Přiznání MP

Fotoalbum tématu (749) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Jordaan
8485 příspěvků 21.02.19 09:44

@VeronikK

Bez papirovy prukazky nejede vlak :-D

Veronika P
501 příspěvků 21.02.19 10:03

@Matmys A co někomu takovýmu

giuliettka
2933 příspěvků 23.02.19 21:47

Priznávam, že matáto modelka a fotka rozosmiala. Viem, že to zaváňa rasizmom, ale napadlo ma, že tu to chcelo fakt bielu modelku. :-D
Badgley Mischka RTW Fall 2019

benyka
6819 příspěvků 23.02.19 22:49

@giuliettka Jakýpak rasismus. To by se pak musela zrušit celá barevná typologie. Ta přece přímo stojí na tom, jestli jde nebo nejde nějaká barva člověku k pleti.

VeronikK
947 příspěvků 24.02.19 09:13

@giuliettka mě napadlo (než jsem četla i komentář), že ta barva jí nesedí :-) Kdyby to bylo třeba takové zlatavé, tak by to bylo určitě lepší…

Kryptozoo
229 příspěvků 28.02.19 13:00

Přijde mi zvláštní,že se tady neobjevil žádný článek věnovaný Lagerfeldovi.

Gorilka
1024 příspěvků 28.02.19 14:06

@Kryptozoo Je tu rychlovka. Otázka je, zda by to někdo, z oné smečky psavců jež se na MP projevuje, zvládl.

Kryptozoo
229 příspěvků 28.02.19 16:11

@Gorilka To je bohužel otázka na místě.

isko
1272 příspěvků 01.03.19 09:01

A je to opravdu otázka?

Matmys
2068 příspěvků 09.03.19 14:16

Tak jsem se rozhodla zase jednou upéct domácí houstičky.
Odlila jsem bílek do stejného šálku ze sadu šálků, které běžně používám na pití a samozřejmě v procesu příprav jsem se z toho hrnku napila.
Pak jsem chtěla po skončení procesu kynutí vypnout pekárnu a omylem jsem zapla míchání - takže těstíčko „šlo ke dnu“. Po další hodině v mírné zateplené troubě jakžtakž nakynulo, tak jsem umotala houstičky a hledala něco na posyp. Našla jsem mák a po nasypání na první housku jsem si uvědomila, že je už předmíchaný s cukrem. Tak příště, až budu chtít něco péci, si sednu na ruce :(

porjk
2578 příspěvků 09.03.19 16:28

@Matmys Tak ale do symbolické třetice jste se vešla,ted' vás čekají samé úspěchy.

Pýthia
215 příspěvků 11.03.19 14:18

Sleduji teď na FB jednoho známého, který poté co se vrátil z Egypta z potápětí odjel do Říma a Toskánska, aby cestou zpátky odletěl do Singapuru a nalodil se na dvacetidenní plavbu po východní Asii…a přiznám se, že trochu závidím.

isko
1272 příspěvků 12.03.19 00:39
@giuliettka píše:
Priznávam, že matáto modelka a fotka rozosmiala. Viem, že to zaváňa rasizmom, ale napadlo ma, že tu to chcelo fakt bielu modelku. :-D

Teď jsem na to přišla.
Je politá asfaltem.

Porkpiehat
229 příspěvků 12.03.19 11:09
@giuliettka píše:

Já v tom rasismus nevidím, skutečně by ten model více vynikl na modelce se světlou pletí. Zrovna tak by tato modelka vypadala nádherně v jasných výrazných barvách (žlutá, modrá, červená), ve kterých by třeba typická Švédka vypadala dost blbě. A pokud by měla i tak mít stříbrnou, tak světlejší a lesklejší. Barevná typologie platí na všechny - modelka nemodelka.

Temperance
1271 příspěvků 12.03.19 14:32

@Porkpiehat Ale barva šatů jí ladí s prasátkama na čele :-D

Paris1789
3230 příspěvků 2 inzeráty 13.03.19 15:00

Přiznám se, že jsem nečekala, kolik lidí bude hájit Michaela Jacksona po zveřejnění toho třaskavého dokumentu HBO.

Pirek
7055 příspěvků 13.03.19 15:40

@Paris1789
Já jsem si to o něm vždycky myslela. Tedy ne že by dělal až takové věci, ale že ta jeho láska k dětem nebyla až tak nevinná, o tom jsem byla přesvědčená už dlouho.

xSx
533 příspěvků 13.03.19 15:48

@Paris1789 Těžko říci, jak to všechno bylo. Jacson a jeho potenciálně pedofilní sklony se propírají léta v médiích, byl za to kolikrát u soudu, sledován FBI či čím vším a nikdy mu nic nedokázali. Což samozřejmě nutně nemusí znamenat jeho nevinu. Ten dokument je velmi emotivně zabarven, což je logické, výpovědi těch dvou mužů naprosto přesvědčivé, ale pravdu se už prostě nikdo pravděpodobně nedozví, pokud nezačnou vypovídat proti Jacksonovi jeho další blízcí přátelé z řad (tehdá) malých chlapců. Co je drsné, že v Americe přestali hrát jeho písničky a chtějí vymazat jednu epizodu Simpsonů kvůli tomuto dokumentu. To se ani nestalo tenkrát, když byl poprvé i podruhé u soudu.

Paris1789
3230 příspěvků 2 inzeráty 13.03.19 16:18

@xSx
tomu, proč mažou Jacksona z playlistů a zahodili jeden díl Simpsonů docela rozumím, chápu to tak, že nechtějí, aby jeho dílo dál vydělávalo na autorských právech. U Simpsonů v tom díle Jackson přímo účinkuje v dabingu, tak proto. Nemyslím si, že chtějí vymazat jeho odkaz, to asi nejde, není to ani cenzura, na webech ty jeho věci dál jsou. Nikdo ani nebrání správcům autorského díla dál vydávat desky apod., otázka je, kdo si to koupí?
Takový Bill Cosby už taky v televizi nebude.
Dokument jsem viděla a osobně se domnívám, že bylo těch dětí mnohem víc.
Viděla jste celý ten dokument? Pro mne to bylo těžké se na to koukat, skoro jsem si myslela, že to nezvládnu.

Lizbeth
663 příspěvků 13.03.19 18:15

Svou mladší dceru jsem nasměrovala na MJ a jí se jako interpret moc zalíbil. Byla jsem ráda že se zaposlouchala do "legendy " než do nějaké současné rychlokvašky. Otázka je, jak jí nyní vysvětlím o co jde..

xSx
533 příspěvků 13.03.19 23:01

@Paris1789 Právě že jsem ten dokument celý viděla. Uplně přesně, jako Vám, mi z něj bylo nevolno a říkala jsem si, že si od Jacksona už žádnou písničku nikdy nepustím, aniž by mi u toho bylo nepříjemně, což mě trochu mrzí, protože ač jsem žánrově trochu jinde, jeho tvorba se mi líbí (líbila). Jenže poslední dobou mám přemýšlivou a říkala jsem si, že ti další dětské celebrity ho stále ještě hájí (což je z psychologického hlediska pochopitelné pro děti, co se staly obětmi sexuálního násilí)… Já prostě nevím. Divného na něm určitě něco bylo, ale jak říkám, pravdu už se fakt asi nikdo nedozví.

Oveeec
1957 příspěvků 13.03.19 23:32

Přiznávám, že jsem vždycky chtěla zkusit speed dating. Zajímalo by mě, jak by mi to šlo, jak bych se dokázala bavit, kolik lidí bych zaujala. A teď jsem ještě viděla senza věc, že nejdřív si ti lidi povídají poslepu, pak se jenom koukají a nemluví, a pak i koukají i mluví.
Jenomže jednak partnera nehledám, takže by to byl podfuk, a co kdyby mě tam někdo viděl, jak bych to vysvětlovala a tak vůbec :)

Matmys
2068 příspěvků 14.03.19 07:25

@Oveeec
A to by bylo překvapení, kdyby rozsvítili a vy byste naproti uviděla svého aktuálního partnera :)

Paris1789
3230 příspěvků 2 inzeráty 14.03.19 07:54

Hudbou MJ jsem nikdy příliš zasažená nebyla, ona mne moc nezajímala, v prostředí, v němž jsem se pohybovala, byl MJ spíše legrační postavou a celý pop předmětem pohrdání. Pouštěla jsem si ho až teď, protože se u toho dobře vykonávají monotónní práce :-)
K poslechu mám raději Madonnu, protože ta hezky vyslovuje a její texty jsou srozumitelné a dokonce bych řekla mají i nějakou logiku.
Nikdy jsem s tím šílením, co předvádějí fanoušci v dokumentu, konfrontovaná nebyla a toto bylo pro mne jistým překvapením. Každopádně nechápu, jak je možné, že nikoho netrklo, že si hvězda tahá s sebou na tour dítě? Pokaždé jiné, ale vždycky malého chlapce. Taky mne to přimělo k zamyšlení nad tím, že rodiče ty své děti pásly jistým způsobem už před seznámením s popstar, prodávali je do reklam a do tanečních soutěží, děti už byly jimi samotnými zpracované, že tohle pozlátko má nějakou hodnotu a má cenu, kterou je zřejmě třeba zaplatit. To, že mamka nechá potomka v ložnici s dospělým mužem je samozřejmě špatně, jenže ta hlavní chyba už se stala dávno předtím.
V dokumentu o hudbu nejde, jde o to, aby si rodiče uvědomili, že nemají oni sami své děti zneužívat v touze po slávě a penězích, protože pak může přijít někdo, kdo tohle soft zneužívání přetvoří v cosi, co to dítě zničí. KOneckonců MJ byl v dětství taky týraným dítětem, takže asi ani neměl ponětí, co je to normální dětství a výchova.
Pro mne osobně bylo asi nejhorší sledovat, jak ty matky jsou dodneška fascinované bohatstvím a slávou, na které si díky svým dětem „sáhly“. Tenhle svět falešných hodnot ale tady máme pořád, on se neustále obnovuje třeba v těch rodičích, co chtějí mít z dětí vrcholové sportovce a kvůli tomu je už od raného věku terorizují. Zvrhlík se pak dostane už ke zpracovanému materiálu, který mu nedá moc práce.
@Lizbeth
Takže dceři bych asi pustila dokument, aby věděla, co si k ní rozhodně nikdo nesmí dovolit.

Matmys
2068 příspěvků 14.03.19 08:42

@Paris1789
Hezky napsáno.
Ještě bych ale podotkla, že ono „předzpracování“ už dávno používali hodnostáři církve. A věru měli silný boží argument.

Stránka:  « Předchozí 1 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 Další »
Váš příspěvek

Louis Vuitton stáhne poctu Jacksonovi

Francouzský módní dům Louis Vuitton stáhne z letní kolekce modely,... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Choker: Doplněk, nebo výraz poslušnosti?

Autor: Iva

Choker – šperk, který se těší oblibě už odpradávna. Byl ozdobou... Celý článek