Pro lidi, co tápou v modě

Fotoalbum tématu (2198) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
LorelaiH.
3311 příspěvků 23.10.19 18:59

@porjk @Temperance díky, zkusím objednat o půl čísla menší a uvidím.

kalmar
123 příspěvků 1.11.19 16:10

Tápu. Ve výprodeji jsem si koupila tyto šaty (jsou super a děsně mi sluší). Ráda bych je nosila už teď (třeba do divadla), nechce se mi čekat až na léto. Měl by pro mě někdo radu, jak nosit takovéto šaty (v zásadě letní - bavlněná madeira) s více vrstvami oblečení? Nebo je to blbost a úplně mimo? Díky za postřehy!

bao-baba
479 příspěvků 1.11.19 17:46

@kalmar Šaty jsou moc hezké, ale „divadelní“ mi nepřipadají. Když nechcete čekat na léto, snad byste mohla vyjet někam za teplem :-)

BeKaa
462 příspěvků 1.11.19 18:30

@kalmar Tohle jsou fakt letní šaty. Jsou pěkné a v létě je využijete, ale do divadla se nehodí a se zimními věcmi to bude, myslim, vypadat divně.

kalmar
123 příspěvků 1.11.19 20:59

@bao-baba @BeKaa díky! Potvrdily jste mi, co jsem vlastně cítila, jenom to aktuálně přebila touha si v nich někam vyrazit. Takže mám o důvod více těšit se na léto. Nebo si doma pořádně zatopím ;-)

ertz
127 příspěvků 1.11.19 21:23

@kalmar Možná kdyby se vyskytla nějaká garden party v tropickém skleníku…?

kalmar
123 příspěvků 1.11.19 21:27

@ertz :-D to mě spíš odnese čert do pekla (musím si ty šaty přibalit)

ertz
127 příspěvků 1.11.19 21:41

@kalmar Tak za měsíc a kousek se Vám to může splnit, jestli jste dost zlobila :-)

Judy24
997 příspěvků 2.11.19 10:36

@kalmar Moje sestra ultra-módní-puberťačka by vám řekla, že si pod ně máte vzít tričko s dlouhým rukávem a klidně je nosit ven (do divadla teda asi ne). :D Zrovna včera o tom vedla debatu s naší maminkou.

kalmar
123 příspěvků 2.11.19 20:36

@Judy24 právěže „ven“ je jaksi nemám kam nosit, do práce by to bylo teď v zimě blbé a jinak nosím volnočasové oblečení. Ale díky za podporu ultramódní puberťačky. Doufám, že do léta neztloustnu.
@ertz jojo, být hodná se fakt nevyplácí, ti zlobiví z toho vždycky vyjdou lépe.

if5
249 příspěvků 6.11.19 20:20

@isko @JarkaJ Opožděně, ale přece - do lodičky na menší nohu si lepím gelový polštářek lemující okraj paty (vedou je v některé drogerii, myslím DM). Potom tolik nepadá.

milujubalet1903
23 příspěvků 10.11.19 20:14

Dobrý den. Mám poslední dobou pocit, že se oblékám strašně nudně a vytáčí mě to. Pocitově tíhnu spíš k eleganci, ale v tom se zas mezi vrstevníky cítím nesvá (jsem na střední). Většinu mých outfitů tvoří džíny, jednobarevné tričko a šedivá mikina. Navíc bych si moc ráda vyzkoušela něco zajímavého, kreativního, šíleného. Poraďte mi prosím, co zkusit, na čem se vyřádit (jako studentka nemám moc peněz, ale nemám strach ani z DIY).
A je tu ještě jeden problém. Vůbec nevím, kde sehnat skinny džíny, které by mi sedly a nevytahaly se během pár týdnů (mám celkem konfekční XS, 34-36; akorát jsem maličká, 160 cm). Díky moc

Porkpiehat
1787 příspěvků 10.11.19 20:28

Mám ten pocit jen já nebo zažíváme déjà vu?

Ivana32
189 příspěvků 10.11.19 20:46

@Porkpiehat
Slečna tu nedávno zjišťovala, na kolik vypadá. Toto je ovšem odlišné téma. Podle fotek mi ale nepřipadala typově na něco „šíleného“. Já na střední nosila džíny a triko taky- čas na „lepší“ přišel až pozdějc. :-)

milujubalet1903
23 příspěvků 10.11.19 21:09

@Porkpiehat Ano, už jsem sem psala, ale to znamená, že už se tady nesmím nikdy ukázat? Tohle je úplně jiné téma.

Puffin
203 příspěvků 10.11.19 21:16

@milujubalet1903 Dobře, zkusím odpovědět. Co zajít do obchodu nebo sekáče a zkoušet a fotit se v tom a zkoušet a fotit se a tak pořád dokola? Fotky můžete prohlížet sama, s někým komu věříte, nebo je dejte sem. A když to budete fakt nějakou dobu dělat, zjistíte, jakou změnu chcete. A když už budete vědět, co chcete, tak si v sekáči nebo ve slevách něco finančně nenáročného najdete.

Porkpiehat
1787 příspěvků 10.11.19 21:16

@milujubalet1903 Samozřejmě, že sem můžete psát do jakého tématu chcete. Měla jsem pocit, jako bych už tenhle příspěvek slovo od slova někde četla a že se oblékání dotyčné osoby důkladně probíralo.

milujubalet1903
23 příspěvků 10.11.19 21:18

@Puffin Díky, to zní jako zajímavý nápad, vyzkouším. Je pravda že u mě bude asi nejvetsi potíž v tom, že vlastně nevím co chci.

ertz
127 příspěvků 10.11.19 21:20

@milujubalet1903
Navíc bych si moc ráda vyzkoušela něco zajímavého, kreativního, šíleného. Poraďte mi prosím, co zkusit „.
Rada jednoduchá - zkuste "něco zajímavého, kreativního, šíleného“.
Ale: 1. kreativní a šílené není vždy elegantní
2. chcete eleganci a cítíte se v ní nesvá - tak to asi nebude ono.
Kdybyste se v ní cítila dobře, tak to neřešíte a nosíte, co chcete.
Zkuste se zeptat někoho ze svého okolí, jehož styl se Vám líbí a kdo Vás aspoň trochu zná.

milujubalet1903
23 příspěvků 10.11.19 21:23

@ertz Já eleganci sama pro sebe nechci, i když se mi vizuálně líbí. Nechci ji právě proto, že se v tom necítím. Připadám si pak příliš upraveně a vyumělkovaně.

Ivana32
189 příspěvků 10.11.19 21:31

@milujubalet1903
Tak se do ničeho nenuťte a oblékejte se adekvátně věku. K vlastnímu stylu časem dospějete, třeba nebude elegantní, ale spíše sportovní, nebo jiný. Nelámejte to přes koleno.

Saphena
93 příspěvků 11.11.19 07:21

@milujubalet1903 Kdy jindy zkusit něco kreativního nebo šíleného než na střední? V nejhorším budete vypadat blbě a po letech Vám to bude k smíchu. Kamarád si na střední vyholil asi čtvrtinu hlavy, polovina mu přišla fádní, taky se to sneslo. Otázka je, jestli Vám nebudou vadit blbé pohledy někoho z okolí, odlišný styl vyžaduje sebevědomí. (Proto jsem na střední byla šedá myš, co se snažila splynout s podlahou a teď je mi líto, co všechno jsem tehdy mohla zkusit, třeba růžové vlasy, to pak v zaměstnání jde blbě). Nebo můžete třeba jen přidat šperk k současnému oblečení nebo si vzít mikinu v jiné barvě nebo se vzorem… Prostě pomalu měnit současný styl.

giuliettka
5111 příspěvků 11.11.19 15:31
@milujubalet1903 píše:
@Porkpiehat Ano, už jsem sem psala, ale to znamená, že už se tady nesmím nikdy ukázat? Tohle je úplně jiné téma.
Vlákno je to iné, ale déjà vu mám aj ja. Vidím tu vašu červenú sukňu a reči o háemkovej mládeži.
@milujubalet1903 píše:
Pocitově tíhnu spíš k eleganci, ale v tom se zas mezi vrstevníky cítím nesvá (jsem na střední).

U vás to nebude eleganciou, v tých vaších troch obľúbených suikniach čo ste tu dala, elegantná nie ste. Vyzerá to akor, ako keby ste nosila oblečenie po dedičstve starej panny z přízně.

giuliettka
5111 příspěvků 11.11.19 15:32
@milujubalet1903 píše:
@ertz Já eleganci sama pro sebe nechci, i když se mi vizuálně líbí. Nechci ji právě proto, že se v tom necítím. Připadám si pak příliš upraveně a vyumělkovaně.

Vyumelkovane!? Ako vážne? Ja by som povedala skor staromódne.

Venda79
575 příspěvků 12.11.19 23:10

@milujubalet1903 a nechcete - zatím - zůstat u džínů s tričkem a přidat k nim jen něco zajímavějšího, než je šedivá mikina? sáčko? nebo svetřík v zajímavé barvě? tam je teda problém u second handu, aby to nevypadalo jako po babičce, tak možná spíš výprodej
ono pouštět se do změn takhle na zimu může být náročné, ale teď jsem si vzpomněla na jeden stoletý článek tady od Ady, kde upozorňovala, jak kombinace čepice-šála-rukavice ve vhodně zvolených barvách udělá divy

Stránka:  « Předchozí 1 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek