Pro lidi, co tápou v modě

Fotoalbum tématu (2054) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Reklama

Jordaan
8174 příspěvků 13.06.18 10:17

@petik01

Pripada mi, ze Vam lepe sedi vrsky, ktere mirne rozsiruji ramena. Ta bila halenka podle meho ramena spis zuzuje a zaroven zvyraznuje poprsi, boky pak pusobi sirsi, nez ramena a cele to deformuje proporce postavy. Myslim, ze to je i problem, ktery sama vidite na te fotce s usitou sukni v Burda vlakne (ze to z Vas dela trubku). Pritom mate moc hezkou, soumernou a stihlou postavu. Na te prvni fotce se zlutyma kalhotama ma vrsek jiny strih a ramena jsou stejne siroka jako boky a zaroven je videt, ze mate prsa, tj. idealni stav. Ta cerna halenka ma podobny efekt. U te bile je to nejspis tema mini rukavkama, kdyby byly delsi (a halenka mozna o malinko sirsi v ramenou), tak Vas to nebude nahore tak zuzovat.

ajatar
620 příspěvků 13.06.18 11:31

@petik01 Zlte gate super, akurat by som k nim skusila dat koselu klasickeho strihu, rukavy po lakte alebo s dlhym rukavom a ohrnut. Mne sa tie halenky (biela a cierna) vobec strihovo nepozdavaju, pripada mi to dost nemoderne a usadle, ale mozno je to len moja averzia.
Dole rozsirene dziny by som vyhodila, tie slim su fajn. Vzorovany top cajk.
Mam cca rovnaku postavu a velmi rada nosim pruhovane vrsky, pride mi ze to posobi smrncovnejsie (hrozne slovo, ale neviem to nejak lepsie vyjadrit) nez jednofarebne a myslim ze tomuto typu postavy vodorovne pruhy v hornej casti tela nemozu uskodit.

zwedavka
938 příspěvků 20.06.18 22:41

Vážené dámy,
poraďte mi prosím, mám si ty šaty nechat nebo vrátit?
Rozparky na rukávech zašiju, mělo by to jít bez problémů.
Sedí mi přesně, ale kombinace mojí 44 - 46, velkého vzoru a volánů mne znejisťuje.
Zelené nechat, červené vrátit.

Příspěvek upraven 22.06.18 v 08:20

sirena007
798 příspěvků 21.06.18 08:10

@zwedavka Ty žluté kytky (?) vypadají jako díry…

bluuudicka
1037 příspěvků 21.06.18 12:16

@zwedavka Určitě vrátit, ten vzor není zrovna hezký a délka vám taky moc nesluší…

emef
2425 příspěvků 21.06.18 17:44

@zwedavka A ten volan dole taky neni ono.

zwedavka
938 příspěvků 21.06.18 19:29

Rozhodnuto, moc děkuju. To víte, že jsem měla pochybnosti, jinak bych to sem nedávala.

martinarie
55 příspěvků 30.06.18 14:51
Co pod šaty?

Ahoj, pořídila jsem si tyhle šaty, jsou spíš teplejší s podšívkou. Tak mě napadlo, zda jde něco nosit pod ně - svetřík, blůzka, košile?. Poradíte, hlavně si nejsem jistá s tím výstřihem vzadu. Nebo určitě nic pod ně? Dík.

Campanelle
1915 příspěvků 30.06.18 15:09

@martinarie Proč pod ně, spíš na ně, ne? Tedy pokud vám není deset.

martinarie
55 příspěvků 30.06.18 15:19

@Campanelle co přes ně vím, ale mám jiné šaty, pod které v zimě nosím svetříky a halenky, něco jako na obrázcích. Tyto nové ale asi nebudou ten případ… :-)

Campanelle
1915 příspěvků 30.06.18 19:21

@martinarie To první vypadá strašně.

martinarie
55 příspěvků 11.07.18 15:40

Oba obrázky jsem dala jen jako ilustrační, ani jeden z outfitů se mi nelíbí. Našla jsem ale jeden, který se mi líbí. Co vám?

Veronika P
300 příspěvků 13.07.18 11:33

@martinarie Mně se ta kombinace nezdá ani barevně ani stylově a připadá mi trochu staromódní. Tu halenku si dovedu představit k nějakému hladkému černému spodku (pouzdrovka, cigaretové kalhoty…) a ty šaty mají hodně specifickou barvu. Možná by byla hezká kombinace s džínovinou? Hledala jsem nějaké fotky, kde by byla košile apod. pod šaty, ale nic, co by se mi líbilo, jsem nenašla. Co Vás na tom vlastně láká?

martinarie
55 příspěvků 13.07.18 11:52

@Veronika P Děkuji moc za odpověď. Já to nosím tak nějak ze zvyku, je to v zimě teplé a pohodlné. Vůbec mě nenapadlo, že se to vlastně nenosí. :-) Opravdu tápu v módě, proto sem píšu. :-) Pod šedé šaty nebudu nosit nic, s tím výstřihem vzadu by to vypadalo divně a ty své starší „outfity“ tedy hodně přehodnotím. :-)

MP blanka
1347 příspěvků 13.07.18 12:24

@martinarie mne by sa tie žlté šaty aj páčili, ale ako šaty, nie ako šatová sukňa.Nosíte ich aj bez blúzky ?

martinarie
55 příspěvků 13.07.18 12:52

@MP blanka To nejsou moje šaty, foto jsem našla na internetu.

DRW
1981 příspěvků 13.07.18 13:05

@martinarie klidne noste satove sukne a halenky, neni na tom nic staromodniho. Spise je to nezvykle. Ale kdyz se to umi, tak je to chic. Chce to jen dobre prizpusobit strih a zvolit jednobarevnou satovku, ktera nebude prebijet vrsek. Tmave modra, seda (mozna v jakemkoliv odstinu), vinove cervena a k nim hezka halenka s vazackou, fiží, rolakem etc. Pak si muzete vyhrat se vzory a barvami.
Vlastne satova sukne je jeden ze zakladnich kousku kancelarskeho/bu­siness odevu, kdyz se to umi, nic s tim nezkazite. Ale urcite to chce hrubsi strukturu na satovce a jemnou strukturu na odevu pod ni. Ve vasem pripade bez kapes a experimentovani s bohatymi suknemi, ale spise pouzdroveho nebo mirne ackoveho strihu, s hlubsim vystrihem a vetsimi pruramky a pod ni jemne kousky. Celkove vas to zjemni. Ta sedocerna s bilou kosili zbytecne upozornuje na ruce a prsa.

JarkaJ
396 příspěvků 13.07.18 13:10

@martinarie Mně se ty šedé šaty docela líbí, dovedu si je představit do kanceláře. Problém je, že materiál a podšívka je „zimní“ a střih s vykrojenými zády letní, proto by cokoliv pod ně vypadalo blbě, jak už zmínily ostatní. Vezměte je sice na chladnější dny, ale se sakem nebo svetříkem (konec léta, podzim ideální). Mimochodem bílé košile pod pouzdrové šaty docela propagují v Pietro Filipi, několikrát mi to navrhli při zkoušení, ale taky se mi to nelíbí. Triko se snese pod ležérnější šatovou sukni.

Příspěvek upraven 13.07.18 v 13:15

JarkaJ
396 příspěvků 13.07.18 13:14

@Campanelle na podobné téma: Pamatujete, jak se koncem 70.let nosily košile nebo roláky s dlouhým rukávem pod trička nebo svetříky s krátkým rukávem? Též jsem nosívala (dnes neuvěřitelné kombinace) a když vidím dnes některé filmy.. :-)

takvselijak
255 příspěvků 13.07.18 13:54
@JarkaJ píše:
@Campanelle na podobné téma: Pamatujete, jak se koncem 70.let nosily košile nebo roláky s dlouhým rukávem pod trička nebo svetříky s krátkým rukávem? Též jsem nosívala (dnes neuvěřitelné kombinace) a když vidím dnes některé filmy.. :-)

Nemáte fotku? Třeba z nějakého toho filmu. Vůbec si to takhle z popisu nedokážu představit.

benyka
6304 příspěvků 13.07.18 15:01

@JarkaJ Taky si vzpomínám. Košile se svetříkem, to mi moc nešlo (košile nerada). Ale nosily se takhle taky „plášťové“ šaty a to bylo celkem fajn (tenký rolák a šaty s límcem přepásané širokým páskem). Hodilo se to i na zimu v těhotenství, jenom jsem vynechala pásek.

JarkaJ
396 příspěvků 13.07.18 15:18

@benyka přesně, to už mě v dospělosti moc nezastihlo, ale roláček a plášťové šaty - s krátkým rukávem. Nebo Rolák a halena s krátkým rukávem, já nosívala košili a přes ni svetřík s krátkým rukávem (snad to bylo ve filmu Brácha za všechny peníze?) nebo rolák a přes něj košili s krátkým rukávem. Ale zas na druhou stranu - dneska vidím daleko horší věci :-)

MP blanka
1347 příspěvků 13.07.18 17:54

@JarkaJ @benyka , tiež som nosila krátke rukávy cez dlhé, a páčilo sa mi to. A keď sa tak spústa vecí z minulosti znovu objavuje na Módnom výslní, nie je nemožné, že to niekto prinesie ako úžasnú novinku.

Campanelle
1915 příspěvků 13.07.18 19:05

@JarkaJ Nepamatuju si, že bych něco takového nosila. Nosila jsem to, co ušila babička. A košili pod šatovou, to jo. :)

vlm
4103 příspěvků 13.07.18 19:25

Taky jsem nosila krátký rukáv na dlouhý, trička přes košili, a v zimě,,,téčko,, přes slabý rolák nebo košili, tęčko bylo triko nebo svetr s kimono rukávem k lokti.asi v roce 78.Pozdėji jsem nosila velký pánský sitovany nátělník s velkýma dįrama přes bįlé bavlněné triko k tomu nabíranou sukni vlastnį výroby.

Stránka:  « Předchozí 1 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Ralph Lauren oslavil neskutečných 50 let v módní branži

Ralph Lauren na newyorském týdnu módy oslavil 50. výročí svého... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Dobročinné secondhandy: Dobrý skutek, nebo past?

Autor: Monika

Pomáhat oblečením – to zní jako spojení příjemného s užitečným. Tak... Celý článek

Reklama