Pro lidi, co tápou v modě

Fotoalbum tématu (2213) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
VeronikK
1184 příspěvků 10.2.20 14:17

@bao-baba já jsem zase teď o víkendu jela na běžky, jeli jsme vlakem a na horách si vče nosili s sebou na zádech. Takže jsem jela rovnou v oblečení na běžky, kromě bot, ty jsem si přezula. Normálně takhle ve sportovním do města nevyrážím, ale vlastně mi to nevadilo, řákala jsem si, že to snad je vidět, když mám běžky v ruce, že jedu sportovat :-)

BarcaAri
631 příspěvků 11.2.20 08:45
@KajčaLiška píše:
@BeKaa postavu můžu specifikovat pouze současnou, jsem štíhlá a drobná, typ hruška, ale jak to bude na jaře, to se neví :-D Požadavky vlastně nemám. Chci jen bílé dlouhé šaty, ale hezké. A ať se dívám, jak se dívám, prostě nenacházím. Původně jsem chtěla šaty s rukávy, hladké - bez tylu a krajky. Ale těhotenské s rukávy jsou jako noční košile po babičce a přestřižené pod prsy, jako má princezna z pohádky na ČT 1, mne také nijak zvlášť neoslovily. Zkrátka tápu… Ještě doplním, že bych radši klasické šaty, spíše s větší sukní, než něco civilnějšího.

Tak jak jste uspěla?

@julie74 píše:
Já si neumím představit šaty pro drobnější ženu, s velkou sukní, velkým pásem, a nahoře úzká v ramenou. Ubrala bych na velikosti sukně, aby to nevypadalo jako bílá rolnička. První dvoje od Mariky mi přijdou moc pěkné

Svatebni saty jsem resila loni, jsem mala drobna (netehotna) vzdy jsem si predstavovala, ze budu mit neco uzkeho, nebo splyvaveho. Vypadala jsem v tom jak trpaslik v nocni kosili. A koralky a krajky mi zas totalne “zraly” oblicej :-)

julie74
3780 příspěvků 11.2.20 12:08

@BarcaAri no mala drobná to může být v pohodě, podle mě nejde objemná sukně, těhotné břicho a kde se to zúží, přes prsa?

irma73
513 příspěvků 11.2.20 13:39
@KajčaLiška píše:
Příslušné vlákno jsem nedohledala, tak se jdu poradit sem. Na jaře se budu vdávat a budu v té době v 6. měsíci těhotenství. A když se dívám na svatební šaty pro těhotné, chce se mi vážně brečet. Neměl byste někdo tip na šaty, které nevypadají jako noční košile, případně nejsou jako z Pýchy a předsudku?

Zrovna včera jsem narazila na tyto a vzpomněla si na vás. Taky malá, drobná a těhotná nevěsta. https://www.vinted.cz/…vatebni-saty

julie74
3780 příspěvků 11.2.20 14:20

@irma73 no ale tak s takovymhle těhotenských břichem snad nemusí řešit jak vybrat šaty, ne?

irma73
513 příspěvků 11.2.20 17:31

@julie74 Prodávající psala, že byla v 5 měsíci. KajčaLiška píše, že bude v 6. měsíci, to není zas takový rozdíl. Právě myslím, že do té extrémně objemné sukně se to břicho schová snáz, než kdyby měla splývavé empírové šaty, které stejně nechce (mně osobně se splývavé šaty na nevěstách líbí, ale každá nevěsta má svojí představu o ideálních šatech).

benyka
8174 příspěvků 11.2.20 18:45

@irma73 Je fakt, že v dřívějších dobách, kdy se nosily krinolíny a rovné korzety, pod ně ty ženy schovaly břicho (ať těhotné nebo tlusté) celkem úspěšně. Když je šikovný maskovací střih a nějaká ta vlečka od ramen nebo závoj aspoň pod zadek… Hledala bych inspiraci v historických oděvech. Ačkoli dneska spíš každá těhotná žena břicho zdůrazňuje a objímá pokud možno oběma rukama, aby to vůbec nikdo nemohl přehlédnout, takže vlastně proč se nějak moc snažit. :-)

hanastacia
2 příspěvky 12.2.20 10:08

Já se vdávala taky v 6. měsíci těhotenství. Jsem dost hubená, spíš drobnější a kromě břicha jsem nepřibrala nikde.
Chtěla jsem spíš civilnější šaty s delším rukávem, zaujaly mě tyto:

https://www.pietro-filipi.com/…dk5908043tsa

Zkoušela jsem je v obchodě někdy ve 3. měsíci, ale už mi neseděly. Nechala jsem si tedy ušít něco podobného.

KajčaLiška
101 příspěvků 12.2.20 10:15

Vzhledem ke svému zdravotnímu stavu jsem problém šatů a svatby vůbec na nějakou dobu odložila a teprve minulý týden se pustila do výběru :-) co se týká břicha, už teď je docela velké, v termínu svatby se obávám, že ze mne bude koule nebo přesněji disco koule, nadchly mne totiž šaty třpytivé :-D objednala jsem jedny, které by byly perfektní, nebýt toho, že jsem je nedopnula pod prsy a jinak byly velké, nevím tedy, na koho to šijou, když já si kupuji prádlo s obvodem 65 cm???? smutně přidávám fotku a budu hledat dál…

KajčaLiška
101 příspěvků 12.2.20 10:21

@hanastacia ty jsou opravdu krásné a zajímavé. Také jsem původně uvažovala pouze nad šaty s rukávy (i když jiný styl), ale ukázalo se, že v šatech bez rukávů, jen s úzkými ramínky, nevypadám vůbec špatně.

VeronikK
1184 příspěvků 12.2.20 11:00

@benyka ono taky dříve v historii těhotenství ženy spíš maskovaly, takže buď něco nahrnout přes břicho (přehoz, plášť..) a/nebo to těhotenské břicho taky stahovaly korzetem. O případné poškozená plodu se zas tak nestaraly, navíc, když hodně novorozenců stejně zemřelo a málokdo se dožil dospělosti…

hanastacia
2 příspěvky 12.2.20 11:20

@KajčaLiška Díky :) Jelikož jsem se vdávala v září na horách na louce, tak rukávy se nakonec ukázaly jako hodně praktický prvek :)

Jinak určitě doporučuji zvýraznit přechod prsa - břicho. Já původně u těch šatů nepočítala s ničím, ale pořád se mi to nějak nezdálo a připadala jsem si v nich jak beztvará koule. Nevypadalo to prostě dobře. Takže nakonec asi 2 dny před svatbou jsem sháněla ještě něco na převázání :D

giuliettka
6122 příspěvků 12.2.20 15:50

@hanastacia Teda musím priznať, že nebyť tej krátkej spodničky, tak by sa mi tie šaty páčili.

Stránka:  « Předchozí 1 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek