Přiznání MP

Fotoalbum tématu (779) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
vlm
4719 příspěvků 12.10.19 21:28

Nikdy jsem nijak nezboznovala Gotta, ne že bych ho neměla ráda, vim že byl hodně dobrý zpěvák, ale musím říct, že jeho smrt mě zasáhla a dnes jsem měla pustenou TV, tak nějak abych to slyšela.. Ale nakonec jsem sledovala celou mši a asi šestkrát si pobrecela. I to včerejší rozloučení mě dojalo, sama jsem jsem vzpomínala jak jsem jako malá, tak pětiletá slyšela jeho,, lady karneval,, v naší vkuchyni z drataku. A zaujalo mě,, tančí v bílých kamasich…,, vzpomněla jsem si jak maminka říkávala,,, ráda ho poslouchám, ale vidět ho nemusím,, a já zase bulim jako bych přišla o někoho blízkého.

giuliettka
4955 příspěvků 12.10.19 21:43
@vlm píše: … a já zase bulim jako bych přišla o někoho blízkého.

Jak zvedli tu rakvu a šli s ňou a rozoznel sa jeho hlas v piesni Jdi za štěstím, tak som sa rozrevala tiež.

vlm
4719 příspěvků 12.10.19 21:47

@giuliettka to mi povídejte

vlm
4719 příspěvků 12.10.19 21:52

@giuliettka taky mě zaujalo, že jeho nejmladší a nejstersi dcera mají stejný profil. A uvědomila si, že po jeho smrti odešly z domu, a zatím se nemůžou vrátit, díky pietnímu místu, které tam vzniklo.

julie74
3447 příspěvků 12.10.19 22:18

@giuliettka Jo přesně, taky jsem si říkala, jeho písničky jsem nikdy nemusela, obřad to byl pěkný, ale ten konec mě taky dostal. A ty zvony. Ať je mu fajn.

benyka
7663 příspěvků 12.10.19 23:05

Měly jste se dívat na jedničku, tam šel koncert z roku 1985, Gott vysmátej, v pohodě, zábava a ještě byste mohly pomlouvat módu 80. let. :-)

JarkaJ
970 příspěvků 12.10.19 23:23

@giuliettka Myslíte při odchodu z katedrály? To nebyla píseň Jdi za štěstím, ale Už z hor zní zvon a ta mě dostalo taky. :cry: Ja jsem to poslouchala v autě v rádiu, když jsem si jela pro vnučku, takže jsem víc vnímala obsah a význam slov a nehodnotila, jak se kdo tváři a co má na sobě. Doporučuji. Ať si říká kdo chce co, ale byl fakt jedinečný a nevím, kdo jiný by mohl něčeho podobného dosáhnout.

Lizbeth
1033 příspěvků 12.10.19 23:47

Jsem na tom podobně..nebyla jsem fanynka, ale ani nějaká zarytá odpůrkyně..a momentálně jeho duet s dcerou mi rve srdce..prostě si do toho vždy promítnu že dívenka ztratila tatínka a tu její bolest a už to na mě jde.
Naneštěstí pro mě, hraje naše firemní rádio vzhledem k jeho úmrtí každou druhou píseň Gotta, takže ten duet slyším třeba pětkrát za šichtu. Děs. :(

giuliettka
4955 příspěvků 13.10.19 06:33
@JarkaJ píše:
@giuliettka Ja jsem to poslouchala v autě v rádiu, když jsem si jela pro vnučku, takže jsem víc vnímala obsah a význam slov a nehodnotila, jak se kdo tváři a co má na sobě. Doporučuji.
Áno, myslím pesničku Už z hor zní zvon. Pomýlila som si názov. Dostalo ma, jak sa ten jeho hlas rozliehal tou katedrálou. A aj na tu poznámku v tom druhom vlákne odpoviem tu. Neposudzovala som mieru smutku, ani som to nepozerala na tv preto, aby som videla ako sa tvária pozostalí a čo majú na sebe. Tá Klausová fakt vyzerala, že si užíva to, že ju do tej katedrály pozvali, že ju fotia novinári a že na ňu mieria objektívy kamier. To fakt vyzeralo, že začne mávať davom fanúšikov jak hlavná hviezda z červeného koberca na dajakom festivale. Už chýbalo len aby sa otočila k novinárom a predniesla onú vetu tej anglickej princeznej na krste, keď išli do kostola, „vy tam nejdete!“.
Jordaan
8827 příspěvků 13.10.19 10:50

@giuliettka

Klausova na me pusobila uplne stejne. Podle meho je to sebestredna strelena baba, ktere uz dost hrabe. Rozdavat siroke usmevy na necim pohrbu je prinejmensim nevkusne.

Porkpiehat
1636 příspěvků 13.10.19 13:51

@JarkaJ @giuliettka Ad Už z hor zní zvon - kdykoli v nějakém filmu na pohřbu hrají Amazing Grace (a že je to snad na každém americkém pohřbu), si k tomu vždy pobrukuji tu českou verzi.

giuliettka
4955 příspěvků 13.10.19 19:00
@Porkpiehat píše:
@JarkaJ @giuliettka Ad Už z hor zní zvon - kdykoli v nějakém filmu na pohřbu hrají Amazing Grace

Ja som buď tu piesen od Gotta nikdy nepočula, alebo som si to s tou smutočnou piesňou z amerických filmov jednoducho nespojila. Teraz už viem, že to bolo ono, spomenula som si, že som to v podaní gajd počula vo vraždách z Midsomeru. Takže keď začal zvoniť ten zvon Zikmund, a ten spev, tak to bolo pre mňa dojemné. Premýšľam či si vobec ešte vypočujem tú pesničku, aby som si na to nespomenula, aby sa mi to nespojilo s Gottom.
A jak som písala o tom, že fandím Ivane a želám jej nech si ju vezme Jágr, aby neprajíci pukli vzteky,(netuším kde som to písala a teraz po zrušení vyhládavania sa mi to po stránkach hladať nechce) tak má zarazila táto fotka. Je to Jaromír Jágr, ktorý v tej katedrále zostal sám ešte chvíľu po tom čo všetci odišli. Priznávam, že si myslím, že sa čoskoro ožení a bude mať deti.

Rezyna
523 příspěvků 13.10.19 20:08

Já jsem to neviděla. Ale vzpomněla jsem si na článek, kde kdysi rozebírali paní Livii (a ne bulvár) a tam psali, že je chytrá v tom, že vždycky nasadila vlídnou tvář a úsměv, ale že je to vlastně jen maska. Že to vedle ní Klaus nemá jednoduchý, i když ona měla „image“ zeny v ústraní a tu si hájila, kdežto Klaus měl pověst toho arogantního. A že ve finále je ona studený čumák, který si jel vždy svou linii a dost nekompromisně. Neznám ji, jen intepretuji starší text. A ještě jedna zajímavost, pan Klaus mladší (zakladatel Trikolóry) chodil s mým zesnulým partnerem na základku, nebudu opisovat, jak na něj vzpomínal, ale stručně- neempatický, namyšlený a k ostatním až zlý. Můj ex partner přitom tvrdil, že se k němu ostatní chovali normálně, on však dával najevo, že je lepší člověk. Spolužačka chodila s druhým Klausovic synkem (mladším) do tanečních a prý tehdy v pohodě kluk. Ale nikoho ze jmenovaných osobně neznám, jen dokladám nějaký další pohled, který jsem zaznamenala.
Možná by pak zapadal do rámce projevu paní Livie na pohřbu. Protože rozhodně nebyla příbuzná zesnulého, a tak bych si myslela, že bude sedět v koutě, obrazně řečeno.
Navíc když to vezmu z lidské stránky, dvě ještě nedospělé holky ztratily tatu a na tom nic zábavného nevidím.

xSx
713 příspěvků 14.10.19 09:03
@Rezyna píše:
A ještě jedna zajímavost, pan Klaus mladší (zakladatel Trikolóry) chodil s mým zesnulým partnerem na základku, nebudu opisovat, jak na něj vzpomínal, ale stručně- neempatický, namyšlený a k ostatním až zlý. Můj ex partner přitom tvrdil, že se k němu ostatní chovali normálně, on však dával najevo, že je lepší člověk.

ale né, nepovídejte, ten člověk na to přeci vůbec nevypadá, že by mohl být arogantní! /konec ironie/
Ne, vážně, nesnáším Klause kvůli té auře já jsem lepší než vy. Ale tak nejstarší syn našeho neznámějšího jájínka, co z něj asi tak mohlo vyrůst.

giuliettka
4955 příspěvků 14.10.19 09:45

Tož, ľudkovia zlatí nikdy nepočúvajte o pohrebe Gotta ľudí s ktorými máte pramálo spoločné. Ak budete čítať dnes o vražde v Liberci, tak ma umlátili. :-D

Porkpiehat
1636 příspěvků 14.10.19 10:20

@giuliettka Copak? Řekla jsi, že si Ivana vezme Jágra a oni tě teď honí s hokejkama?

giuliettka
4955 příspěvků 14.10.19 10:25

@Porkpiehat Nie, len som povedala, že mne pripadala smutná úprimne.

Temperance
2028 příspěvků 18.10.19 18:03

Přiznávám, že se mi nelíbí hybridy člověk-zvíře, jako teď ten vánoční kapr s lidskou pusou. Nebo jsem taky viděla smějící se prasátko s lidskými zuby. Kdybych byla malá, strašilo by mě to ve snech.

giuliettka
4955 příspěvků 18.10.19 18:06

@Temperance Ale tá reklama tučnák hyzie kabely je úžasná. :-D

Temperance
2028 příspěvků 18.10.19 18:09

@giuliettka Jo, ta se povedla :-)

Porkpiehat
1636 příspěvků 18.10.19 18:17

@Temperance Už se to chystám napsat dlouho, ten kapr je strašidelný.

@giuliettka Jaká reklama?

giuliettka
4955 příspěvků 18.10.19 19:02

@Porkpiehat Nemožem ju nájst, netuším akej poistovne je to reklama. Ale dostalo ma toto, vyhrkli mi slzy.
https://www.youtube.com/watch?…

giuliettka
4955 příspěvků 18.10.19 19:14
@Porkpiehat píše:
@giuliettka Jaká reklama?

Česká pojištovna.

benyka
7663 příspěvků 18.10.19 19:19

Pojďme do ulic protestovat proti strašidelným reklamám. Kapr se mi taky nelíbí. A ani nevím, na co je to reklama. Teda vlastně vím. Na prd.

giuliettka
4955 příspěvků 18.10.19 19:24

@benyka Ale niektoré sú pekné. Ten kabát pani Santa Clausovej som vtedy na eshope M&S hladala mesiac. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek