Přiznání MP

Fotoalbum tématu (780) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
6149 příspěvků 21.3.20 13:23

@Rezyna A ten indický pohreb ste už videla? Tie hekajú úžasne. :-D
https://www.youtube.com/watch?…

benyka
8187 příspěvků 21.3.20 13:24

„@julie74“ Jednoho chtějí zavřít za osm let za to, že vypustil na internet informaci, že ten zákaz vycházení bude od pondělí. Nelze nesouhlasit s postihem, ale když už, tak by měli zavřít KAŽDÉHO, kdo kdy o mimořádných opatřeních a stavu věcí informoval nepravdivě.

giuliettka
6149 příspěvků 21.3.20 13:28

@Rezyna Ja pečiem sýrové rohlíky a oni mi zhoreli!

julie74
3780 příspěvků 21.3.20 13:46
@benyka píše:
„@julie74“ Jednoho chtějí zavřít za osm let za to, že vypustil na internet informaci, že ten zákaz vycházení bude od pondělí. Nelze nesouhlasit s postihem, ale když už, tak by měli zavřít KAŽDÉHO, kdo kdy o mimořádných opatřeních a stavu věcí informoval nepravdivě.

Nemůžeme teď zavírat ministra zdravotnictví, neblaznete. :)

Rezyna
668 příspěvků 21.3.20 14:01

@giuliettka Hm:-(No já mám naštěstí v kuchyni hotovo:-)

Gorilka
1239 příspěvků 21.3.20 14:50
@benyka píše:

Tak to by Babiš z báně nevylez.

Atlacoya
2759 příspěvků 23.3.20 09:52

Přiznám se, že mám nutkání koupit škrobenku.
Jak teď vyvařuju a žehlím roušky tak na mě ta sněhobílá bavlna volá „naškrob mě, naškrob mě!“ V životě jsem neškrobila, navíc si myslím, že to pro roušky není vhodné, ale ta myšlenka ne a ne pustit.

Oldyn
6286 příspěvků 23.3.20 15:04

@Atlacoya
Já tedy kvůli ekzému neškrobím, ale nebudete mít z toho odřený obličej?
Jednu dobu tu někdo vnucoval ten škrobící levandulovej hnus, to bych tedy dýchat nechtěla ani za nic.

Atlacoya
2759 příspěvků 24.3.20 10:45

@Oldyn Ten škrobící levandulovej hnus je právě škrobenka. :D A ne, kupovat ji nebudu, už teď se s rouškou obtížněji dýchá a ještě ji slepit škrobem by nebyl dobrý nápad. 

EmilyG.
1321 příspěvků 24.3.20 18:22

@Atlacoya @Oldyn to zalezi na tom Co vam voni. Ja mam levanduli rada v kazde podobe, ale treba z hodne oblibene Baccarat Rouge se mi zveda zaludek. Hodne dam psalo jak kvuli La vie est belle Muselo vystoupit z mhd atd…me nevadi.

Vinca_minor
1547 příspěvků 24.3.20 20:14

@EmilyG. Mě zas vůně levandule dráždí v jakékoli podobě. Paní masérka si to naštěstí pamatuje.

Příspěvek upraven 25.03.20 v 09:28

EmilyG.
1321 příspěvků 24.3.20 20:43

@Vinca_minor jj, kazdemu vyhovuje neco jineho. Levandule, paculi, jasmin, to jsou takove vybusniny :slight_smile:

Oldyn
6286 příspěvků 24.3.20 20:47

Já proti levanduli nic nemám, třeba taková Levandulová farma ve Starovičkách je naprosto úžasný podnikatelský počin, ale to je přírodní levandule. Ta syntetická je smrad.

Temperance
2426 příspěvků 24.3.20 20:48

@EmilyG. @Vinca_minor Tak já zase nemusím vanilku (zejména z „vonících“ stromečků) a lékořici.

EmilyG.
1321 příspěvků 24.3.20 21:34

@Temperance naprosto souhlasim, tohle taky nemuzu.

Vinca_minor
1547 příspěvků 24.3.20 22:10

@Temperance Vanilka ze stromečků je úděsná, ale pravou vanilku jako relaxační vůni naprosto miluju :D

Lizbeth
1240 příspěvků 30.3.20 12:31

Minulý týden hrál rozhlas po celé ČR píseň Není nutno..zastihlo mě to venku, když jsem šla s dcerou na nákup. Ač jsem věděla, že to chystají, normálně mě to způsobilo úzkost, knedlík v krku a chtělo se mi plakat..před dcerou jsem dělala jakoby nic, že sranda a pokoušela jsem se s rouškou zpívat.
Nicméně dojem jsem z toho měla takový, že snad začala válka, nebo přijeli rusáci a národ se tmelí..bylo tak tak děsivě smutný a depresivní. Myslela jsem, že to byl můj mimozní pocit, ale dnes jsem si psala s dcerou, kde jsem ji popsala jak to na mě působilo a ona prý plakala doma..
Co vy? Jak jste se u toho cítili? Byla to podpora? Bylo vám veselo?

giuliettka
6149 příspěvků 30.3.20 12:39
@Lizbeth píše:
Co vy? Jak jste se u toho cítili? Byla to podpora? Bylo vám veselo?

Mne tá pesnička pripadala ako výsmech. Hlavne jak začal Nemít prachy - nevadí, Nemít srdce - vadí, Zažít krachy - nevadí, Zažít nudu - jó to vadí, to vadí…
No hlavne aby sme sa doma nenudili, čo tam po tom, že firma kde robíme krachuje, že nebude na nájom, najdoležitejšie je predsa baviť sa a nenudiť.

Lizbeth
1240 příspěvků 30.3.20 12:46

To jsem se taky zamýšlela nad tou nudou..že nám tlučou do hlavy, jak to máme vydržet doma, klidně se nudit..hlavní je zdraví a Svěrák zpívá, jak nejvíc na pytel je zažít nudu :)..ale asi to mělo být o přátelství atd..no jenže to nám ten nájem nezaplatí, že?

Paris1789
4046 příspěvků 30.3.20 13:22

@Lizbeth
neslyšela jsem to. Ohlasy jsou smíšené.
Teď chodím venku (do práce a z práce) se sluchátky a zpívám si u toho, takže ten den jsem si zpívala „we can be heroes“. A chodím proto, že nechci do MHD. S rouškou i rukavicemi.

bao-baba
800 příspěvků 30.3.20 13:24

@Lizbeth
Ona je to taky tak trochu odpověď na frajerské řeči typu „peníze budou a my nebudem“ případně „že za peníze si štěstí nekoupíš“. To opravdu nekoupíš, ale ten nájem nebo jídlo se za ně koupit dají. Je hrozivé, kolik domácností je už teď v průšvihu, a to ta viróza trvá necelý měsíc. Osobně vím o třech, ačkoliv se tím zřejmě nikdo moc nechlubí.
To bylo pořád: tohle musíte mít, buďte sama sebou, půjčíme vám do pěti minut, půjčte si na Vánoce, splácet můžete od března…

julie74
3780 příspěvků 30.3.20 13:25

@giuliettka @Lizbeth no tak najdete ve zlatém fondu našich hudebních pokladu něco o tom, že prachy, prachy to je to co platí. Je to tezky, o Bohu tam nic soupnout nemůžou, láska je trapne sluníčkarska a prazskokavarenska. Slyšela jsem na tenhle nápad tolik připomínek, to nikdo nemůže uznat že prostě chtěli jenom trochu lidí pozvednout? Moc se mi líbil nápad starosty Uničova, co lidem troubil večerku z věže, a taky tam trcel a nemoh týdny za manželkou s malým dítětem… Lidi si občas zpívali i když šli do bitvy, a taky určitě neměli jistotu zajištěné hypotéky a budoucího příjmu. Je to celé na ho.no, no. A co…

giuliettka
6149 příspěvků 30.3.20 13:32
@julie74 píše:
@giuliettka @Lizbeth no tak najdete ve zlatém fondu našich hudebních pokladu něco o tom, že prachy, Je to celé na ho.no, no. A co…
… a mohli vybrať inú pieseň.
Oveeec
2376 příspěvků 30.3.20 13:32

@Lizbeth Mně to přišlo jako trapárna největší. Kdyby to tu všechno šlapalo jako na drátkách (ačkoli my jsme na tom pořád ještě dobře ve srovnání s jinými), nebyly zmatky kolem roušek a respirátorů, které chybí těm nejpotřebnějším, pak by to bylo i navzdory ne úplně vhodnému textu možná milé. Ale když si člověk uvědomí ten kontext a že lidem se pustí veselá písnička - to je jako když v té Číně hromadně cvičí a zpívají. No ale tu písničku jako takovou si poslechnu vždycky ráda, akorát v jiném kontextu, no.

A tomu vašemu pocitu s válkou úplně rozumím - taky se mi to vybavilo. Konkrétně tahle znělka: http://www.pribehrozhlasu.cz/…/1933/1933_1
Ta je tak strašně smutná! A tím, jak se mi to pojí s válkou a tuším s Němou barikádou, které jsem kousek viděla jako hodně malá, tak je mi vždycky úzko, když to slyším.

Stránka:  « Předchozí 1 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek