Přiznání MP

Fotoalbum tématu (794) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
oliviax21
103 příspěvků 10.7.21 13:46

Líbí se mi taková ta barevná, jak vypadají jako namalovaná vodovkami. Ale moje tělo nejspíš zůstane čisté, s mou nerozhodností bych stejně nepřišla na to, co si tam dát :smile:.

MP blanka
2939 příspěvků 10.7.21 14:03

Ja sa priznám, že aj keď som odporkyňa tetovania, aspoň teda na odkrytých, viditeľných miestach tela, pred asi 2 rokmi som sa za jedným pánom s tetovaním až s úľubou dokonca obzrela. Odhadom 60.tnik, štíhly, ale nie vychrtlý, iba tak akorát opálený, krátke prešedivené vlasy, ležérne, ale čisté oblečenie, nezhrbený postoj, a spod krátkeho rukáva mu vykúkalo tetovanie. Absolútne neviem, čo mal vytetované, ale to tetovanie s tým človekom bolo akosi v celkovom súlade. Pristalo mu, vedel ho nosiť. Určite to o sebe vedel, a pritom pôsobil prirodzene, nepredvádzal sa. Keby som mohla a nehanbila by som sa, predbehla by som ho, aby som sa mohla pozrieť ešte raz. :-)

Příspěvek upraven 10.07.21 v 14:05

Oveeec
3035 příspěvků 10.7.21 14:04

@bao-baba Zrovna jsme se o tom dneska bavili po cestě z nákupu v jednom menším městě. To byla esence českého pekla, tříčtvrťáky, legíny, špeky v tahavých úpletech, ti lidi vypadali úplně šíleně a byli všichni potetovaní. Jedním z důvodů, proč bych si to nikdy nenechala, je, že to má úplně každý. I když třeba ta „vodovková“, ty květinové ornamenty a podobně, se mi líbí moc. I když i ty má každý (pro změnu každý hipster).

Temperance
3305 příspěvků 10.7.21 14:33

Mně se tetování nelíbí, většinou mi ti lidé připadají špinaví. Ale co je podle mě peklo největší je, když pokérovaný člověk kňučí, že nevyjde s penězi, a přitom je zjevné, že ty ozdoby má ze salónu, žádné samodomo.

Vinca_minor
2948 příspěvků 10.7.21 15:15

Mně se tetování též nelíbí, ale jsou čestné výjimky. Třeba u Tushara z Jak nás vidí svět mi nevadí, nosí ho tak nějak samozřejmě a prostě k němu patří. Tushar je pro mě vůbec zajímavý úkaz. Líbí se mi běloši a nemám ráda vystajlované borce a tetování, ale Tushar je prostě hezkej a sympatickej. Kdo nesledujete pořad, tak T. je z Pákistánu a proslul jako muslim, který jí vepřové a pije alkohol.

Paris1789
5510 příspěvků 11.7.21 19:38

@Vinca_minor ten pán je myslím gay

Vinca_minor
2948 příspěvků 11.7.21 20:04

@Paris1789 Nevím, jestli o tom Tushar někdy mluvil. Vím, že gay je ten Japonec vlevo. A ať je Tushar jakej chce, stejně je to hezkej sympatickej chlap :D I když se naprosto vymyká mému obvyklému vkusu.
Edit: Tak jsem si našla video z jeho narozenin a říká jen, že je nezadaný, ale že se to může brzy změnit, že přece nebude sedět doma. A že je IT inženýr a model, že se objevil v pár reklamách a chodí přehlídky.
A nepamatuju si, že by o orientaci mluvil někdo jiný, než Kento.

MarryJu
601 příspěvků 11.7.21 22:00

@bao-baba Né Slováci! Chodíme na bazén na pomezí hranice Polsko- Slovensko- Česko a po pár letech studií osazenstva na tomto koupališti jsem se dopidila k závěru, že občané Slovenska jsou v počtu tetování ve značném vedení

Vinca_minor
2948 příspěvků 11.7.21 22:32

Mám oblíbený symbol, který se mi líbí vzhledem i významem. Ale nechci tetování. Tak jsem si nechala vyrobit jednoduchý stříbrný prstýnek na zakázku přesně dle svých představ a dennodenně ho nosím.

Singer ka
164 příspěvků 2 inzeráty 12.7.21 06:29

@Vinca_minor rozumné, snáz se sundá prstýnek než tetování a taky nezmění tvar se změnou postavy.

if5
499 příspěvků 12.7.21 15:07

@Singer ka A dá se zvětšit, až stářím otečou klouby :-)

Vinca_minor
2948 příspěvků 12.7.21 16:21

@if5 Anebo nosit na jiném prstu, teď je na levém ukazováku, takže mám ještě dost hubenějších prstů v záloze :D

giuliettka
8946 příspěvků 12.7.21 17:06

Hľadala som si cez víkend dovolenku a teraz mám toto ako reklamu. Priznávam, že by som chcela mať takúto obývačku. :-)

if5
499 příspěvků 12.7.21 19:05

@giuliettka No je fakt, že k takovému obýváku bývá přibalená komorná i s péřovým oprašovátkem. :-)

giuliettka
8946 příspěvků 12.7.21 19:44

@if5 Myslím že nielen komorná, aj kuchár, čašník, masér a concierge. :-D Ten balkon na ktorý to dievčatko vybehne k rodičom, je krásny.

https://www.youtube.com/watch?…

Ophelie
1254 příspěvků 13.7.21 07:47

Tak jsem se po ránu zadníma…
Líbí se mi nejen hotel, ale i reklama. Perfektně odvedená práce.

Temperance
3305 příspěvků 13.7.21 13:46

@Ophelie Já jsem se zasnila i předníma ;-)

Vinca_minor
2948 příspěvků 13.7.21 16:00

@Temperance Díky, já furt přemýšlela, jakými zadníma. A jelikož nepoužívám žádné automatické opravy ani predikce textu, tak tohle mě nenapadlo :D

Vinca_minor
2948 příspěvků 13.7.21 16:05

Právě jsem zjistila, že indické angličtině rozumím mnohem líp, než britské, americké, kanadské či australské. Koukám na háčkovací videa knitterknotter a říkám si, že hezky rozumím. Tak hledám a autorka Arunima je původem Indka. A pak mi došlo, že má podobný přízvuk jako Manish a Tushar z Jak nás vidí svět. A těm taky rozumím dobře. Je to taková angličtina bez horkého bramboru v ústech.
Zato strejdovi Kanaďanovi jsem nerozumněla ani slovo. A francouzsky neuměl.

Ophelie
1254 příspěvků 13.7.21 18:01

@Temperance jste mě odhalila - vůbec jsem si toho po ránu nevšimla. Zadními vrátky se mi vkrádala představa pobytu v tak hezkém zařízení:o)

Temperance
3305 příspěvků 13.7.21 18:36
tajinka
108 příspěvků 13.7.21 22:20

Priznávam, že pred spaním si pozerám instagram Chiary Ferragni a som ním fascinovaná. Pridávam príklad :)
https://www.instagram.com/p/CQwEubpJX_w/?…
https://www.instagram.com/p/CRL0-jrJ5xF/?…

MenthaPiperita
124 příspěvků 14.7.21 08:42
@tajinka píše:
Priznávam, že pred spaním si pozerám instagram Chiary Ferragni a som ním fascinovaná. Pridávam príklad :)
https://www.instagram.com/p/CQwEubpJX_w/?…
https://www.instagram.com/p/CRL0-jrJ5xF/?…

Musela jsem si to ověřit, ale nepletu se - ona měla i jedny ze svatebních šatů háčkované, řešily se tady. Proti gustu…

giuliettka
8946 příspěvků 19.7.21 14:53

Práve som na novinkách zostila, že zomrel Milan Lasica. Mala som ho ráda, program Ktosi je za dverami bol srdcovka mojích rodičov a tak som videla tuším všetky časti a niektoré aj veĺakrát opakovane. A priznávam, že sa bojím kliknuť na diskusiu pod článkom.

Judy24
1360 příspěvků 23.7.21 17:46

Přiznávám se, že jsem se pohoršovala nad olympijskou kolekcí a jak jsem teď viděla sportovce na zahájení, tak se mi začala líbit. Asi jsem sentimentální, já nevím. :) Nebo se mi jen líbili Petra Kvitová s Tomášem Satoranským.

Stránka:  « Předchozí 1 2031 2032 2033 2034 2035 2036 2037 2038 2039 2040 2041 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek