Přiznání MP

Fotoalbum tématu (770) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Vinca_minor
895 příspěvků 10.09.19 07:44

@benyka Kdysi jsme četli, že s módou stojanů s noži na lince výrazně v domácnostech stoupl počet útoků nožem v afektu. Tak mi muž zakázal mít nože na lince. Nevím proč… :D

profesorka
98 příspěvků 10.09.19 09:06

@Vinca_minor asi proto, že se bojí, třeba jste výbušná povaha

MP blanka
1902 příspěvků 10.09.19 09:13

@benyka - keby ste vedela, koľko žien vám teraz rozumie!

andano
782 příspěvků 10.09.19 10:14

@Vinca_minor
Od té doby, co se syn pohybuje v soudnictví, nám doma zakazuje

• současný pobyt v kuchyni,
  • zejména, když jeden krájí,
  • a mluvit na sebe, když jeden drží nůž.

A to jsme oba v podstatě mírumilovní tolerantní flegmatici (já míň), takže to chápu…

Vinca_minor
895 příspěvků 10.09.19 10:18

@andano Já to taky chápu, navíc u nás doma jsem já ten výbušnější typ (proto ten smajlík), naštěstí se na muže nevrhám, jen občas prásknu dveřma. Ale v rámci prevence opravdu nože na lince nemáme. On ten zlomek vteřiny na otevření skříňky či šuplíku a nahmátnutí nože už stačí k tomu, aby nejhorší afekt pominul a k útoku nedošlo. A člověk si může stokrát říkat - to by se mně nikdy nemohlo stát. Mohlo.

bao-baba
378 příspěvků 10.09.19 10:47

@andano
Tak, tak, také u nás doma říkáme, že se lidi při krájení nemají hádat :-)

Porkpiehat
899 příspěvků 10.09.19 12:15

My máme nože na lince z důvodu zombie apokalypsy, abychom po nich mohli hrábnout, až nás přepadnou zobmíci :-D Nožů máme, že by nás mohli angažovat do všech současných sérií The Walking Dead a ještě by nás nechali podepsat smlouvu na další dvě série.
Zajímala by mě statistika, kolik lidí odradilo od bodnutí někoho jiného to, že pro nůž museli sáhnout do šuplíku. A proč se nehromadí počet útoků v kuchyních restaurací :-)

Paris1789
3960 příspěvků 10.09.19 12:19

@Porkpiehat
no já mám vždycky chuť bodnout sebe, abych to nesnesitelné napětí ukončila. Je teda fakt, že podobné stavy už jsem dlouho neměla, ale pamatuji, si, jak jsem jednou držela pro tyto účely vhodný nůž a přemýšlela, že se bodnu do stehna.
Já myslím, že se lidi pobodaj u hádek, když jsou nalitý.
Spíše by se měly řešit promile, než nože.

giuliettka
4133 příspěvků 10.09.19 12:22
@Porkpiehat píše:
My máme nože na lince z důvodu zombie apokalypsy, abychom po nich mohli A proč se nehromadí počet útoků v kuchyních restaurací :-)

Už si videla čo sa stane ak Sous chef kecá šéfkuchárovi do remesla? Ja hej. Mladý 22 ročný chalan sa naštval a odišiel z kuchyne. Do 15 minut vyhodili toho zástupcu, či jak sa preloží Sous chef a šefkuchárovi zvýšlili plat o 250€. :-D Stalo sa cez dovolenku na Slovensku. Takže aj keby bolo v kuchyni 48 nožov, tak všetci držia zobák, ale nie kvoli nožom. :-)
Mimochodom mi máme na linke nože tiež. A vďaka manželovi poriadne ostré.

benyka
7331 příspěvků 10.09.19 12:24

Teda nůž mě ještě nikdy nenapadl, i když mám v kuchyni stojany hned dva. Nejtvrdší, co jsem kdy manželovi hodila na hlavu, byly papíry k baráku, když jsem musela pokaždé stokrát něco navrhnout a donekonečna zdůvodňovat, aby to jednou konečně prošlo, a to nejlépe jako že na to přišel sám. :-)

Příspěvek upraven 10.09.19 v 12:40

giuliettka
4133 příspěvků 10.09.19 12:25
@Paris1789 píše: … ale pamatuji, si, jak jsem jednou držela pro tyto účely vhodný nůž a přemýšlela, že se bodnu do stehna.

Přijde bába k doktorovi s prostřeleným kolenem.
„Co se vám to stalo?“
„Ále, chtěla jsem spáchat sebevraždu.“
„A proč jste se teda střelila do kolena?“
„Manžel mi poradil, že se mám střelit do srdce, dva cenťáky pod bradavku.“ :-D

Paris1789
3960 příspěvků 10.09.19 12:31

@giuliettka
no manžel mi neradil, já se rozhodně nikdy zabít nechtěla, to byl asi zkrat, ale už je to asi fakt 15-20 let. Point je, že bych nikdy nedokázala do nikoho bodnout, maximálně tak do sebe.

giuliettka
4133 příspěvků 10.09.19 12:39
@Paris1789 Ja som to dala jak fór. Blbý, ale čo už. :-D
Pichnúť čokoľvek do iného človeka sa len tak nedá, zistila som na vlastnej koži.
@Giulietta píše:
Ako tu tak horujete, za zbrane a čo ja viem čo. Ja sa priznávam mňa raz jeden chlapík napadol. Bývala som sama v obrovskom dvojgeneračnom baráku a všetci v okolí vedeli, že som tam prevažne sama. Keď išiel okolo a zazrel ma na zahrade, tak prišiel. Bol to známy z videnia a normálne sa najprv dal do reči. Keď sa na mňa vrhol, tak som v rukách držala ostré záhradnické nožnice. Bránila som sa, voľnou rukou škriabala do tváre a v duchu premýšľala či zomrie ak mu tie nožnice vrazím do chrbáta, alebo ho nimi ovalím po hlave. Zapichnúť čokoľvek do človeka je nadľudský úkon. Ja som tie nožnice pomaly otočila a rukoväťou ho celou silou udrela do boku. Prestal. Vmietol mi do tváre, že som netýkavka a odišiel. Ovaliť človeka nie je tak ľahké ako to vidieť v televizii.
Porkpiehat
899 příspěvků 10.09.19 14:00

@giuliettka Manžel mi také nože ostří, kdykoli si řeknu. Buď má ke mně důvěru, nebo to chce mít rychle za sebou. :grinning:

Vinca_minor
895 příspěvků 10.09.19 14:02

@Porkpiehat Mně muž taky nože ochotně brousí, jen na lince je mít nesmím:)

isko
1446 příspěvků 10.09.19 14:03

Já si je brousím sama. Manžel by to neudělal dostatečně dobře.

julie74
3213 příspěvků 10.09.19 14:39
@Porkpiehat píše:
My máme nože na lince z důvodu zombie apokalypsy, abychom po nich mohli hrábnout, až nás přepadnou zobmíci :-D Nožů máme, že by nás mohli angažovat do všech současných sérií The Walking Dead a ještě by nás nechali podepsat smlouvu na další dvě série.
Zajímala by mě statistika, kolik lidí odradilo od bodnutí někoho jiného to, že pro nůž museli sáhnout do šuplíku. A proč se nehromadí počet útoků v kuchyních restaurací :-)

Protože v kuchyních restauraci nepracuje často osazenstvo jedné rodiny. To je totiž druhá, a hlavní, podmínka pro domácí zabijacku…

Birdonawire
79 příspěvků 10.09.19 21:20

Připomněly jste mi, jak jsem se v době rozpadu mého manželství blbou náladu zaháněla nákupy kuchyňského vybavení, nože, pečící formy a tak dále. Ráda vařím a peču, přišlo mi to jako relaxace a odměna za ty nervy. Až po letech jsem měla pozvaného kamaráda na večeři, v legraci tvrdím, že ho pokládám za lehkého autistu, on občas prostě nechápe lidi kolem sebe. Stála jsem v kuchyni, on vedle mne, řekl, že zajímavé nože (je to opravdu hodně nezvyklý design, ale profi kvalita). Vysvětlila jsem mu historii značky a kdy jsem je koupila. Jen suše pronesl: „A on to nepochopil?“ Míněno exmanžel. No, ani já to v době nákupu takto nevnímala, ale…

benyka
7331 příspěvků 10.09.19 21:24
Kryptozoo
299 příspěvků 11.09.19 08:21

@Birdonawire U nás během „rozpadu“ naopak věci mizely. Zejména náčiní ke krbu a těžké tupé předměty, jelikož je ex ve vypjatých dnech schovával do sklepa :)

giuliettka
4133 příspěvků 11.09.19 19:18
@Lizbeth píše:
Tak mě Big Brother nabízí vodičky proti zápachu na kočky..Je vidět, že nepatříme do stejného světa :)

Už tretí deň tam mám toto, kam ste od tých mačiek pokročila vy? :-D

Vinca_minor
895 příspěvků 11.09.19 19:27
@benyka píše:
Lidi, zabili byste někdy toho svýho? Tak dneska já. Rozhoduju se, jestli mám jít na večerní procházku nebo si dát studenou sprchu.

Právě teď. Nesáhla jsem do skříňky pro nůž :), jen jsem práskla dveřma a odkráčela ven. Do sprchy zalezu hned, jak se vrátím domů, a pak do postele se sluchátky, jinak bych ho měla chuť zabít ještě jednou.

Lizbeth
891 příspěvků 12.09.19 07:03

Já mám fio banku nevím proč?..jde to se mnou z kopce :)

Lizbeth
891 příspěvků 12.09.19 07:04

..a ted koukám, že reklama na to, že si mám vyměnit kartáček každé tři měsíce..ach jo.

Lizbeth
891 příspěvků 12.09.19 07:05

..a odcházím na odběr krve kvůli preventivce..tak jestli se tu objeví reklama na rakve, je jasný, že nás fakt sledujou.

Stránka:  « Předchozí 1 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek