Pro lidi, co tápou v modě

Fotoalbum tématu (2157) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
květušína
226 příspěvků 19.07.19 15:01

@Temperance to chápu, mě toto minulo, i když jsem musela nosit zase jiné hrůzy. Dvanáctiletá dcera má pepito vzor za babičkovský. :D

benyka
7337 příspěvků 19.07.19 15:01

@JarkaJ Já fakt nevím, co bych k takové dlouhé sukni nosila, i když se mi zrovna ty plisované moc líbí. Letní šaty v té délce nosím, a beru k nim projmutou světlou koženkovou bundu v délce lehce pod pas nebo dokonce krátký propínací svetřík (jo! - to jsem se naučila loni o dovolené :-) ), ale samostatné dlouhé sukně neumím nosit s ničím.

Temperance
1720 příspěvků 19.07.19 15:22

@květušína Přesně, akorát že mně bylo tak šest-sedm. A nechápala jsem maminčino nadšení, že to je PEPITO (a proto je to hezké) :-D Myslím, že ty kalhoty byly červeno-smetanové a možná i kousaly.

JarkaJ
796 příspěvků 19.07.19 15:31

@Temperance Mě do pepita v dětství nikdo nenutil :-), navlékám se do něj sama teď. Líbí se mi ta černobílá kombinace, když se vezme pod Chanel kabátek černý rolák a červený nebo žlutý doplněk, přijde mi to takové francouzské nebo nadčasové, jak to říct. @benyka K dlouhé černé plisované midisukni (ne úplně dlouhé) nosím právě ten krátký „chanel kabátek“ nebo kratší sako, příp. navrch hodně krátký trenčkot - na boky.

Brep
699 příspěvků 19.07.19 20:48

Nemáte některá tip na inspiraci (pinterestová nástěnka, blog, instagram…) na více méně celočerné oblečení? Stylově - nosím hlavně černé slimky, jednoduché vršky, když je počasí tak křivák. Asi toho oblečení nemám moc, pořád točím to samé a už mě to nebaví :D Barevné věci občas nosím, ale v černé se cítím nejlépe, tak hledám nějakou inspiraci na střih či kombinaci, která by mě nasměrovala, po čem v obchodech koukat.

giuliettka
4137 příspěvků 19.07.19 20:55

@Brep Dajte fotku! Useknite hlavu a dajte foto. Nešla som na tú blbu grilovačku, tak nech mám zábavu. Nájdem vám potom aj modré z neba. :-D
Barbie doma obliekať nemožem, mám syna, tak sa obetujte. :-)

JarkaJ
796 příspěvků 19.07.19 21:40

@giuliettka Tak se mezitím zabavte tím, ze mi vymyslíte kombinaci kabátu se sukni :smiley:. Ostatní mě moc nepotesily, v podstatě potvrdily, co jsem tusila, ze tento styl není pro me. Zřejmě pojedu dal v brázdě své klasiky s lehkým oderem naftalinu a občasným uletem (jak by napsala Františka) :smiley: No, tak beznadějné to snad se mnou není, ale mírná změna by neuskodila.

Brep
699 příspěvků 19.07.19 21:41

@giuliettka Víte, jak blbě se večer fotí černá??? :D
Víc jsem nesvedla a nejsem si jistá, co vám to dá, ale pro tu srandu.
Boty na fotce jsou černé polobotky s lesklou špičkou, vzaté pro účely fotky, jinak už mají žraloka a čekají na kontejner. Ale nové ještě nepřišly.

Příspěvek upraven 21.07.19 v 20:21

Brep
699 příspěvků 19.07.19 21:44

Ještě přidám bundu

A boty, na které čekám, až dorazí a zda budou sedět či ne.

JarkaJ
796 příspěvků 19.07.19 21:45

@Brep mne se nelíbí ty kalhoty a proporce v kombinaci s bundou, ale ona vám @giuliettka něco najde :wink:

MarryJu
359 příspěvků 19.07.19 21:45

@Brep Máte skvělou postavu. Vás bych oblékala s radostí

Brep
699 příspěvků 19.07.19 21:47

@JarkaJ Je sranda, jak se člověk vidí ze svého úhlu a z fotky, takhle si taky připadám všelijak :D
@MarryJu Děkuji, výška mi to trochu komplikuje, ale dá se to.

Campanelle
1970 příspěvků 20.07.19 08:15

@Brep Líbí se mi ty první boty.

Brep
699 příspěvků 20.07.19 08:45

@Campanelle podobne jsme mela od Fly London, tyhle (a i ty druhe) jsou Bata.

giuliettka
4137 příspěvků 20.07.19 08:54
@JarkaJ píše:
@Brep mne se nelíbí ty kalhoty a proporce v kombinaci s bundou, ale ona vám @giuliettka něco najde :wink:
Ženy, človek mieni Pánboh mení. Včera sa mi zobudil syn a začal zvracať, pre chorobu ktorého som nešla na tu grilovačku. Nájdem dnes večer. :-)
giuliettka
4137 příspěvků 20.07.19 14:19

@Brep Zistila som, že nájsť čierne outfity je ťažšie ako to modré z neba. Ale podľa fotky by som vás navliekla do tohoto. Vidím vo vás túto ženskú. :-)

porjk
2776 příspěvků 20.07.19 17:03

@Brep Ty druhé boty mi nepřipadají pěkné, trochu jak pro kluka do tanečních ve vesnickém kulturáku. Ty první jsou mnohem lepší.
@giuliettka :thumbsup:

giuliettka
4137 příspěvků 20.07.19 17:48
@JarkaJ píše:
Jdu si zatápat :-) a pro radu, prosím. Líbil by se mi kabát tohoto stylu a vzoru (oba nově v M&S), jak jsem již psala, mám slabost pro tento vzor a myslím, že kabát je takový moderní, ležérní, o což se teď snažím. Jenže jak ho zkombinovat s mým šatníkem, konkrétně sukněmi, abych nezazdila tu jeho ležérnost a nevypadala v něm jako chudinka?

Nájdite si kabát tejto dlžky, ale s výstrihom ktorý ma klasické klopy. Nie ku krku a myslím, že potom pojde úplne v pohode aj ku sukni.

benyka
7337 příspěvků 20.07.19 18:46

@giuliettka Tenhle kabátek je evidentně nad kolena, takže problém sukní kryjících kolena neřeší.

giuliettka
4137 příspěvků 20.07.19 18:49

@benyka Tak @JarkaJ bude nosiť len sukne nad kolena. :-D Vzhľadom na to, že kolená ma ešte sexi, tak to máme tak na 8 rokov vystarané a potom kabát vyjde z módy. :-D

giuliettka
4137 příspěvků 20.07.19 18:51

@benyka Ale naozaj si myslím, že sa toho, vziať si k nemu sukňu, nemusí obávať.

benyka
7337 příspěvků 20.07.19 18:53

@giuliettka Ale představit si to zapnuté, tak se picnu, že si ta baba ráno zapomněla sundat peřinu. :-)

giuliettka
4137 příspěvků 20.07.19 18:55

@benyka No ale v tom prípade to budete vidieť aj u nohavíc, že si nevyzliekla pyžamo. Je to strihom kabáta.

benyka
7337 příspěvků 20.07.19 19:45

@giuliettka No dyť říkám, že kabát plus mínus ke kolenům je na houby. :-)

JarkaJ
796 příspěvků 20.07.19 19:46

@giuliettka Tak kdybych měla 37 jako Kate, tak tu sukni nosím poloviční :smiley:. Jinak ten kabát není příkladem toho, co hledám, nepotřebuji kabát ke kolenum a s klopami. Jdu na to přesně z druhé strany- zaujal mě ten kabat v MS svou jednoduchosti a vzorem, tak zvažují, zda bych ho měla s čím kombinovat z me dosavadni garderoby. Druhy příklad už je lepší, tedy bílé šaty bych si pod nej nebrala, ale rozevlate černé i tu pouzdrovku bych si představit uměla. Kotníčkové boty nebo kozačky, teoreticky by to šlo. Oblečení se většinou prezentuje rozepnute, rozevlate, vyhrnute rukávy - to vždycky vypadá lip, než když to člověk použije, jak by se dalo ocekavat.

Stránka:  « Předchozí 1 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek