Pro lidi, co tápou v modě

Fotoalbum tématu (2196) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Reklama

Bossygirl
337 příspěvků 16.10.17 15:06

@Jordaan Ano, to vypadá hezky. Ovšem na modelce. Víte, realita bývá někdy poněkud tristní.

Jordaan
7388 příspěvků 16.10.17 15:43

@Bossygirl

Uf. Co na to rict.

Bossygirl
337 příspěvků 16.10.17 16:00

@Jordaan Ale nic říkat nemusíte
Já jsem jen vyjádřila svůj názor, že mnohé outfity, které vypadají svižně na fotkách, v reálu na dívce či ženě „normálních“ tvarů působí nudně, neslušivě. S tím se dost často setkávám. Móda prezentovaná v časopisech a podobně je často nekriticky přebírána. Proto se také podle mě některé ženy obracejí pro radu na takové blogy jako tento, kde očekávají osobnější rady.

giuliettka
269 příspěvků 16.10.17 16:06
@Bossygirl píše:
Proto se také podle mě některé ženy obracejí pro radu na takové blogy jako tento, kde očekávají osobnější rady.

Akože vážne? Takže z toho vyplýva, že všetky čo tu chcú radu a čo radia sú škraty ošklivé s krátkymi tučnými nožkami? :-D
Tak odteraz si všetky rady nechám pre seba, nech sa radím medzi štíhle krásne modelky. :-D

Bossygirl
337 příspěvků 16.10.17 17:24

@giuliettkaNo vidíte, mám radost, že jsem Vás mohla takto potěšit! Ale ta škrata, ať je to cokoli, jsem jen já, vyjádřila jsem své osobní pocity.

DRW
1729 příspěvků 16.10.17 17:24

@Bossygirl
oba outfity a taktez navrhy @Jordaan jsou v pohode a na normalne rostle zene (tim nemyslim oblejsich tvaru) a zvlast jeste v mladem veku dobre a to mne napadaji dalsi variace, ale to nic. Ja si je v chladnejsim pocasi dovedu predstavit se slimkami a rolakem, napr. Hobo stylu se spoustou bizuterie etc. etc.

A ted k vasemu problemu, vy je nosite na doma. Nejspis proto, ze na ne nemate postavu nebo jakykoliv jiny duvod, tak neprenasejte sve duvody na jine lidi. Protoze, co nesedi jednomu, muze na dalsich 100 lidech vypadat skvele a presne naopak. A zrovna mlade devce s peknou postavou si s takovymi saty muze vyhrat, jak chce.

Bossygirl
337 příspěvků 16.10.17 18:00

@DRW Ale já žádný problém nemám. Nejsem už dávno mladá a opravdu nemám postavu jako modelky. Nic na nikoho nepřenáším, přečtěte si moje příspěvky pečlivě. Jen nabízím svou zkušenost a pohled. Vy máte, zdá se, problém s mými příspěvky. Myslím, že zbytečně míříte do osobní roviny.

DRW
1729 příspěvků 16.10.17 18:24

@Bossygirl
ja proti vam nic nemam :D hledate za tim neco, co neexistuje ;)

Reklama

benyka
5372 příspěvků 16.10.17 18:32

@BeKaa Jo! To taky. Naposledy, když mi to šlo už hodně na nervy, jsem využila suchý zip, ustřihla tenký pásek a všila do inkriminované meziknoflíčkové oblasti. Ale to není použitelné pro bílé košile.

DRW
1729 příspěvků 16.10.17 18:45

@benyka @BeKaa
Tip: babicka si vzdy vsila do tech mezer obracene pruhledny knoflicek, na liste to nebylo videt a v inkriminovane oblasti to drzelo, jak prilepene.

benyka
5372 příspěvků 16.10.17 18:49

@DRW Jo, to už je vyšší dívčí (musí se udělat dírka). Nicméně, teď mě napadlo, že když jsem naposledy kupovala po mnoha letech patentnky, byla jsem celá pryč z toho, že se dělají umělohmotné průhledné. To by šlo taky využít.

Bossygirl
337 příspěvků 16.10.17 19:22

@DRW No tak tím lépe. Jen jsme si asi úplně neporozumely.

BeKaa
214 příspěvků 16.10.17 19:53

@benyka @DRW Díky za tipy, vyzkouším.

rozmlsaná
136 příspěvků 17.10.17 13:26

@benyka to občas využívám. Lepší než se neustále kontrolovat. Bohužel prsa neodložím :(

benyka
5372 příspěvků 17.10.17 14:14

@rozmlsaná Mně se podařilo konečně jedno písmenko košíčků sundat, a musím říct, že je to úplně jiný život. Ale klasickou košili jsem si po dlouhých letech koupila jedinou (nejspíš ze zvědavosti) a ještě jsem jaksi „nenašla příležitost“ ji provětrat. :-)

rozmlsaná
136 příspěvků 17.10.17 15:10

@benyka Že jo? Já když si někdy postěžovala na prsa, tak jsem se dočkala řečí jak mám být ráda, šťastná atd.. Košile jsem nosila často když jsem pracovala v bance. Teď mám jenom 2 ale vytáhnu je zřídka.

Pedra Negra
6 příspěvků 17.10.17 15:22

@tweety1
Ty tmavé jsou OK, letos jdou takové opět do módy, ale ty růžové bych vyměnila za nějaké jednobarevné (ideálně spíše do béžova) a s o něco vyšším podpadkem, např. jako tyto Alessia od Dune London: https://www.zoot.cz/…ndon-alessia

/Komentář: omlouvám se za off-topic příspěvek, nejde mi to bohužel smazat, ale jde o reakci na původní téma ze s. 1 :-)/

Příspěvek upraven 18.10.17 v 10:39

Josefínaa
377 příspěvků 17.10.17 22:40

@Pedra Negra
Na co vlastně reagujete? Nechce se mi klikat na odkaz, ví bůh, co tam na mě vyskočí!

rozmlsaná
136 příspěvků 18.10.17 09:42

Balím a po třech měsících v subtropech se vracím do Čech. Že se bude po víkendu ochlazovat jsem si zjistila. Musím sebou vzít teplé věci, boty, no prostě to co v kufru zabere nejvíc místa. Co myslíte, pokud přivezu kožený křivák využijí ho? Tady ho v zimě běžně nosím, ale teď nevím zda jsem ho nosila doma. Vracím se na Silvestra, nebudu tam celou zimu. Děkuji za názor.

Pedra Negra
6 příspěvků 18.10.17 09:55

@Josefínaa
Hezký den, reagovala jsem na úvodní komentář k této diskuzi na s. 1 (viz. názor na foto 2 párů bot) :-). Jsem tu nováček a nevšimla jsem si, že na aktuální témata musím kliknout na poslední stránku, tak se omlouvám, že ten můj komentář už je off-topic. Odkaz je na stránky ZOOTu, ale bohužel už jsou ty lodičky stejně vyprodané.

Pedra Negra
6 příspěvků 18.10.17 10:21

@rozmlsaná
Myslím, že křivák určitě unosíte. Včera tu bylo ještě krásně, ale dnes se dost ochladilo. Navíc křiváky jsou teď opět v módě :-). Zrovna včera na jedné přehlídce (ač zaměřené na boty Baťa) byly k vidění v dámské i pánské verzi :-).. a až bude ještě větší zima, tak stačí pod něj obléknout tlustý svetr a na krk omotat nějakou módní šálu a česká zima vás jen tak nezaskočí.

DRW
1729 příspěvků 18.10.17 12:06

@Pedra Negra jste sice nova, ale porozumeni textu jste se zatim nenaucila. Diskutujici se spise pta, zda je u nas dostatecne teple pocasi na krivak ;)
Mimochodem ty postovane fotografie jsou desne, na prvni ani neni videt, ze maji damy na sobe krivaky a druha odkazuje na, co? Vlastne tapu v tom, k cemu je vami sdelena foto informace?

BarcaAri
534 příspěvků 18.10.17 12:32

@Pedra Negra Reakce na prispevek z roku 2013, nepochopeni textu o krivaku. To neni stastny zacatek:)

Pedra Negra
6 příspěvků 18.10.17 13:15

Tak mě klidně ukamenujte/ura­mínkujte :-)… vypadá to, že sem do diskuze se lidi nechodí bavit o módě, ale spíše se urážet (což dokazují i ostatní komentáře, které tu vidím), tak děkuji za „milé“ přivítání a raději se rozloučím, mějte se tu krásně a hlavně se tu nepobijte ;-)

Beldarana
164 příspěvků 18.10.17 14:23

Co si vzít na sebe na plavbu Děčín-Drážďany? Podle předpovědi bude přes den cca 10 stupňů, ale to se může změnit. a večer a v noci cca 6. Nikdy jsem na podobném výletě nebyla tak docela tápu.

Stránka:  « Předchozí 1 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Kolekce Kanye Westa: Místo přehlídky paparazzi

Kanye West předvedl svou novou kolekci na paparazzi snímcích... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Módní divadlo v Miláně očima fashion blogerky

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Domov módy ožívá dvakrát do roka - v únoru a v srpnu, kdy se koná... Celý článek

Reklama