Přiznání MP

Fotoalbum tématu (893) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Reklama

Fakirka
55 příspěvků 03.07.17 11:35
@Pýthia píše:
Chápu správně, že většina z vás chodí na oba servery? Pod tím samým jménem?

Já ano

vlm
3512 příspěvků 03.07.17 12:47

@Pýthia jasně,že pod stejným..proč ne?.Jen bych řekla. že chodí většina už jen tam.Sem možná nakouknou..ale není moc co říct

ellou
232 příspěvků 03.07.17 13:06
@Pýthia píše:
Chápu správně, že většina z vás chodí na oba servery? Pod tím samým jménem?

Je se registrovala zde zadam o vymazani profilu. Je to tu o nicem. Cybi mi strasne moc lidi co sem pridavala fotky. Ruznorodost. Ted je tady smrtelna nuda…

benyka
5373 příspěvků 03.07.17 13:44

Prostě takovej Macronův supermarket…

Pýthia
112 příspěvků 03.07.17 14:42

@vlm Jasně, proč ne. Nevadí mi stejná jména, spíš naopak. Jen mě to trochu překvapilo, já o té místní revoluci moc nevím, nebyla jsem v té době registrovaná, i když číst jsem občas chodila, takže mi to neuniklo. Myslela jsem, že jde o nějaký „vyšší princip“, takže mi přijde trochu nemorální (nebo jak to říct) debatovat na obou. Trochu přeháním, ale víte jak to myslím. Přesně nechápu (když pominu, že na to nemám ani čas) proč sledovat, rsp. spíš debatovat s těmi samými lidmi na dvou různých stránkách.

Paris1789
1365 příspěvků 03.07.17 15:43

@Pýthia
Revoluce vzplála kvůli zrušení červených ramínek. V následné vzrušené diskusi hrdinné diskutérky přirovnaly zakladatelku MP k sudokopytníkovi a houfně se odebraly na „ten druhý“ web.
Co jsem to tam naposledy četla, bylo to něco mezi psychologickou poradnou a lampárnou, asi jako tady před vyvrcholením ramínkové kauzy.
Zájmové weby odumírají všude, protože facebook a další socky.
Podivné charaktery se replikují i tam, což mne jistým způsobem zvrhle těší, jelikož mi nikdo nemůže připsat negativní body za katalyzaci vývoje ze slušných holek v megery, což zde leckdo za starých časů mrzce naznačoval.
A jsem fakt ráda, že jsem si tímhle příspěvkem mohla tak mocně ulevit :-)

MP blanka
892 příspěvků 03.07.17 18:00

Najviac prekvapená som ja. Ja zo zásady odmietam FB, lebo mi vadí myšlienka, že je to prepojené každý s každým, žiadne súkromie, cudzí môže čítať, čo som napísala niekomu inému. FB mám, ale iba kvôli deťom a fotkám, ktoré tam dávajú ale ja tam nepíšem nič. Keď chcem niekomu niečo sdeliť, pošlem to mailom iba jemu. No a tu, kde je to vlastne tiež anonymné, som sa už zabývala, cítim sa tu dobre, a pod tými nicky vnímam živých ľudí, a mám pocit, ako keby sme sa poznali. Rozumiem, že sociológ by mi to vysvetlil odborne, ale nepotrebujem to. Nevadí mi, že som si ku vám utvorila nejaký bližší vzťah. Pokiaľ sa MP celkom rozpadne, bude mi to ľúto.

Dalmitka
1488 příspěvků 03.07.17 18:38

@MP blanka - ja s týmto vaším príspevkom súhlasím, vaša veta „No a tu, kde je to vlastne tiež anonymné, som sa už zabývala, cítim sa tu dobre, a pod tými nicky vnímam živých ľudí“ vystihuje aj môj postoj. Klikla som na Parfumanii, ale akosi neviem… Jednak ma parfumy ani nezaujímajú a akékoľvek vône ma silne obťažujú a potom - nenašla som tam témy, ktoré by stáli za to. Ale je celkom možné, že sa v tom neviem pohybovať; mne proste chýba to staré niekdajšie peklo, škoda; ale asi nevstúpiš dvakrát do tej istej rieky.

Reklama

celem
1215 příspěvků 03.07.17 19:16

@Dalmitka Připadá mi, že na Parfumánii jsou podobná vlákna jako zde na Pekle - Stěžovací vlákno, Můj dnešní outfit, Co jste si dnes koupili/y?, Knihy, Co vás dneska vážně namíchlo, Hrůza a děs…

Dalmitka
1488 příspěvků 03.07.17 19:31

@celem - tak to asi preskúmam detailnejšie, tie témy znejú zaujímavo.

viktorka_od splavu
7768 příspěvků 03.07.17 20:58

Občas čtu i tady a na mnoha dalších webech… a myslím že nikdo nemá povinnost se pohybovat na netu „jen někde“ možná snad číňani?:P akorát většina pro mě zajímavých uživatelek se přesunula a tady mi ta atmosféra už moc nesedí. připadá mi docela nepěkný, když některé osoby zde pohrdlivě a posměšně komentují příspěvky na druhém webu - které jsou umístěné ve vláknech kam se dostanou jen po přihlášení. s takovýma už pak ani nemám chuť se zapojovat do hovoru.
@Dalmitka @MP blanka jen pozor na to, že ti „živí lidé“ můžou být ve skutečnosti někým úplně jiným (včetně mě, samozřejmě:D.
každopádně z jakékoliv stránky bráno, internet je fajn:-)

celem
1215 příspěvků 03.07.17 21:01

@Dalmitka nejsem si jistá, ale možná se vlákna nedají číst bez registrace.

Pýthia
112 příspěvků 04.07.17 11:52
@viktorka_od splavu píše:
připadá mi docela nepěkný, když některé osoby zde pohrdlivě a posměšně komentují příspěvky na druhém webu - které jsou umístěné ve vláknech kam se dostanou jen po přihlášení. s takovýma už pak ani nemám chuť se zapojovat do hovoru.

Ano, děkuji, právě něco takového jsem měla na mysli, když jsem se ptala. Pochopitelně nemám nic proti tomu, když se někdo pohybuje na více webech, zvlášť když si nechají stejná jména, to je naopak velmi obdivuhodné! Tady mi jen právě přišlo matoucí, že jsou ty stránky a lidé na nich tak propojené…pořád tomu moc nerozumím, ale snažím se :-)

Paris1789
1365 příspěvků 04.07.17 12:20

Na parfumanii registrovaná nejsem, ale jak mne spousta uživatelek vidí všude, tak mne asi vidí i tam. Můj problém to néni.

benyka
5373 příspěvků 04.07.17 12:39

@viktorka_od splavu Já to mám jako u známostí za svobodna. Když někde jsem, tak jinam nelezu, aby mě to nepokoušelo. :-)

viktorka_od splavu
7768 příspěvků 04.07.17 14:00

@benyka bych si jako mela davat bacha, abych nebyla facebooku neverna s twitterem jo?:-)) teda tohle je vazne objevny pristup :P

benyka
5373 příspěvků 04.07.17 15:07

@viktorka_od splavu Obojího se neúčastním, takže nemůžu soudit. Řeč byla o blozích a vycházela jsem z vaší věty „připadá mi docela nepěkný, když některé osoby zde pohrdlivě a posměšně komentují příspěvky na druhém webu - které jsou umístěné ve vláknech kam se dostanou jen po přihlášení“. Krom drbů na pavlači připadá mně nepěkné posměšně komentovat něco na základě vlastní extrapolované interpretace. :-)

Vesper007
73 příspěvků 04.07.17 15:34

Kristova noho, vždyť to jsou jen internetová fóra a diskuze. Snad každý může diskutovat třeba na padesáti fórech, aniž by cítil výčitky svědomí. Já fakt ziram, co se někomu dokáže v hlavě urodit za myšlenku.

benyka
5373 příspěvků 04.07.17 17:36

@Vesper007 A on to snad někdo někomu zakazuje? Platí opět to, co jsem uvedela výše. V tomto případě nutno podotknout, že byla řeč o pohrdlivých a posměšných komentářích, ne o diskusích.

Uživatel je onlinetak Betty
377 příspěvků 04.07.17 19:42

@viktorka_od splavu @benyka Já jsem taky registrovaná na obou webech a musím podotknout, že i na parf. jsem si všimla posměšných příspěvků na MP. Je to zbytečné.

Paris1789
1365 příspěvků 04.07.17 22:41

No, nějak nechápu, co se tady furt řeší. Jasně, že si lidi můžou diskutovat, kde chtějí, dokonce i jedni o druhých. Je mi to jedno a vlastně jsem ráda, že to dělají na uzavřených fórech, tudíž to nemusím ani číst a ani na to reagovat.
Jen tak dál, světu mír a tak podobně, však víte.
K těm posměšným komentům jen podotknu, že já to nebyla, kdo tady vytahoval nějaké staré fotky, že.

Vesper007
73 příspěvků 05.07.17 16:51
@benyka píše:
@Vesper007 A on to snad někdo někomu zakazuje? Platí opět to, co jsem uvedela výše. V tomto případě nutno podotknout, že byla řeč o pohrdlivých a posměšných komentářích, ne o diskusích.

Ne, nezakazuje. Jen ta Vaše poznámka, byť myšlena s nadsázkou (doufám), mi přišla ujetá.

benyka
5373 příspěvků 05.07.17 17:15

@Vesper007 Tak napište, že vám přijde ujetá a nebědujte jako stará Blažková, co se mi rodí v hlavě. Třeba není chyba u mě. :-)

Vesper007
73 příspěvků 05.07.17 20:49

@benyka

Bossana
131 příspěvků 05.07.17 22:04

Přiznání: tato diskuze mě v podstatě přiměla, abych se podívala „vedle“ a docela jsem si početla i bez registrace. Proklikala jsem se teda jenom přes Komunita k Tlachárně (takto pekelný výraz) a jako: za mě dobrý, na parfémové téma jsem ale doteď nedozrála. Zdejší odhlášení bych zvažovala jenom kvůli Burešovi, ne uživatelkám.
Přiznání2:Vyloučení Petera Sagana z Tour (nesouhlasím) mě přimělo rozklikat si komerční reklamy s Peterem

• máte někdo zkušenosti s digestoří ve sporáku?
Stránka:  « Předchozí 1 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Kolekce Kanye Westa: Místo přehlídky paparazzi

Kanye West předvedl svou novou kolekci na paparazzi snímcích... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Módní divadlo v Miláně očima fashion blogerky

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Domov módy ožívá dvakrát do roka - v únoru a v srpnu, kdy se koná... Celý článek

Reklama