Přiznání MP

Fotoalbum tématu (784) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
EmilyG.
2149 příspěvků 19.3.20 12:49

@MP blanka přesně, náš syn nám co já vím devět mu bylo, než jsme přišli z práce napekl s pomocí holek vánoční cukroví, koupil si sešit Kuchařka Kačera Donalda a dobrých bylo! Jenže on byl pro ně autorita a božstva, poslouchaly ho na slovo.

Paris1789
4924 příspěvků 19.3.20 12:56

@EmilyG. svět byl vždycky v pořádku přeci

MP blanka
2695 příspěvků 19.3.20 13:03

@Paris1789 - kde ste sa nám stratila? Už sme vás postrádali. Vitajte späť!

EmilyG.
2149 příspěvků 19.3.20 13:04

@Murray to bude dobrý. Si tady vrčím že bych vás nechala co den, půl dne by stačilo! doma tady s tím člověkem a slzy se vám pohrnou! On jak je tady sám a všichni kolem něj skáčou v práci a všude, není nikdo kdo by ho srovnal, tak je občas na zabití.
Tuhle rozplakal jednu v práci, povídám neřvi nebo ti ho dám domů!
Mi včera vysvětloval jak mám čistit JEHO boty! Já na něj zírám neschopna slova ( vzácná výjimka) pak mu to došlo a omlouval se. No náročný to je, holt stařík nesmí být tak dlouho bez dozoru, kdoví co by z něj bylo až vyroste!

Murray
203 příspěvků 19.3.20 13:10

@EmilyG. : -)
No jo. To já bych nedala. To by bylo buď on nebo já. Já jsem dlouho v klidu. Dlouho. Ale až to potom bouchne, tak to bejvá velký.
Tak teda pevný nervy přeju.

bao-baba
1184 příspěvků 19.3.20 13:20

@Murray
Sice se říká „chlast - slast“, ale ve skutečnosti by to po něm mohlo být horší. Jsem také introvert, dlouho jsem jako dítě měla fiktivního kamaráda. Možná by pomohlo si s nějakým takovým promluvit, nebo všechno ručně napsat na papír a ten pak vzápětí zničit, aby si to nikdo jiný nemohl přečíst.

ertz
566 příspěvků 19.3.20 13:35

@Murray Mě včera dostala písnička Pokoj v duši od Jany Kirschner. Slzy tekly proudem, všechny staré smutky se vyplavily. A podobně na mě působí Brothers in arms od Dire Straits. U obou mě dostane ten text + melodie taky krásná (a smutná)

edit. oprava hrubky

Temperance
2826 příspěvků 19.3.20 14:15
Temperance
2826 příspěvků 19.3.20 14:18
@Murray píše:
@EmilyG. Já bych si právě asi potřebovala poplakat a nejde mi to.

Nepomohl by Vám jako spouštěč očistných slz nějakej hodně romantickej film?

Murray
203 příspěvků 19.3.20 14:22

@Temperance Děkuju. Všechny nápady se teď budou hodit.

Murray
203 příspěvků 19.3.20 14:28

@bao-baba Děkuju. Já mám i obavu si ty pocity a strachy formulovat. Strach ze sebenaplňujícího se proroctví? Ale já to dám. Mám dvě úžasný děti, fajn partnera, zatím mám i práci, mám knížky, pletení, za chvíli se bude dát na kole… Zvládnu to. Všichni to zvládneme. Držím palce nám všem.

PS: Naposledy mi ukápla slza, když jsem koukala na biatlon a Kaisa M. se loučila… Ale očistný pláč to nebyl. Jen lítost a ještě k tomu ta hrozně divná atmosféra toho konce bez diváků.

Oldyn
6401 příspěvků 19.3.20 14:39

Lidi prosím vás uklidněte se, nejde o apokalipsu, je tu jen určité omezení. Co byste dělali ve válce?

Adeena
1418 příspěvků 19.3.20 14:50

@Oldyn Já s Vámi souhlasím, máte pravdu. Ale zároveň chápu i ty, kdo propadají úzkostem. Taky se mi to občas přihodí, i když to od sebe odháním. Nejde o omezení, jde o obavu z toho, co bude dál. Nepřijdu o práci třeba? Někdo už o ni bohužel přišel, takže se k obavám z koronaviru přidají obavy o vlastní existenci. A média nám ještě nakládají. Sotva se odklepne povinné nošení roušek, hned vyskočí titulek, jak roušky ničemu nepomůžou. Není těžké pak pociťovat určité znepokojení.

Oldyn
6401 příspěvků 19.3.20 15:00

@Adeena
Je pravda, že tahle doba asi není příznivá pro slabší povahy a citlivější jedince, ale zas tak hrozné věci se nedějí, ne?

Paris1789
4924 příspěvků 19.3.20 15:02

@Oldyn
znám lidi, co kvůli tomu nemůžou spát a celkově jsou z toho celí špatní. To asi souvisí s celkovým nastavením.
Musím se přiznat, že já sama jsem to dost bagatelizovala (ještě tak před 14 dny) a tohle jsem si nedokázala představit ani v nejčernějších snech.
Ale tady je víceméně klid a až na roušky a pár věcí, které asi nepotřebuju, je všeho dostatek. Nejvíc mě asi rozsekali ti lidi u nás ve čtvrti, co jsem je potkala, jak jedou z hospody těsně před osmou večerní úplně na mol, ti si tu nucenou zavíračku přebrali jednoznačně.
Jinak jsem hrozný suchar, nic z těch hromadných akcí mi moc netěší, takže je u mě pravděpodobnost nakažení asi spíš nižsší, tudíž nejsem nijak nervózní. Že to asi nakonec dostneme všichni je mi ale víceméně jasné.

Paris1789
4924 příspěvků 19.3.20 15:05

Jinak jsem teda četla, co píše @Jordaan, a dost to teda otřáslou mou vírou v pověstnou německou spořádanost :-)

Čírina
348 příspěvků 19.3.20 15:28

@Murray Jestli čtete anglicky, tady je spousta knížek zcela zdarma: https://www.gutenberg.org/. Není nic lepšího než odmazat realitu četbou.

giuliettka
7540 příspěvků 19.3.20 15:47
@Oldyn píše:
Lidi prosím vás uklidněte se, nejde o apokalipsu, je tu jen určité omezení. Co byste dělali ve válce?

Ja s chuťou nabíjla delo. :-D Raz som to videla a bola to zabava. :-D

Oldyn
6401 příspěvků 19.3.20 17:03

@giuliettka
Já jednou na dělu seděla, bylo to někde u moře, byla kosa a děsně to studilo. Asi Španělsko? Ale drink byl dobrej.

Oldyn
6401 příspěvků 19.3.20 17:06

@Paris1789
Ale načasované je to skvěle, u nás bývá Velikonoční ztišení a letos to poprvé funguje.

giuliettka
7540 příspěvků 19.3.20 17:17

@Oldyn Ja som bola teraz v lete na Dukle! Po 40 rokoch nostalgický návrat. Aj při tých delách, ale tie som nevidela nabíjať, to boli iné tu v Lbc na dajakej historickej sešlosti.
Ale tá Dukla, je zvláštna, ako dieťa som to nevnímala, ako mladá som to mala spojené so socializmom a skladaním pionierského sľubu. Teraz ako dospelá som stála sama so synom a synovcom při tom ozrutánskom monumente a vyhrkli mi slzy. Plakala som tam potom tak, až mi synovec povedal s úsmevom, či si uvedomujem, že je dávno po vojne. Aby to odľahčil, tu atmosféru.

Paris1789
4924 příspěvků 19.3.20 17:18

@Oldyn
u nás je dokonce možné spát při otevřeném okně, což se donedávna kvůli hluku nedalo ani omylem

bao-baba
1184 příspěvků 19.3.20 18:06

@giuliettka
Takhle hrozné mi to přišlo u Verdunu. Byla jsem tam na přelomu tisíciletí a stále tam byly na každém kroku krátery z dob první světové války. Sleduji válečné dokumenty a tam to byla naprosto úděsná jatka.

Oveeec
2583 příspěvků 19.3.20 18:17

@bao-baba Možná budu znít jako blázen, ale co už :) Necítila jste tam taky střelný prach?

giuliettka
7540 příspěvků 19.3.20 18:53

@bao-baba Verdun vygooglim po karanténe, nejak nedávam smutné správy.

Stránka:  « Předchozí 1 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 2025 2034 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek