Přiznání MP

Fotoalbum tématu (756) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Paris1789
3433 příspěvků 14.05.19 22:44

Nejsem žádná velká fanynka GoT, ale ten děj se vyvíjí nějak debilně.

Mohito
655 příspěvků 17.05.19 13:35

Byla jsem zvědavá na dokument V síti, ale asi nebudu schopná se na to podívat. Rozbrečel mě už jen ten teaser. Hovada hnusné.

Lizbeth
759 příspěvků 18.05.19 13:37

@Mohito
Přesně mé pocity..mám hrůzu se na to kouknout, ale měla bych preventivně..

DanielaS
4872 příspěvků 20.05.19 09:26

Mela jsem spletany nahrdelnik z velkeho mnozstvi malinkatych perel a nosila ho zamlada. Po pravde, on vypadal jako bizuterni, tim stylem, ackoli byly prave. Pak jsem ho ztratila… Ted po petatriceti nosim jednoduchy nahrdelnik do prace k serioznim satum, pripadam si profesionalne. A perly jsem si pujcila od maminky i na svatbu, nehledic na vsechny povery. Ta barva byla k satum presna.

lorens
2029 příspěvků 20.05.19 16:37

Mně se perly líbily vždy a první náhrdelník z pravých perel jsem si koupila ještě před třicítkou. Pecky i visací náušnice ještě dřív. Nikdy mi nenapadlo, že jsou to šperky pro staré. :)

porjk
2633 příspěvků 20.05.19 16:43

Mám perly taky ráda a sama sobě jsem si jejich nošení zdůvodnila tak, že slzy můžou být i od smíchu.

isko
1316 příspěvků včera v 09:40

Já jsem si koupila náušnice z pravých (říčních) perel vloni.
Samozřejmě jsem je hned vzala do práce a jala jsem se probírat je s kolegyní. Té se docela líbily a zcela spontánně, upřímně a radostně mi je pochválila: „To jsou perly Swarowski, viď?!“

Oldyn
6075 příspěvků včera v 12:06

@Mohito
A dokument BBC Norways Silent Scandal jste viděla? Pedofilní psycholog pracující pro Barnevernet. Vadí mi, že návrh na registr pedofilů byl smeten ze stolu, přitom v okolních státech, směrem na západ funguje i navzdory osobním údajům.

benyka
6997 příspěvků včera v 14:37

@Oldyn Nevím, proč mi naskočilo zrovna „Koloděj má lidi rád.“ :-)

Moir
2190 příspěvků včera v 17:25
Já nevím kam s tím
jsou věci, které od zubaře slyšet fakt nechcete
„Tu plombu vám dělal doktor?“
@Oldyn píše:
@Mohito
A dokument BBC Norways Silent Scandal jste viděla? Pedofilní psycholog pracující pro Barnevernet. Vadí mi, že návrh na registr pedofilů byl smeten ze stolu, přitom v okolních státech, směrem na západ funguje i navzdory osobním údajům.

ten registr v USA spoustě lidem zničí život
dostanou se tam lidé, kteří močí v parku, kde by je teoreticky mohlo spatřit dítě
dostane se tam chlapec, který se vyspal se svou dívkou, která byla sice pod zákonem, ale třeba o dva dny později už by nebyla a tak podobně

Stránka:  « Předchozí 1 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek