Pro lidi, co tápou v modě

Fotoalbum tématu (2247) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
8145 příspěvků 16.1.21 21:02

@milujubalet1903 ano vyjadrila. Ale pochybujem, že niekomu sa bude chcieť do toho, aby vám hľadal kombinácie šatiek s oblečením, keď už dopredu tipuje, že to čo bude postovať vy v šatníku nemáte. :-)
Myslím, že u vás to istí ten pinterest. :-D

giuliettka
8145 příspěvků 16.1.21 21:16
benyka
9115 příspěvků 16.1.21 23:47

@giuliettka To tedy moc inspirativní není. Na těch fotkách je hlavně mladá, štíhlá sebevědomá holka. Deka omotaná kolem krku tam nehraje žádnou roli. Ale hlavně, že se to líbí. :-)

porjk
3214 příspěvků 17.1.21 07:53
… Ale hlavně, že se to líbí. :-)
To je asi hlavní důvod, proč se to dává k inspiraci. Šála dávno není jen kus oděvu, který má chránit krk. Proč si kupujete konkrétní kabelku, brýle, boty? Protože se vám, mimo jiné i líbí?
benyka
9115 příspěvků 17.1.21 08:44

@porjk Myslela jsem, že se líbí ty fotky! :-) Šál jsem si ani moc nevšimla. Připadají mi plus mínus na jedno brdo (tloušťka, délka, úvaz). Pokud by nebylo zrovna -20, tak bych se v tom asi uvařila ve vlastní šťávě. A to jsem na zimu za krkem hodně citlivá.

bao-baba
1563 příspěvků 17.1.21 10:39

Šály a šátky dokážou divy - pozvednout celkový dojem z outfitu, odfiltrovat od obličeje méně lichotivou barvu (=hrozně se mi ta barva líbí, ale moc mi nesluší), korigovat nedostatky postavy. Pro menší a silnější postavy to chce být s objemnými šálami typu „deka“ opatrnější, výsledek nemusí být dobrý. Moje bývalá kolegyně, cca vel. 46 + malá výška, nosí něco okolo krku celoročně, že jí splývající konce visící dolů zeštíhlují. V létě má tenké hedvábné nebo lněné šátky a šály, v zimě zas tyto objemné. Zepředu, jak se vidí v zrcadle, je to celkem ok, ale z boku jí ty zimní deky přidají tak 10 cm na břiše. Menší postavu ty omotané velké kusy silné látky navíc opticky zarazí do země.

giuliettka
8145 příspěvků 17.1.21 10:46
@benyka píše:
@giuliettka To tedy moc inspirativní není. Na těch fotkách je hlavně mladá, štíhlá sebevědomá holka. Deka omotaná kolem krku tam nehraje žádnou roli. Ale hlavně, že se to líbí. :-)

Tak @milujubalet1903 tu dávala fotku. Je to 17 ročná dievčina, mladá, štíhla a pekná. Bola blbě oblečená, ale fyzický pekná, rovnako ako modelka na mojom obrázku, tak kde je problém? Naozaj si myslíte, že mladá holka rieši teplo na krku, alebo chlad? Pochybujem. Moja mladá susedka nosí takú strašnú, (pre mňa strašnú) hučku, že si furt pri pohľade na ňu vravím, dievča zlaté, ty až ju dáš dole, tak si vlasy vyžmýkaš, ale ona v nej vyzerá dobre a myslím, že účes po zložení nerieši.

benyka
9115 příspěvků 17.1.21 11:21

@giuliettka Já jsem to teda i za mlada řešila. Taky se nosily dlouhé pletené šály, dokonce tak dlouhé, že by si je člověk občas i přišlápnul (třeba při cestě do schodů). Jednu jsem si upletla, ale po prvním použití navždy odložila, prostě to nešlo. Lehčí šála se dala vzít jednou obtočená a přehozená přes rameno, v tom se dalo vydržet. Když vejdu někam do obchodu nebo do OC, tak si automaticky rozepnu kabát (někdy i sundám a přehodím přes ruku) a sundám i lehký šátek z krku. (Asi blbá termoregulace nebo co.) Závidím každému, komu nevadí, když je v interiéru zabalený stejně jako venku. :-)

milujubalet1903
42 příspěvků 17.1.21 13:18
@giuliettka píše:
Tak @milujubalet1903 tu dávala fotku. Je to 17 ročná dievčina, mladá, štíhla a pekná. Bola blbě oblečená, ale fyzický pekná, rovnako ako modelka na mojom obrázku, tak kde je problém? Naozaj si myslíte, že mladá holka rieši teplo na krku, alebo chlad? Pochybujem. Moja mladá susedka nosí takú strašnú, (pre mňa strašnú) hučku, že si furt pri pohľade na ňu vravím, dievča zlaté, ty až ju dáš dole, tak si vlasy vyžmýkaš, ale ona v nej vyzerá dobre a myslím, že účes po zložení nerieši.

Představte si, že i v 17 řeším, zda mi je či není teplo (a to nejenom na krk). Jinak pokud myslíte tu diskuzi ze srpna 2019, tak za tu dobu jsem mimochodem vizáž docela změnila. Zda k lepšímu nebo horšímu, posuďte sami :-)
PS: omlouvám se za přetočenou fotku, už mi to nejde opravit

giuliettka
8145 příspěvků 17.1.21 13:36
@milujubalet1903 píše:
Představte si, že i v 17 řeším, zda mi je či není teplo (a to nejenom na krk). t

No tak dobre, idem tie deky zmazať. :-D
Dajte fotku toho čo máte doma, a uviažeme niečo podľa vaších predstáv. :-D

milujubalet1903
42 příspěvků 17.1.21 13:38

@giuliettka dík. Ok, teď bohužel nejsem doma, ale za chvíli dam fotku svého aktuálního šatníku.

giuliettka
8145 příspěvků 17.1.21 13:39
@milujubalet1903 píše:
Jinak pokud myslíte tu diskuzi ze srpna 2019, tak za tu dobu jsem mimochodem vizáž docela změnila.

No ja neviem, ja tam nejak zmenu nevidím. Furt je to mladá, štíhla a pekná kočka. edit tu si predstavte mrkacieho smajlíka, zabudla som ja sa dáva. :-D

giuliettka
8145 příspěvků 17.1.21 13:41

@milujubalet1903 Musím sa ísť sánkovať, lebo dieťa vidí sneh. :-D Tak prípadne neskor niečo nájdem.

Příspěvek upraven 17.01.21 v 13:42

milujubalet1903
42 příspěvků 17.1.21 13:41

@giuliettka děkuji za pochvalu, ale bez brýlí a bez ofiny se cítím rozhodně mnohem líp. Smajlik myslím takto ;-)?

giuliettka
8145 příspěvků 17.1.21 13:45

@milujubalet1903 Myslím,že ak je niekto pekný, tak jeho krásu okuliare nezabijú. Ono je to len to klišé, že v telke urobia z ošklivky peknú tým, že jej zložia okuliare. Myslíte ze America Ferrera si v okuliaroch pripadá ošklivá? Určite nie. Ale je fajn, že sa cítite lepšie. ;-)
(smajlika som poctivo skopírovala z vášho príspevku)

milujubalet1903
42 příspěvků 17.1.21 13:50

@giuliettka smajlík se dělá tím ze dáte středník-pomlčku-uvozovku
Jinak jistě ze si nemyslím ze o kráse člověka rozhoduje zda nosí či nenosí brýle. Ale tamty byly (ještě v kombinaci s ofinou) opravdu učiněné peklo :-)
Mmch teď občas nosím tyto brýle (foto z loňských Vánoc)

GorgonaM
708 příspěvků 17.1.21 13:56

@SedimDoma - omlouvám se za reakční čas, ale mě ten systém přihlašuje tak napodesáté, a to ještě mezitím dvakrát změním heslo.
Z výmluv Vás nepodezřívám, šaty jsem se odhodlala vložit proto, že jste psala, že sháníte pružné, plus se mi zdálo, že máte ráda roláky (a sluší Vám!) a taky se mi na Vás líbily hlavně tmavé barvy, obzvlášť vínová.
S pásky souhlasím s @Byljednoujedenživot - dobře zvolený pásek prudce zlepší výsledný dojem a hlavně to může být dobré řešení, pokud máte typ postavy, kdy jakmile něco přetáhnete přes určitou část těla (v mém případě tedy je to ta spodní), tak v pase oblečení vlaje.
A ještě souhlasím s někým, už nevím kým, že se mi pro Vás zdají slušivější jednoduché, hladké střihy a čisté linie. Z toho důvodu se mi nelíbila většina sukní, které jste sem dávala, ani halenky s volánky. Líbila se mi plisovaná sukně.
Jinak ta cesta, že si všechno vyfotíte, je podle mě nejlepší, a úplně super bude, až se na ty fotky podíváte s odstupem třeba za rok. Akorát když už to děláte, tak bych Vám poradila brát si k tomu i boty, protože s nimi ten dojem může být výrazně lepší, příp. samozřejmě taky horší (my např. nemáme v předsíni zrcadlo, kde bych viděla i boty, a když jsem si v rámci sebekultivace zvykla po příchodu z práce cvaknout svůj zjev na samospoušť, tak mě často jala hrůza - teprve tehdy jsem na svůj botník začala dbát stejně jako na svůj šatník).
Držím pěsti, s Vaší postavou to půjde samo.

bao-baba
1563 příspěvků 17.1.21 13:57

@milujubalet1903
Tyto nové brýle vám sluší.

milujubalet1903
42 příspěvků 17.1.21 13:57
@bao-baba píše:
@milujubalet1903
Tyto nové brýle vám sluší.

Děkuji

Singer ka
43 příspěvků 17.1.21 14:54

@milujubalet1903 fotku otočíte tak že přímo v diskuzi kliknete na fotku ve svém příspěvku, tam kde ja vidím jenom přidáno dnes, budete mít možnost otočení, ji brýle vám sluší

porjk
3214 příspěvků 17.1.21 16:18

@benyka Tak pro parádu je třeba trpět, ne? :) To platilo v dobách mého mládí a teď možná taky.

milujubalet1903
42 příspěvků 17.1.21 17:25

@porjk vidíte a já zas myslím, že to jde docela klidně skloubit. Kdo řekl že nemůže slušet zimní bunda? :slight_smile:

benyka
9115 příspěvků 17.1.21 17:27

@porjk Já se teda už snažím netrpět. Ale ty výsledky, ty výsledky… :-)

porjk
3214 příspěvků 17.1.21 17:34

@milujubalet1903 To samozřejmě ano! Reagovala jsem na postesknutí, že v objemných šálách může být v OC nepohodlně ;)

Temperance
3042 příspěvků 17.1.21 19:18

@milujubalet1903 @giuliettka středník - pomlčka - konec závorky ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek