Pro lidi, co tápou v modě

Fotoalbum tématu (2198) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Porkpiehat
1648 příspěvků 30.8.19 23:46

@giuliettka Já zadávám nejdřív ve FJ, to je mi bližší, když se mi nelíbí výsledek, tak to zadám v AJ (pokud dané slovíčko neznám, tak si ho najdu - aspoň se u toho procvičím v AJ :-) ). Street mě nikdy nenapadlo, to musím zkusit.

Koukám, že si z těch fotek vezmu nejvíc ponaučení já :-) Čekala bych, že kombinace leopard+červená+černá bude už ze své podstaty moc sexy nebo dokonce vulgární. Ale fakt platí, že zvířecí potisky na malých plochách působí elegantně. U toho prvního modelu se mi k tomu nehodí ta kabelka, ale jinak bych ten outfit brala od hlavy k patě. Druhý a třetí model byl také brala tak, jak je. Líbí se mi ty pruhované ponožky, já už jsem na to nejspíš stará (musela bych to vyzkoušet), ale na mladé dívce to může působit roztomile rebelsky. Ten poslední je na mě moc usedlý :-) ale jinak rovněž OK. Francouzi by ti dali při hodnocení výběru fotek 20/20 (dvacet bodů z dvaceti možných), což je ekvivalent české jedničky s hvězdičkou.

Oveeec
2195 příspěvků 31.8.19 00:45

@Porkpiehat Trošku OT, ale k těm leopardům: viděla jsem dneska slečnu, dost mladou, v dlouhých širokých leopardích kalhotách, s černým saténovým tílkem s kraječkou a koženou bundou. Bohužel už nevím, co měla za boty. Ale vypadalo to senzačně a ani trošku lacině (sama byla taková přirozená, vlasy do culíku, žádná smažená mrtvola). Taky mě to překvapilo, jak dobře to vypadá.

Porkpiehat
1648 příspěvků 31.8.19 07:55

@Oveeec Kromě kvalitního materiálu pro „leopardí“ oblečení je důležitá i osobnost nositelky, celková kombinace oblečení a další milion podmínek :-) Aneb když dva dělají totéž, není to totéž.

Včera jsem konečně viděla na někom plisovanou sukni. K nám na venkov tahle móda nedorazila a včera ve velkoměstě (= jakákoli obec nad 5 tisíc obyvatel :-) ) jsem jí na jedné slečně viděla. Ale zas tak uchvácená jsem nebyla. Slečna byla štíhlá, sukně byla černá a hezká, ale nějak jsem neměla ten moment „wow“.

MP blanka
1999 příspěvků 31.8.19 10:11

Toto sa mi na MP páči - akokoľvek tu sú niekedy príspevky uštipačné až zlomyseľné
a tvrdé, a bez zjemňujúcich servítok - keď sa nadhodí problém, rozvinie sa niekedy aj zaujímavá a podnetná diskuzia.
A páči sa mi, že sa @milujubalet1903 sa nedala odradiť počiatočnými reakciami na
svoj dotaz v inom vlákne, neurazila sa a odhodlane vstúpila do arény aj tu.
Vďaka jej dotazu sa tu poučíme viaceré.
Ostatne - zdá sa to iba mne, že už sú preč časy, keď sa na MP akosi nič nedialo a bolo tu takmer mrtvo?

Porkpiehat
1648 příspěvků 31.8.19 11:59

@MP blanka Stačí pár nováčků (nebo staronováčků :wink:) a hned je v několika vláknech živo.

MP blanka
1999 příspěvků 31.8.19 13:18

@Porkpiehat - áno, to ma tiež napadlo, teda konkrétne vy. :-)

Porkpiehat
1648 příspěvků 31.8.19 14:41

@MP blanka Stačí, aby se našlo pár lidí, kteří si spolu rozumí, nebo se alespoň navzájem tolerují :-), a diskuze se hned rozproudí.

milujubalet1903
23 příspěvků 31.8.19 22:02
Anonymní přispívání

Ještě jedna otázka, prosím. Jak se zakládá diskuze anonymně, popř. napíše anonymní příspěvek (z mobilu)? Ne že bych to zrovna teď potřebovala, ale jenom mě to zajímá:slight_smile:

vlm
4717 příspěvků 1.9.19 08:52

@milujubalet1903 jak anonymně???teď snad píšete anonymně, je přece jedno na co se zeptáte jako @milujubalet1903 přece je anonymní. Jinak musíte vytvořit nový profil což je přece blbost být tu dvakrát. jednorazovy vstup jako host nelze naštěstí.

JarkaJ
970 příspěvků 1.9.19 10:50

@vlm @milujubalet1903 Ja myslím, ze anonymní byla a založila vlákno anonymně, ale pokud přidá vlastní fotky, tak z anonymity vystoupila a třeba je ji teď blbé se na něco zeptat, když už jsme ji poznali. Tady bych to viděla jedině vstoupit pod dalším jménem. Tak jsem to pochopila.

Porkpiehat
1648 příspěvků 1.9.19 11:00

@JarkaJ Já jsem to také tak pochopila, akorát že teď se to profláklo, takže nový přispěvatel bude v podezření, že je to @milujubalet1903 :-)
Někteří (já to teda nejsem) jsou tady zdatní v určování dvojitých i trojitých autorů.

JarkaJ
970 příspěvků 1.9.19 11:13

@Porkpiehat musela by nějakou dobu počkat a samozřejmě, pokud se tazatel trochu rozepise, není těžké si to spojit. Když už se člověk odtajní, měl by to zvážit, protože už i v názorech a způsobu komunikace prezentuje sebe jako konkrétní osobu.

giuliettka
4939 příspěvků 1.9.19 11:16
@JarkaJ píše:
@Porkpiehat Když už se člověk odtajní, měl by to zvážit, protože už i v názorech a způsobu komunikace prezentuje sebe jako konkrétní osobu.

Fakt sa nemusíte odtajniť, ja tu vypisujem už roky a približne tak dvakrát do roka mi niekto oznámi, že som to ja, čo píšem na MP. Naposledy ma tak šokovala šéfka, (zase zdravím :-D ) a teraz už čakám kto sa namane. Svet je malý a ten internetový ešte menší.

milujubalet1903
23 příspěvků 1.9.19 11:23

Já se nad tím opravdu jen tak zamyslela, jinak je to jedno… Spíš mě inspirovalo to, jak je při zakládání nové diskuze psáno: „Anonymní přispívání používejte pouze pro citlivá témata.“ Nebo jak přesně, snad víte co myslím…

giuliettka
4939 příspěvků 1.9.19 11:26

@milujubalet1903 Ono to fakt bolo, ale potom to zrušili. Boli tu potom príšerné urážky. Ja som teda protivná a hnusná aj s nickom aj s vedomím, že ma niekto spozná, ale s tými anonymami to bola fakt síla.
https://www.modnipeklo.cz/…nkovani/390/?…

V3S
21 příspěvků 1.9.19 18:15
@giuliettka píše:
Ale to si snáď robíte srandu. No a čo, že je z iného materiálu? Nechcite mi povedať, že keď dám obrázok červenej sukne a zelených topánok, tak vy ak nezoženiete úplne totožné, tak sa tým neinšpirujete.
A stydká kosť? No musela som si ju vygoogliť, čo vám vlastne vadí. Tak zaprvé ju nevidím a zadruhé, keby aj hej, tak čo? Má si ju nechať chirurgický odstrániť?

Ne, to jste mi špatně rozumněla. Měla jsem na mysli, jestli by nebylo lépe tu sukni nenosit. Že mi nepřijde pěkná ani materiálově, ani neudělá nositelce dobrou službu, když se pod ní rýsuje, co by podle mne mělo zůstat cizím zrakům skryto.
O chirurgickém zákroku řeč není. Zastávám názor o jedinečnosti i kráse každého jedince i bez chirurgických vylepšeních.
Inspirace z ostatních fotek je fajn, jen jsem původní příspěvek pochopila v tom smyslu, že je možné nějaký kousek z šatníku tazatelky i nedoporučit k dalšímu nošení.

marikahr
980 příspěvků 8.9.19 09:45

Potrebujem saty na jednu akciu v Oktobri, najradsej by som obliekla nieco s dlhym rukavom aby som nepotrebovala riesit, co na saty
a aby to nebolo take jednoduche, najradsej by som nieco ine ako cierne alebo tmave modre, take mam

nasla som zaujimavu stranku so satami, vedela by som si vybrat, ale zda sa mi to podozrivo lacne…
tak len pre inspiraciu https://www.stylewe.com/…resses-59_92

porjk
2856 příspěvků 8.9.19 10:44

@marikahr Ty třetí jsou :thumbsup:

VeronikK
1162 příspěvků 8.9.19 11:10

@marikahr vybrala bych si :-), jaká je kvalita asi musíte zjistit a dát nám vědět…

xSx
713 příspěvků 8.9.19 12:03

@marikahr spolecnost ma sidlo v Cine, recenze jsou pozitivni i negativni. Pri vymene pak musite poslat na vlastni naklady zbozi zpet do Ciny. Bude to risk, no.

Atlacoya
2730 příspěvků 9.9.19 13:14

Mám dotaz - v čem nosí ženy na pracovní jednání složky s papíry a kde se to dá sehnat? Pro pány jsou aktovky, co dámy?

Matmys
2423 příspěvků 9.9.19 13:45

@Atlacoya spisovka dámská

marikahr
980 příspěvků 9.9.19 13:53

@Atlacoya ja nosim notebook, takze okrem kabelky NB tasku a tam dam aj pripadne papiere

lorens
2179 příspěvků 9.9.19 13:56

@Atlacoya Našla jsem relativně subtilní, hladkou koženou kabelu na notebook, kam se mi vejde obojí. Moje je Coach, ale koukla jsem, co nabízejí teď a asi bych si nevybrala. Naštěstí toho nemusím tahat moc, ale kousek od nás je soud a tam dámy mívají i poměrně robustní kousky. Nic jiného se s tím asi dělat nedá.

JarkaJ
970 příspěvků 9.9.19 16:50

@Atlacoya Kupovala jsem si na dokumenty tenčí tašku na notebook, co vypadá mezi kabelkou a spisovkou. Poslouží Vám v podstatě taška na notebook, některé jsou decentní, v různých barvách a velmi pěkné. Jinak já vybírala zn. Bright v kamenné prodejně domibags.cz

Stránka:  « Předchozí 1 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 526 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek