Přiznání MP

Fotoalbum tématu (797) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Vinca_minor
3043 příspěvků 8.11.21 07:50

@Oveeec Výskyt koček není u nás vůbec přirozený. Domácí venkovní, venkovní zdivočelé. Je jich všude jak nas… :D Ale tím nechci nikomu zakazovat chovat kočky.

MP blanka
2990 příspěvků 23.11.21 11:45

Priznám sa s niečím, čo ma nectí, viem, nie je to odo mňa pekné, ale nemôžem si pomôcť - pobavila som sa. Môj muž je dobrý, náš vzťah, napriek dlhodobému súžitiu, stále funguje na priateľskej báze, je naňho spoľahnutie, atď, ale jedna chybička krásy sa uňho predsa nájde. On tak rád všetkým radí a poúča! A robí to tak autoritatívne, spôsobom, akoby mal patent na pravdu! Je vcelku zbehlý aj v internetovom prostredí, nie je žiadna naivka. On, nie ja, už veľakrát úspešne nakupoval cez internet, ale stalo sa, - aj majster sa utne - :-). Prvýkrát totiž zaplatil za objednaný tovar vopred, čo inak v zásade odmieta. A čo myslíte, že sa stalo? Áno, firma formou automatických mailov opakovane urguje platbu, a sľubuje zaslanie tovaru, až keď peniaze dostane, napriek tomu, že muž poslal peniaze dávno a následne si ešte znovu skontroloval správnosť zadaných údajov. Aj on im opakovane písal, urgoval a sťažoval sa a nič. Hoň vietor v poli! Súhlasím s ním, že sú to podvodníci - ale nemôžem si pomôcť, škodoradosť, najväčšia radosť. Nejde o veľkú sumu, v podstate bagateľ, to nás neohrozí, ale chápem, že ho to štve z podstaty veci. Ale ja som sa na ňom pobavila - a áno, viem, mám sa hanbiť!

surrik
2607 příspěvků 27.11.21 10:37

Majitel si to nepreje, knihovna si to nepreje, ale Max to chce. A Max je kocour. A ja proste musim udelat to co si kocour preje! Asi me nejak ovladaji nebo co… a kdybych ho videla pred knihovnou… jak chce dovnitr… s tim kocici pohledem…ach jo

Stránka:  « Předchozí 1 2035 2036 2037 2038 2039 2040 2041 2042 2043 2044 2045
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek