Přiznání MP

Fotoalbum tématu (779) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Birdonawire
250 příspěvků 26.10.19 11:53

Povidla ještě mám, tvaroh skoro došel. Povidla jsem tady zatím nenašla. Návštěva nic nepřiveze, jen palubní kufřík.

DanielaS
5003 příspěvků 28.10.19 09:19

Dulezite: Ta kontrola musi probehnout az skutecne zapocina cesta (napr. pred domem). Ne ze v predsini „jasne, pas je tamhle, pak ho prihodim“.

benyka
7662 příspěvků 28.10.19 09:36

@DanielaS Připomněla jste mi včereší vaření. Dělala jsem špíz. Nakrájela maso namatlala nějakou marinádou a nechala uležet. Minule jsem to zapomněla před grilováním osolit, tak jsem si na papírek napsala „sůl!“ a přilípla hned vedle prkna, na kterém jsem to chtěla napichovat. Jak to dopadlo, asi tušíte. Vzpomněla jsem si na to někdy uprostřed grilování.

julie74
3444 příspěvků 28.10.19 12:01
@benyka píše:
@DanielaS Připomněla jste mi včereší vaření. Dělala jsem špíz. Nakrájela maso namatlala nějakou marinádou a nechala uležet. Minule jsem to zapomněla před grilováním osolit, tak jsem si na papírek napsala „sůl!“ a přilípla hned vedle prkna, na kterém jsem to chtěla napichovat. Jak to dopadlo, asi tušíte. Vzpomněla jsem si na to někdy uprostřed grilování.

Ale jedna z grilovacích teorii praví, že maso se zásadně soli až po grilování. Těsně před servírováním. Takže je to jen věc sebepodcenovani. :grinning:

benyka
7662 příspěvků 28.10.19 12:37

@julie74 Názory na to, kdy solit, se různí. Mně to víc chutná, když se ta sůl do toho masa aspoň trochu dostane.

Neferek
128 příspěvků 28.10.19 20:22

Přiznávám se, že se nám se ženou pomalu ale jistě blíží 10.!!! výročí svatby a já absolutně netuším co za dárek.

Birdonawire
250 příspěvků 28.10.19 20:31

@Neferek A chcete tady hromadu otázek, co jsou její záliby, a hromadu rad?

Birdonawire
250 příspěvků 28.10.19 20:35

Ptám se vážně, tedy jestli Vám můžeme pomoct. :-)

Porkpiehat
1627 příspěvků 28.10.19 21:01

@Neferek Záleží, jak velkolepě to chcete pojmout. Každopádně můj manžel ví, že nesnáším překvapení, takže by mi nic bez předchozí konzultace nevybral/nekoupil :-)
Z mého pohledu to může být podobný dárek, jaký se dává třeba ke kulatinám. Některá žena je romantická a bude se líbit zopakování svatební cesty, jiná si chce odpočinout a relaxovat (lázeňský pobyt), jinou by potěšilo splnění přání (po něčem touží, ale nechce za to utrácet z běžného rodinného rozpočtu).

Víkendový (či delší) pobyt v Paříži/Londýnu/Římě? Luxusní kabelka, šperk? Dárková poukázka do oblíbeného obchodu. Zaplacení nějakého kurzu, po kterém touží (aranžování květin, tvůrčí psaní, malování, pilotování letadla…). Seskok padákem, nové vymazlené horské kolo. Gramofonová deska, která jí chybí do sady.

julie74
3444 příspěvků 28.10.19 22:10
@benyka píše:
@julie74 Názory na to, kdy solit, se různí. Mně to víc chutná, když se ta sůl do toho masa aspoň trochu dostane.

je to 6:5 v můj prospěch - he he :)

julie74
3444 příspěvků 28.10.19 22:13

@Neferek vážně, doplňte informace, budeme pokračovat v nápadech. budete prosit, aby jsme toho nechaly. Švagrová měla jako svatební prsten nějaký prstýnek z pouti a k desátému výročí dostala nějaký hochnóbl…

Atlacoya
2730 příspěvků 29.10.19 09:06
@Neferek píše:
Přiznávám se, že se nám se ženou pomalu ale jistě blíží 10.!!! výročí svatby a já absolutně netuším co za dárek.

Výročí je společné, tak bych společně plánovala nějaký zážitek. Vyřeší se tím spousta věcí - nestane se, že by jeden z páru zapomněl. Nestane se, že jeden koupí diamantový prsten a dostane tabulku čokolády. Nestane se, že koupíte diamantový prsten, zatímco vaše žena miluje safíry.

VeronikK
1162 příspěvků 6.11.19 12:18

@julie74 mám pocit, že mě by nechybělo mnoho a kromě kníru, co mi roste by mi začaly růst i vousy… Takže proč ne. Ale musí to být náročné…

umad
385 příspěvků 7.11.19 09:19

Přiznávám, že mě dnes zaujal tento článek https://www.novinky.cz/…cem-40302559?…

a zejména diskuze, kde se nejvíc nadává na to jaká kráva je ta matka. Jakože mi přijde fakt smutný, že žijeme ve světě, kde není možný nechat pět minut teda otevřený auto. Jako ano je to tak a nebylo to nejchytřejší, ale že by někdo nadával tomu kreténovi co krade auta, to v diskuzi vůbec nepadlo.

Jordaan
8820 příspěvků 7.11.19 12:00

@umad

Chytre to od te matky nebylo, ale dokazu si predstavit, co ji k tomu vedlo a souhlasim s tim, ze je strasidelne, ze neni mozne nechat par minut auto bez dozoru, aniz by ho nekdo hned zkusil ukrast. V ramci moznosti to jeste dopadlo „dobre“, ale matka si teda prozila pekny horor.

Porkpiehat
1627 příspěvků 7.11.19 13:57

@Jordaan Teď mě napadl důvod, pro nechat v Praze nastartované auto s miminem. Jakmile se vypne motor, tak asi 99,99% dětí se vzbudí (bez ohledu na to, jak dlouho předtím spaly).
@umad Říkám si, jak takový zloděj asi postupuje. Jen tak se poflakuje městem a čeká na příležitost? Nebo to byl nějaký vtipálek, který se chtěl pobavit?
V Francii pro zábavu (dají to pak na internet) ukradnou i nastartovanou sanitku, zatímco se záchranáři snaží o několik desítek metrů dál oživit člověka.
Video jednoho takového joudy je třeba tady https://www.youtube.com/watch?… Má radost jako malé dítě „Ukradl jsem hasičské auto“ a pak se ještě jako debílek hihňá v posteli, jak je dobrej, že udělal to, na co si jiní netroufnou.

bao-baba
457 příspěvků 8.11.19 07:36

@Porkpiehat
Doufám, že takové idioty pořádně osolí. ukradnout sanitku při zásahu je hnus. Bohužel dneska pro fotku na IG udělají lidi cokoliv.

Porkpiehat
1627 příspěvků 8.11.19 09:05

@bao-baba Kdyby jen ukradnout sanitku. Oni po ní i hází kameny, nebo i po záchranářích. Po lidech, kteří jdou někomu zachraňovat život nebo jdou hasit (ve Francii slouží hasiči zároveň jako záchranka). Jen tak pro zábavu. V Paříži a dalších větších městech je napadání celkem běžné. Jeden raper z Nice na to udělal písničku a klip, kde se mladý kluk přidá k bandě (rodiče tvrdě pracují, aby mu mohli dopřát lepší život, studia), když jednou přijede záchranka do jejich čtvrti, tak jí z věžáku zasypou kameny a zabrání posádce, aby provedla zásah. Kluk se vrátí domů a tam je jeho matka skloněná nad mrtvým otcem, ke kterému se ti záchranáři nedostali.
Tady je ten klip https://www.youtube.com/watch?…

Oldyn
6166 příspěvků 8.11.19 19:50
@Neferek píše:
Přiznávám se, že se nám se ženou pomalu ale jistě blíží 10.!!! výročí svatby a já absolutně netuším co za dárek.

To je cínová svatba, tak do cínových dolů? Sokolov?
(dělám si srandu, ale to jste za deset let nepřišel na to, co má ráda a čím ji potěšit?)

Porkpiehat
1627 příspěvků 8.11.19 20:22

@Oldyn Všechny nápady vypotřeboval v předchozích devíti letech, tak už mu chybí inspirace. To se dá pochopit.

giuliettka
4931 příspěvků 9.11.19 15:33

Bola som v nákupnom centre Nisa. Prvýkrát odkedy žijem v Lbc v sobotu popoludní. Fujtajbl vespolek, tam sú ale davy. Som z toho vyžmýkaná a usušená. :-D

Birdonawire
250 příspěvků 9.11.19 17:04

@giuliettka Koukám všude je to stejné. Já taky udělala chybu a vydala se na nákupy. Odteď až do Jéééžíška do obchoďáků o víkendech odpoledne nevlezu.

giuliettka
4931 příspěvků 9.11.19 17:24

@Birdonawire Ja tam najskor ešte poleziem, ale bez syna. Dnes som obliekala jeho, do školy na zimu. A priznávam, že som ho normálne uplatila. Sľúbila som mu lego, ak vlezie do všetkého, do čoho ho budem chciet navliecť, a ak nakúpime všetko dnes. Zvládol to, bez slov, tak som mu nakonie kúpila aj príšerne gýčovu čiapku, s logom na čele. Sama by som ju nevybrala, ale chcel ju a nosiť ju bude on. Aj to lego som kúpila. Som ráda, že to mám za sebou a može začať snežiť. :-)

mimi
180 příspěvků 9.11.19 22:19

Napodobne sme boli nuteni s polovickou navstivit nakupne centrum dnes popoludni..skoro ma vystrelo, este, ze sme to rychle, ale som tiez vyzdimana…

Stará zebra
32 příspěvků 10.11.19 12:39

@giuliettka Zaregistrovala jsem, že máte přehled o LEGU. Neměla by jste prosím tip, kde sehnat LEGO ARCHITECTURE za dobrou cenu? Sháním tu krabici, kde jsou jen bílé kostky a staví se z ní podle fantazie, ne předem určená budova. Vloni před vánoci jsem ji viděla za 4500,– a letos ji nemůžu objevit. Vyplatí se jet pro LEGO třeba do Polska?

Stránka:  « Předchozí 1 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek