Přiznání MP

Fotoalbum tématu (784) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Paris1789
4929 příspěvků 24.8.20 11:41

@giuliettka měla jsem podobnou kolegyni. Ta názorová nekonzistence byla do očí bijící, ale neměla jsem to srdce jí to říct, bylo mi jí líto.

Paris1789
4929 příspěvků 24.8.20 11:43

Jinak já teda žádného ex nemám, nepočítám-li vztahy před svatbou, ale ulpívavá umím být semtam taky (kamarádky, příbuzní). Snažím se na sobě pracovat, ale někdy mi to ujede. Díky za nakopnutí.

giuliettka
7561 příspěvků 24.8.20 15:07

@Femur o tom jej ex viem všetko, on sa totiž chudák oženil a na jej vkus je s tou manželkou už pridlho. :-)
@Birdonawire tu sú ešte neplnoleté deti, to styk prerušiť nejde.

giuliettka
7561 příspěvků 24.8.20 15:11

@Paris1789 nezabila som ju, e zaslúžim gloriolu. :-)
Ale fascinuje ma aj jej presvedčenie, že ten chlap za svoje pokazené vzťahy a rozvody nemôže, za všetko môžu samozrejme ženy. On je úžasný a oni to nevedeli oceniť. Našla poklad. Podľa mňa dvakrát rozvedený človek nemôže byť normálny čo sa týka vzťahov.

Femur
505 příspěvků 24.8.20 15:17

@giuliettka No, to je jak ta moje kolegyně. Ten její ex se znova oženil a jí to leží v žaludku, protože proti ní si asi dost polepšil. A je s tou paní asi dodnes. To naštve. :-)

DanielaS
5157 příspěvků 24.8.20 18:22
@giuliettka píše:
Podľa mňa dvakrát rozvedený človek nemôže byť normálny čo sa týka vzťahov.

Jednu takovou znam a poprve to bylo kvuli tomu, ze nemohli mit deti, podruhe proto, ze manzel nechtel tezce postizene dite.

xSx
893 příspěvků 25.8.20 10:49

@giuliettka To si myslím, že je zbytečně přísné. To je jak říct, že člověk, co měl už několik vážných vztahů a žádný nevyšel, je odepsaný.
A to s tím vyrovnáváním se s ex taky důvěrně znám, s jedním jsem měla takový problém a celkem mi trvalo se s tím srovnat (byl zasnoubený ani ne půl roku po našem rozchodu :D). Ale přerušili jsme veškerý kontakt, nic moc jsem o něm nevěděla a po čase jsme vlastně zjistili, že když se potkáme jednou za rok, tak se vlastně rádi vidíme. Některé věci chtějí čas. A hodně moc sebezpytování a nadhledu, což očividně spoustě lidem chybí. Házet vinu na ostatní je prostě easy.
Občas mi dost vadí lidi, co pomlouvají svoje ex. Jasně, rozešli jste se, ale taky jste spolu žili nějakou dobu, tak to přece není asi takový blbec. A ne vždycky je rozchod způsoben tím, že je někdo špatný, nebo bůh ví co. Někdy jsou to dva super lidi, co si prostě jenom nesednou, no.

tajinka
101 příspěvků 25.8.20 10:57

@giuliettka
Mna tie zeny zas fascinuju. „Ty za nic nemozes chudacik.“ chlap je asi nadseny, zena tiez. Proste sa nasli :grinning:. Fascinuje ma to, ako jej nedochadza vlastne spravanie a hlavne, ze nie je viac opatrna. Prirodny ukaz :))

giuliettka
7561 příspěvků 25.8.20 15:02
@xSx píše:
@giuliettka To si myslím, že je zbytečně přísné. To je jak říct, že člověk, co měl už několik vážných vztahů a žádný nevyšel, je odepsaný.

Ak má z každého toho vzťahu dieťa, tak podľa mňa odpísaný je. Už pri prvom odchode zistil, čo urobilo rozbitie vzťahu ďeťom a keď to zopakuje znova, tak to nemože byť úžasný človek. Je to jak z filmu Pásla kone na betóne- „Kadzi chodzi, tadzi dzeci robi!“

giuliettka
7561 příspěvků 25.8.20 15:08
@tajinka píše:
@giuliettka „Ty za nic nemozes chudacik.“ chlap je asi nadseny, zena tiez.

Táto je skor typ, že on povedal, že sa rozišli kvoli tumu, že tráva je modrá, tak je modrá a hotovo. Čo on povedal je jediná a nemenná pravda a treba tomu veriť. :-D

giuliettka
7561 příspěvků 25.8.20 16:48

@xSx Po dôkladnom zamyslení (zamyslela som sa nad tým celých 20 minut pri párovaní ponožiek. :-D ) som sa rozhodla, že 2 krát rozvedený je pre mňa iné ako po 2 rozídených dlhodobých vzťahoch. Človek čo sa dvakrát trepal na úrad spečatiť dajakú zmluvu a dvakrát ju zrušil, je podľa mňa nespoľahlivý hňup, neschpný dodržať ani to čo spečatil podpisom. A predstava, že ma bude baliť dvakrát rovedený chlap, sa mi priam hnusí. Rovnako ako predsatava, že syn dovedie domov patrnerku a ona oznámi, už som dvakrát rozvedená. Neprekazím im to, lebo ma do toho nič nie je, ale budem sa každý večer modliť, aby vypadla skor, ako sa tretikrát vydá a tretikrát rozvedie. :-D

Adeena
1418 příspěvků 26.8.20 17:12

@giuliettka Co když se ten chlap rozvádět nechtěl? Co když vždy podaly žádost o rozvod ty ženy? A on to myslel vážně, na vztahu mu záleželo a z rovodu byl nešťastný?:-D

Oveeec
2589 příspěvků 26.8.20 21:56

@giuliettka Četla jsem dneska rozhovor s violoncellistkou Terezií Kovalovou a vzpomněla jsem si na vás. Protože:

„Já mám staršího tatínka, on mě měl dost pozdě. Jsem z jeho třetího manželství a z každého má jednu dceru. A představ si, že první ženu si bral v dubnu a ségra se narodila v září, druhou ženu si bral v září a druhá ségra se narodila v dubnu, moji maminku si bral v dubnu a já jsem desátého září.“

Kolik let mezi těmi jednotlivými dubny a září uplynulo, to už se tam nepíše :D

Temperance
2828 příspěvků 28.8.20 00:41

Honí mě mlsná, a to zcela konkrétní. Akorát, že už všechny zásoby padly :-(

MP blanka
2706 příspěvků 28.8.20 17:13

Dnes som bola svedkom menšieho úrazu a stalo sa to priamo pred mojimi očami.
Išla som po chodníku na poštu, keď ma z obidvoch strán predbiehala skupinka 5 rozjarených, veselo sa zabávajúcich dievčat na bicykloch/ odhadujem tak 15 -16 rokov /. Nechcela som na nich kričať, tak som si iba pomyslela, neviem po koľký raz už, - kedy sa konečne naučia, že na bicykloch sa po chodníku nejazdí! Išli všetky spolu, krúžili zo strany na stranu, predbiehali sa, obzerali, rozprávali sa a smiali sa. A v tom sa jedna z nich nejako nezmestila do medzery medzi viacerými bicyklami, zrazili sa a dievča prepadlo hlavou na vozovku. Kým som ku nim prišla už vstávala, a keď som sa spýtala, či sa jej niečo nestalo, už sa zasa iba smiala, ani mi neodpovedala. Teraz som si moju poznámku už ale neodpustila. Povedala som jej, teda im, a prisahám, že vľúdne a kľudne, že na bicykloch sa jazdí po ceste a nie po chodníku, a to už vôbec nie spôsobom, aký som práve videla, a že má dievča veľké šťastie, že sa jej nič nestalo, čo pri absencii helmy je malý zázrak. Myslela som to dobre, nerobila som im kázeň a napriek tomu som si vyslúžila iba udivené pohľady, že čo ich otravujem. A to mám vlastne ešte asi šťastie, že mi nepovedali niečo ostrejšie v zmysle, čo ma po tom a nech sa nestarám. Ale malo dievča šťastie, že práve nešlo po našej strane žiadne auto, to už by sa asi toľko nesmiali.

Lucyfer09
10 příspěvků 28.8.20 17:54

Mám každý kousek těla jinak opálenej :D
Obličej chytil barvu, krk se mi neopaluje vůbec… ramena jsou nejtmavší, ruce na druhém místě. Mé břicho nevidělo světlo nikdy… a nohy mám jako sejra, protože zase celé léto chodím převážně v dlouhejch kalhotech. Na hrudi mám obrys popruhu tašky. Za týden jdu kamarátce na svatbu…

Lucyfer09
10 příspěvků 28.8.20 17:57
Mám každý kousek těla jinak opálenej :D
Obličej chytil barvu, krk se mi neopaluje vůbec… ramena jsou nejtmavší, ruce na druhém místě. Mé břicho nevidělo světlo nikdy… a nohy mám jako sejra, protože zase celé léto chodím převážně v dlouhejch kalhotech. Na hrudi mám obrys popruhu tašky. Za týden jdu kamarátce na svatbu…
@Matka Vlčice píše:
Stříhám si sama vlasy. A taky si je sama barvím. Žádná kadeřnice mi nezastřine ofinu tak jako já sama a vzadu je mi to jedno.

Jo a holím si knír…

Neumím používat bronzer.

Nevadí mi lidi, kteří píšou „podpadky“.

Kolegyně má džíny od vietnamců a hrozně se mi líbí. Uvažuji také o koupi.

ještě edit: Chodím oblékaná jako stará-mladá a vůbec mi to nevadí.

Příspěvek upraven 13.05.13 v 14:31

Taky se oblékám jako stará mladá! Něco se mi na tom líbí… asi stará duše chce to svoje.

Dani17
499 příspěvků 28.8.20 20:24

Zítra si jdu poprvé vyzkoušet závod v běhu. Docela mám trému, jelikož běhám chvilku a mezi těmi super trénovanými…no, někdo musí být poslední ;) Tak to zítra třeba budu já :-D Hlavně ať moc neprší a ať je aspoň vlaho ;)

catherinne
13515 příspěvků 28.8.20 22:08

@Dani17 tak ať se závod líbí

MP Janka
642 příspěvků 29.8.20 07:25

@Dani17
V dešti se neběhá tak špatně, hezky se dýchá, lepší než teplo. Jenom to chce mít komplet oblečení na převlečení včetně ponožek a bot.

Temperance
2828 příspěvků 29.8.20 16:21

@Dani17 Můj tatínek měl v práci kolegu, který běhal maraton. Když se ho jednou v pondělí ptali, jak o víkendu běžel, odpověděl: „Výborně, hnal jsem všechny před sebou.“

Dani17
499 příspěvků 29.8.20 19:53

@catherinne @MP Janka Děkuju, zvládla jsem to. :-D Samozřejmě už při řazení na startu začalo krápat a lehce pršelo celou dobu. Ale běžela jsem jen 5 km. Dvakrát jsem lapala po dechu, takže jsem se trochu zdržela nadechováním, ale výsledný čas se mnou málem praštil :-D Na ty dva prudší kopečky co tu máme (y) A ty endorfiny jsou báječná věc :-D
@Temperance Tatínek je borec (y) Já si přála, aby mě v cíli nepředběhli ti, co běželi 10km ;)

Temperance
2828 příspěvků 29.8.20 21:10

@Dani17 Jste výborná!!!
(Tatínek byl asportovec, maraton běhal jeho kolega.)

Lucyfer09
10 příspěvků 30.8.20 02:46

Mám díru ve svetru. Snažím se nezvedat moc ruce, aby to nebylo vidět :joy:

giuliettka
7561 příspěvků 18.9.20 18:30

Priznávam sa, že som dnes v buse premýšľala prečo tlustí ľudia nechodia peši. Jak može ženská, ktorá o sebe vie, že má prdel väčšiu jak sedačka v mhd, tu prdel na tu sedačku rvať? A prečo si sadá k deťom? Sedela som na tej „štvorke“, oproti malému a prisadla si obézna ženská. A malý oznámil, maminko pani se na mne tlačí! Hlasom jak keby hlásil zástavky namiesto reproduktora. Pani sa naštvala a naštvane mu oznámila, že z neho neubyde, keď sa troška posune. Tak som vyletela z kože a pani oznámila, že syn ma zaplatenú jízdenku rovnako ako ona a má teda nárok na celé miesto, nie len na to, čo mu zostane z toho, čo ona s tou veľkou riťou zasadla. Nech mu nelezie na sedačku. A teraz to priznanie, teraz ma to štve, že som sa neovládla a štve ma aj to, že si pani neprisadla ku mne, ale k nemu. Ja by som najskor držala zobák, narvala sa čo najviac na sklo a teraz by som nemala výčitky. Prečo preboha ľudia, čo vedia, že majú zadok väčší ako tá sedačka aspoň v tom buse nezostanú stáť?

Stránka:  « Předchozí 1 2024 2025 2026 2027 2028 2029 2030 2031 2032 2033 2034 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek