Přiznání MP

Fotoalbum tématu (756) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Pýthia
227 příspěvků 14.03.19 16:55

@giuliettka Já nemám problém s tím, že mě tam uvidí někdo známý a priory, to jste špatně pochopila. Jde mi o to, že tam potkám někoho známého, kdo ví, že jsem vdaná paní, matka od dětí :-D Já tam někoho známého potkat, asi bych se o tom nikomu nezmínila, ale na druhou stranu bych spoléhala nerada…jako mohla bych se nad drby povznést, když o tom manžel ví, ale přesto.
A to s tou ovcí jsem nepochopila? Něco mi uniklo?

benyka
7005 příspěvků 14.03.19 17:17

Teda představa, že jdu s vážnými úmysly na takovou akci a potkám se tam s lidmi, kteří mají rodinu a přišli tam jenom pro srandu králíkům, mě hluboce znechucuje. Ať už jsou jejich pohnutky jakékoli, napadá mě něco o sňatkových podvodnících.

Paris1789
3441 příspěvků 14.03.19 17:41
@benyka píše:
Teda představa, že jdu s vážnými úmysly na takovou akci a potkám se tam s lidmi, kteří mají rodinu a přišli tam jenom pro srandu králíkům, mě hluboce znechucuje. Ať už jsou jejich pohnutky jakékoli, napadá mě něco o sňatkových podvodnících.

Tak ono tam chodí takto hodně pánů zejména.

benyka
7005 příspěvků 14.03.19 17:50

@Paris1789 Tak pro takové pány mám jenom dvě slova: bezcharakterní parazit. Tedy pokud to nemají napsané přímo na čele a jejich první slova u každého stolku nejsou „chci si jen zadarmo užít“.

Moir
2191 příspěvků 14.03.19 18:46

z důvěryhodného zdroje mám, že některé agentury speed dating pořádající při nedostatku mužů dodávají svoje kamarády, příbuzné a známé, aby to nemuseli zrušit a měli muže do počtu

Pýthia
227 příspěvků 14.03.19 18:52

@benyka No ano, to je přesně ten důvod „proti“. @Moir Tomu bych docela věřila, kamarádka právě říkala, že často ruší termíny kvůli nedostatku mužů. Možná je rozdíl u různých věkových kategorií, těžko říct.

benyka
7005 příspěvků 14.03.19 21:27

@Moir Tak to je cesta do pekel. Můžou to zrovna zavřít.

giuliettka
3247 příspěvků 15.03.19 15:03
@Paris1789 píše:
@Matmys
když se na ten film podíváte, tak vám musí dojít, že to ti protagonisti nemohli nafejkovat. Nevypovídali jen oni, ale i jejich rodinní příslušníci, tak rozsáhlou konspiraci nepředpokládám tím spíš, že není se na kom hojit, není koho žalovat. Naopak Robson přiznal, že křivě přísahal a vypovídal. Dokonce dvakrát, v tom druhém případě už byl dospělý a tudíž se vlastně přiznal k trestnému činu. Mně by zajímalo, jestli ho můžou za to žalovat nebo jak s tím nakládá právo státu Kalifornie.

Vieš čo, myslím si, že Michael bol vinný, ale o tých dvoch si myslím, že sú to vychcané hovada, čo vravia vždy len to, čo chce veřejnost počuť. Keď ho obvinili, tak prisahali, že ich nezneužíval. Michael sa im asi štedro odmenil. Teraz je „módne“ byť zneužívaný a na niekoho slávného ukázať prstom, tak pribehli s obvinením a prisahajú, že zneužíval. Produkcia filmu sa im asi štedro odměnila. Za 10 rokov sa niekto rozhodne očistiť meno Michaela a oni nabetón zase vyskočia a budú prisahať, že si to celé vymysleli, lebo ich k tomu naviedli. A zinkasujú zase. Dokument si nepozriem, Michael a jeho hudba ma nikdy nebrali, takže mi nikto nekopil do bábovičky, ale ty dvaja sa mi svojou vypočítavosťou hnusia.

Ghost B.C.
3762 příspěvků 15.03.19 17:42

@giuliettka A co teprve rodiče. Za prachy svý děcka pásli, u soudu se dali uplatit (byl ten soud vlastně proto, aby ho usvědčili nebo zavětřili, že tak kápne ještě víc?) a po deseti letech zase vydávají svědectví - určitě ne bez nároku na honorář.
Já vlastně také věřím tomu, že Jackson byl pedofil, ale nevěřím čistým úmyslům ohledně toho dokumentu.

Oveeec
1984 příspěvků 15.03.19 18:03

@benyka „Teda představa, že jdu s vážnými úmysly na takovou akci a potkám se tam s lidmi, kteří mají rodinu a přišli tam jenom pro srandu králíkům, mě hluboce znechucuje. Ať už jsou jejich pohnutky jakékoli, napadá mě něco o sňatkových podvodnících.“

To je přesně ten důvod, proč bych do toho nešla. Já bych teda asi nešla ani kdybych někoho hledala, ale prostě mě fakt zajímá, jaké to asi je.

@Pýthia Tu ovci a profesionální psychodiagnostiku neřešte, to bylo nejspíš pro mě. To tu má někdo takovou jednu bolístku z minulosti.

Atlacoya
2663 příspěvků 18.03.19 08:47

Vím o sobě, že jsem hodně důvěřivá a po Leaving Neverland jsem byla přesvědčená, že pánové mluví pravdu.
V rámci snahy o objektivitu jsem se ještě podívala na videa, kde obránci MJ výpovědi podrobují kritice.
Wade - v roce 2013 řekl, že byl zneužívaný a žaloval správce pozůstalosti o odškodné. V žalobě mj. uváděl, jak má zkažný život a když v rádiu zaslechne Jacksona, hroutí se. Přitom ještě v roce 2011 psal srdceryvný dopis Cirque Du Soleil Cirque Du Soleil, že má zájem režírovat představení o Michaelu Jacksonovi.
Mohlo se za ty 2 roky něco stát? Zveličoval v žalobě svůj stav, aby mohl žalovanou částku pořádně nadstřelit? Víme, že je lépe při prvním jednání požadovat více, než chceme, aby bylo kam ustupovat. A že Leaving the Neverland se začal natáčet až v době, kdy bylo zřejmé, že z pozůstalosti nic nedostane je taky docela zajímavá náhoda.
Další zajímavá náhoda je, že jak Wade tak Safechuck byli před nedávnem na pokraji osobního bankrotu.

Příspěvek upraven 17.04.19 v 08:26

Ghost B.C.
3762 příspěvků 18.03.19 10:03

@Atlacoya Já hlavně doufám, že jsou tvůrci a aktéři dokumentu teď spokojení. Jacksonova dcera Paris se totiž pokusila o sebevraždu. To je to, o čem jsem mluvila. Jacksona už stejně nikdo neodsoudí, ale jeho děti teď akorát budou mít do konce života na čele nálepku „děti pedofila“. Ty rodiny z dokumentu, pokud mluví pravdu, měly možnost Jacksona zničit ještě v době, kdy by dostal trest, až by s prominutím v kiminále znovu zčernal. Neudělaly to. S vidinou peněz akorát ničí život jeho dětem. Těm dvoum „klukům“ by se to možná ještě dalo odpustit, od mala je to tak učili rodiče, ale ti rodiče nejsou nic jiného, než prodejné ku*vy, které prodávají i své vlastní děti, a měli by být trestaní stejně, jako údajný pedofil Jackson (přestože ani o jeho vině moc nepochybuji).

Pirek
7059 příspěvků 18.03.19 11:57

@Ghost B.C.
Sama Paris tuhle zprávu popřela.

Atlacoya
2663 příspěvků 18.03.19 12:03

Tak ještě jsem dnes stihla na DVTV rozhovor s psychologem, který výpovědi označuje za věrohodné. Líbí se mi, jak v úplném závěru (asi 3 minuty od konce) Veselovský upozorňuje, jak sugestivně je vše podané a že to na něj působí až nahraně. Na to psycholog říká, že nahraně to trochu působí u Wadea (Australan, tanečník), protože ten se v shouwbyznysu pohybuje, naproti tomu Safechuck mu přišel více autentický.

Paris1789
3441 příspěvků 18.03.19 13:46

Vy si opravdu myslíte, že by se k vykonstruovanému svědectví nechaly přesvědčit i rodiny těch pánů? Robsonovi sourozenci?
I personál Neverlandu vypovídal proti Jacksonovi, proč by to ti lidi dělali, však jim šlo o jejich obživu.
A hlavně: není to o Jacksonovi, je to o tom, jak dopadne oběť sexuálního zneužívání.

Paris1789
3441 příspěvků 18.03.19 14:36
@Ghost B.C. píše:
@Atlacoya Já hlavně doufám, že jsou tvůrci a aktéři dokumentu teď spokojení. Jacksonova dcera Paris se totiž pokusila o sebevraždu. To je to, o čem jsem mluvila. Jacksona už stejně nikdo neodsoudí, ale jeho děti teď akorát budou mít do konce života na čele nálepku „děti pedofila“. Ty rodiny z dokumentu, pokud mluví pravdu, měly možnost Jacksona zničit ještě v době, kdy by dostal trest, až by s prominutím v kiminále znovu zčernal. Neudělaly to. S vidinou peněz akorát ničí život jeho dětem. Těm dvoum „klukům“ by se to možná ještě dalo odpustit, od mala je to tak učili rodiče, ale ti rodiče nejsou nic jiného, než prodejné ku*vy, které prodávají i své vlastní děti, a měli by být trestaní stejně, jako údajný pedofil Jackson (přestože ani o jeho vině moc nepochybuji).

ale fakt by mne zajímalo, jak pohlížíte na tenhle příspěvek, sepsaný pod dojmem vylhané bulvární zprávy? (paris se pokusila o sebevraždu)

Ghost B.C.
3762 příspěvků 18.03.19 14:46

@Paris1789 Uznávám, že je to přes čáru a ano, je to moje chyba v neinformovanosti a za formulaci se fakt stydím. Ale o prodejnosti si pořád myslím své. Za peníze svědčili nakonec ve prospěch někoho, kdo zneužívá dítě/děti. Teď (nelžeme si, že to není za peníze) tvrdí, jak to bylo doopravdy. Peníze prostě mluví.
A že se to ve finále dotkne jenom Jacksonových dětí si myslím taky.

Paris1789
3441 příspěvků 18.03.19 15:33

@Ghost B.C.
Tak znovu: viděla jste ten dokument?
Nejde o MJ, jde primárně o oběti pohlavního zneužívání, je to velmi cenné svědectví už jen proto, že naprostá většina obětí nemá chuť o tomhle veřejně mluvit a já se jim nedivím.
O MJ tam jde jen zprostředkovaně, vsadím se, že kdyby tím bídákem nebyl MJ, ale nějaký noname strejc, nevzbudilo by to zdaleka tolik pozornosti. Přitom ty oběti trpí tak jako tak a jejich rodiny i okolí s nimi.
Za to, že děti MJ pociťují jistý diskomfort, nemůžou ti kluci, za to může pachatel pohlavního zneužívání.
Vaše argumentace je podobná té, kdy byste zrazovala znásilněnou ženu od svědectví proti pachateli s tím, že jeho žena a děti na tom budou mizerně, když bude on v base, protože platí vysokou hypo a leasing.

Ghost B.C.
3762 příspěvků 18.03.19 16:04

@Paris1789 Ano, (už) viděla.
Pokud to na vás působí tak, že bych chtěla, aby oběti mlčely, tak to zřejmě píšu fakt špatně. Ohledne MJ nemám rozkopané babovicky, výpovědím věřím. Jen mám osobní problem s tím, že to nikdo nepoužil v době, kdy to bylo „aktuální“ a bylo možné pachatele potrestat. Coz ale nemá výpovědi zpochybňovat a už vubec jsem tím nechtěla říct, ať proboha mlčí navždy.
Ale s tou znásilněnou to taky není úplně dobré přirovnání, ta prave má šanci, že pachatele potrestají… Ale jo, už chápu, jako vidíte, ale fakt obětí nemají mlčet, ani po smrti pachatele. Jen že za zivota by to bylo lepší, dalo by se s tím něco dělat.

giuliettka
3247 příspěvků 18.03.19 16:42
@Ghost B.C. píše:
Ale jo, už chápu, jako vidíte, ale fakt obětí nemají mlčet, ani po smrti pachatele. Jen že za zivota by to bylo lepší, dalo by se s tím něco dělat.

A ja si myslím, že po smrti pachateľa by mali už držať zobák. Ten mrtvý už svoju verziu nepovie a tak je otázne, kde je pravda. A nemyslím len u Jacksona, ale celkove. A o 40 a 36 ročnom chlapovi, čo o zneužívaní 20 rokov mlčali si myslím, že sú idioti. Hlavne keď už tú možnosť „zúčtovať“ s viníkom mali. Fak im želám, aby Paris a ostatní pozostalí vyhrali súd o urážke na cti a títo by cálovali tak, že by ich deťom ani na chleba a vodu nezostalo.

giuliettka
3247 příspěvků 18.03.19 16:50
@Paris1789 píše:
Vaše argumentace je podobná té, kdy byste zrazovala znásilněnou ženu od svědectví proti pachateli s tím, že jeho žena a děti na tom budou mizerně, když bude on v base, protože platí vysokou hypo a leasing.

A vieš že preto existuje premlčacia doba? Aby sa niekto, kto urobil jednú chybu a potom už celý život žil normálne nemusel zodpovedať po 50 rokoch z jednej chyby. Znásilnená žena má mlčať, ale nie preto, že žena a deti by nevládali platiť hypo, ale preto, že ten kto ju znásilnil už je po smrti. Ono to o mrtvých len dobře, malo dačo do seba. Na niekoho kto sa nemože brániť už možeš nakydať čokoľvek. Neodhodlala sa do jeho smrti? Tak nech s tým žije až do svojej. Je to jej problém, je to ako s autobusom, keď si nestihneš, už nám nepojdeš.

Ophelie
641 příspěvků 19.03.19 09:24

@giuliettka takže podle vaší teorie by třeba přeživší šoa měli mlčet, pokud jejich trýznitelé jsou už mrtví? Uvádím záměrně extrémní příklad…

bao-baba
122 příspěvků 19.03.19 10:01
@giuliettka píše:
Fak im želám, aby Paris a ostatní pozostalí vyhrali súd o urážke na cti a títo by cálovali tak, že by ich deťom ani na chleba a vodu nezostalo.

No prima, takže děti by měly platit za chování rodičů, případně prarodičů, kteří jejich tatínky pásli…

Adeena
1316 příspěvků 19.03.19 10:35

@Ophelie Jenže holokaust byl prokázán. To je nepopiratelný fakt. Pokud byl někdo dozorcem v koncentračním táboře, tak už to samo o sobě je prokázáním viny. Čest výjimkám, těch bylo ale méně než šafránu.

Paris1789
3441 příspěvků 19.03.19 10:59

Nejde o Michaela Jacksona ani o jeho děti, jde o oběti sexuálního zneužívání.
Ten dokument je osvětový, já sama si od jeho vysílání slibuji zejména, že si rodiče budou dávat většího bacha na své děti. Že se jim budou víc věnovat. Že si snad přestanou skrze děti plnit své ambice a léčit své mindráky.
I kdyby to pomohlo jen pár dětem, aby se nestaly kořistí těchhle zvrhlíků, stojí to za to. A snad to pomůže i potenciálním pachatelům v tom, aby se rozhodli vyhledat pomoc.

Stránka:  « Předchozí 1 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek