Pro lidi, co tápou v modě

Fotoalbum tématu (2247) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
if5
424 příspěvků 8.1.21 15:00
@krajta píše:
aby dítě mělo jednou památku na své dětství
…a mělo jednou co odnášet do popelnice. Zrovna se mí to díky covidové karanténě podařilo, vprázdnit skříň podobných „pokladů“ po předcích. Ohromná úleva.
if5
424 příspěvků 8.1.21 15:00

Vloženo 2×

giuliettka
7983 příspěvků 8.1.21 15:05
@bao-baba píše:
Dělám to úplně běžně. Boty odpovídající mému vkusu a noze nevidím často, tak si je koupím a uložím, pokud ty stávající, které mají nahradit, nedochodím. Mám asi 30 párů, takže to může chvilku trvat. Nedávno jsem vytáhla tmavomodré polobotky, které se těšily ven přes rok.

Ja som márnivá potvora, ja ak vidím boty čo sa mi páčia a čo teda nevyhnutne potrebujem, tak si ich kúpim, aj keby som doma nakrásbne mala tých topánok plnú skriňu, ale ani náhodou ich neodložím do skrine a nečakám kým sa tie čo nosím rozpadnú. Nosím všetko na preskáčku, takže aj napriek tomu, že funkčné boty mám, si ich zoberiem hneď druhý deň.
Ale teraz som sa rozhodla, že si vyberiem šaty na štedrovečenú večeru! Idem prelustrovať eshopy. :-D

giuliettka
7983 příspěvků 8.1.21 15:19
@MarryJu píše:
Když pak vidím výsledek, tak jako jo, vypadají všichni jako reklama na Pojišťovnu štěstí, ale co tomu vždy předchází..

Moja mamka pred dávnými rokmi po tom čo porodila prvé dieťa, ho načančala, nabehla do fotoslužby a nechala odfotiť. Dieťa je v obleku, sedí na kresle a je pri ňom naaranžovaný velikánský medveď, takže pohlavie može byť akékoľvek, na prvý šup to neurčíte. A pri druhom decku už asi neboli peniaze na nezmysly, a asi ani čas a chuť a pri treťom už nič z toho… tak sme tú fotku všetci používali ako ukážku, toto som ja v detstve. Aha aká/aký som bol krásny. :-D
A po smrti rodičov sme našli pri triedení vecí v krabici ešte jednú rovnakú fotku, a na nej na druhej strane dátum, čas a meno decka.
Mamka nám vždy povedala, že si nepamatá, kto je na tej fotke a každé dieťa bolo presvedčené, že na fotke je ono, veď mamka by predsa nedala odfotiť sestru/brata, keď ja som zo súrodencov najkrajší. :-)
Takže pre reklamu na poisťovňu šťastia stačí jedna fotka, pre celú rodinu! :-D

VeronikK
1285 příspěvků 9.1.21 10:32

@SedimDoma podívejte se na svoje fotky s přimhouřenýma očima. Ať nevidíte detaily jako kotníky, ale celkovou siluetu, vyváženost proporcí v tom kterém oblečení,… Je to jako při malování, kdy si musíte všímat velikosti a tmavosti/světlosti ploch. Až potom detaily :-)
Jinak spoustu konkrétních rad tu padlo, líbí se mi červená sukně, kabát i další věci. Asi musíte začít nějakou klasikou, co vám bude sedět a pak přidávat.
S tou černou a hnědou, taky mám tu kombinaci někdy ráda. Někdy mi přijde nudná a smutná.
Vypozorovala jsem, že někdo může/potřebuje nosit více neutrální barvy, vypadá pak sofistikovaně, někdo by vypadal naprosto nevýrazně a nudně. Někdo může jít celý barevný a jiný by byl jako papoušek… Takže zkuste u sebe najít tu míru kombinace neutrálxbarevnější kousky.

SedimDoma
75 příspěvků 9.1.21 13:52

Tak jo, zkusila jsem nafotit všechny možné i nemožné výstřihy. Co myslíte?

marikahr
1045 příspěvků 9.1.21 15:20

Za mňa: 1, 2, 4, 10, 12, 13 sú v pohode ale hlavne preto, že sú na telo;
aj č.6 by som akceptovala, hoci sa mi nepáči. Voľné strihy z vás robia krabicu.
Možno aj tá biela č.9 by bola ok keby ste ju strčili do sukne/nohavíc
Tielka sa mi nepáčia

bao-baba
1425 příspěvků 9.1.21 15:54

@SedimDoma
Souhlasím s marikahr, úzká ramínka tílek nejsou to pravé, zdáte v nich taková ramenatá. S tím, že máte větší prsa, bych si ve vašem případě starosti nedělala.

ullla
7 příspěvků 9.1.21 16:47

@SedimDoma
Za me nejlepší trička na tělo s vystřihem - bílé s puntíky, černé s kytičkami,
4,9,13 taky v pohodě, zbytek se mi moc nezdá

Femur
635 příspěvků 9.1.21 18:41

@SedimDoma Souhlasím s @marikahr, nejlepší mi připadají č. 1,2,4 a 12, ta 6 výstřih jde, jen je vám to zase volné v pase a to vám nedělá dobrou službu. Trička na ramínka nevypadají dobře, když už kvůli vedru chcete bez rukávů, tak možná č. 7. Úplně nejvíc se mi líbí ta 12, nevím, jestli je to střihem a tvarem výstřihu, nebo barvou/vzorem, asi obojím.

Vinca_minor
2277 příspěvků 9.1.21 21:03

Za mě jsou nej 2 a 4. A souhlasím s výše napsaným, tílka nejsou to pravé.

andano
854 příspěvků 10.1.21 11:47

Za mě 2 a 4 - celkově nejvíc se mi na vás líbí výstřihy do V, ale spíš širší než hlubší.
U 11 se mi nelíbí tričko, ale výstřih je taky OK.

Oveeec
2775 příspěvků 10.1.21 14:28

Mně teda tílka nevadí, rozhodně to není nic, co byste mít nemohla nebo v čem byste vypadala hrozně. Obecně se mi líbí spíš ty věci na tělo, krabicoidní ne. A výstřihy jsou nejlepší do V. Nelíbí se mi to červené s uzavřeným výstřihem a tříčtvrtečním rukávem, ale ono taky leccos vypadá jinak v pohybu než na fotce.

Temperance
2990 příspěvků 10.1.21 23:53

@SedimDoma Za mě 2, 4, 11.

mikrob
275 příspěvků 11.1.21 10:48

Mně osobně se nejvíc na Vás líbí ten hranatý výstřih (třetí od spodu). Fandím Vám :-)

SedimDoma
75 příspěvků 14.1.21 13:39

Tak vám sem zase hodím nějakou kostičku na obírání :D Inspirováno Pinterestem.
Jinak moc děkuji za poznámky o výstřihách, přidávám si poznámky do svého sešítku.

SedimDoma
75 příspěvků 14.1.21 13:40

Fialová

SedimDoma
75 příspěvků 14.1.21 13:41

S košilí (ta mě osobně moc nenadchla, ale dám jí sem i tak)

SedimDoma
75 příspěvků 14.1.21 13:42

Svetrová (řekla bych, že ve skutečnosti to vypadá něco lépe)

SedimDoma
75 příspěvků 14.1.21 13:43

A pokus číslo dvě na kombinaci hnědá s černou

Byljednoujedenživot
198 příspěvků 14.1.21 14:04

@SedimDoma Sukně je moc hezká. První model fialová fialová mi přijde spíš jako nějaký kostým, dohromady bych ty barvy nedávala, i když jsou stejné. Košile je dobrá, vyhrnula bych na ni rukáv do 3/4.
Zkuste to v kombinaci tmavé punčochy + boty, nějakou kombinaci výsledného outfitu. Takhle na sobě máte jen dva kusy, ve skutečnosti budete mít na sobě něco víc. K sukni bych zkusila klidně něco světlého, světle šedou, nebo i tu hnědou, pokud zkoušíte něco s hnědými kombinacemi.

Tahle sukně oproti dříve postované vínové nevypadá cheap, pěkná je, až se mi chce si také takovou rozkvetlou pořídit. Odkud ji máte?

Byljednoujedenživot
198 příspěvků 14.1.21 14:06

@SedimDoma V červeném triku, svetru a kalhotách vypadáte o dost mladší než na úplně prvních fotkách, které jste dávala. Možná k vám sedí jednoduché střihy, nic překombinovaného, jako jste zkoušela dříve (např. krajková sukně, ta byla sice v hezké barvě ale poněkud komplikovaná :) ).

milujubalet1903
42 příspěvků 14.1.21 15:04
Šátky a šály

Zdravím, vlastním obrovské množství šátků, šálek, pašmín atd. všech tvarů, barev velikostí. Líbí se mi, pořád je chodím obdivovat a myslím ze je to zajímavý způsob jak obzvláštnit outfit. Vzdy je na sebe nějak celkem hezky naaranzuju, ale pořád nevím zda je to ono. Moje hlavní obava je, abych ve svém věku (17) nevypadala příliš elegantně (ve stylu “paní z kanceláře”) nebo jako stará mladá. Poradi prosím někdo, jak se tomu efektu vyhnout a vytvořit spis uvolněny městský styl? Díky

Oveeec
2775 příspěvků 14.1.21 15:27

@SedimDoma A já bych fialové tričko s fialovou sukní nezatracovala, naopak když k tomu dáte ty tmavé punčochy a boty a tak, bude z toho výrazný a zajímavý model. Kalhoty se svetrem jsou taky super, akorát bych pod svetrem nenechávala vykukovat to červené tričko. A hnědé tričko s těmi kalhotami je bezva.

milujubalet1903
42 příspěvků 14.1.21 15:29
@SedimDoma píše:
S košilí (ta mě osobně moc nenadchla, ale dám jí sem i tak)

Ja osobně, pokud se mohu vyjádřit, tak bych modrou košili nahradila bílou s rozhalenkou, ohrnula rukávy a obula lodičky

Stránka:  « Předchozí 1 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek