Přiznání MP

Fotoalbum tématu (761) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Paris1789
3697 příspěvků 14.05.19 22:44

Nejsem žádná velká fanynka GoT, ale ten děj se vyvíjí nějak debilně.

Mohito
658 příspěvků 17.05.19 13:35

Byla jsem zvědavá na dokument V síti, ale asi nebudu schopná se na to podívat. Rozbrečel mě už jen ten teaser. Hovada hnusné.

Uživatel je onlineLizbeth
834 příspěvků 18.05.19 13:37

@Mohito
Přesně mé pocity..mám hrůzu se na to kouknout, ale měla bych preventivně..

DanielaS
4901 příspěvků 20.05.19 09:26

Mela jsem spletany nahrdelnik z velkeho mnozstvi malinkatych perel a nosila ho zamlada. Po pravde, on vypadal jako bizuterni, tim stylem, ackoli byly prave. Pak jsem ho ztratila… Ted po petatriceti nosim jednoduchy nahrdelnik do prace k serioznim satum, pripadam si profesionalne. A perly jsem si pujcila od maminky i na svatbu, nehledic na vsechny povery. Ta barva byla k satum presna.

lorens
2034 příspěvků 20.05.19 16:37

Mně se perly líbily vždy a první náhrdelník z pravých perel jsem si koupila ještě před třicítkou. Pecky i visací náušnice ještě dřív. Nikdy mi nenapadlo, že jsou to šperky pro staré. :)

porjk
2704 příspěvků 20.05.19 16:43

Mám perly taky ráda a sama sobě jsem si jejich nošení zdůvodnila tak, že slzy můžou být i od smíchu.

isko
1388 příspěvků 21.05.19 09:40

Já jsem si koupila náušnice z pravých (říčních) perel vloni.
Samozřejmě jsem je hned vzala do práce a jala jsem se probírat je s kolegyní. Té se docela líbily a zcela spontánně, upřímně a radostně mi je pochválila: „To jsou perly Swarowski, viď?!“

Oldyn
6105 příspěvků 21.05.19 12:06

@Mohito
A dokument BBC Norways Silent Scandal jste viděla? Pedofilní psycholog pracující pro Barnevernet. Vadí mi, že návrh na registr pedofilů byl smeten ze stolu, přitom v okolních státech, směrem na západ funguje i navzdory osobním údajům.

benyka
7140 příspěvků 21.05.19 14:37

@Oldyn Nevím, proč mi naskočilo zrovna „Koloděj má lidi rád.“ :-)

Moir
2212 příspěvků 21.05.19 17:25
Já nevím kam s tím
jsou věci, které od zubaře slyšet fakt nechcete
„Tu plombu vám dělal doktor?“
@Oldyn píše:
@Mohito
A dokument BBC Norways Silent Scandal jste viděla? Pedofilní psycholog pracující pro Barnevernet. Vadí mi, že návrh na registr pedofilů byl smeten ze stolu, přitom v okolních státech, směrem na západ funguje i navzdory osobním údajům.

ten registr v USA spoustě lidem zničí život
dostanou se tam lidé, kteří močí v parku, kde by je teoreticky mohlo spatřit dítě
dostane se tam chlapec, který se vyspal se svou dívkou, která byla sice pod zákonem, ale třeba o dva dny později už by nebyla a tak podobně

Oldyn
6105 příspěvků 22.05.19 20:06

@Moir
Já vím kam s tím. Plombu raději od stomatologa. :P
Jsem pro registr.

Moir
2212 příspěvků 23.05.19 08:27

@Oldyn dotčenou plombu zubař dělal, asi před 6 lety, jiný než aktuální, protože 1) někdejší zubař byl tzv. „stará škola“ a injekce nedával „vím pak líp, jak vrtám“, čímž mi celkem efektivně vyrobil strach ze zubařů; 2) naštěstí už odešel do důchody a už lidem zuby ničit nebude - jeho léčba paradontozy u táty „kupte si Lacalut“ (přišel následkem toho prakticky o všechny zuby)

registr v podobě, ve které se provozuje v USA a v podstatě v UK, nakolik mé znalosti sahají, ničí ve jménu dobra, lidem životy, ano, registruje „sexual offenders“, ale z jedné vody načisto tam spadnou i lidé, kteří nic hrozného nespáchali, viz výše, mám neblahý dojem, že tam spadnou i lidé, kteří byli i jen vyšetřovaní a podezření se neprokázalo či dokonce vyvrátilo
ten registr u nich je veřejně přístupní, lidé v něm v podstatě nenajdou práci, nepronajmou si byt…pokud jde o lidi, kteří skutečně něco spáchali, jen je to vyžene do polo a podsvěta, což je přesně to, co nechcete

Paris1789
3697 příspěvků 23.05.19 08:48

@Moir

@Moir píše:
registr v podobě, ve které se provozuje v USA a v podstatě v UK, nakolik mé znalosti sahají, ničí ve jménu dobra, lidem životy, ano, registruje „sexual offenders“, ale z jedné vody načisto tam spadnou i lidé, kteří nic hrozného nespáchali, viz výše, mám neblahý dojem, že tam spadnou i lidé, kteří byli i jen vyšetřovaní a podezření se neprokázalo či dokonce vyvrátilo
ten registr u nich je veřejně přístupní, lidé v něm v podstatě nenajdou práci, nepronajmou si byt…pokud jde o lidi, kteří skutečně něco spáchali, jen je to vyžene do polo a podsvěta, což je přesně to, co nechcete

Máme cosi jako zákon na ochranu osobních údajů a GDPR a už tohle vznik registru znemožňuje, naštěstí, protože plno lidových mstitelů si rádo odreagovává svou tenzi.
Ani tisíc registrů vaše dítě neochrání, to spíše rodičovský zájem a podpora terapeutické práce a celkově sociálních služeb. Vtipné je, že lid jedním hlasem volá po registrech a současně chce pokud možno zaříznout neziskovky.

benyka
7140 příspěvků 23.05.19 13:21

Co zvládne zakázatelný registr, zvládnou i nezakázatelné drby.

Oldyn
6105 příspěvků 27.05.19 10:22

@Paris1789
Rodičovský zájem spočívá právě v tom registru. A vtipné mi přijde, že někdo uvažuje jen v rámci neziskovek, existuje tu něco jako státní správa a PČR má svoji evidenci a registr, myslela jsem si spíš na odbornou, profesionální formu. Lidová msta a ta vaše tenze je mi cizí, neznám to, nevlastním.

Temperance
1503 příspěvků 03.06.19 13:50

Přiznám se, že u zobrazovaných reklam občas hledám ramínka :-D Marně…

Oldyn
6105 příspěvků 26.06.19 18:11

Můj úžasný týden:
V pondělí mi začalo něco klepat pod kapotou auta, někde tam jak je motor. Jelikož je auto asi dva roky staré a všechno má na čidla, kontrolky a měsíc starou garančku, nevěnovala jsem tomu pozornost a raději zesílila hlasitost na rádiu. Včera kvůli přeparkování sedl do auta můj muž a rozhodl, nejezdit! Dnes ráno si pro auto přijel mechanik a dovezl mi náhradní vozidlo. Moje auto přestalo klepat, přesto bylo odjeto na diagnostiku.
Ovlivněna předpovědí počasí jsem ráno nacpala do pračky dceřin oblíbený polštářek, bez kterého neusne, má ho asi od dvou let a polštářek podle toho vypadá. No už nevypadá, po doprání jsem měla plnou pračku molitanové drtě, nebo čeho. Pračku mám asi půl roku, ta stará měla otvor na filtr, který jsem se naučila čistit, tahle nemá nic. Z pračky jsem vysála ten bordel a nacpala další várkou. Za dvě hodiny jsem vytahovala ručníky a molitanovej sajrajt. Jo a patří mi to. Na začátku května jsem v Speed Queen prala a sušila polstry na zahradní nábytek. Chvilku jsem si pohrávala s myšlenkou vyprat tam i naše přikrývky a polštáře, místo obvyklého nošení do čistírny. Jenže jsem se tam potkala s pánem, který do bubnu té největší pračky narval pelech pro psa a to je na mně dost ekl, si tam potom vyprat svoje ložní. Sem se vofrňovala asi moc.
No a na závěr, někdo nám dal- položil do lednice špatně zavřený džus, jasně že do té nejvyšší police, aby to proteklo až úplně dolů. Lednici jsem včera celou vytírala.
Jo a dala jsem to do přiznání, páč si nerada stěžuju.

Paris1789
3697 příspěvků 26.06.19 19:50

Dnes jsem si cestou na oběd uvědomila, že nezažívám jako každý den boj o průchod po chodníku s turisty, dámami s hůlkami, vozovou hradbou kočárků, dodávkami a lidmi, co je baví chodit v několikastupu, a došlo mi, že je to tím teplem. Lidi prostě zůstali doma. A přiznávám, že mne napadlo, že bych za těchto okolností takové počasí klidně brala i častěji.

Uživatel je onlineLizbeth
834 příspěvků 27.06.19 16:19

@Paris1789
Včera jsem šla z práce v tomto vedru cca 10 minut na tramvaj, přistoupila do ní a jela 20 minut, pak čekala 5 minut na autobus a 5 minut s ním jela. Přešla jsem do sámošky a z ní šla 3 minuty domů..Takže jsem byla v tom pekle cca 45 minut ( tramvaj a bus odhaduji na 60 stupňů )..už cestou domů mě začala bolet hlava…a přestože jsem se osprchovala, vzala prášek, nohy do lavoru a do večera jel větrák, tak jsem se toho NEVZPAMATOVALA..
Nevím co si mám myslet o lidech, kteří by takové počasí brali častěji..snad jen, že to ani nedokážu pochopit :)

Temperance
1503 příspěvků 27.06.19 17:09

@Lizbeth A teď si vemte, že jsou profese, který v tomhle hicu musej venku PRACOVAT…

Paris1789
3697 příspěvků 27.06.19 17:27

@Lizbeth
Asi jsem si zvykla, pravda, čím jsem starší, tím mi to zvykání trvá déle, letos tak 3 týdny, ale včera zrovna mi nebylo nijak zle. A to nemám klimatizaci ani v práci, kde mám okna na západ a v těchhle časech 30+ celsiových stupňů celé odpoledne.
Mít ale oběhové potíže nebo nějakou chronickou nemoc, tak mám samozřejmě problém, to je jasné.

Paris1789
3697 příspěvků 27.06.19 17:27
@Temperance píše:
@Lizbeth A teď si vemte, že jsou profese, který v tomhle hicu musej venku PRACOVAT…

No já v tom pracuju :-)

giuliettka
3684 příspěvků 27.06.19 17:37
@Paris1789 píše:
No já v tom pracuju :-)

No sú aj horšie veci ako neklimatizovaná kancelária. A u nás včera fakt makali, jak som stála na semaforoch, tak mi ich bolo príšerne ľúto. A viem, že keby sa lepšie učili… ale niekto to robiť musí.

MP blanka
1840 příspěvků 27.06.19 17:58

@Temperance @Lizbeth A teď si vemte, že jsou profese, který v tomhle hicu musej venku PRACOVAT…
Máte pravdu, a já to isté hovorím takmer denne, keď sa mi kamaráti sťažujú na problémy, ktoré im horúce počasie spôsobuje. Jasne. starší ľudia pre svoj vek a choroby patria do rizikovej skupiny, ale máme zasa tú úžasnú možnosť, že môžeme zvoľniť, nikam sa nehnať, oddychovať, nenamáhať sa práve v tej najhoršej horúčave. Aspoň nejaká výhoda v dôchodku.

benyka
7140 příspěvků 27.06.19 18:48

@MP blanka Včera jsem přibrala do kabelky vějíř. Posloužil skvěle.

Stránka:  « Předchozí 1 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek