Pro lidi, co tápou v modě

Fotoalbum tématu (2198) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
julie74
3446 příspěvků 15.10.19 11:49

@JarkaJ Já myslím, že ten svetr má problém v tom, že prostě potřebuji vysoký kontrast a to s tím svetrem moc nepořídím. Citronová necitronová. Ovšem musím se tady přiznat, jednou jsme byli někde v zahraničí a já měla poměrně výrazné růžové šaty, náhle se ochladilo a já našla v autě akorát tenhle svetr. takže jsem měla jednobarevné zářivě růžové šaty a citronový svetr a můj muž byl u vytržení jak se mu to líbilo. Peklo by mě zabilo. Abych si zarýmovala. @Porkpiehat a to je reakce i na vás, kdyby to tady četl nějaký chlap, tak zejména z této barvové debaty dozajista chytne psotníček. Ale máte pravdu.

irma73
465 příspěvků 15.10.19 12:19

@Porkpiehat Jasně, že červená je vždy teplá barva, tady jsme řešili teplotu barvy v rámci odstínů. Jen jsme psaly zjednodušeně studená a teplá místo správnějšího méně teplá a více teplá. :)

@julie74 Nějak nechápu, jak můžete mít pocit, že citronová žlutá je málo kontrastní. Vždyť je to skoro jak zvýrazňovač :D

Temperance
2027 příspěvků 15.10.19 13:15

No a proto grafici označují barvy čísly.

julie74
3446 příspěvků 15.10.19 13:19

@irma73 to ne, to by tam muselo být víc zelené. Vyfotím, vlastně barvy se prý mají fotit bez makeupu, tak to tady máte :)

julie74
3446 příspěvků 15.10.19 13:23

U nás se tomu říkalo vyblity zelí. Pardón

irma73
465 příspěvků 15.10.19 13:28

@julie74 Aha, předtím na fotkách se sakem se mi zdála ta žlutá mnohem výraznější.
Tady z těchto 3 fotek vám dle nastavění mého monitoru a mých očí nejvíc svědčí ta červená :)

Temperance
2027 příspěvků 15.10.19 13:30

@julie74 Taky se mi nejvíc líbí ta červená varianta.

julie74
3446 příspěvků 15.10.19 13:56

On ji taky ten prevít telefon nejhezčeji vyfotil. Ale mám ji taky ráda, akorát právě moc nevím co k tomu. A to je pořád dokola :) :)

giuliettka
4944 příspěvků 15.10.19 14:02

@julie74 Dám vám nevyžiadanú radu, aj keď viem, že riskujem, že ma pošlete tam kam slnko nesvieti. Vykašlite sa na hľadanie farieb, na teplé leto a ešte teplejšiu zimu a veternú jar, naučte sa nalíčiť a noste čo sa vám páči. Ja medzi červenou a žltou fotkou rozdiel v kombinácii s tvárou nevidím. Celé je to len o výzore a tom ako sa na ktorej fotke tvárite.

Porkpiehat
1632 příspěvků 15.10.19 14:15

@julie74 Nesmíme házet všechny chlapy do jednoho pytle :-) Můj manžel rozdíly v barvách (odstínech) vidí dobře, jen neví, že se tomu říká třeba švestková. Na druhou stranu je mi věrným pomocníkem v určování barev kovů. Vyzná se v různých odstínech zlaté, jakou barvu má bronz, měď, cín, kdy to není původní barva kovu, ale patina… Na mém oblečení ale v zásadě dělí barvy na ty, které se mu na mě líbí a ty, které se mu nelíbí :-D

julie74
3446 příspěvků 15.10.19 14:20

@giuliettka jé, i já jsem o kousek výš psala, že je to v podstatě debata o ničem. Jinak tohle je fotka bez líčení, to víte, já a spousty dalších celebrit víme co je in… :). Nebojte, nikam vás nepošlu, ale jste poslední dobou nějaká podezřele příjemná, to je fakt…

julie74
3446 příspěvků 15.10.19 14:21

@Porkpiehat no to neházím, to asi jo… Pravda už měsíc mě otravuje barvou bundy na zimu, žádná mu není dost dobrá, takže asi prožije zimu v šusťákovce.

giuliettka
4944 příspěvků 15.10.19 14:23
@julie74 píše:
Jinak tohle je fotka bez líčení, to víte, já a spousty dalších celebrit víme co je in… :)

Nechcem Vám brať ilúzie, keď už sa vám zdám príjemná, ale tie celebrity čo svoje fotky bez makeupu plácajú na instagram vrchom spodkom, sú na všetkých perfektne nalíčené. :-D

Porkpiehat
1632 příspěvků 15.10.19 14:24

@giuliettka Ty mě vždycky rozesměješ :-D Prý teplejší zima a větrné jaro :-D :-D

Já mám třeba tenhle šál, který bych podle všech pravidel barevného poradenství, měla zakopat dva metry hluboko ve vzdálenosti aspoň 200 m od našeho domu. Je na něm jasná červená, béžová, která je trochu do zlatava, ani jedna z těch barev není „moje“. A přitom se v tom šálu cítím úplně nádherně. Ne jako královna. Jako carevna :-D

Porkpiehat
1632 příspěvků 15.10.19 14:29

Video s 50 způsoby, jak nosit bílou košili. Některé jsou samozřejmě spíš extravagantní (zatím jsem v reálném životě neviděla nikoho, kdo by nosil košili posunutou dozadu a odhalenou na ramenech), ale několik tipů na nošení jsem si tam našla.
https://www.youtube.com/watch?…
PS: Ve videu se nemluví, tak se nemusíte děsit, že je to francouzsky.

giuliettka
4944 příspěvků 15.10.19 14:30
@julie74 píše:
@Porkpiehat no to neházím, to asi jo… Pravda už měsíc mě otravuje barvou bundy na zimu, žádná mu není dost dobrá, takže asi prožije zimu v šusťákovce.

Choďte do Globetroteru v Drážďanoch, (mali by mi dávať proviziu z predaja jak ich chválim! :-D ) a vyberie si za pár sekúnd a vy potom možete do Karstadtu. :-D
Ja som chcela by si manžel kúpil túto.

Matmys
2422 příspěvků 15.10.19 14:43

@Porkpiehat To je ale pěkná holka. A jak se hezky směje :)

julie74
3446 příspěvků 15.10.19 14:43
@giuliettka píše:
Nechcem Vám brať ilúzie, keď už sa vám zdám príjemná, ale tie celebrity čo svoje fotky bez makeupu plácajú na instagram vrchom spodkom, sú na všetkých perfektne nalíčené. :-D

To byl samozřejmě vtip, proto jsem to psala. No, asi pořád mi na tom vzhledu nezáleží dost, takže tohle v pohodě dám. Akorát vy ostatní to holt musíte vydržet. :)

A díky za tip, budu si to pamatovat

JarkaJ
970 příspěvků 15.10.19 14:52

@Porkpiehat @giuliettka No právě to mám podobně, nosím vlastně i teplé i studené odstíny barev a často nedokážu odlišit, co mi sluší víc. Ale pokud se mi barva líbí a cítím se v ní dobře, koupím si to bez ohledu na ten „správný odstín“. Dřív jsem to neřešila vůbec, teď jsem naopak zatížena zdejšími detailními rozbory odstínů a úplně mě to - už tak v mé nerozhodnosti - omezuje. Před časem jsem byla rozhodnutá jet za tou Beátou Oravcovou až do Žiliny :-), protože přece barevná typologie Vám změní celý život … :-), dosud jste nosila úplně špatné barvy, teď teprve prokouknete a budete za hvězdu :-) atd., ale už jsem opustila myšlenku a chci se rozhodovat intuitivně. Stejně už mám svůj barevný rejstřík oblíbených barev a těch, které úplně míjím, protože se mi ani nelíbí ani by mi neslušely.

Temperance
2027 příspěvků 15.10.19 15:20

@Porkpiehat Díky za košilové video :-)

giuliettka
4944 příspěvků 15.10.19 16:24
@JarkaJ píše:
@Porkpiehat ale už jsem opustila myšlenku

Hele, až budete v Liberci, tak sa ozvite, pripijeme si na to. :-D

JarkaJ
970 příspěvků 15.10.19 17:23

@giuliettka Mám si s Vámi přijet připít na opuštění myšlenky? :-) Bacha, mohla bych Vás vzít za slovo a udělat si výlet do Liberce. Já Liberec dobře znám, od dětství jsme tam jezdili za příbuznými a pak k Mníšku zas na chalupu a za dalšími známými- strávila jsem tam dost krásných dní. Výraz „opustit myšlenku“ teď ráda používám, zdá se mi výstižný.

Dogmeat
214 příspěvků 15.10.19 19:45

@julie74 Mně se nejvíc líbíte v té žluté.

julie74
3446 příspěvků 15.10.19 20:00

@Dogmeat :grinning: :grinning:

irma73
465 příspěvků 16.10.19 09:21
@mimi píše:
A este som chcela polozit otazku: co myslite dokedy sa budu nosit plisovane sukne?

Vy jste to možná přivolala, já plisovanou sukni vůbec pořizovat nechtěla, ale nakoukla jsem včera do SH a mrkla tam na mě tahle, ve stavu nové a za 39Kč. Barvu zkresluje fotka při umělém osvětlení, ve skutečnosti je trochu jiná, viz barevný obdélník. Edit: Přefotila jsem ji na lepším světle.
No a teď přemýšlím, jak ji kombinovat na postavě s méně výrazným pasem.
Nějaké nápady? Díky :D

Stránka:  « Předchozí 1 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek