Pro lidi, co tápou v modě

Fotoalbum tématu (2198) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
VeronikK
1162 příspěvků 16.10.19 10:45
@julie74 píše:
On ji taky ten prevít telefon nejhezčeji vyfotil. Ale mám ji taky ráda, akorát právě moc nevím co k tomu. A to je pořád dokola :) :)

Nemám ráda příliš křiklavé kombinace (většinou), ale myslím, že tmavostní i barevný kontrast mi svědčí. Takže k červené mám ráda šedou, světlou nebo antracitovou. Taky hnědou, ale takovou studenější. Případně v zimě tu tvrdost kontrastu, podle mě, stáhne i „měkčí“ materiál a vzor. Tvíd se vzorem rybí kosti černo nebo šedo/bílé hnědo/černé…

pavka_l
1026 příspěvků 16.10.19 10:48

@irma73 Ta sukně je krásná, ale vůbec nevím, s čím by se kombinovala. To jsem Vám moc nepomohla, že?

Uživatel je onlineirma73
465 příspěvků 16.10.19 11:02

@pavka_l No právě. Je tak líbivá, že jsem neodolala a koupila ji. Ale co teď s ní, že? :D
Je mi jasné, že sukně je už dost výrazná sama o sobě (plisování + krajka), takže vršek musí být co nejjednodušší, a asi i jednobarevný. Tenký kontrastní pásek pro zvýraznění pasu, aby to nepůsobilo selkoidně. Boty asi spíš subtilnější na podpatku (viděla jsem i s teniskami, ale k této konkrétní sukni asi nee). Nevím, jaký svrchník, hlavně správnou délku, sukně je midi.

Temperance
2027 příspěvků 16.10.19 13:57

@irma73 Myslím, že bílou halenkou/hladkým topem nic nezkazíte.

PS Líbí se mi, že používáte slovo svrchník :-)

Příspěvek upraven 16.10.19 v 15:13

pavka_l
1026 příspěvků 16.10.19 14:24

@irma73 Navrhovala bych nosit v dostatečně teplých dnech, abyste se obešla bez další svrchní vrstvy. Možná by to sneslo i kratší bundičku do pasu, nic delšího si k tomu nedovedu představit.

JarkaJ
970 příspěvků 16.10.19 15:09

@irma73 Je krásná a za ty peníze, není co řešit. Napadá mě taková otřepaná kombinace bílé tričko s černým křivákem, společensky nebo letně s bílým nebo světlým sakem, hodilo by se k ní i něco tmavě šedého, třeba rolák nebo svetr do takového materiálového kontrastu nebo černý či stříbrný top pro společenské příležitosti.

Temperance
2027 příspěvků 16.10.19 15:13

@irma73 Pařížská modř!

Uživatel je onlineirma73
465 příspěvků 16.10.19 15:34

@JarkaJ @Temperance @pavka_l Moc děkuji, některé z barevnách kombinací jsem potkala na netu, šedá, černá, bílá jsou jasné, sříbrná by mohla být zajímavá, pařížskou modř si budu muset vyhledat. Hodně jsem taky viděla zakasané svetry, ale vždy spíš volnější, tak nevím, jestli by to fungovalo i na robusnější postavě. Spíš bude asi lepší přidržet se vršku přiměřeně na tělo…

Tak pařížská modř je prý to, čemu já říkám tmavá královská :D

mimi
181 příspěvků 16.10.19 15:56

@irma73
No tak teraz neviem, ci sa tesit, ci zavidiet :-D :-D ale tesim sa, za taku cenu zohnat suknu je skvele! A v kombinacii s bielou alebo ciernou nic nepokazite. ;-)

Uživatel je onlineirma73
465 příspěvků 16.10.19 16:44

@mimi Jste milá, děkuji. Kombinovatelných barev se starorůžovou (či co to je za odstín) je celkem dost, já hlavně tápu v těch délkách a tvarech :)

JarkaJ
970 příspěvků 20.10.19 18:30

Jdu si pro radu, ve čtvrtek jsem velvyslanectvím pozvána na slavnostní večer k rakouskému státnímu svátku na Žofín, 19- 21 hodin, zřejmě nějaké proslovy a raut a setkání. Zajímal by mě váš názor na me uvažované oblečení. První malé černé jsou mi nyní zase dost akorát, dlouho jsem je neměla, ale nemají pro mě už takový dívčí střih? Druhé kostymkove šaty s volány jsou hodně staré, ale teď vidím, ze bych je zas mohla vytáhnout (nebo ne?). Třetí jsou satenové s nabiranymi rukávy, široké, stažené širokým paskem (způsob uvazani se dá měnit). Kombinace se sukni je moje nejnovější, sukně tmavě hnědá, zmackana s leskem. Da se buď s košili (myslím, ze i na ten Žofín by šlo) nebo halenkou s mašli. Zmackana je vytažena ze skrine, na to nehledte. Případně bych dokázala najít ještě něco jiného. Fotky dam postupně, aby se dalo jednoduše hodnotit. Dalo mi to strašně práce se prevlekat a nafotit, tak me s tím nevyhoďte se vším :smiley:, něco si vzít musím.

JarkaJ
970 příspěvků 20.10.19 18:34

Staré dvoudilne

JarkaJ
970 příspěvků 20.10.19 18:39

Satenove s límcem a vyšívanou legou

JarkaJ
970 příspěvků 20.10.19 18:41

Sukně s kosili

Byljednoujedenživot
137 příspěvků 20.10.19 18:44

@JarkaJ Ještě zkoušejte dál, ty saténové vůbec ne, dělají divnou siluetu. Ty 2dílné bych nenosila spolu, zkusila bych unosit vršek s kalhotami s vysokým pasem. Košile + sukně zkoušejte klidně dál, ve vyfoceném bych vyměnila košili, tahle je příliš volná, nebo prostě příliš nabíraná k nabírané sukni.

JarkaJ
970 příspěvků 20.10.19 18:44

Sukne s bluzkou - a tím končím. Vyřadily byste některé šaty úplně, ze bych je neměla nosit? Díky za názory.

Byljednoujedenživot
137 příspěvků 20.10.19 18:46

@JarkaJ Úplně první šaty vám hezky sedí v ramenou. Zkuste k nim jiné boty. A nějaké doplňky.

Byljednoujedenživot
137 příspěvků 20.10.19 18:49

@JarkaJ Poslední model: nosit, ale jinak :) Sukni kombinovat s něčím jednodušším, blůzku klidně k pánskému saku. Je béžová nebo růžová?

JarkaJ
970 příspěvků 20.10.19 18:50

@Byljednoujedenživot satenove dělají normální siluetu do X, když se stahnou, dělají štíhlý pas, ale je fakt, ze volnější jsou. S košili souhlas, taky se mi to tak jevilo, zkusím jinou.

Byljednoujedenživot
137 příspěvků 20.10.19 18:51

@JarkaJ U těch saténových máte nějak divně spadlá ramena, buď je to fotkou, nebo jsou vám větší.

JarkaJ
970 příspěvků 20.10.19 18:57

@Byljednoujedenživot Blůza je lesklá bezová a vidím, ze nejde nosit přes. K prvním šatům moc doplňku nejde, mají na levé straně sedla látkové růže a pod prsama lesklý díl z jiného materiálu. Většinou k nim nosím jen secesní přívěsek -stříbrný řetízek s listem ginko, podobně náušnice. Vypasovane jsou a sedí dobře. Někdy mě zlobí, ze se lepí na punčochy - co s tím?

giuliettka
4947 příspěvků 20.10.19 18:58

@JarkaJ Ja hlasujem za 1, ale nemáte tie šaty naopak? To zapínanie má byť vpredu vo výstrihu?

Byljednoujedenživot
137 příspěvků 20.10.19 19:02

@JarkaJ prý pomáhá nastříkat lakem na vlasy - nezkoušela jsem, lak na vlasy nepoužívám a nebo tohle
Edit: A vyzkoušejte o několik dní dříve, než vyrazíte, netuším, jestli lak nebo antistat nenechá na černémo oblečení fleky, ať stihnete případně vyprat :)

Dejte k nim tedy ten jemný šperk, nějaký jemný náramek a jiné boty bez pásku přes nárt?

JarkaJ
970 příspěvků 20.10.19 19:05

@giuliettka Ne, to je skutečně vpředu, takový prustrih do kapky a navíc to má vpředu ty růže. Jiná možnost není :grinning:. Takže vidím, ze ty starší mají ještě úspěch - relativní, samozřejmě.

ertz
85 příspěvků 20.10.19 19:06

@JarkaJ První šaty s jemnými šperky, ostatní kombinovat s něčím jiným. Saténové asi nejdou dobře vyfotit, ve dvoudílných vypadáte zbytečně usedle ( ale nejde poznat, jaký je to materiál - třeba jsou naživo hezčí. Není to taková ta vystupující sametová krajka - jakoby vybroušený vzor? Nevím, jak se to jmenuje odborně)

Stránka:  « Předchozí 1 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek