Pro lidi, co tápou v modě

Fotoalbum tématu (2247) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
milujubalet1903
42 příspěvků 17.1.21 20:05
@porjk píše:
@milujubalet1903 To samozřejmě ano! Reagovala jsem na postesknutí, že v objemných šálách může být v OC nepohodlně ;)

Pardon, tak to určitě. Ale když si člověk šálu uvolní a nebo rovnou strčí do tašky, může být outfit pěkný i bez ní (když si rozepnete bundu nebo kabát a ukážete nějaký zajímavý top) :)

benyka
9115 příspěvků 18.1.21 00:26

@milujubalet1903 To bych si na ty sundané svršky musela brát dvoukolák. :-)

Nattii
2 příspěvky 23.1.21 18:10
Dámské sako

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jak se nosí dámské sako se třemi knoflíky. Jsou tam nějaká pravidla podobně jako u mužského? Díky moc za odpověď :)

Lucyfer09
22 příspěvků 26.1.21 22:44

@Oveeec Rozhodla jsem se, že ho prodám. Jestli máte zájem, mrkněte sem – https://www.vinted.cz/…damske-cerne

Jinak děkuji za odpověď!

Lucyfer09
22 příspěvků 26.1.21 22:45

@Oveeec Rozhodla jsem se, že ho prodám. Jestli máte zájem, mrkněte sem – https://www.vinted.cz/…damske-cerne

Jinak děkuji za odpověď!

@Oveeec píše:
@Lucyfer09 Upřímně vám ho závidím :)
Oveeec
2820 příspěvků 27.1.21 10:07

@Lucyfer09 Jé, děkuju, ale bohužel je malé :(

krajta
101 příspěvků 27.1.21 12:01
@Lucyfer09 píše:
@Oveeec Rozhodla jsem se, že ho prodám. Jestli máte zájem, mrkněte sem – https://www.vinted.cz/…damske-cerneJinak děkuji za odpověď!

A tohle sako vám někdo doopravdy koupi? Není vyfocené celé, na postavě, nejsou vidět detaily, působí spíše šedě než černě. Připomínáte mi jednu paní ze včerejška od které jsem chtěla koupit boty, v inzerátu ani neměla uvedenou velikost, takže jsem se jí na ni zeptala, na fotce byly vyfocené černé boty a ona mi tvrdila že jsou hnědé. Hnědé být můžou, ale v tom případě mají být vyfocené jako ve skutečnosti. Stejně jako plno lidí prodává pokrčené, jakoby sežvýkane oblečení a chce za něj horentní sumy, přitom se oblečení hodí leda tak do popelnice.

Lucyfer09
22 příspěvků 28.1.21 09:55

@krajta Proč hned takhle? Já jsem ochotná cokoliv přeměřit, fotky ještě přidám. Kdyby měl někdo opravdu zájem, napíše mi do zprávy. Že to foťák nebere úplně na jedničku, za to já nemůžu… a nevíte, jaká byla původní cena, takže těch 650 si za to klidně říct můžu. Kupovala jsem ho nedávno. Dohodnout se dá i na slevě.
Nicméně děkuji za kritiku, aspoň vím, co zlepšit.
Víte ono to nahrávání inzerátu žere i docela dost času a já měla toho oblečení víc…
Jen jsem chtěla informovat.

Lucyfer09
22 příspěvků 28.1.21 09:57

@krajta Vyfocené celé je, stačí kliknout na obrázek.

krajta
101 příspěvků 28.1.21 10:23
@Lucyfer09 píše:
@krajta Proč hned takhle? Já jsem ochotná cokoliv přeměřit, fotky ještě přidám. Kdyby měl někdo opravdu zájem, napíše mi do zprávy. Že to foťák nebere úplně na jedničku, za to já nemůžu… a nevíte, jaká byla původní cena, takže těch 650 si za to klidně říct můžu. Kupovala jsem ho nedávno. Dohodnout se dá i na slevě.
Nicméně děkuji za kritiku, aspoň vím, co zlepšit.
Víte ono to nahrávání inzerátu žere i docela dost času a já měla toho oblečení víc…
Jen jsem chtěla informovat.

Dejte vědět, jestli ho prodáte, fakt mě to zajímá.
Při tom množství oblečení na internetu, různých prodejných serverech a v obchodech, bych ráda viděla hned jak dané oblečení vypadá. Nemám čas každému prodejci zvlášť odepisovat jak oblečení vypadá, jaké má rozměry, prosit o více fotek apod.

Lucyfer09
22 příspěvků 28.1.21 10:30
@krajta píše:
Dejte vědět, jestli ho prodáte, fakt mě to zajímá.
Při tom množství oblečení na internetu, různých prodejných serverech a v obchodech, bych ráda viděla hned jak dané oblečení vypadá. Nemám čas každému prodejci zvlášť odepisovat jak oblečení vypadá, jaké má rozměry, prosit o více fotek apod.

Pokud je zboží nové, s visačkou, uvádí se 80-60% z kupní ceny. Jestli půjdu níž, to už se ho pak chci rychle zbavit…

Neříkám, že to tak nechám. Zrovna u tohodle kousku jsem dost tápala, zda ho prodat mám… ale bude to tak lepší. Mně černá nesluší, tady je až ke krku a reálně moc nápadů a využití pro něj nemám.
Bývala bych ho vrátila zpět na prodejnu… ale už bylo pozdě.

Oveeec
2820 příspěvků 28.1.21 11:01

@krajta Tohle je ještě dobré :) Člověk by nevěřil, co za fotky občas na netu najde. Zmuchlaný hadr v nějakém polosvětle, někdy tam ten kousek ani není vyfocený celý, to by mě fakt zajímalo, jestli to někdy někdo koupí. Tady u toho si umím dost dobře představit, jak to vypadá, vidím, že to má visačku, což je taky celkem vodítko, a tu barvu prostě někdy vystihnout nejde. Taky ale vždycky ocením, když jsou tam napsané rozměry.

MarryJu
570 příspěvků 28.1.21 21:20

@Lucyfer09 Jste mě překvapila, že v Gate je zboží i dražší než 650 Kč

MarryJu
570 příspěvků 28.1.21 21:22

https://www.vinted.cz/…ne-sako-gate
Tady ho máte taky nové za 150 Kč

Lucyfer09
22 příspěvků 30.1.21 14:54

Snad je to teď lepší.
(Některé fotky případně ještě nahradím identickými, se zapůjčením přítelova mobilu… ten můj to prostě líp nebere, kor když je naprd světlo.)

@MarryJu To být může. Ale je to Mko.
Jak se říká „ber nebo nech být“.

Lucyfer09
22 příspěvků 31.1.21 13:48

Proč mám pocit, že ty ramínka dolů dává někdo naschvál? Na tomhle portálu se v tom regulérně někdo vyžívá. :rolling_eyes:
Udělala jsem pro to dost.
Cena 570 Kč je už přijatelná i včetně poštovného. Svědomí mám čisté. Pořád to vyjde o 20% levněji, než kdybyste to teď koupili v kamenném obchodě.
Já to nikomu nenutím. Každého svobodná volba, po čem sáhne…

MarryJu
570 příspěvků 31.1.21 20:31

@Lucyfer09 Jasně jasně. Myslím, že všem tady je to úplně jedno

ajatar
696 příspěvků 31.1.21 21:01
@Lucyfer09 píše:
Snad je to teď lepší.
(Některé fotky případně ještě nahradím identickými, se zapůjčením přítelova mobilu… ten můj to prostě líp nebere, kor když je naprd světlo.)@MarryJu To být může. Ale je to Mko.
Jak se říká „ber nebo nech být“.
@Lucyfer09 píše:
Proč mám pocit, že ty ramínka dolů dává někdo naschvál? Na tomhle portálu se v tom regulérně někdo vyžívá. :rolling_eyes:
Udělala jsem pro to dost.
Cena 570 Kč je už přijatelná i včetně poštovného. Svědomí mám čisté. Pořád to vyjde o 20% levněji, než kdybyste to teď koupili v kamenném obchodě.
Já to nikomu nenutím. Každého svobodná volba, po čem sáhne…

Ja vám dám kľudne zadarmo jednu radu. S takýmto prístupom nikdy, fakt nikdy nič nepredáte :-D

Lucyfer09
22 příspěvků 31.1.21 21:33

@ajatar S jakým přístupem? :smiley: Mimochodem už jsem prodala několik věcí.
Pro názorný příklad, jak vypadá katastrofální inzerce, se koukněte třeba tady: https://www.vinted.cz/…op-armani-38 (A dotyčné je to opravdu jedno, i po slušném upozornění, že nesedí ani uvedená velikost, kterou zadala a kterou dala do popisu.) @MaryJu Jj, zrovna jsem to chtěla napsat, už dost, to už stačí. :wink:
Já tuhle diskusi ani rozjíždět nechtěla, jak jsem napsala, chtěla jsem jen informovat.

Osuška
110 příspěvků 16.2.21 14:47
Velikost kabátů Prostějov

Koukám na jejich eshop a jejich kabáty začínají od velikosti 36. Nemáte někdo zkušenost, jak moc je ta 36. velká? Odpovídá nebo je větší/menší?

Stránka:  « Předchozí 1 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek