Přiznání MP

Fotoalbum tématu (779) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
4886 příspěvků 21.10.19 14:58
@Temperance píše:
Jinak samozřejmě výhledu z okénka letadla se nic nevyrovná :-)

Ale vyrovná, pred nedávnom som išla vlakom do rakúských Alp. A schválne cez deň, aby si to malý užil. Na tom okne sme boli nalepení všetci traja imrvére. :-)

lorens
2167 příspěvků 21.10.19 15:49

@giuliettka Vlakem jezdím strašně ráda. Když to jde, tak jedu vlakem i tady. Bohužel jezdím jen na krátké trasy a soupravy tomu odpovídají. Ale až budu velká pojedu z východního pobřeží napříč až na západ a tam potom bude i vyhlídkový vagón.

giuliettka
4886 příspěvků 21.10.19 15:55

@lorens To je ten Švajčiarský vlak Glacier Expres? Tým túžim ísť aj ja.

LorelaiH.
3302 příspěvků 21.10.19 15:59

V Glacier Expresu jsem ještě nejela, ale v MOP Panoramic expresu ve voze z období Belle Epoque ano. Byla to nádhera.

giuliettka
4886 příspěvků 21.10.19 16:02

@LorelaiH. To je ten z Luzernu do Itálie? Tým išla sestra. A tiež bola nadšená.

LorelaiH.
3302 příspěvků 21.10.19 16:34

@giuliettka nene, tento jede z Montreux přes Gstaad do Zweisimmenu

lorens
2167 příspěvků 21.10.19 16:42

@giuliettka To je náš americký Amtrak. Přeprava cestujících je tady proti Evropě slabounká, ale nabízejí kde co. Na Orient Express to sice nemá, ale na dlouhých tratích nabízejí i poměrně fešácké kupé s vlastním WC a sprchou. A abyste tam nemusela být celou dobu zalezlá, mají ty výhlídkové vagóny, jídelní vůz mívá část, co má křesla jako v obýváku a můžete si tam dát v pohodlí kafe, skleničku, mívají i kino. Nabídka ale strašně záleží na trase. Nekteré vlaky přepraví i vaše auto, tím odpadá starost, jak dál, když jste někde, kde není pořádná navazující doprava. Tak budeme s mužem cestovat v důchodu. Těším se už teď.

giuliettka
4886 příspěvků 21.10.19 16:54
@lorens píše:
@giuliettka Na Orient Express to sice nemá, ale na dlouhých tratích nabízejí i poměrně fešácké kupé s vlastním WC a sprchou.

Ten Glacier Expres má nové pridané triedu Excellence Class. Kde vám do vlaku prepravia batožinu z hotela, ktorý uvediete. Manžel mi slúbil, že tým vlakom niekedy pojdeme, akurát, tu extra triedu odmieta. :-D
Ale mne sa strašne páči reklama na tu triedu a v tej blondatej pani z reklamného spotu som sa priamo zhlédla. Ja budem aj oblečená ako ona. :-D
Tá vzadu u toho baru, vo videu nastupuje prvá. Len si musím zase nechať dlhšie vlasy. :-)

https://www.youtube.com/watch?…

lorens
2167 příspěvků 21.10.19 18:36

@giuliettka Já budu brát auto s sebou, tak přivezu sama, ale potom to už nechám na nosičích a vlakovém personálu. :)

Vybělený úsměv už máte?

giuliettka
4886 příspěvků 21.10.19 19:41

@lorens Ešte nie, ale to už bude len čerešnička na torte. :-D

lorens
2167 příspěvků 21.10.19 20:04

@giuliettka přemýšlím, že bych jela taky.

giuliettka
4886 příspěvků 21.10.19 20:11

@lorens Že je to lákavé. Manžel letí s prestupom v Zürichu, tak mu pojdem zamávať na letisko, po tom čo odletí sa tam spolu my dve stretneme a ideme vláčikom spolu. :-D

lorens
2167 příspěvků 21.10.19 21:25

@giuliettka Se mnou nebudete mít problém s Excellence Class, akorát nesmíte žádat, abych znovu bělila zuby. :)

Vinca_minor
1129 příspěvků 21.10.19 21:27

@giuliettka Já chci taky! Byla jsem dnes na dentální hygieně, bude to stačit?

julie74
3430 příspěvků 22.10.19 04:11
@Vinca_minor píše:
@giuliettka Já chci taky! Byla jsem dnes na dentální hygieně, bude to stačit?

Já byla dnes také na dentální hygieně, pokud by to stačilo jako vstupenka do vlaku, přidávám se. Hele, to by byl dobrý zdravotní bonus. Když jsme u těch vláčku, cestu na špičku helské kosy (severovýchod Polska) jsme jeli s českými dráhami. My jen těch 35 km na konec, ale byly to obyčejné nekupickove vagony a dá se to jet takhle už z Prahy. To je patrné bonus když si necháte dát amalgamovou plombu.

umad
385 příspěvků 24.10.19 10:39

Přiznávám, že se přestávám ve světě orientovat: Ne všichni menstruující jsou ženy. Výrobce vložek Always odstraní z obalu ženský symbol

Porkpiehat
1590 příspěvků 24.10.19 10:49

@umad to jako že je muzou používat i psi (respektive feny)? :wink:

pavka_l
1026 příspěvků 24.10.19 11:59

@umad Svět se fakt zbláznil.

Vinca_minor
1129 příspěvků 24.10.19 13:09

@umad Existují tři pohlaví - ženy, muži a aktivisti :D

pavka_l
1026 příspěvků 24.10.19 14:02

Autor červeného ramínko - prosím, můžete mi říci, kdo kromě žen tedy menstruuje a používá menstruační vložky?

xSx
710 příspěvků 24.10.19 14:17

@pavka_l nejsem zadnej autor raminka, ale melo to byt neco zhruba v tom smyslu, ze menstruaci muze mit i clovek, ktery se identifikuje jako muz ci bezpohlavni osoba. I kdyz silne pochybuju, ze by je urazel symbol venuse na vlozkach. Takovyhle ranty se dostavaj do medii jen proto, aby lidi meli na co nadavat, nebo ja uz nevim.

benyka
7649 příspěvků 24.10.19 14:38

A kromě toho se menstruační vložky prý skvěle hodí na čištění bot.

Vinca_minor
1129 příspěvků 24.10.19 15:44

@pavka_l Známej dámské vložky používal, když měl hemeroidy :) Ale pochybuju, že mu vadil nějakej symbol.

umad
385 příspěvků 24.10.19 15:51
@Vinca_minor píše:
@pavka_l Známej dámské vložky používal, když měl hemeroidy :) Ale pochybuju, že mu vadil nějakej symbol.

Já nezpochybňuju užití k jiným účelům, ale ta věta, že Ne všichni menstruující jsou ženy mě znepokojuje a otřásá mým nastavením poznání světa. Stejně jako řeč o bezpohlavní osobě. Ano člověk se může cítit jako někdo jiný, ale nějaký pohlaví snad má. Jakože Pluto už není planeta s tím se nějak vyrovnám, ale že menstruuje někdo jiný než osoba ženského pohlaví to nedávám.

bao-baba
450 příspěvků 24.10.19 16:22
@pavka_l píše:
Autor červeného ramínko - prosím, můžete mi říci, kdo kromě žen tedy menstruuje a používá menstruační vložky?

Já jsem tedy žena, ale jednou jsem si dávala slipové vložky do boty, protože jsem měla na chodidle obrovitý puchejř a nechtěla jsem si tou vodou, co mi z něj tekla, ničit boty :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek