Přiznání MP

Fotoalbum tématu (779) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
pavka_l
1026 příspěvků 18.10.19 20:08

@giuliettka Mrs. Claus je úžasná a super jsou ty detaily v reklamě, třeba že si čte 50 odstínů červené :-D

Porkpiehat
1636 příspěvků 18.10.19 20:42

@giuliettka Wow, takovou Santa Clausovou bych brala spíš než pupkatého vousáče. Taková musí pod stromeček nosit hodným holčičkám jen samé lodičky od Jimmy Choo nebo Manola Blahníka, krásné kabelky, luxusní kabáty (třeba Balmain ;-) ).
Je čas na revoluci v distribuci dárků!

Temperance
2028 příspěvků 18.10.19 22:04

@Porkpiehat Tak to se už toho elektrického vláčku nedočkám…

Brep
705 příspěvků 19.10.19 08:54

A vánoční reklamy letiště Heathrow znáte?
https://www.youtube.com/watch?…

giuliettka
4954 příspěvků 19.10.19 09:26

@Porkpiehat Strčím to tu, po tom zrušení vyhladavania vo všetkých diskusiách človek svoj príspevok nenájde a ja si nepamatám v ktorej téme to bolo. Docela nafigu, zrušili dobrú vec. Tak to strčím tu, nielen župany sa budú nosiť, ale tie papuče budeme nosiť aj do divadla k elegantnému outfitu. :-D

giuliettka
4954 příspěvků 19.10.19 09:28

A priznávam sa, že nechápem načo máme tu na MP admina. Nové články nie sú, rýchlovky tiež nie, a vždy keď sem náhodou admin zablúdi, tak len preto aby niečo zase dodrbali.

giuliettka
4954 příspěvků 19.10.19 10:18
@Porkpiehat píše:
Je čas na revoluci v distribuci dárků!

Ale nesmieš vlastniť psa, lebo ti prekvapenie vyfúkne. :-D
https://www.youtube.com/watch?…

Porkpiehat
1636 příspěvků 19.10.19 10:21

@giuliettka Nebyly ty chlupaté pantofle v módě už před několika lety? Mně by to zas tak nevadilo, ale víc by se mi to líbilo na pantoflíčkách na jehlovém podpatku, je to také takové správně frivolní ;-)

Porkpiehat
1636 příspěvků 19.10.19 10:22

@giuliettka Ale tohle je ještě vyšší level :-D

giuliettka
4954 příspěvků 19.10.19 10:29

@Porkpiehat Sakra boli, ty si mi vrátila spomienku, na ktorú som už dávno zabudla. Moja sestra sa vydávala mladá, nie ako ja na staré kolená. A ona si do porodnice kúpila práve tie papučky na opätku s pierkami. A potom ich mala doma v botníku odložené len pre mňa! Ja som ich vždy u nej na návšteve vyfasovala, skladovala ich tam kvoli mne a ja som sa na tie papučky tešila. :-D

Porkpiehat
1636 příspěvků 19.10.19 10:58

@giuliettka Maminka si podobné (červené) koupila na nějaké školení, aby tam nechodila v domácích pantoflích. Nakonec myslím, že si je tam ani nevzala, zato je doma nosila jedna nejmenovaná, která si v nich připadala jako princezna. Tipuji tak před 30 lety. Když se někdo diví, jak můžu umět chodit na vysokých jehlových podpatích (10 cm), tak vždycky říkám, že jsem se trénovala už od dětství. Vím, že jsem doma tahala mamčiny lodičky už někdy na základce. Živě si vybavuji, jak jsem seděla u botníku a brala ty lodičky do rukou, otáčela je, porovnávala výšku podpatků, obouvala si je, procházela se v nich v hale.

Kam se na tyhle kramflíčky s peřím hrabou všechny lodičky s červenou podrážkou :-) Nevím, jestli může existovat bota, která ještě víc vysílá erotické signály než tyhle pantoflíčky :-)

Oveeec
2190 příspěvků 20.10.19 00:20

@Porkpiehat Ty pantoflíčky já strašně chci! Mám vzpomínku, že když jsem byla malá, stály u nás doma v chodbě, a nevím, jestli byly mámy, nebo její sestřenice, která ještě navíc byla kosmetička. Musím se na to zeptat. Ale zbyl mi z toho takový hezký, ale těžko popsatelný popis. Jenom nevím, co bych s nimi dělala, chodím doma většinou v legínách a tričku a v tomhle, stejně jako v těch saténových župáncích (ačkoli jich pár mám) bych si připadala divně. Ale možná bych se na ně mohla chodit jenom dívat, koneckonců asi dvoje lodičky jenom „na dívání“ taky mám.

Edit: Jo a taky mě fascinuje ten župan s labutěnkou, co nosila Šulcová v Byl jednou jeden dům. Ta nádherná růžová! :)

bao-baba
457 příspěvků 20.10.19 09:31
@benyka píše:
Pojďme do ulic protestovat proti strašidelným reklamám. Kapr se mi taky nelíbí. A ani nevím, na co je to reklama. Teda vlastně vím. Na prd.

Viděla jsem tuto reklamu v televizi, kapr mluví a zmiňuje vánoční recepty: člověk namodro, člověk na kmíně…

Příspěvek upraven 20.10.19 v 13:54

benyka
7663 příspěvků 20.10.19 10:27

@bao-baba To je nějaká veganská moralitka? Já se přiznám, že několik let nemám vůbec páru, jaké reklamy jdou v TV. Asi o hodně přicházím. :-)

czDanda
629 příspěvků 20.10.19 10:41
giuliettka
4954 příspěvků 20.10.19 12:28

Priznávam, že pobavilo. :-D

giuliettka
4954 příspěvků 20.10.19 12:28
:-)
Lizbeth
1033 příspěvků 20.10.19 12:39

Mě se líbí reklama na české dráhy s Vetchým..hlavně jak je v autě s rodinou a komolí slovenštinu..

giuliettka
4954 příspěvků 20.10.19 12:44

@Lizbeth Ja som ČD išla na Slovensko a jak som vošla do kupe a zistila, že máme so synom jednorázové biele papuče, tak som bola prekvapená, ale jak nám doniesol chlapík raňajky, tak som bola skutočne v šoku. :-D

Lizbeth
1033 příspěvků 20.10.19 14:57

Právě jsem se chytla myšlenku jet na dovolenou vlakem do Brna a vůbec nevím jak to chodí..takže se budu muset nějak informovat co vlastně za vlaky jezdí a co je v nich k dispozici..jela jsem naposledy před cca 20 lety.

andano
806 příspěvků 20.10.19 19:11

@Lizbeth
Do Brna? Takto se hlavně informujte, na kterém nádraží Vás vyklopí.

lorens
2177 příspěvků 21.10.19 00:56

@giuliettka Zbloudilý Orient Express? :D

giuliettka
4954 příspěvků 21.10.19 14:46

@lorens Tiež som si robila srandu, že škoda, že máme vysúvaciu roletu, že keby boli záclonky, tak sa cítim jak v Orient exprese. :-D
Vlakom domov na Slovensko som teraz šla po dlhšej dobe a prekvapili ma ako sa zlepšili obe strany. K tým papučiam na českej strane boli v balíčku aj špunty do uší, zubná kefka a mini zubná pasta. Nazad som išla slovenskou národnou fakľou a tam neboli papuče, ale boli tam croisanty, džús a voda. A voda bola nielen na umytie zubov ako v českom (je na tom umyvadielku v kupe nápis, že voda nie je pitná, takže si ňou neumyjete ani zuby) ale aj na pitie. Bolo tam podstatne viac vody na osobu. A ráno sa dalo vybrať z 3 druhov nápojov. Malému doniesol teplé mlieko, čo som nečakala, že bude v ponuke. Ja viem, že je módne nadávať na železnice, ale mne sa s nimi cestuje dobre. Zatiaľ to nie je ÖBB, ale cestovanie je docela pohoda a za prijateľnú cenu. :-)

Temperance
2028 příspěvků 21.10.19 14:54

Já mám pro kolejová vozidla slabost, pokud někam jedu (po zemi), dávám přednost vlaku. Cestuju málo, tak to pro mě vždycky má příchuť prázdnin. Jinak samozřejmě výhledu z okénka letadla se nic nevyrovná :-)

giuliettka
4954 příspěvků 21.10.19 14:56

@lorens A keď som asi pred mesiacom bola v Kurort Oybin parným vláčikom, tak to bolo s hudbou. Normálne celá dychová kapela išla s námi a vyhrávala. A jak sú to otvorené vozne, tak je to zábava. A k tomu si možete dať čokoľvek, v ponuke je aj pivo, džúsy, káva, grog. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek