Pro lidi, co tápou v modě

Fotoalbum tématu (2221) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Femur
529 příspěvků 20.9.20 20:51

@milujubalet1903 Souhlasím s předchozími příspěvky. Džíska jo, tričko spíš zastrčit.

milujubalet1903
28 příspěvků 21.9.20 09:40

Díky moc za všechny tipy, bohužel ta moje sukně není v pase moc hezká (není na gumu, ale na zip a knoflík)

Porkpiehat
2595 příspěvků 21.9.20 09:51

@milujubalet1903 Jestli je do pevného pásku (+ zip a knoflík), tak to považuji spíš za přednost. Nechcete sem dát fotku, abychom si udělaly představu a rady byly víc cílené?

Jordaan
9173 příspěvků 21.9.20 10:03

@milujubalet1903
Ty na tech fotkach maji ale taky pevny pas.

milujubalet1903
28 příspěvků 21.9.20 10:44

@Porkpiehat až přijdu ze školy, dam fotku

Lakerol
176 příspěvků 21.9.20 21:26
@milujubalet1903 píše:
Díky moc za všechny tipy, bohužel ta moje sukně není v pase moc hezká (není na gumu, ale na zip a knoflík)

Dá se to řešit gumovým páskem ze švadlenky. Kupte si nějakou pěknou širší gumu, sešijte a dejte přes to zapínání.

benyka
8772 příspěvků 21.9.20 22:03

Asi jsem hodně staromódní, ale sukni všitou do pevného pásku ze stejného materiálu vnímám jako zlatý standard, zatímco všití sukně do gumy nebo stažení v pase gumou v tunýlku cítím kvalitativně jako o třídu nebo dvě nižší náhradní řešení.

Lakerol
176 příspěvků 22.9.20 11:02

@benyka Nemyslela jsem přešít. Prostě přes zapínání dát pásek z gumy. Jen, aby to vypadalo současně, když to stejně údajně není hezké. Všívat cokoli viditelně do gumy je v domácích podmínkách sebevražda.

benyka
8772 příspěvků 22.9.20 11:16

@Lakerol Obávám se, že nesešité by to nefungovalo, sukně by zpod pružného pásku utíkala.

Lakerol
176 příspěvků 22.9.20 11:24

@benyka Pokud se vezme široká guma, tak by to drželo. Hlavně na mladé štíhlé holce. Já to u jedné plisované sukně tak mám a nezlobí to. Když jsme u toho retra, podobné pásky se kdysi nosily, ještě měly kovovou sponu. To jsem taky zkoušela, vypadá to dobře, ale povoluje to.

benyka
8772 příspěvků 22.9.20 11:37

@Lakerol Ještě je mám schované. :-) Na pytlovitých šatech s netopýřími rukávy nebo na volných košilových šatech vypadaly široké pásky všeho druhu úžasně. Asi tak šesti až osmicentimetrové pásky už se zase občas začínají v obchodech objevovat, tak jsem zvědavá, jestli se ujmou.

Lakerol
176 příspěvků 22.9.20 11:46

@benyka Tak vidíte, že nemluvím úplně z cesty :-)

benyka
8772 příspěvků 22.9.20 12:04

@Lakerol To jsem neřekla. Mně se vždycky široké pásky líbily a dost těžko a nerada jsem si zvykala na úzké. Teď jsou pro mě nejlepší žádné…Ještě možná počkám na široké na boky spadlé, to by mohlo jít. :-)

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.20 19:37

@benyka široké pásky a pásky vůbec jsem milovala, všechny možné barvy, šířky materiály.

benyka
8772 příspěvků 22.9.20 22:03

@vlm Před cca sedmi lety jsem je všechny vyhodila s tím, že už se do nich asi nikdy nevejdu. Pak jsem celkem nezamýšleně zhubla, a dneska bych je špendlíčkem hledala. A nové nejsou.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.20 22:19

@benyka já o ně zase přišla díky stěhováni, když jsem vyhazovala nepotřebného věci, stejně jsem přišla i o sešity ze střední, konstrukce střihů, materiály, Burdy, obrázky co malovaly děti..tolik let jsem to schovávala a pak šup do kontejnerů a bylo.

benyka
8772 příspěvků 23.9.20 09:52

@vlm Někdy člověk udělá blbost, ale nemůže to předem vědět. My jsme před lety donutili už dávno dospělé syny, aby odvezli bedny Čtyřlístků do sběru, že něco tak zastaralého už stejně nikdy žádné děti číst nebudou. A teď to kupujeme vnoučatům znova za drahé peníze. :-)

kristy1993
3 příspěvky 23.9.20 12:42

Ahoj holky, pokud v módě tápete, můžete mrknout na můj Youtube kanál Kristýna Máchová, kam pravidelně přidávám videa ohledně módy a stylu
K

Porkpiehat
2595 příspěvků 23.9.20 13:18

Rozhodla jsem se obětovat pět minut mého vzácného času a podívala jsem se na video Můj příběh - proč jsem osobní stylistka. A ne, opravdu nejsem cílovou skupinou.

giuliettka
7649 příspěvků 23.9.20 15:22

@Porkpiehat Ty nechceš po porade so stylistkou vyzerať jak trubka čo si nevie kúpiť boty a tak si vezme mamine piškóty a bundu po mladšom bratovi? :-D

Porkpiehat
2595 příspěvků 23.9.20 15:54

@giuliettka Třeba je to oblečení na míru od návrhářů, které může také zajistit.
Pustila jsem si druhé video s radami, co vyhodit ze šatníku, a nedostala jsem se nakonec první rady. Slovní projev byl pro mně nestravitelný. Chápu, že takhle normálně mluví a že se nejspíš obrací na mladé publikum (viz „Ahoj holky“ z příspěvku), ale mě takhle nespisovná čeština v mluveném projevu vadí. A videa v místnosti, kterou teroristé využívají k natáčení videí s rukojmím, kde úmyslně na zdi není nic vidět, aby se místnost nedala identifikovat, ve mně nebudí dojem profesionalismu.

Porkpiehat
2595 příspěvků 23.9.20 15:57

Musím přestat prohlížet její stránky. Protože nabízet „Dokážu vám postavit osobitý styl na oblečení z běžně dostupných fast fashion řetězců, ale také umím zajistit outfity na míru od návrhářů přesně podle vašich možností“ a pak mít článek „Jak nakupovat udržitelně“, to fakt ne.

giuliettka
7649 příspěvků 23.9.20 16:09

@Porkpiehat Tak to nechoď do toho videa, kde kecá prečo sa stala stylistkou. Lebo chcela „značkové“! oblečenie a značka je podľa nej H&M a pod. Takže to vidím na návrhára od C&A s ktorým ti dohodne stretnutie. :-D

giuliettka
7649 příspěvků 23.9.20 17:05
@Porkpiehat píše:
@giuliettka A videa v místnosti, kterou teroristé využívají k natáčení videí s rukojmím, kde úmyslně na zdi není nic vidět, aby se místnost nedala identifikovat, ve mně nebudí dojem profesionalismu.
Účtuje si 4 stovky na hodinu. Počkaj až zarobí a potom bude točiť videa v „nastylovanom“ byte. Zatiaľ to má najskor jak Rytmus zamlada. :-D
vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.20 19:19
@kristy1993 píše:
Ahoj holky, pokud v módě tápete, můžete mrknout na můj Youtube kanál Kristýna Máchová, kam pravidelně přidávám videa ohledně módy a stylu
K

Tak jsem se taky podívala a jedině či mě napadá-věnuj se děvče něčemu jinému, tohle je katastrofa.

Stránka:  « Předchozí 1 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek