Pro lidi, co tápou v modě

Fotoalbum tématu (2192) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
4526 příspěvků 26.1.19 06:59
@holly.golightly píše:
Mně přijde zvláštní, že partner projevuje takto konkrétní přání, které se týká nějakého kusu oblečení. Nic ve zlém, já si to jen zkrátka jen neumím představit.

Naozaj nie? Vám nikdy priateľ nekúpil niečo pekné na seba? Ani vás nikdy pri pohľade na niečo pekné v obchode, na okolidúcom nenapadlo, ten vyzerá dobre, to by pristalo aj tomu mojmu? Myslíte, že chlapi nepozerajú po iných rovnako ako my? A kým ho napadne, tá moja by v tom vyzerala tiež dobre, alebo lepšie, poviem jej, aby si to dala,tak je to super.

giuliettka
4526 příspěvků 26.1.19 07:02
@holly.golightly píše:
Jeden můj bývalý partner mi do mého vzhledu kecal dost. Nelíbilo se mu, že nosím hodně černou, nelíbila se mu barva mých vlasů, nelíbilo se mu, že nosím podpatky. No a já jsem se mu snažila udělat radost. Ovšem šlo spíš o to, že se ze mě snažil udělat kompletně někoho jiného.

Myslím, že celá vaša odpoveď je poznamenaná týmto. Ale u nich to tak nie je, on len chce na rande kočku v ružovej minisukni.

giuliettka
4526 příspěvků 26.1.19 07:09
@holly.golightly píše:
Nejspíš bych se partnera zeptala, proč nebo co přesně se mu na tom líbí a pak bych se podle toho nějak zařídila.

A strašne by ma zaujímalo, že keď už by ste sa rozhodla pokecať si do detailu s partnerom o takej blbosti ako je ružová minisukňa, tak ako by ste sa potom zariadila?
Ak povie, že to videl v porne, že tak bola oblečená sexy rozvážačka pizze, ktorej chlapík otvoril dvere a neodolal a potom si to pri tej pizze rozdali 18 krát, tak čo? Pojdete kúpiť v teplákoch pizzu? :-D
Ak povie, že tak videl susedku zo 6poschodia, tak sa naštvete a pošlete ho za ňou, keď už si obzerá sukňu tej čúzy, tak nech si za ňou táhne? :-)
A keď vám povie, že ak to musíte takto riešiť, tak sa na to máte radšej vykašlať, tak si otvoríte fľašku vínka a oslávite to, ako ste krásne vyriešila jeho nezmyselné požiadavky? Utnula ste to v zárodku. Veď čo ak by po vás nabudúce chcel, aby ste si obliekla róbu od Halstona, ktorú vám chcel darovať. :-D

giuliettka
4526 příspěvků 26.1.19 07:12
@holly.golightly píše:
Zvlášť když jde o barvu, která je většině mužů (alespoň v mém okolí), bytostně odporná.
Na chlapovi, nie na žene. Mala by ste viac načúvať, čo vám vravia. :-D
giuliettka
4526 příspěvků 26.1.19 07:16
@Dogmeat píše:
@Byljednoujedenživot to první by se mu asi líbilo, díky. Tohle bych nejspíš zvládla unést bez újmy :) Akorát mám hodně tenké nohy a přijde mi, že nabírané sukénky to příliš zdůrazňují

Vykašlite sa na naberané sukničky. To je v ružovom tak pre 15nástku a Carrie Bradshaw:-)
S vašími nohami si dajte sexy obtiahnutý model. Farbu sukne vyberte rúžovejšiu, dajte si vysoké kozačky a neváhajte a vyrazte na rande.

giuliettka
4526 příspěvků 26.1.19 07:28
@Dogmeat píše:
@giuliettka ale jo, proč ne, o nic nejde :D

Na vašom mieste by som ho najpr prekvapíla týmto.
Je to výrazná farba, model ktorý ako keby šili vám na mieru a myslím, že by ste to unosila aj potom. Ak do toho pojdete, dajte mi vedieť aká bola reakcia. :-)

edit samozrejme nemyslím tým len šaty tejto značky a cenovej relácie, (pre hnidopichov) kľudne aj z látky dostupnej tu v CZ ušité miestnou krajčírkou.

giuliettka
4526 příspěvků 26.1.19 08:37

@Dogmeat :-)

Ale kvalitu obchodu netuším, je to prvý eshop čo mi to vyhodilo. :-D
https://www.windsorstore.com/…rt-065012965

Dogmeat
196 příspěvků 26.1.19 11:03

@giuliettka díky moc :)

Venda79
563 příspěvků 26.1.19 11:21

@Dogmeat mně přijde růžová mini hezká, když na to má někdo postavu, je to takové ženské

holly.golightly
46 příspěvků 26.1.19 15:01
@giuliettka píše:
Naozaj nie? Vám nikdy priateľ nekúpil niečo pekné na seba? Ani vás nikdy pri pohľade na niečo pekné v obchode, na okolidúcom nenapadlo, ten vyzerá dobre, to by pristalo aj tomu mojmu? Myslíte, že chlapi nepozerajú po iných rovnako ako my? A kým ho napadne, tá moja by v tom vyzerala tiež dobre, alebo lepšie, poviem jej, aby si to dala,tak je to super.

Manžel mi koupí něco pěkného na sebe, když si to vyberu. Oblečení ostatních žen si příliš nevšímá. Respektive, i když se ho přímo zeptám, co měla dotyčná na sobě, neví. A já taky moc neuvažuju o tom, co manželovi slušelo, protože se mi líbí, co nosí. Je fakt, že jeden můj bývalý partner se oblékal hrozně, a to jsem si občas říkala, že kdyby si pořídil něco, co jsem viděla na někom jiném, slušelo by mu to. Takže ano, asi dokážu pochopit určitou nespokojenost se způsobem, kterým se partner/ka obléká, ale stejně nechápu, takto přesně specifikovaný požadavek.

@giuliettka píše:
A strašne by ma zaujímalo, že keď už by ste sa rozhodla pokecať si do detailu s partnerom o takej blbosti ako je ružová minisukňa, tak ako by ste sa potom zariadila?
Ak povie, že to videl v porne, že tak bola oblečená sexy rozvážačka pizze, ktorej chlapík otvoril dvere a neodolal a potom si to pri tej pizze rozdali 18 krát, tak čo? Pojdete kúpiť v teplákoch pizzu? :-D
Ak povie, že tak videl susedku zo 6poschodia, tak sa naštvete a pošlete ho za ňou, keď už si obzerá sukňu tej čúzy, tak nech si za ňou táhne? :-)
A keď vám povie, že ak to musíte takto riešiť, tak sa na to máte radšej vykašlať, tak si otvoríte fľašku vínka a oslávite to, ako ste krásne vyriešila jeho nezmyselné požiadavky? Utnula ste to v zárodku. Veď čo ak by po vás nabudúce chcel, aby ste si obliekla róbu od Halstona, ktorú vám chcel darovať. :-D

No, kdyby mi partner takový požadavek přednesl, jako první bych se zeptala, proč. Kdybych byla typ, co nosí džíny a mikinu, mohlo by to znamenat, že by uvítal, abych se oblékala víc žensky. Kdybych chodila pořád v černé, mohl by u mě postrádat víc barev. Kdyby mi třeba řekl, že to viděl na kolegyni v práci, a že jí to seklo, třeba bych se snažila oblékat se víc sexy. Nebo třeba ho štve, že má partnerka krásné štíhlé nohy, ale halí se do pytlů, a tímhle se jí to snaží dát najevo.
Zkrátka bych zjistila, co přesně za tím je, a pak si podle toho pořídila minisukni/barevné věci/ženské oblečení.
A pokud je to jen o tom, že to viděl v pornu, tak asi není problém si pro nějaké domácí účely růžovou minisukni pořídit, a není třeba řešit, jak to zakomponovat do šatníku. Lidi jsou různí:-)
Nicméně tazatelka píše, že partner tohle přání projevuje dlouhodobě, takže to řeší spíš on :-) A úplně to neodpovídá situaci, že někde něco zahlídne a řekne „Hele, to vypadá dobře, nechceš si něco takovýho taky pořídit?“.

@giuliettka píše:
@holly.golightly píše:
Zvlášť když jde o barvu, která je většině mužů (alespoň v mém okolí), bytostně odporná.
Na chlapovi, nie na žene. Mala by ste viac načúvať, čo vám vravia. :-D

Pracuji v čistě mužském kolektivu, a růžová barva na ženách je obvykle terčem posměchu a různých poznámek. Stejně tak moji kamarádi se ušklíbají, když si vezmu růžový svetr, a manžel se tváří naoko znechuceně, když domů přitáhnu růžové šaty.

czDanda
626 příspěvků 26.1.19 15:15
@Venda79 píše:
@Dogmeat mně přijde růžová mini hezká, když na to má někdo postavu, je to takové ženské

Je to takové pouličně živočišné. :-)

Dogmeat
196 příspěvků 26.1.19 15:34

@holly.golightly Myslíte to dobře, nemusíte mít obavy, partner mi nic nenutí ani mi do oblečení nekecá. K mému šatníku nemá výhrady, občas mi něco navrhne. Někdy mě např. poprosí, zda bych si mohla vzít na sebe něco konkrétního, co jsem už na sobě měla při nějaké přîležitosti (což mě ale potěší, že si pamatuje, co jsem měla např. někdy před rokem a půl na sobě v kině, já si to fakt nepamatuju).
Kdybych tu sukni rezolutně odmítla, už by mě s tím nikdy neotravoval. A jestli to má z péčka nebo to někdy na někom viděl v reálu nebo se mu to urodilo v hlavě samo, přiznám se, že je mi to celkem jedno, proč by na tom mělo záležet? :) Jen se mě párkrát zeptal, jestli si nechci pořídit nějakou sukni, kvůli tomu ho nebudu vyslýchat.
Sešlo se tu několik pěkných obrázků, inspiruju se, všem moc děkuju

giuliettka
4526 příspěvků 26.1.19 23:00
@holly.golightly píše:
Pracuji v čistě mužském kolektivu, a růžová barva na ženách je obvykle terčem posměchu a různých poznámek. Stejně tak moji kamarádi se ušklíbají, když si vezmu růžový svetr, a manžel se tváří naoko znechuceně, když domů přitáhnu růžové šaty.
Čiste mužský kolektív pred vámi rieši farbu oblečenia žien? No ty vole, to som strašne rada, že predomnou sa chlapi z iných žien nesmejú. A ja si vziať niečo ružové a niekto sa bude nadomnou ušklíbat, tak myslím, že medzi priateľov ho už viac nebudem počítať. Vlastne je fuk akej barvy by som si niečo obliekla, keby sa nad mojím oblečením ktokoľvek z mojích známych predomnou ušklíbal, tak si myslím, že s ním skončím nadobro. Fakt mi to pripadá ponižujúce pre mňa, naďlej sa s ním baviť. A naoko znechutený manžel je už len čerešnička na torte. Panebože nájdite si priateľov a manžela, ktorý vás nebudú hodnotiť podľa oblečenia.
A áno, sme na webe, kde sa hodnotia handry, ale v reáli mi to pripadá pre ženu hodne blbé.
benyka
7498 příspěvků 26.1.19 23:02

@giuliettka …Asi tak stejně jako chtít, aby si pořídila růžovou sukni. Kruh se uzavřel.

giuliettka
4526 příspěvků 26.1.19 23:07
@holly.golightly píše:
Nicméně tazatelka píše, že partner tohle přání projevuje dlouhodobě, takže to řeší spíš on :-) A úplně to neodpovídá situaci, že někde něco zahlídne a řekne „Hele, to vypadá dobře, nechceš si něco takovýho taky pořídit?“

Bože, vy z toho robíte rozbor osobností a čo ja viem čo. Napísala, že prejavil prianie. Ona neodmietla. Tak je to pripomenul, no Bóže a vy máte z toho dlhodobé prianie typu, choď odteraz až do svojej smrti v ružovom. Nepreháňate to trošku? Podľa mňa tým nič nemyslel, netrpí nijakým stihomamom, normálne jej navrhol v čom by sa mu páčila. Mimochodom je to tak nádherná ženská, že v tej ružovej minisukni to bude výstavný kus na tej barovej stoličke a ten chlap by bol blbec, keby jej to nenavrhol. Ja byť lezba, tak po ní vyjedu.

giuliettka
4526 příspěvků 26.1.19 23:10
@benyka píše:
@giuliettka …Asi tak stejně jako chtít, aby si pořídila růžovou sukni. Kruh se uzavřel.

No príde mi to iné ako nevrhnúť partnerke, nechceš ružovú sukňu? Je to rovnaké ako opýtať sa nedáš si kurča k obedu? Nechcite mi povedať, že pred vami sa vo vašej prítomnosti muži pohrdavo vyjadrujú o iných ženách. Predomnou nie, asi som staromodný puritán. A manžel sa neušklíba, ani keď sa navlečiem do švagrových montérok a idem so sestrou na pole zemiaky zbierať.

benyka
7498 příspěvků 26.1.19 23:20

@giuliettka Mužům se líbí žena, která se jim (z mnoha důvodů) líbí. Proto si ji vybrali, ne? Co má na sobě, není až tak důležité. Tady není co řešit. Kdyby chtěl můj muž, abych se na veřejnosti (a nakonec i v soukromí) ukazovala v něčem, co je mi nepřijatelné, tak můj názor má celkem logicky přednost. Ukazovat se v tom budu já, ne on.

giuliettka
4526 příspěvků 26.1.19 23:32
@Dogmeat píše:
@benyka tak proti srsti je mi to proto, že opravdu nevím, co s tím. Nikdy jsem na sobě růžovou mini neměla, není to můj styl, ale vzít si na sebe semtam něco, co je mimo můj styl, mi nevadí. Samozřejmě to má určité hranice, proto hledám cestu

@benyka , ale ona nemá vyhranený štýl a kľudne by si to obliekla, nevadí jej to. A osobne si myslím, že partne vie čo vám pristane a tu mi nepripadá, žeby po nej po nej chcel niečo, čo z nej urobí hastroša. Píše na predošlej stránke, že minisukne nosí, postavu a nohy na to má a podľa mojho názoru aj vek. Akurát tu suknu zatiaľ nemá ružovú. Kedy nosiť mini ak nie do 30? Po 50?

giuliettka
4526 příspěvků 26.1.19 23:35
@benyka píše:
@giuliettka Mužům se líbí žena, která se jim (z mnoha důvodů) líbí. Proto si ji vybrali, ne? Co má na sobě, není až tak důležité. Tady není co řešit. Kdyby chtěl můj muž, abych se na veřejnosti (a nakonec i v soukromí) ukazovala v něčem, co je mi nepřijatelné, tak můj názor má celkem logicky přednost. Ukazovat se v tom budu já, ne on.
Áno má prednosť, ale fakt by ste zniesla chlapa čo by sa tváril znechutene na šaty čo ste si domov priniesla? Ja nie. A idem si navliecť rúžové pyžamko a vyskúšam jeho reakciu na ružovú farbu. :-D
Dobrú noc.
benyka
7498 příspěvků 27.1.19 09:55

@giuliettka Kdyby si to klidně oblékla, tak co se tady řeší? Hurá do obchodu. Co padne konkrétní postavě tady nevyřešíme.
Růžové pyžamo mám taky, ale nikdy bych si na sebe neoblékla například růžové nebo červené sexyprádélko. (Myslím, že manžel by puknul smíchy a přešly by ho všechny milostné choutky.) První džíny jsem si koupila kvůli němu, protože jsem se mu v nich líbila, a musím uznat, že na tom něco je. Nemá rád příliš „ženský“ styl, resp. když jsem přišla na rande nějak víc vymóděná než obvykle, viditelně se za mě styděl, a to mi moc příjemné nebylo. Takže jsme to časem srovnali na nějaký sportovně-společenský kompromis.

VeronikK
1149 příspěvků 27.1.19 10:24

@Dogmeat vidíte, to je zajímavé, jak to taky každý vidí jinak. Kamarádka si vzala džínovou sukni do půl stehen (svetr, zimní boty bez podpatků…) a její partner byl naštvanej, že vypadá jakp šlapka. Prostě jen proto, že měla kratší sukni a kozačky. Tak si třeba neumím představit, že by se taková elastická růžová minisukně vůbec někomu líbila :-) Vlastně ani neznám chlapa, kterému by se líbila růžová - já jí mám ráda a můj muž si jí prostě nevšímá a tiše trpí.
Některé z navržených obrázků jsou moc hezké, a jestli by vám slušela, proč ne…

Příspěvek upraven 27.01.19 v 10:39

giuliettka
4526 příspěvků 27.1.19 10:28
@VeronikK píše:
@Dogmeat vidíte, to je zajímavé, jak to taky každý vidí jinak. .

A jak krásne sa dá o tom pokecať. :-D

giuliettka
4526 příspěvků 27.1.19 10:30
@benyka píše:
Růžové pyžamo mám taky, ale nikdy bych si na sebe neoblékla například růžové nebo červené sexyprádélko. (Myslím, že manžel by puknul smíchy a přešly by ho všechny milostné choutky.)

Ten moj je asi farboslepý, farbu nerieši. :-D

giuliettka
4526 příspěvků 27.1.19 10:31
@VeronikK píše:
Vlastně ani neznám chlapa, kterému by se líbila růžová - já jí mám ráda a můj muž si jí prostě nevšímá a tiše trpí.

Sedím tu po včerajšej debate naschvál v ružovom tričku a nič, a tak neviem, či mám pokazený model chlapa, alebo je finále Australian Open viac sexy ako ja. :-D

benyka
7498 příspěvků 27.1.19 11:25

@giuliettka Barvoslepý nebude, ale naznačovat je málo. :-) Zvlášť, když má k dispozici dvanáct sportovních programů s permanentně nejméně šesti současně probíhajícími mistrovstvími v čemkoli, a fotbal se hraje od rána do večera v pátek i svátek i v lednu.

Stránka:  « Předchozí 1 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 523 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek