Pro lidi, co tápou v modě

Fotoalbum tématu (2247) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
BeKaa
630 příspěvků 4.1.21 15:29

@krajta A je nějaký důvod proč s ženichem nebudete vybírat? Můj muž módu neřeší a nákupy oblečení nesnáší, tak jsme tam byli spolu. Vyzkoušel všechno ve své velikosti a shodli jsme se na obleku, který mně se líbil a jemu byl pohodlný :-)
Ale ptala jste se na barvu, volila bych tmavší modrý oblek, jestli obleky nenosí pravidelně, tak se mu pak tmavý oblek bude hodit i později.
Světlé obleky se podle mě hodí spíš na léto.
Nevím, kde oblek budete nakupovat, ale můžu doporučit Polsko. Mají větší produkci obleků a za dobrou cenu 4 - 5000 Kč koupíte pěkný. Jezdíme do obchodu hned za hranice, manžel jich má hodně a jsme spokojení.

krajta
92 příspěvků 4.1.21 15:33
@BeKaa píše:
@krajta A je nějaký důvod proč s ženichem nebudete vybírat? Můj muž módu neřeší a nákupy oblečení nesnáší, tak jsme tam byli spolu. Vyzkoušel všechno ve své velikosti a shodli jsme se na obleku, který mně se líbil a jemu byl pohodlný :-)
Ale ptala jste se na barvu, volila bych tmavší modrý oblek, jestli obleky nenosí pravidelně, tak se mu pak tmavý oblek bude hodit i později.
Světlé obleky se podle mě hodí spíš na léto.
Nevím, kde oblek budete nakupovat, ale můžu doporučit Polsko. Mají větší produkci obleků a za dobrou cenu 4 - 5000 Kč koupíte pěkný. Jezdíme do obchodu hned za hranice, manžel jich má hodně a jsme spokojení.

Potrpim si na módu, takže trvam na kravatě a obleku i na dress codu svatebčanů. Můžete mi prosím doporučit obchody v Polsku? V Polsku nakupujeme hodně a rádi.

Femur
635 příspěvků 4.1.21 16:47

@krajta Souhlasím s @BeKaa, že je dobré vybírat oblek spolu. Víc očí, víc vidí. Takhle moje tchyně vzpomíná, jak se kdysi v sedmdesátých letech vdávala a měla šaty v krémové barvě. Řekla ženichovi, že si má koupit oblek také v teplých odstínech, tzn. nějaké hnědé tóny, které jemu také slušely, aby spolu ladili. Tchán si nevěděl rady, tak si vzal na pomoc svou sestru, která má teda příšerný vkus, a přišel v šedomodrém obleku, který mu vzadu ani neseděl. Tchyně si vždycky povzdechne, jak se to tlouklo, klika byla, že fotky se dělaly černobílé. A on ten oblek ani potom moc nenosil, neboť mu neseděl. Ne dost na tom, že jeho sestra mu kdysi (ještě když byl sám) vybrala nábytek černý ve vysokém lesku a tchyně se celý svůj život dívá na nábytek, který vypadá jak z pohřebního ústavu a každý den na něm utírá prach. Tenkrát se prostě věci kupovaly na věčné časy a bylo nepředstavitelné, že to vymění jen proto, že se jí to nelíbí.

krajta
92 příspěvků 4.1.21 17:53

Ještě vás poprosím nevíte kde v Polsku se daji sehnat šaty?

BeKaa
630 příspěvků 4.1.21 18:41

@krajta My jezdíme do Polského Těšína, chodíme do obchodu, který se kdysi jmenoval Jagoda, ale obchodů s obleky je tam minimálně šest. Je to hned za hranicemi, za mostem vlevo. Šatů je tam taky hodně a ve všech stylech, některé nevkusné, ale hodně jich je i moc pěkných.
Přímo na svatební šaty jsem se tam nedívala, ale jako svatební hosté jsme se tam bez problémů oblékli všichni, včetně dvou dětí.
I teď tam jezdíme kupovat synovi oblek a dceři šaty, v česku jsem takový výběr v menších velikostech nikde nenašla.
Jen tam je teď taky zavřeno :-(

BeKaa
630 příspěvků 4.1.21 18:46

Ještě doplním, že tam kupujeme většinou vše najednou, košile, kravaty, pásky i boty mají pěkné a cenově únosné.
Jen pozor na přílišnou zdobnost, mají tam hodně vkusných věcí, ale jsou tam i lesklé obleky, ozdobně prošívané a podobné šílenosti, není tam toho moc, ale jsou tam :-)

Vinca_minor
2278 příspěvků 4.1.21 19:41

Nikdy nezapomenu, jak jsme s mužem vlezli do Bandi. Muž je nekonfekční, prodavačka saka chválila, já komentovala, kde všude nesedí. Nakonec přivolala švadlenu, která doporučila jiný střih, a i tak jsme se shodly, že to není ono a že úprava je nanic, protože muž potřebuje nestandardní střih vsazení rukávů a nejlepší řešení je sako na míru. Prodavačka by mu zato prodala cokoli.

krajta
92 příspěvků 5.1.21 06:46

Které jsou lepší?

Singer ka
36 příspěvků 5.1.21 06:49

@krajta ty první

benyka
9067 příspěvků 5.1.21 08:56

@krajta Ty první jsou hezčí, ty druhé budou méně dřít. :-)

Uživatel je onlineOphelie
1049 příspěvků 5.1.21 09:17

Hlasuji za první botky, jsou hezčí i univerzálnější.

julie74
3813 příspěvků 5.1.21 20:33
@giuliettka píše:
No veď vyberáme vhodné pre nositeľku, ale s ohľadom na životné prostredie, množstvo odpadu a vyhodeného funkčného oblečenia, radíme napríklad predavačke v sámoške outfity, ktoré bude mocť nosiť aj o 4 roky, keď postúpi na kariernom rebríčku a bude z nej ministerka financii. :-D
:grinning: :grinning: No, ale protože u nás v zahradnictví zatím máme spoustu hlíny a i dost myši, koupila jsem si super perovku, ale můj báječný dlouhý vlněný kabát není kam vzít. Pod dojmem tohoto traumatu jsem se musela ozvat.
SedimDoma
75 příspěvků 5.1.21 20:43

@krajta Já tedy nevím, jestli chcete oblek využívat i dál (resp. budoucí manžel), ale půjčení žaketu stojí cca 1000 Kč („potutelný smajlík“) - vlastní zkušenost z pražské půjčovny minulý rok :)

Singer ka
36 příspěvků 5.1.21 20:55

Prosím taky o radu, chtěla jsem si koupit boty ke kalhotám vybrala jsem tyto ale potom na mě vyskočily to druhé a ted vahám… zelené ano, červené ne. dėkuji

Singer ka
36 příspěvků 5.1.21 20:55

.

Temperance
2990 příspěvků 5.1.21 22:49

@krajta Mně se víc líbí ty první, ale záleží na tom, jaké budete mít šaty.

Temperance
2990 příspěvků 5.1.21 22:50

@Singer ka Nakupujete přes e-shop? Nechte si poslat oboje, uvidíte, které Vám líp padnou.

Uživatel je onlineOphelie
1049 příspěvků 6.1.21 08:55

@Singer ka u druhých se mi více líbí svršek (jednodušší, univerzálnější), u prvních zase podpatek.

Bystromila Klíšťová
67 příspěvků 6.1.21 13:28

@Singer ka Já obecně preferuji boty se zipem, ty gumy u bot prvního typu se mi vždy nějak vytáhnou, popraskají nebo ztrácejí barvu. Ale líbí se mi víc:-D

krajta
92 příspěvků 7.1.21 14:51
@krajta píše:
Které jsou lepší?

Oboje boty jsem si nakonec objednala a jsem ráda že jsem si vzala o číslo menší než obvykle nosím, protože je mám akorát. Zvítězili ty první, druhé (ač dražší) jsou šité horkou jehlou a hlavně na ozdobě ze štrasu to jde poznat - mají různý odstín a jednotlivé díly na sebe nenavazují a to byly skoro dvakrát tak dražší než první. Jedná se o český, známý e-shop s oblečením, a i když boty doručovala česká pošta, byly pouze v sáčku a ne v krabici :(.

Singer ka
36 příspěvků 7.1.21 16:13

@Temperance asi to tak dopadne

Singer ka
36 příspěvků 7.1.21 16:34

@krajta vybrala jste dobře, nějak mi unikla poznámka na konci, nepochopila co s tím má pošta společného, že byly v sáčku? Bonprix takhle posílá boty běžně, v sáčku každá bota zvlášť + ve vnějším obalu, což je pevnější pytel.

Singer ka
36 příspěvků 7.1.21 17:09

@Bystromila Klíšťová no vidíte, ja si nevšimla, že nemají zip, tak možná tyhle, nebo ty druhé.

krajta
92 příspěvků 7.1.21 18:51
@Singer ka píše:
@krajta vybrala jste dobře, nějak mi unikla poznámka na konci, nepochopila co s tím má pošta společného, že byly v sáčku? Bonprix takhle posílá boty běžně, v sáčku každá bota zvlášť + ve vnějším obalu, což je pevnější pytel.

Z Bonprixu jsem objednávala poprvé a byly v obyčejnem sáčku dohromady obě boty. Což mi vadí od eshopu a zohledním to v hodnocení, protože vím jak se pošta většinou chová. Rozbili mi křišťál a reklamaci neuznali. A zrovna nemám doma žádnou volnou krabici od bot, do které bych je dala, vzhledem k tomu že svatba bude za rok.

Singer ka
36 příspěvků 7.1.21 19:32

@krajta křišťál posíláte poštou? no to je nápad.. kdybyste to pořádně zabalila, a zaplatila službu křehce, reklamaci uznali. nevim já mám zkušenost s poštou dobrou, ale to ke fuk, botám se v pytli nic nestane. Kupujete boty co budete potřebovat za rok?

Stránka:  « Předchozí 1 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek