoločnej storočnici, a musím uznať,že bol dobrý,povedal ho bez papierov a bez brebtov, s menším vtipom na konci,čo ale neubralo na dôstojnosti tomu celému.Takže sa priznávam k tomu, že dnes odo mňa dostal zelené ramienko.

A o tom to právě je. Že p.p. není starý senila, který jen tak nazdařbůh blekotá; je to inteligentní, ale bohužel mstivý, zapšklý, závistivý etc. etc. stařík, který si plnými doušky užívá že může škodit a následků se nemusí obávat.

Oldyn
6104 příspěvků 05.11.18 13:00

Líbí se mi písnička Lost and Found a nějakou, asi potlačovanou zvráceností i ten oficc. klip. Tak.

giuliettka
3641 příspěvků 03.02.19 14:50

Zbožňujem knihu Anna Karenina. Čítala som ju aspoň 20 krát a teraz pozerám film s Keira Knightley a nie som schopná to ani dopozerať. Tá Keira Knightley je na Annu strašne škaredá. Jak toto može byť osudová žena?

Příspěvek upraven 03.02.19 v 14:57

giuliettka
3641 příspěvků 03.02.19 14:57

Tak končím, idem si asi nájsť na youtube starý film so Sophii Marceau. :-)

giuliettka
3641 příspěvků 03.02.19 14:59

Síím tí dvaja čo mi zatiaľ dali to mínus, vám sa ten film s ňou páčil? Fakt by som chcela vedieť či ju niekto v tom filme považuje za peknú, alebo to mínus mám preto, že som to ja? Ak áno, tak nič, ale ak nie, tak chcem názor na ten film, prosím, škemrám. :-D

giuliettka
3641 příspěvků 03.02.19 15:19

Do mojích predstáv o Anne najviac zapadá ta Sophie. :-D

Pozorovatel
539 příspěvků 03.02.19 16:09

@giuliettka dala jsem vam cervene, protoze bych Keiru za “strasne skatedou” neoznacila. Nehodnotim herecky vykon, hodnotim prilozeny obrazek a vase vyjadreni. A zrovna ta Sofie, ktera se libi vam, se mi libi z te sestice nejmene (i kdyz zase google mi nabidl fotky, na kterych je krasna).

giuliettka
3641 příspěvků 03.02.19 16:34

@Pozorovatel Dík za odpoveď. Ten film som nedopozerala, uvedomila som si, že keď konečne skočí pod ten vlak, tak jej to bude hádam aj želať. :-D
Myslela som v tom filme. Má tam strašne divné účesy, stále otvorenú pusu, ako keby nevedela dýchať nosom a tak divné líčenie, že má oči vpadnuté strašne hlboko. Ale tak to, že niekto je v jednom filme škaredý, neznamená, že v inom nemože byť krásny. Ten jej manžel v tom filme za fešáka nie je, ale keď si ho zoberiete z filmu Holiday, tak tam by stál za hriech. :-D

giuliettka
3641 příspěvků 03.02.19 16:45

@Pozorovatel A keď porovnáte tie valčíky, tak Keira v tom vyzerá ako jedovatá pomstychtivá bestia, čo zvíťazíla nad Ščerbackou a nie ako zamilovaná žena, čo si užíva tanec s budúcim milencom. :-D

Lizbeth
831 příspěvků 03.02.19 16:56

Keira má otevřená ústa skoro pořád..a já její rty považuju za divné, takové jako piraňa, nebo jakoby měla v puse pořád ořech..Make up tak strašně nude, že vypadá jak po smrti..ale film jsem nesledovala, jen dle přiložené fotky.

giuliettka
3641 příspěvků 03.02.19 17:00

@Lizbeth Tak to buďte rada, že ste to nevidela, na tej fotke je ešte za bezstarostnú a zamilovanú. Jak bola už žiarlivá a nešťastná, tak to vyzeralo, že po tej smrti je už pol roka. :-D

giuliettka
3641 příspěvků 03.02.19 17:19
@Pozorovatel píše:
Nehodnotim herecky vykon, hodnotim prilozeny obrazek a vase vyjadreni.

PS naozaj ste si pri čítani Annu predstavovala s takýmto hniezdom na hlave a s absenciou prs? :-D 

Stránka:  « Předchozí 1 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 2001 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek