Přiznání MP

Fotoalbum tématu (761) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Pozorovatel
539 příspěvků 28.03.19 18:33

Honí mě dneska tak strašná mlsná, že jsem radši ani nešla nakupovat, protože bych si určitě koupila něco strašnýho nezdravýho. Nakonec mě stejně dohnala a já nakonec spořádala proteinový mug cake (radši ani negooglete), Gran Moravii s majonézou a nakonec volský oko. A stejně pořád přemýšlím, čím bych pokračovala. A to jsem si chtěla na večeři dělat rybu se zeleninou.

Kryptozoo
269 příspěvků 28.03.19 19:05

@Pozorovatel To nevíte,že když vás honí mlsná máte si dát tři madle a čtvereček hořké čokolády a je zažehnáno :D ?
Né,žertuju a poplácávám.

porjk
2705 příspěvků 28.03.19 19:25

@Lizbeth Mě teda zdravení přijde jako slušnost. Jednak mě nijak nenamáhá a taky jsem asi nikdy nevyslechla svědectví sousedů zločince :) v tomhle směru. Ale je fakt, kdybych měla souseda, který čeká, až mě nachytá při nepozdravení, tak by mě to taky prudilo.
Zdravím většinou i tam, kde se dá čekat, ze první otevře pusu napřed. příchozí. Ve výtahu a tak. Jenže to dělám automaticky a někdy se mě dotkne, když vstoupím do prodejny, (nemam na mysli velké samoobsluhy) ,kde je pouze prodavačka a ta zvedne hlavu, neodpoví a jen čučí. To si pak říkám,komu,že jsem to přála dobrého dne.

Uživatel je onlineLizbeth
834 příspěvků 28.03.19 19:36

Mě to samozřejmě také přijde jako slušnost a zdravím..jen nemám ráda, když tomu někdo přisuzuje takový význam a bere to jako kriterium k hodnocení povahy člověka.
Tak jak to starý pán žene do extrému :)

Porkpiehat
500 příspěvků 28.03.19 19:52

@giuliettka Pamatujete si na díl Zoufalých manželek, kdy Susan na konci dílu mluví na zápraží s Mathou Huber, potom, co se jí podaří zpátky získat spálenou odměrku na vodu? Susan jí říká, že od nynějška, když jí potká, tak jí řekne „Dobrý den, ale vězte, že uvnitř vás z celé duše nenávidím…“ Martha pak ještě něco říká a Susan na to (s úsměvem) „Nashledanou, paní Huberová“…

czDanda
621 příspěvků 28.03.19 22:05
@giuliettka píše: Žije sám a neustále je vonku. A vyžíva sa v tom, aby mu všetci pozdravili, lebo sú mladší a on je starý a pozdrav si zaslúži.

Že by se k vám reinkarnoval pan Fajst? :-)

Veronika P
541 příspěvků 29.03.19 10:51

Tak jsem se včera, ve svých skoro čtyřiceti, konečně podívala na Život Briana. Smála jsem se tak, že mě přišla dcera zkontrolovat :)

Uživatel je onlineParis1789
3709 příspěvků 29.03.19 11:55

@Veronika P
jak jste bez takového zásadního díla mohla žít??? Nechápu, nechápu.

Dogmeat
167 příspěvků 29.03.19 12:26

@Veronika P Ten mám nejradši a ještě Smysl života mě strašně bavil, jestli jste neviděla :) Tyhle dva jsou podle mě nej

Aurugon
7 příspěvků 29.03.19 12:27

Přiznání?

Poslouchám metal a oblékám se podle toho, takže pouze černá, možná mám pár kousků černo červených, oblečení nakupuju zásadně v metalshopu nebo na EMP

Mám modrý vlasy, barvila jsem si je sama doma.

Vlastním jen dva páry bot na běžný nošení (nepočítám pohory, sportovní tenisky ani lodičky) a ty střídám po celý rok

Nevyznám se v dnešních trendech

Nestarám se o svoje nechty, zastřihuju je úplbě na krátko

Nemám jedinou kabelku, vše nosím po kapsách

Ráda si maluju rty. Ale ne na světle růžovo, nevadí mi vyjít ven s pusou fialovou, hnědou, černou, zelenou, nebo klidně pokrytou třpytkama.

Když ráno nestíhám, ani se neučešu, o make-upu ani nemluvim.

Sama doma jsem si udělala malé tetování na zápěstí, před mámou ho skrývám pod kožené náramky, myslím že má strach že se řežu a schovávám tak jizvy.

Chodím běžně s každou ponožkou jinou

A určitě toho je ještě sousta, jen mě teď nic nenapadá.
Myslím že jsem vinna.

Veronika P
541 příspěvků 29.03.19 13:10

@Paris1789 No znáte to, když je žák připraven, guru přijde :)

Veronika P
541 příspěvků 29.03.19 13:17

@Dogmeat Děkuju za tip. Taky ho mám na seznamu. A ještě mě čeká Big Lebowski a V kůži Johna Malkoviche. Nevím, proč jsem nic z toho ještě neviděla a Smrtonosnou past už mockrát :)

Dogmeat
167 příspěvků 29.03.19 13:36

@Aurugon každému bylo jednou 14

Dogmeat
167 příspěvků 29.03.19 13:43

@Veronika P já zas neviděla tu Smrtonosnou past, vim o čem to je a plete se mi to se Smrtonosnou zbraní.

Veronika P
541 příspěvků 29.03.19 13:58

@Dogmeat No počkejte Bruce Willis v tílku a Alan Rickman jako nejlepší záporák všech dob? Neviděla? Nene :)

Matmys
2198 příspěvků 29.03.19 14:15

@Veronika P
Jé, Bruce ještě s vlasama , haha :)

Oveeec
2034 příspěvků 4 inzeráty 29.03.19 14:16

@Matmys Bruci, co děláte s vlasama? :D

Dogmeat
167 příspěvků 29.03.19 14:41

@Veronika P nikdo na to se mnou nechce kouknout, protože už to všichni viděli. Ale ok, tim Brucem v tílku jste mě přesvědčila, kouknu na to sama :D

Veronika P
541 příspěvků 29.03.19 14:46

@Dogmeat To se neokouká, až to zapnete, tak Vás za chvilku vystrnadí z gauče a seberou deku :)

Pozorovatel
539 příspěvků 29.03.19 14:50

@Kryptozoo s cokoladou (horka s pomerancem) jsem nakonec skoncila. Ale vzhledem k tomu, ze jsem zapomnela na ty mandle, tak tech ctverecku bylo vic.

Pirek
7060 příspěvků 29.03.19 15:13

Já mám radši Smrtonosnou zbraň, tam je Mel Gibson.

VeronikK
1044 příspěvků 29.03.19 15:29

@giuliettka to, že je někdo inteligentní a upravený, neznamená, že u něho nemůže propuknout demence. Navíc se to často zpočátku projevuje (kromě zapomínání) tím, že lidé jsou ke svému okolí nepříjemní.
Jinak s tím zdravením, zdravím celkem vždy a všude. Nedávno jsme s dětmi vešli do obchodu s matracemi. Pán stál dost daleko ode dveří a jak jsem koukala taky po dětech, nebyla jsem si jistá, jestli jsem pozdravila nebo ne. Takže když jsme došli blíž pozdravila jsem (možná už podruhé). Pán mi odpověděl: Já jsem zdravil! Chápu, že to možná ode mě bral jako výtku nebo dokonce drzost, že ho zdravím. Tak jsem mu řekla, že jsem si nebyla jistá, zda jsem zdravila já. Ale teda jeho přístup se mi vůbec nelíbil. Nemám ráda, když mě někdo vychovává (navíc jsem na to už dost stará). A pak, jsem zákazník, nečekám, že se musí chovat nějak úslužně, ale mohl by si to odpustit. No v podstatě mě celkem naštval a svým následným přístupem to nevylepšil. Nekoupili jsme tam nic. Asi ho to nemrzelo, protože pro děti nejsou ty nejdražší matrace :-)

giuliettka
3701 příspěvků 29.03.19 16:21
@VeronikK píše:
Nemám ráda, když mě někdo vychovává (navíc jsem na to už dost stará).

No práve, ja som už tiež stará ochechula a ten dedek by mi mal zdraviť prvý, lebo som žena a navyše stará! a nie ma vychovávať. :-D
A nie je dementný, len asi praštený z toho svojho profesorovania a z toho, že mu vždy všetci zdravili a tak sa toho drží ako kliešť. Včera som sa posťažovala manželovi a nechápal , vraj si s pánom vždy krásne pokecá, naposledy vraj o filme Bohemian Rhapsody. Asi to bude mnou, vraj som přecitlivělá. :-)

Uživatel je onlineLizbeth
834 příspěvků 29.03.19 16:59

Jedním z příznaků přicházející demence ( nebo tedy náznak, že demence cca za 5-7 let příjde) je změna v chování, nátuře, charakteru osoby..někdo kdo byl milý je najednou morous, flegmatik se nafukuje a je vztahovačný a podobně..takže pána pozorujte, třeba se ještě odkope :)
@VeronikK ..jinak podráždění obsluhy může pramenit i z toho, že má pocit, že vy vychováváte jeho. Třeba ještě než stačí pozdravit, tak někdo ostentativně nahlas a s výmluvnou intonací mu vpálí Dobrýýýý dééééén. Já ho neobhajuju a třeba je to fakt hulvát, ale to víte, i zákazníci jsou různí a rádi si na prodavačích smlsnou :)

VeronikK
1044 příspěvků 29.03.19 17:11

@Lizbeth určitš měl takový pocit, ale tak by to mohl překousnout v rámci vztahu prodávající a případný zákazník. Já vůbec nevím, jestli zdravil a bylo mi to srdečně jedno, jen jsem chtěla být slušná, tak jsem radši pozdravila možná dvakrát. Bohužel asi nahlas a zřetelně :-) Mohla jsem ho úspěšně přeslechnout, nemám ráda, když někdo reaguje hned tak útočně, mohl si pomyslet svoje a bylo by to v klidu… V podstatě mi totiž vadí, že se lidi navzájem podezírají z toho horšího.

Stránka:  « Předchozí 1 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek